Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
300 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
821. hozzászólás - 2016.03.10. 17:04:14 (Válasz Syabo #816 hozzászólására.)
Idézet: Syabo - 2016.03.10. 16:24:44
Te vagy az Lord D.?

Istenem, de jó lenne...


Fél órája olvastam, de még mindig röhögök...
A hozzászólást barbarabee módosította 2016.03.10. 17:04:43-kor
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.50
kedvelt tagVincentMoonFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
822. hozzászólás - 2016.03.10. 17:16:26 (Válasz barbarabee #821 hozzászólására.)
RajtaM? akkor sok sikert hozzá:).

lehet, hogy jó volt az event, de a mászkálós cuccok még mindig nem tetszenek.
ui.. ha tévedtem; akkor bocs barbarabee.

Pontszám: 5
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
823. hozzászólás - 2016.03.10. 18:06:10
Én meg rajta sem vagyok a listán V2-ön (Dark Knuth)
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.49
közkedveltReorxFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
824. hozzászólás - 2016.03.10. 18:12:32
Azért szerintem egy kő nélkül megszerezhető fétisre nem szabad azt mondani, hogy semmi nyeremény.
Másrészt a megígért, régebben "ingyen" megszerezhető fétis (erősen) kövessé tétele nem volt szép - persze, akinek van már hordafétise, ezt nem rója fel hibának (pedig az!).

Túlzás azt állítani, hogy ez a legerősebb event - de jó próbálkozás, köszönet érte a fejlesztőknek. Oké, voltak benne hibák szép számmal, jöhet a sok javítás, és rendben leszünk.

Van egy új fórumozó, lehetne neki örülni, segíteni, tanácsokat adni - rendben, gondja van a nyelvvel, de miért kell azonnal erre ugrani, sőt nyilvánosan kiröhögni? Hol a tolerancia? Annyira sokan vagyunk A VU-n, hogy nem probléma, ha egy újat azonnal elriasztunk?
Lányok, srácok - adjunk neki időt, szépen kérem...
Pontszám: 9.67
közkedveltReorxFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
825. hozzászólás - 2016.03.10. 18:13:47 (Válasz Fubujoci #823 hozzászólására.)
Elnézted, Te vagy a 70.
Pontszám: 9.67
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
826. hozzászólás - 2016.03.10. 18:52:50 (Válasz Reorx #824 hozzászólására.)
Am szvsz full nem a nyelv, hanem a facéről,meg twitterről ideszakadt,igénytelen kiberszleng a nemfrankó xD

Valójában a mondanivaló lényege nem volt egészen tiszta, lefikáz egy eventet, de hogyan, ha részt sem vett benne, lefikázza a kincseket, amiket meg sem talált...elképzelte milyen lenne, mit találhatna, azután meg elégedetlen a saját fantazmagóriájával?
Báró Samedi
Pontszám: 8.89
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
827. hozzászólás - 2016.03.10. 18:54:46 (Válasz Tigrisnyul #817 hozzászólására.)
Ez a kettő volt nagyjából az érthető rész..
Báró Samedi
Pontszám: 8.34
kedvelt tagVincentMoonFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
828. hozzászólás - 2016.03.10. 19:47:51 (Válasz Azazel #827 hozzászólására.)
hát, nektek sem kell túl messzire menni a nyelvért, már bocs.f a twitteres hozzászólásra válaszként] lehet, hogy valóban nem így kellett volna indítanom.
amúgy csodálkozom, hogy itt nincsenek am moderátorok. bár máshol sincsenek. egyszerű a válasz. nem kell ide írni!.

ui.:
amúgy én nem írtam semmi bántót, szerintem az eventre. ti írtatok bántót nekem.
de éppen, hogy részt vettem benne am, kipróbáltam és nem tetszett. ennyi. amúgy titeket nem kérdezett senki. csak leírtam a véleményemet. vagy értelmesen, normálisan szóltok hozzám, vagy sehogy!. lehet, hogy kissé túllőttem a célon, és erősen bántó szavakat írtam az eventre. de azé már nem kell ezért fikázni a másikat, már bocs.

rá kell világítani a hibáira, stb, hogy miben tévedett, és miben volt igaza.
vagy ilyenek. jah és még egyszer:Idézet: Azazel - 2016.03.10. 18:52:50
Am szvsz full nem a nyelv, hanem a facéről,meg twitterről ideszakadt,igénytelen kiberszleng a nemfrankó xD

Valójában a mondanivaló lényege nem volt egészen tiszta, lefikáz egy eventet, de hogyan, ha részt sem vett benne, lefikázza a kincseket, amiket meg sem talált...elképzelte milyen lenne, mit találhatna, azután meg elégedetlen a saját fantazmagóriájával?


ti se mehettek ebben meszire. na ez hogy esik??.

Pontszám: 6.67
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
829. hozzászólás - 2016.03.10. 20:24:46 (Válasz VincentMoon #828 hozzászólására.)


Nyugi van....ha ezen kívül találsz még hozzászólást tőlem, amiben szerepel "szvsz", "xd", "am", vagy hasonlók, meghívlak 73 liter általad választott üdítőre Ez az egy direkt volt.

Most pedig a világítás : Az event megitélése mindenkinek szubjektív, bár a többség szerint határozottan jól sikerült fejlesztés. Azt mondod, neked nem tetszettek a kincsek, bár csak egyetlen ládát nyitottál ki, nem tetszett a jutalom, bár itt kérdezed, utána, hogy mi is volt az.

Egyébként pedig, talán én is kissé harapósan reagáltam, bocsánat, néha megesik, de mindig is úgy gondoltam, hogy ha sajnálja valaki az időt arra, hogy rövidítgetések,meg "kódok" nélkül leírja a mondanivalóját, akkor minek kezd bele? Tegye el későbbre, amikor lesz rá ideje.
A twitteren ott a karakterlimit( ha megvan még), az talán indokolja az ilyesmit, de itt nincs ilyen.
Báró Samedi
Pontszám: 8.89
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
830. hozzászólás - 2016.03.10. 20:32:11
Nem értem ezt a túl erős szörnyek voltak részt. Tényleg erősek voltak? Nekem a januárban a v6-on indított 15 szintű karim is végig ment őskő támogatás nélkül, de a 180 szintűnek is hamarabb fogyott el a mozgás pont mint hogy lefogyott az ÉP és egyszer sem buktam csatát.
SzVSz / szerény véleményem szerint csak hogy meglegyen az üdítője/ jó fejlesztés volt , a végső nyereménnyel van némi gond és a kapott horda trófea számával. Illetve hogy a VP miért kellett 100% veszteni , elég lenne 50% mint az ÉP nél.
A hozzászólást Texex módosította 2016.03.10. 20:36:05-kor
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 7.62
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
831. hozzászólás - 2016.03.10. 20:34:25
Hát karaktert tudni kell fejleszteni!

Egyébként szerintem aki az SZB-t meg tudja csinálni, az ezt az eventet is!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.90
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
832. hozzászólás - 2016.03.10. 21:15:47 (Válasz Syabo #816 hozzászólására.)
Idézet: Syabo - 2016.03.10. 16:24:44
Te vagy az Lord D.?

Istenem, de jó lenne...


Már ezért érdemes volt ma felkelni
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
833. hozzászólás - 2016.03.10. 21:32:46 (Válasz Reorx #824 hozzászólására.)
Nem beszélve a többi relikviáról, nem csak a fétisről....ez valahol nagy kiSZÚRÁS(mást használnék de nem lehet:D)...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.23
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
834. hozzászólás - 2016.03.10. 21:42:46 (Válasz VincentMoon #828 hozzászólására.)
Ne aggódj nem mindenki ilyen, csak pont a vérszívók találtak meg
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.23
kedvelt tagVincentMoonFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
835. hozzászólás - 2016.03.10. 21:57:08
Sziasztok. nos bocsánatot kérek mindenkitől. talán túl erősen indítottam.

na meg rosszul is fogalmaztam am meg:

talán úgy hangozhatna a legjobban, ha azt mondanám hogy: nekem ez a mászkálósdi nem tetszik a térképen. esetleg meg lehetne am változtatni, vagy ilyesmi?? pl. kattintós módszerrel, mint a hordák harcánál?? mondjuk a beállításoknál megadható lenne hogy melyik versiont szeretnénk.

jó éjt mára nektek:).
ui.. véleményeket várok:).

Pontszám: 7.08
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
836. hozzászólás - 2016.03.10. 22:06:07 (Válasz VincentMoon #835 hozzászólására.)
Alakul

Attól tartok, a legtöbbünknek pont a mászkálós rész volt az egyik pozitívum, kattintós ugye van épp elég.Szóval szerintem ezzel kisebbségben maradsz, ráadásul mivel nagyjából az egész event a "mászkálásra" épül, az egész eddigi programkód mehetne a kukába, nulláról kellene újra írni, nem hiszem, hogy megtennék.
Báró Samedi
Pontszám: 8.90
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
837. hozzászólás - 2016.03.10. 22:29:02 (Válasz Zooleee #831 hozzászólására.)
Ha ez teljesült volna, nem lett volna reklamáció. DE a játékvezetés is elmondta, hogy nem azonos az SZB-s ellenséggel a szörnyek erőssége.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.60
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
838. hozzászólás - 2016.03.10. 22:30:27 (Válasz Miklós #794 hozzászólására.)
Miklós
Miért alacsonyabb szinten lesznek gyengítve a szörnyek? Vagy a piramis alacsonyabb szintjeire gondolsz? Nem egyértelmű.
Csak mert alacsonyabb szintű karik mind azt írták, itt, lehet üsz-en nem, hogy sétagalopp volt. S én is így tapasztaltam.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 9.07
kedvencMarcsaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
839. hozzászólás - 2016.03.10. 22:30:49
Szerintem jól sikerült event volt ez, bár rövid volt az idő a jó helyezés eléréséhez.
A hozzászólást Marcsa módosította 2016.03.10. 22:32:41-kor
Pontszám: 8.02
kedvelt tagVincentMoonFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
840. hozzászólás - 2016.03.11. 14:38:58 (Válasz Azazel #836 hozzászólására.)
szia! am nem gond. majd legközelebb tán végigviszem:).

amúgy a szörnyek is szerintem túl erősek voltak. jah és a kincsesládákban talált kincseket keveselltem.
jó, persze, kb csak am az első kettőt nyitottam ki.

jó éjt am előre is nektek:).

Pontszám: 6
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője