Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4221. hozzászólás - 2009.01.13. 20:58:43
Hát jó,mindenesetre megkérem testvérem,hogy támadjon,csak egy kicsike sebzés kell,direkt nem lessz egyik karinál se LE,hogy ne foghassák ránk,hogy gonoszok vagyunk:$
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5
irritálóHullajóFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4222. hozzászólás - 2009.01.14. 09:40:17
Sziasztok!Had gyarapitsam a hülye kérdések sorát.. hogy tudom megölni az ellenség állatát?A küldetésemhez kellene.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4223. hozzászólás - 2009.01.14. 09:47:42 (Válasz Hullajó #4222 hozzászólására.)
Nézd meg az aláírásomnál a szakértelmeket, a másodlagos támadást.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.50
irritálóBobebabaNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4224. hozzászólás - 2009.01.14. 09:51:07
Én is szeretném megkérdezni ugyan azt amit az elötem szolo itt is csalások vanak mint a travianon?Én becsületesen játszom és nem értem mások hogyan tudnak szintjüknél nagyob tárgyakat venni nekem sem jelenik meg csak a saját szintem beli, jo lenne ha mindenki a játék kedvért játszana és betartaná a szabályokat ne rontsák el más játékát sem föleg igy hogy nem is kevésbe kerül .Kielégitö választ szeretnék kapni mert már volt egy pár ismerös aki ezért lépet ki pedig sokat költötek öskövekre.
Pontszám: 3.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4225. hozzászólás - 2009.01.14. 09:54:08 (Válasz Bobebaba #4224 hozzászólására.)
Nézd meg az aláírásom, és ott a kereskedelem szakértelmet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4226. hozzászólás - 2009.01.14. 09:54:23 (Válasz Bobebaba #4224 hozzászólására.)
Szia!

Lesz egy olyan szakértelem hogy:

Minden 10 kereskedelem szakértelem után a lélekkufártól eggyel magasabb szintű tárgyat is megvehetsz, mint a szinted engedné.

És ez nem csalás...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4227. hozzászólás - 2009.01.14. 11:10:34 (Válasz Zoli #402 hozzászólására.)
Húú de rég volt:
Idézet: Zoli - 2008.09.29. 09:45:25
Liadas, nincs elég LE-d a tanulás növelésére. Ha ráviszed a kurzort, ki is írja, hogy mennyi LE kell a növeléshez. Egy szakértelem növeléséhez annál több LE kell minél magasabb szintre növeled, de az is növeli a szükséges LE-t, hogy összesen mennyi a többi szakértelmed összege. Minél több a szakértelem összeged, annál több LE kell egy szakértelem növeléséhez. A szakértelmek növelése semmilyen szinten nem függ a tulajdonságaidtól.

Idézet: tramenes - 2008.09.29. 07:21:21
Elfogtam egy állatot, beidomítottam, harcol is mellettem csatákban. Az volna a kérdésem hogy hol lehetne megnézni az adott lény sebzését és támadási értékét? A "karilapján" látom az ép-it, a morálját és a szintlépéshez szükséges tpket de semmi mást; így mégis hogyan döntsek az elengedése vagy megtartása mellett ha elfogok egy másikat? A vásárolható felszerelés szempontjából sem mindegy hogy mekkora alaptámadáshoz akarok még +5öt vagy mekkora alapsebzéshez +1-et vásárolni.



Az állatoknak nincsenek harci adatai, nem tudod megnézni őket. Az állatok a saját szintjüktől függően tudnak találni és sebezni, valamint védenek téged. A saját szintjük pedig 2 dologból áll össze: milyen szintű volt az állat az elfogáskor (ezt mutatja közvetlenül az, hogy mennyibe kerül idomítani), valamint hány sizntet fejlődött mióta nálad van. Ez a két dolog egyenlő értékű, tehát 2. szintű elfogott, 2 szintet lépett állat megegyezik a 4. szintű elfogott állattal.

Pár szó még a szakértelmekről és béta teszterekről. Nyilván van egy kis előnye annak, aki tesztelt a bétában, de azért az a béta teszt nem ment olyan sokáig, és nem léptek olyan sok szintet, szóval a bétásoknak is lesz majd jó sok fekete folt. Akkora elénybe azéret nem kerültek. A szakértelmeknél valóban az egy jó opció volt, hogy 10-es tanulás és elementáris fúzió, de ne felejtsük el, hogy az alfa tesztnél kevés karakterrel teszteltünk, a bétánál már többel, de ott se volt ennyi játékos, mint most. Szóval a portyázást segítő, vagy abból tápoló szakértelmekről nem tudni biztosan mennyire hasznosak sok játékos esetén. Szóval mint látjátok, nincs nyerő taktika, mindent ki lehet próbálni.

Itt válaszolnék újra a vilag 2 kérdésére is. Kb. 1 hónap múlva indul a vilag 2, ahol mindenki kamatoztathatja a vilag1-ben megszerzett tudást. De ne feledjétek, 100 szint van a játékban, az első 5, de még az első 10 szint után se fogjuk/fogjátok biztosan tudni, hogy 80. szintre mi lesz a nyerő taktika.

Viszont azóta nem jött rá kérdés: És mi lesz azután? És mi történik azzal, aki a 100. szint elérésekor pl. 32%-ra van fertőzve (nem 100 % és nem 0%)
A hozzászólást Zoltanszon módosította 2009.01.14. 11:12:16-kor
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
fórumozóZola18Férfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4228. hozzászólás - 2009.01.14. 13:48:48
Sziasztok lenne egy kérdésem
a védőfal igaz csak akkor ad bónuszt ha engem támadnak?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4229. hozzászólás - 2009.01.14. 14:05:51 (Válasz Zola18 #4228 hozzászólására.)
Igaz. Hiszen akkor vagy védekező fél. A támadásaidat a gyakorlótér segíti.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
fórumozóZola18Férfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4230. hozzászólás - 2009.01.14. 14:08:23
köszönöm rendesek vagytok h mindig kisegítitek az embert
Pontszám: 5
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4231. hozzászólás - 2009.01.14. 14:46:29
Vedd lélekenergiáját 7 óriási méretű szörnynek!
Küldetés állapota: Eddig 0 óriási méretű szörnyet vadásztál le.

Az szerintetek normális, ha 28. szinten én még nem láttam óriási lényt?
(29-es spektális, 47-es szerencse)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4232. hozzászólás - 2009.01.14. 14:49:46 (Válasz Rolik #4231 hozzászólására.)
1. a spektrálisnak nincs kihatása a szörnyek méretére, csak a belőlük származó LE-re
2. amikor én a 7 óriási küldetést csináltam, hirtelen nekem is eltűntek az óriás lények. Két teljes szint, azaz 350-400 vadászat kellett hozzá, hogy 7-et összeszedjek. Egyébként 100-150-ből össze szokott jönni. Szerintem direkt van valami lassítás benne.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóMat_Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4233. hozzászólás - 2009.01.14. 14:56:26
ismerősömnek meg meglett kb 100 vadászatból, 2xes szerencsével. volt olyan hogy a 12es menetben 2x is volt.
tihor random
Pontszám: 5.50
közellenségLevi08Férfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4234. hozzászólás - 2009.01.14. 15:13:41
hello valaki megtudja mondani mire jó a kiégetett őskő mert a sima őskőt tudom de a kiégetett nem????????
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4235. hozzászólás - 2009.01.14. 15:22:25 (Válasz Levi08 #4234 hozzászólására.)
Vidd rá a kurzort az őskövek száma mellett lévő kérdőjelre, és kattints.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.50
irritálóKagemushaFérfi
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4236. hozzászólás - 2009.01.14. 17:18:40
Ha kilépek egy szövetségbôl, de a segítségnyújtást elôtte nem vonom vissza, akkor az ott marad, én meg rápacsáltam?
Szálka leszek a szemedben meg a körmöd alatt, hát vigyázz, mit kérdezel vagy mondasz... egyébként pedig: "Szabadságot Tibetnek!"
Pontszám: 5
közellenségLevi08Férfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4237. hozzászólás - 2009.01.14. 18:17:36
hali

valaki megtudja mondani hogy hogy lehet sima őskövet szerezni?
Pontszám: 3
irritálóKagemushaFérfi
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4238. hozzászólás - 2009.01.14. 18:55:13 (Válasz Levi08 #4237 hozzászólására.)
Veszel: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=oskovek
Szálka leszek a szemedben meg a körmöd alatt, hát vigyázz, mit kérdezel vagy mondasz... egyébként pedig: "Szabadságot Tibetnek!"
Pontszám: 6.50
közellenségLevi08Férfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4239. hozzászólás - 2009.01.14. 19:55:25 (Válasz Kagemusha #4238 hozzászólására.)
KAGEMUSA léci ne ird ezt a hülyeséget mindenkinek kösz
Pontszám: 1.50
közellenségLevi08Férfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4240. hozzászólás - 2009.01.14. 19:57:38 (Válasz Hullajó #4222 hozzászólására.)
én nem tom de kérdezd meg szövetségtársaidtől ha vannak ők talán tudják
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!