Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2016.04.14. 20:34:20
Ez nagyon rossz megközelítés. Nem a LE spájzolást kell büntetni, hanem értelmet adni az elköltésének. A pvp kihalásával és a klóncsaták mindennapivá válásával a LE-ből történő karakterfejlesztés döglődik. Minden elköltött LE erősíti a klónomat is, növeli a random hatását, ergo magamat szivatom ha fejlesztek. Amíg ez nem változik, addig nem kell csodálkozni azon, hogy egyeseknél halomban áll a LE.
Dátum: 2016.04.05. 10:22:59
V6-on nekem is úgy lett 50-es karim, hogy épp csak meglett a plusszos LE differencia. Ha egyszer tovább megyek vele, vagy új karaktert indítok, akkor is csak minimum idő és energia befektetéssel tolnám az első 100 szintet, mert hosszútávon semmi jelentősége nincs, hogy mit produkált a karakter az elején.
Dátum: 2016.04.04. 20:57:27
Ha nem siettek volna, akkor a mai napig nem létezne a smaragd szelence sem
Dátum: 2016.04.03. 23:45:29
A multiktól nagyon sokat lehet tanulni. Pl problémamegoldás terén. Vannak szisztematikus módszerek arra, hogy megtaláljuk a hiba azonnali kezelésére és a hosszútávú megelőzésre a legjobb megoldást. A végeredmény pedig garantáltan nagyságrendekkel jobb, mint a mostani javaslatok.
Dátum: 2016.04.02. 13:25:24
A májusi VU tali jó alkalom arra, hogy végre bemutassák, hogy mi a tervük a játékkal. Mik a tervek az elkövetkezendő 1-2-5 évben. Egyszer végre az ügyfélszolgálat is képviseltethetné magát. Kíváncsian hallgatnám a terveket a belső információátadással, a kompetens válaszok adásával kapcsolatban...
Dátum: 2016.04.02. 13:10:28
Akár monopol helyzet, akár nem, közép- és hosszútávú stratégia, minőségbiztosítási politika és ügyfélközpontúság nélkül az ügyfelek elfogynak, csak a mikor a kérdés.
A stratégia hiánya nem csak a fejlesztéseken látszik, de az ügyfélszolgálaton, programhibák javításán és a problémamegoldáson, azok kezelésén is. Minden teljesen adhoc módon randomra van kezelve, és senki nem tudhatja előre, hogy a probléma megoldása bosszankodást, vagy megelégedést fog-e szülni.
Dátum: 2016.04.01. 11:40:34
A mai világban már rengeteg cég foglalkozik kommunikációs és ügyfélszolgálati tréningekkel, oktatássál. Nem lenne haszontalan komolyan venni ezt a témát. Ma már nem lehet úgy kezelni egy ügyfelet, ahogy akár még 5 éve is elment volna...
Dátum: 2016.04.01. 08:59:20
Nyilván precízebb válasz lett volna, hogy "nem lesz, februárban volt, legközelebb valószínűleg majd áprilisban lesz"

Hát pont ez a baj. A kapott válasz nemhogy nem elég precíz, de teljesen félreérthető, félrevezető válasz. Gyanítom, hogy azért ezt a választ kaptuk, mert az ügyfélszoogálatnak fogalma sem volt a befizetési akciós tervekről...
Dátum: 2016.03.31. 20:26:50
Ezt az amatőrizmust egyre nehezebb tolerálni. Mindenki hibázik, aki dolgozik, de tanul belőle, és kétszer nem követi el ugyan azt a hibát. Engem az érdekelne, hogy mi volt a félretájékoztatás oka, és mit tesznek azért, hogy többet ne forduljon elő. Nem csak a befizetéssel, de általában minden információ közléssel kapcsolatban. Alapvető lenne, hogy az ügyfélszolgálat és a fejlesztők játszanak a saját játékukkal. 7 év után azért elvárható lenne, hogy ismerjék a saját játékukat. Az nem játék, ha heti 1-2 alkalommal megtoszogatják a karaktert és elköltik a LE-t. Talán így elkerülhetők lennének az évekig tartó AF pont kalkulálási hibák, tervezési bakik, és értelmetlen fejlesztések.
Dátum: 2016.03.22. 19:40:34
Ha egyébként minden rendben lenne, akkor valószínűleg én is felhorkantam volna a mytokronitok miatt, de az előbb vázoltak miatt ez a húzás bőven az ingerküszöböm alatt maradt. Ahogy az aukciós bérlet, templomi pálca, energiatégla és hasonló ügyek sem mozgatnak már meg.
Dátum: 2016.03.22. 15:28:35
Kétségtelen, hogy egy idő után beletörődik az ember. Az epikusok kapcsán évek óta azt a választ kapom, hogy majd lesz új kincstábla, ha az első szövetség a végére ér, entitások miatt nem gyártanak újakat, és a magyarázat annyi, hogy az entitások nem arra lettek kitalálva, hogy előrébb kerüljön velük az ember, mint az epikusokkal. Minden más szövetségben előrébb lehet jutni az entitásokkal, mint az epikusokkal, kivéve az AL-t. 19!!! kincstábla lemaradásban van a játékvezetés ahhoz képest, ameddig el tudnék jutni, ha még foglalkoznék az entitásokkal. Több mint fél évembe került Miklóst meggyőzni arról, hogy nincs olyan AF képesség, amit van értelme fejlesztenem, mindenféle vackot kifejlesztettem, hogy lássa végre, hogy nem maradt semmi... De említhetem a varázslatok gyengítését is, amire 1 évet kellett várni! Ezekhez a problémákhoz képest a barna mytokronit annyi vizet zavar, mint porszem a sivatagban. Legalábbis szerintem.
Dátum: 2016.03.22. 15:03:16
Szerintem van miről beszélni. Mert ha azt látjuk, hogy nem halad semmi, akkor azt számon lehet kérni. Jelenleg annyi történik, hogy a VU talik előtt gyorsan befejezik az előző talin felvetett pontokat és mindenki hepi. De hogy év közben milyen javaslatok jönnek, mennyi sikkad el közülük, arról semmit nem tudunk.
Sokszor már az is felmerült bennem, és mostanában egyre gyalrabban, hogy Baraty már jóideje nem dolgozik napi 8 órában a VU-n.
Dátum: 2016.03.21. 21:59:47
Idézet: Offsboy - 2016.03.19. 06:29:20
Nem tudom miért nem lehet azt mondani, hogy "igen, van benne valami, feltetetem listára,de annyira alacsony prioritasú, hogy valószínűleg soha nem fog beférni".


Gondolom pont azért nem Miklós olvassa rögtön ezeket a javaslatokat, mert annyi van belőle, hogy kell egy "szűrő" elé. Így kirostálódik a hülyeség nagy része, és pár olyan pont is, ami fontos lenne. Amikor először rákérdeztem (2014 szeptember), hogy mi van a megígért és már legalább fél éve függőben lévő fejlesztéssel, miszerint a gyógyitalokból egyszerre többet is lehessen meginni, a szűrő válasza az volt, hogy ez nem egy fontos fejlesztés, az sem biztos, hogy valaha megvalósul... Ez is egy leszerelő duma volt, de lám, 2 év után elkészült, igaz, hogy azóta okafogyottá vált a dolog

Amit én szeretnék látni, az az oly sokat emlegetett "nagyon hosszú" fejlesztési lista, amire elvileg felvésik a javaslatainkat és priorizálják. Simán elférne itt a fórumon egy külön topik, ahol havi rendszerességgel frissítik az elkészült és új javaslatokkal.
Dátum: 2016.03.21. 21:45:38
Ez a barna mytokronit ügy túl van pörögve. A feladat nem más, mint "áldozz X LE-t" ahol X az elhasznált dekrétumok függvénye. Poénnak nem a legjobb benyomni olyasmit, amiről még csak fogalma sincs a játékvezetésnek, hogy mi legyen, de a vérlázítótól nagyon messze van. A végzet temploma tele van sokkal idiótább feladatokkal, mégsem morog miatta senki. A LE áldozás pl ott is szerepel. Az X őskő elhasználása mindenféle értelmetlen dologra (gyógyitalok, fókuszkristályok, stb.) semmivel sem különb, mintha kötelezően dekrétumozni kellene.
Ennek a feladatnak az égvilágon semmilyen hatása nem volt a végkimenetelre, minimális mennyiségű LE-ből kiváltható volt.
A feladat "csomagolása" nem volt túl szerencsés, de valószínűleg ez a feladat csak a jéghegy csúcsa volt az egész valaminek, ami a felháborodásodat keltette. Bojkottot szervezni egy ilyen marhaság miatt teljesen fölösleges szerintem.
Dátum: 2016.03.16. 22:06:56
Nem értem, miért pont az isteni dekrétumot lehessen visszacserélni? Lassan a végtelenhez tart azoknak a kacatoknak a száma, aminek az értéke a nullához tart...
A dekrétum legalább ingyé van, a szerencsekerék esetén őskőért is jó eséllyel kacatot kap csak az ember...
Dátum: 2016.03.16. 11:52:32
Van logikus magyarázat, ekkora a kútjuk. Ugyan ez a szabály vonatkozik minden szövire.
Dátum: 2016.03.12. 21:39:30
A KH-t nem éri meg ütni, nem hoz annyit, mint az szb csata. Ráadásul várakozni is kell a csaták között, el is ájulnak, sebzik az állatokat, stb.
Annyi előnyük van, hogy jönnek maguktól is, azaz kérés nélkül behordják a LE-t, de ez nem több mint a napi bevétel 2-3%-a.
Dátum: 2016.03.12. 19:07:00
És úgy meghízol, hogy amikor a 6 év múlva regisztráltak utolérnek, kénytelenek lesznek egyszerűen kikerülni, ahelyett, hogy legyőznének
Dátum: 2016.03.10. 21:15:47
Idézet: Syabo - 2016.03.10. 16:24:44
Te vagy az Lord D.?

Istenem, de jó lenne...


Már ezért érdemes volt ma felkelni
Dátum: 2016.03.05. 16:10:49
Hát most közelebb kerültél hozzá. Lassan itt az április elseje is, majd olvasd a híreket.