Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Új fétis
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
81. hozzászólás - 2014.12.15. 17:10:11 (Válasz Tigrisnyul #79 hozzászólására.)
Nem jó. Akkor nem lehetne taktikázni, így ugyanis nem lehet tudni, kinek mennyi csatlósa van (csak a bónuszt látod kémkedéskor), és hogy a bónuszt mennyire kapja, van-e még tartaléka.
Pontszám: 8.13
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
82. hozzászólás - 2014.12.15. 17:29:24 (Válasz Kwisatz #81 hozzászólására.)
Ó jajj. Én balga. Bár nem érzem tisztán, de mindegy.
Engem csak szimplán zavar, jogy egy szép állatom,amit nevelgettem soká nem látszik mihelyst csatlóssá teszem...
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.17
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
83. hozzászólás - 2014.12.15. 19:22:18 (Válasz Tigrisnyul #82 hozzászólására.)
Szóval az a típus vagy, akinek autóvásárláskor a műszaki paraméterek helyett inkább a szín számít. Igaz?
Pontszám: 8.07
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
84. hozzászólás - 2014.12.15. 20:01:34 (Válasz Bpetya75 #83 hozzászólására.)
Az a típus vagyok a rohadtul nem vásárol autót:P
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.77
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
85. hozzászólás - 2014.12.16. 08:49:16 (Válasz Kwisatz #80 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2014.12.15. 16:58:54
Fel kell húzni a védelmet.


Gondolom ezt a hatalmas tapasztalatodra építve írtad be?
Mert megsúgom az én védelmem a legnagyobb a szerveren de pont leszarja ezt a szövibajnoki és a hordák harca 30pp-s beállításnál,mert egész egyszerűen én még kevésbé találom el a rólam mintázott klónt mint ő engem.Semmi sem segít azon,hogy magas szinten a sokat fizető erős karaktereket szétszopatja Miklós.Igaz nem sokáig teszteltem csak 3-4 alkalommal(mert nem vagyok a saját magam ellensége)de mikor 10 csatából 3 szor szarrávert(szó szerint,akár 60000-20000 sebzés arányban)a klón, inkább hagytam a 30 pp-s beállítást.Mert amellett hogy nem éri meg,még rettentően lehangoló és bosszantó,még azt a maradék kevés játékkedvet is erősen rombolja az emberben.Én még 15 pp-s beállításnál is kaptam ki klóntól, a szövimben meg van aki kb fele olyan erős mint én és 15 pp-s beállításnál még soha és 30 pp-snél is kevesebbszer kap ki klóntól.

Mondjuk az őskővásárlásomat is a felére csökkentettem már az ilyenek miatt, de gondolom ez is volt Miklósék célja,hisz nem ebből élnek meg,nem kell nekik a pénz.De vicces valamiért fizetni amiért még jól meg is szivat az akinek fizetsz,és előnyben van veled szemben az aki nem tesz bele egy fillért sem.
Pontszám: 8.12
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
86. hozzászólás - 2014.12.16. 09:14:54
Mindenki olyan szépeket tud mondani erről a témáról... persze főleg azok, akiket nem szopat halálra a program!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.22
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
87. hozzászólás - 2014.12.16. 09:21:54 (Válasz Büyük #85 hozzászólására.)
Minden adandó alkalommal hangot adok ennek én is, és néha becsatlakoznak hasonló cipőben járó kollégák. Ha agyonvernek sem fogom megérteni mi a koncepció az erős (jobban fizető) játékosok szétszivatásában, a gyengébb (kevesebbet/egyáltalán nem fizető játékosok) kedvéért. Legyen nekik is sikerélmény, rendben van. Én is az ő klónjukkal szeretnék harcolni.

Aki lemaradt volna a bővebb magyarázatról, itt van összeszedve:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,898.60#hsz75


Szerk: ja, most látom, hogy ez az elmés jótanács eleve nekem szólt. Köszönöm Kwisatz, erre még nem gondoltam.
A hozzászólást Offsboy módosította 2014.12.16. 09:23:39-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.87
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
88. hozzászólás - 2014.12.16. 13:37:13 (Válasz Büyük #85 hozzászólására.)
Már a kezdetekkor megírtam a fórumon, amit most Te meg Offsboy meg páran, vagyis, hogy X csatát fixen veszítesz a bajnokin, totál mindegy milyen tulajdonságod mekkora. Nem a magas erőn, taumaturgián múlik. Úgy lett leprogramozva, hogy megszívod. Ennyi.
A magas védelemmel kapcsolatban annyiban igazad van, hogy a fentiek ellen nem véd, viszont minden másra nagyon hasznos (bajnoki, kalandok, epikus, térkapu stb).
Pontszám: 7.09
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
89. hozzászólás - 2014.12.16. 14:16:21 (Válasz Kwisatz #88 hozzászólására.)
És a védekezés növelésére buzdító tanácsod érne is valamit, ha nem olyanoknak szólna, akik védekezése így is x*100-al magasabb a támadásánál.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.87
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
90. hozzászólás - 2014.12.16. 14:52:29
Most egy kicsit megint megosztó leszek szerintem (és fél üveg Gin után lehet nehezen érthető is )! No amit én látok mióta bejött a szövi bajnoki az az hogy akik nyomják a gempát rohadtul, mert 30 pp-re és pár száz küldire optimalizálódtak havonta nem tudják nem pvp-ben fölvenni a versenyt (illetve csökken az előnyük) azokkal akik kissé más taktikán vannak pl. mint én, aki gyűjtöget 2-300 pp-t úgy hogy 30 pp-s beállításon csak a kötelező bajnoki ütéseket nyomja, majd egyetlen napon egyszerre elszórja az egészet 15 pp-re váltva! Én is fizetek jó pár zsíros ezrest, de ezen taktikával nagyjából (tényleg csak nagyjából) tudom tartani a lépést a TOP aljával! A számolgatásokba azért nem megyek bele, mert nem az én kenyerem, ez egyszerűen csak az amit látok: más taktikák is kezdenek beérni és ha jobban tetszik követheted ezt is (én a full küldis taktikához képest felét kell hogy fizessek, ez elég motiváció), viszont ki is kell mindent használnod, amit a tárgyaid/AF képességeid/szakijaid nyújthatnak! Líraian fogalmazva követned kell környezeted legapróbb rezdüléseit is!

Röviden ennyi két feles közt, ha leszek olyan állapotban, kifejtem bővebben is...

Addig is várom az alázó hozzászólásokat!

U.i.: Egyébként írom ezeket úgy hogy pl. Offsboy-t tartom egyik példaképemnek/mentoromnak/virtuális barátomnak (egyenlőre csak virtuális sajna), Ariel-t pedig a VÚ-t legjobban értő játékosának! Ez nem nyalás volt! Ugye?
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.01
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
91. hozzászólás - 2014.12.17. 19:43:33
Nem tudom mennyire idevalo, de ha mar eszembe jutott es hasonlorol van szo, ide vesem.

AF javaslat
Az ero/tamadas/vedekezes/taumaturgia bajnoka: minden szint csokkenti a szovetsegi bajnoksagon es hordak harcak harca esemenynel generalt klon hivatkozott tulajdonsagat 1 %-kal. Koltseg: szint*10 AFP Egyeb kitetel: Egy tulajdonsagra maximum 30 % csokkentest lehet elerni, es az osszes csokkentes nem haladhatja meg a 75 %-ot.

A koncepciorol mi a velemenyetek? A szamokat lehet varialni, hogy megfelelobb ertekek legyenek.
A hozzászólást Buildermann módosította 2014.12.17. 19:53:15-kor
Pontszám: 8.16
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
92. hozzászólás - 2014.12.17. 19:48:21
Erre új szakértelmek fognak bejönni, amik a Szövi bajnokis és hordák harcás klón erejét, illetve taumaturgiáját fogja csökkenteni, de nem százalékos értékkel, hanem konstans értékkel. Még a végzetúr tali élő fórumán volt szó erről.
A hozzászólást Iceman_96 módosította 2014.12.17. 19:52:41-kor
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 8.45
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
93. hozzászólás - 2014.12.17. 19:52:29 (Válasz Iceman_96 #92 hozzászólására.)
Reszletekbe ugyan nem mentunk, amikor Birkaval errol beszeltem talalkozon, de azt mondta, sokak szamara az annyit er, mint halottnak a csok. Buyuk es Offs hsz-eit olvasva nem nehez rajonni, miert nem megoldas az altalad emlitett szakertelemparos. Ellenben amit javasoltam, tobb problemat is el tudna haritani.
Annyival kiegeszitenem, hogy HH-ra is mukodjon.
Pontszám: 8.16
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
94. hozzászólás - 2014.12.17. 19:55:19
Sajnos ez így van... De Miklóséknak sajnos nem az a céljuk hogy behozzanak egy olyan szakit vagy AF-et amit egyszer kifejlesztesz és kész is van hanem már megint egy olyat akarnak berakni amit a végtelenbe és tovább kell tolni...
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 8.45
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
95. hozzászólás - 2014.12.17. 20:50:46 (Válasz Buildermann #91 hozzászólására.)
Más számokkal, de megvalósítás alatt van már a dolog. Nagyon remélem hogy hamarosan látunk már belőle valamit.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.87
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
96. hozzászólás - 2014.12.17. 23:10:31 (Válasz Offsboy #95 hozzászólására.)
Ha az ember túlteszi magát azon, hogy a csatáinak 10%-át konstans bukja, és nem zavarja a begyűjtött tp mennyiség sem, akkor már nem is olyan rossz a LE mennyiség ami a csatákból jön.
Az már más kérdés, hogy aztán van-e mire költeni a megszerzett LE-t és AFP-t.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.04
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
97. hozzászólás - 2014.12.18. 07:48:57 (Válasz Ariel #96 hozzászólására.)
A tp és a le/tp abszolút nem érdekel már, de a csata buktákon nem tudom túltenni magam. Annyira jó lenne egyedi karaktert építeni, amivel izgalmas lenne a pvp, de mivel a pp-k 99%-át csak ott lehet elnyomni, így nincs sok választás. Egyszerűen nem tudom elfogadni ezt a fantaziaszegény megoldást, hogy ugyanazért a jutalomért 10x sebzést kapok, és rosszabb nyerési arányom legyen mint aki sosem fizet a játékért és nem is érdekli. Rendben, bukja el mindenki a csaták fix 10%-át ahogy írtad. Ez is nagyon pórias megoldás lenne, hiszen az összes csatáid zömét itt tolod el (kaland, térkapu stb), mivel pp elég sok van, de én játszom egy gyenge karival is, aki már 30-40 csatát bír egy teljes ép-ről, és ezekből 1-2t bukik el. Még tolok a varázslatelnyelésén és az egészségen/regeneráción, és felteszem a végén ettől is gyógyulni fog. Csak arra kelk figyelni, hogy közben a tau/erő kellően alacsony maradjon. Tehát nem az zavar, hogy bukom a csaták 10%-át, hanem ez a kifordított helyzet. No meg hogy tudják a problémát és mégsem történt semmi.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.58
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
98. hozzászólás - 2014.12.18. 08:21:19 (Válasz Offsboy #97 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2014.12.18. 07:48:57
Tehát nem az zavar, hogy bukom a csaták 10%-át, hanem ez a kifordított helyzet. No meg hogy tudják a problémát és mégsem történt semmi.

Sőt, ez így, ebben a formában teljesen rendben lévőnek találtatott!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.22
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
99. hozzászólás - 2014.12.18. 08:32:12 (Válasz Buildermann #93 hozzászólására.)
Idézet: Buildermann - 2014.12.17. 19:52:29
Reszletekbe ugyan nem mentunk, amikor Birkaval errol beszeltem talalkozon, de azt mondta, sokak szamara az annyit er, mint halottnak a csok. Buyuk es Offs hsz-eit olvasva nem nehez rajonni, miert nem megoldas az altalad emlitett szakertelemparos. Ellenben amit javasoltam, tobb problemat is el tudna haritani.
Annyival kiegeszitenem, hogy HH-ra is mukodjon.


Azt csak javasolni tudom mindenkinek,hogy nehogy felhúzza a védelmét a Hordák harca és a szövibajoki miatt,mert magát szívatja meg kegyetlenül.Én még 15 pp-n is kihagyom a hordák harcát és a szövibajnokin is már csak a minimum 5 támadást viszem be a tokenekért.
Egész egyszerűen nem találom el a rólam mintázott klónt.15pp-n nyerni nyerek,de ezt méretes szopóálarcban teszem mert se kábító se krit ütés küldit nem tudok rendesen csinálni.
az utolsó 5 támadásom 15 pp-n
eltaláltam a klónt 3× két alkalommal 2× 1 alkalommal 1× 1 alkalommal 0× két alkalommal...küldi állása:
Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Küldetés állapota: Eddig 8 alkalommal kábítottad el az ellenfeled.

Nálam jóval gyengébb és egy forintot sem fizető ellenfelek röhögve verik le a klónokat és küldiznek rajtuk.Engem a rengeteg befizetett pénzért és beleölt időért azzal büntet Miklós,hogy gyakorlatilag ellehetetleníti a játékom és rákényszerít,hogy mindenképp a játékosokat üssem mert a játék pve részét lehetetlenné teszi a számomra.

A játék gyakorlatilag a kifutóágában van már a játékosok fogynak a régi szervereken, új játékosok oda nem fognak jönni mert felesleges(én sem mennék,bokszzsáknak minek)nem versenyezhetnek a 4-5 éve játszó, és tápoló karakterekkel.Egy módon lehet tovább húzni a játékot ha egyre több pve elemet tesznek be a játékba,hogy valamit tudjanak csinálni az emberek.

De valami oknál fogva Miklós háborút indított az erős sokat fizető karakterek ellen,és szétszopatja őket hiába szólnak neki,hogy ezt nem kéne.
Én nem értek hozzá biztos így van ez jól ütöm aki fizet hátha megunja és nem fizet.
Nem értem miért is jó a játék pve részében halálra szopatni az erősebb karikat mikor ott semmivel sem szerezhetnek pl több erőforrást mint a gyengébb karik.

Mindegy ha így marad a dolog a köv talin már befizetnem sem kell ,nekem több lóvém marad a Behonak meg ezek szerint nem kell a pénzem.
Pontszám: 9.37
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fétis
100. hozzászólás - 2014.12.18. 10:46:29 (Válasz Büyük #99 hozzászólására.)
Azt csak javasolni tudom mindenkinek,hogy nehogy felhúzza a védelmét a Hordák harca és a szövibajoki miatt,mert magát szívatja meg kegyetlenül

Kösz, ezt jó tudni, most készülök az egekbe húzni
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.80
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője