Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zokneenho

Oldal: 123456
Dátum: 2009.04.20. 16:51:03
ugyanazok,és már jó.Nekem spec ezek közül egyik se tetszik,a gyógyitalos csábító,de az is alig tölt,max 150-et.
A kínzókamrás max. elijesztőnek hat,ha az ellenfél szövijének van kamrája.
Hordagyűlölet se sok,a 3x-os meg annyiban jó,hogy fél év alatt,amennyi idő alatt körbeforog,biztosan legyen annyi dukátod,amennyivel tudsz vásárolni.Ajándék tárgy meg lehet valakinek megéri,aki játszik vele,de alappaklim pl.nekem is van.

Mindenesetre,nem biztos,hogy wikire feltöltik,én elkezdem vezetni wordbe a tárgyakat...
Dátum: 2009.04.06. 21:36:07
a végzetúr nevű játékban,második világ.És nem én szorulok arra,hogy kompenzáljam a tulajdonságom.elmebeteg vagy.
Dátum: 2009.04.06. 20:36:57
a két kritikát hasonlítsátok össze.Köszönöm.
Azt,hogy logikátlan,elismerem(már látom,nincs esélye a bekerülésnek,nem is érdekel.)De ezen amúgy lehetne változtatni.Pl,19.szinten jelenik meg a fertőzés,és összezavarja az elmédet.De jó,elismerem,rossz volt.továbbra sem értem elmeháborodott barátunkat.Mindegy..
Dátum: 2009.04.06. 13:38:36
Hát mekkora egy ....
Nem értem,miért kell lehurrogni egy ÖTLETET.
Látod azt a felhőcskét a nevem mellett?Pont az olyanok miatt van,mint te.
Egyébként szánalmas,ami az aláírásodban szerepel,az,hogy próbálod takarni azt,hogy nem tudsz normális ember lenni,lepontoznak,megérdemled,ezért próbálod elhitetni,hogy teljesen direkt vagy közellenség titulusú.Egyszerű pszihológia. Bekakálsz a táborban?Hitesd el,hogy ez menő dolog.

Remélem az életben is ilyen "sikeres" vagy. Mond csak,barátnőd van?Nincs? meglepő.
Dátum: 2009.04.05. 22:34:57
Sziasztok!Nem találtam rá jó topikot,ezért ide írom:
Lenne egy fejlesztés: Ha egy végzetúr eléri a 20-as szintet,lenullázódik a szakértelemösszege,TÖ-je.Ez azért lenne jó,mert a játék elején,amikor még nem ismered annyira,tudsz csinálni olyan dolgokat,amiket később kiröhögsz(pl felgyúrod 40re a mágiád,holott varázslatod sincs,mert nem tudod,hogy mit ad a mágia..)
Szóval lenullázódik,és kapna mondjuk 20k LE-t,amit csak TÖ-re fejleszthet,és szintén 20k-t,amit szakikra.Ezen kívül választhatna egy-egy fegyvert,pajzsot,páncélt és varázslatot,mindegyik mást képviselne,az egyik rubinoknak,a másik smaragdoknak lenne jó.PL: 20-as szintű fegyverek,egyik ad 15erőt,támadást,védekezést,a másik 15iq-t mágiát,taumatot.(aránytalanul nagy mind.)
Ez egy alap felvetés,szerintem nem lenne hülyeség,nem beszélve arról,hogy ez megoldást nyújtana a random miatt siránkozóknak.
Dátum: 2009.04.04. 19:32:07
Még egy dolog szerintem megérne egy misét:
Mégpedig a lopás.Ugyanaz a lopás szakértelem nyomatná,de mivel ennek "kicsit"nagyobb értéke van,mint a kiégett kőnek,mondjuk le tizedelhetnék.Tehát 30-as lopás szaki ad 3%-ot.Ez kevés,de mégis megérné gondolkodni,hogy költsem-e el,vagy hagyjam,hagy lopják el.Másfelől színesítené egy kicsit a játékot:
"juhhéé!Egy dukát!"
Dátum: 2009.03.25. 20:49:15
köszi mindkettőtöknek;)Akkor ez elég hamar meglesz:)
Dátum: 2009.03.25. 20:34:44
sziasztok! "Lépjen állatod szintet 5 alkalommal"
Azt kérdezném,hogy az összes állatom beleszámít? Tehát van egy,ami harcol,van egy aki gyakorol.Mindkettő számít?
Dátum: 2009.03.21. 09:52:23
Melyik a legnagyobb testű emlős Afrikában?
szélesszájú orrsz@rvú
afrikai elefánt
nílusi víziló
kafferbivaly

khm...khm..Ha jól emlékszem,a kvíz átjásztása..khm..khm..
Dátum: 2009.03.17. 20:41:11
újabb adag...
Betanítható-e a közönséges házimacska arra hogy alomba végezze el a dolgát?
Igen
Nem mert nem lehet fogságban tartani
Nem
Mi az a macska????

Mi látható az 500 forintos bankjegy hátoldalán?
Az ideiglenes magyar képviselőház Pesten
Bethlen Gábor tudósai között
A sárospataki vár
Hercules kút
Honnan nézve hátoldala?

Milyen tengerrel határos Románia?
Kék
Vörös
Fekete
Feher

Feher-Fehér,a színek helyett más válaszlehetőség kellene,és mikor nézve?Trianon előtt-után stb..

Mit takar a sokak által használt "lol" kifejezés?
Köszönési forma
Lövöldözés
Taps
Hangos nevetés

Túl spec,mégha sokan is ismerik,idegen nyelvi tudás,mivel angolul Laugh of laug...Vagy valami ilyesmit takar..
Esetleg még baromságnak is elmehetne..

Hányadik szinten lehet hordát váltani?
10
20
15
5

spec,lv1-esek szerencsétlenek..

12ből ennyi jött össze,a többi kifejezetten tetszett..
Dátum: 2009.03.17. 18:44:29
3+2+4+2+4=(mennyi az összegük)?
14
11
16
15

Na gyerekek..Elnyomtam egy 20 kérdéses vadászatot..Ez volt az első,többit nem volt kedvem feltenni,de 20/10 ilyesmi volt...
Dátum: 2009.03.12. 15:52:37
sziasztok!Nem tudom,hogy jó helyen járok-e,de nem találtam megfelelő topicot.
Szóval:Jaca nevű végzetúr adatlapján minősíthetetlen leírás van,nem idézném.
Az illetékesek megnézhetnék és megadhatnák neki a "kegyelemdöfést".Köszönöm.
Dátum: 2009.03.11. 16:59:44
Ha 3x=1515-tel, akkor x=??
505
500
405
605

Ennél szinvonalasabb nem megy?
Szerintem ezért delete,ha nem,akkor kérdőjeljavítás.
Dátum: 2009.03.10. 16:19:42
Hogy mondják angolul a Autó(t)?
Caz
Cat
Gaz
Car

Nyelvtannal nem tudom,hogy áll a barátunk,de eleve a nyelvtudás tudtommal nem alapvető követelmény,másrészt a C-G eléggé megtévesztő..
Melyik álat hibernál télen?
a liba
a medve
a ló
a farkas

Ezt nem tudom,hogy engedtétek át,az állatok hibernálnak?

Melyik egy Forma-1-es csapat? (2009!!)?
Super Aguri
Prost
Lotus
BMW-Sauber

Ez elég spec,ha nem,akkor a felkiáltójeleket törölni,másik kérdőjelt is.

Az alábbi együttesek közűl ki dolgozta fel a Cameo, Word Up című számát?
Metallica
System of a down
Korn
P.O.D.

Szerintem ez is elég spec.
Dátum: 2009.03.08. 15:02:39
Hány szavazat kell ahhoz,hogy építhess(szövetségi tagoknak)
1
2
3*
4

Egy:Rosszul feltett kérdés,nem egyértelmű,hogy a VU-ból van,
2:Gondolom lélekkútra értette a kérdést,de ezt elfelejtette közölni.
Kéretik törölni.
Dátum: 2009.02.28. 00:32:55
sziasztok!
Hát én a piacot támogatom,és egy algoritmus kezelő programmal Miklósék ki tudnák szűrni a csalókat.Tehát egy progi kidobja az összes magasabb összegért vett cuccot,azok tulajdonosát stb..Meg mégegy,ami azt szűri ki,hogy egymással kik üzleteltek sokat..(bocsánat,ehez nem értek)
Az aukcióhoz szerintem mehetne egy chat/fórum is,a hangulat miatt,de lehet csak ellenségessé tenné az egészet.
Dátum: 2009.01.25. 11:25:33
okés köszi:)
Mindenesetre,ez a kedvenc randomfaktorom:D
Dátum: 2009.01.25. 11:10:09
sziasztok!
9-es vagyok,ma elfogtam egy goblin vajákost.Van egy erősebb állatkám már,ezért egyből elengedtem.Elmentem vadászni,és arra lettem figyelmes,hogy:
1.vadászat: goblin vajákos 117LE
2.vadászat: apró arhomad varangy
3.vadászat: óriási goblin vajákos 377LE
4.vadászat: óriási goblin vajákos 266LE
5.vadászat: hatalmas goblin vajákos 164LE
6.vadászat: nagyobb goblin vajákos 114LE

Ez azért furcsa,mert eddig(szerencsétlen vagyok,tudom) 70-80LE-ket adtak a szörnyek,méga nagyobb,hatalmasak is.Így,hogy ugyanolyan a fajtájuk is,az elengedéssel együtt..Felettébb furcsa.
Szerintetek bug,vagy bődületesen nagy,hatalmas gigantikus és miegymás random?
Vagy ha ez így működik,az összes állatkám egyből elengedem

UI: 10-es szerencsém van.
Dátum: 2009.01.16. 21:23:00
Úgy bírom az ilyen plajákat,komolyan mondom
lehet csak én vagyok így,és bunkó vagyok,de hát ez van.
Dátum: 2009.01.13. 20:58:43
Hát jó,mindenesetre megkérem testvérem,hogy támadjon,csak egy kicsike sebzés kell,direkt nem lessz egyik karinál se LE,hogy ne foghassák ránk,hogy gonoszok vagyunk:$
Oldal: 123456