Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anababa

Tegyük fel, hogy ez szint * 700. Ekkor 50. szinten 35k LE-t tudsz így szerezni a kreativval.

naponta???? portyánként még csak csak érthető (valami épkézlább értékkel), de ugyanúgy ahogy a vadászatoknál a portyáknál is lehet felgyülemlettet elkölteni egyszerre.
Ha ez bejön akkor elkezdjük maxolni a sajtolásért kapható LE-t is mert hogy van az, hogy valaki levadássza a felgyűlt csp-it és közben sajtol óránként akár többet is? Meg akkor a spektrálissal elérhető extra LE-t is korlátozni kell!

számomra még mindig az a legéletképesebb ötlet, hogy van a támadónál Yezer LE de abból csak X*szinti számít bele a szerezhető mennyiségbe (X=szintén alaposan megfontolandó) - mintha csak annyi lenne nála
és mit csinálsz azzal akinek van - esetleg maxolva? ingyen tolhat cserébe valamelyik szakértelmén ugyanannyi szintet? visszakapja a ráfordított LE-t? (azzal csak az a gond, hogy nem mindegy, hogy egyszámjegyű, 1x esetleg 2x szinten fejlesztetted ki)

Birka ötlete tetszik:
Nem lenne egyszerűbb betenni, hogy egy játékosnál egyszerre max szint*X lé vesz részt a portyákban? Az a feletti rész egyszerűen tárolódik, de csak a szintfüggő lé vesz részt a csatákban???


ezzel a felével viszont nem értek egyet:
Valamint a kreatív által termelt lé automatikusan tölti a lélekkutat, és nem kapj ameg a karakter, cserébe viszont növeli a szerencsét.
(csak hogy teljes legyen a kép)
ehh nem érlek el meg aztán...
azaz ha egy nap szeretném elhasználni a felgyülemlett portyapontjaim egy jó részét (tfh többet mint az egy napra járó), akkor könnyen lehet, hogy jól megszivatom magam?
addig még nem jutottam még csak a helyzetelemzésnél tartok
igazából nem értem min vagyunk felháborodva - hiszen ugyanaz megy itt virtuálisan kicsiben mint ami IRL nagyban:
VU szabályok vs adójogszabályok
bonyolult, nehezen kiismerhető? igen (
gyakran változik? igen
jelentős előnyre tehet szert aki behatóan ismeri? igen
vannak akik kihasználják? igen
vannak akik nagyon kihasználják és ez a többséget felháborítja? igen
a többség tud tenni ellen bármit? nem (a felszólalás a fórumon vs új választások nem jelentenek érdemi beleszólási lehetőséget)
a "vezetőségtől" függnek a szabályok? igen

kicsit AlCapone-s a dolog: adócsalás vs multizásl
Birka, az, hogy te nem tudsz olyan jól ellenfelet választani mint mások, nem jelenti azt, hogy mindenki más aki jobb nálad az csaló.
Egyébként a "bemaxolt a 85-ös kivégzés" megállapításod nem helytálló - lehet hogy ez a gond?
most látom, lecsúsztam a 8. helyre pedig éjfélkor még a 6. voltam bruhubruhubruhu
Tudod hányan hagyják abba nap mint nap a PÓK karakterek miatt?

úgy vélem ez elsősorban egy harcolós/portyázós játék - lehet csak vadászgatni is, csak ennek vannak következményei
a "mit tegyek ha sokan támadnak" kérdéskörről egy egész fórum szól, és valószínűnek tartom, hogy a "kérdezz és mi válaszolunk" valamint jelen fórum átolvasása során is lehet megfelelő információhoz jutni azon vadászó karaktereknek akik a kvízkérdések megválaszolása után hajlandóak az ott megjelenő "látogass el a fórumra" gombra rákattintani
békés vadászgatásra - elhiszem, hogy van rá igény - ott van a V3
Mesterem, ha ez így legális, akkor lehet, hogy nemsokára nem az lesz a cél, hogy valaki az első oldalon legyen, hanem hogy a másodikon De azért majd azon leszek, hogy azon az oldalon előtted legyek
bízzunk benne, hogy mindent logol a szerver... vagy legalább vannak régebbi mentések is
egyébként ha jól láttam az éjjeli frissítéskor lépett Egon Éjvirág elé (egyszer csak "hopp" a semmiből ott termett)
Dátum: 2009.05.20. 22:29:27
ezért is tart ilyen sokáig a tagfelvételi eljárás
Dátum: 2009.05.20. 22:09:51
nem rátok értve mondtam, hanem úgy általában... én mondjuk szövi nélkül éltem az első jónéhány szintemet...
Dátum: 2009.05.20. 22:02:32
karakterlapod alatt az oldal legalján középen ott a link a beholder honlapjához

a honlapon megtalálod az elérhetőségeiket
legalább most sok 4x ill 5x karinak van célpontja
Dátum: 2009.05.20. 20:33:29
szandra, én szoktam magasabbakat támadni
én arról beszélek, hogy alacsony szinten iszonyatosan sokat számít két szint, és igen volt aki - a szintem legerősebbjeként - folyamatosan ripityára vert két szittel magasabbról - lehetetlenné téve a saját portyázásomat
szóval mélységesen meg tudom érteni őket...
Dátum: 2009.05.20. 20:18:14
azért szörnyű is lenne szegény 7. szintűeknek... még az is durva ha 9. szintről ütik őket
Dátum: 2009.05.20. 20:13:34
igen, támadhatsz, csak nullázódnak a portyapontjaid
igen, háborúban is
nézd meg wiki-n szintenként eltérő de ami ott fent van ahhoz képest szerintem kb 1 szinttel szűkítve lett a támadhatósági határ
Dátum: 2009.05.20. 19:56:31
függ attól, hogy mindezt hanyadik szinten műveltétek, és a gyenge miben gyengébb nálad
Dátum: 2009.05.20. 14:06:34
Még szerencse, hogy vannak nagycsaládosok, akik tisztességesen nevelnek 4-5-6-x gyereket. Tény, ott fogják meg a pénzt ahol tudják - szvsz megtanulták sokkal beosztani mint az átlag.
Szerintem az is közrejátszik, hogy a társadalom egyre jobban elment a fogyasztói társadalom felé, a szülők nagy része mindent (néha akár erőn felül is) meg akar adni a gyereknek - így nem lehet sokat nevelni. És igen, van akik 1-2 gyereket is nehezen, nagy áldozatok árán tudnak csak felnevelni. És azért valljuk be a "régi időkhöz" képest sokkal több az elvált/gyerekét egyedül nevelő szülő - és egy fizetésből tényleg művészet