Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Tavaszi vásár (2016)
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
21. hozzászólás - 2016.03.31. 17:33:45
Ugyan én nem kérdeztem meg, mivel a fórumon írta valaki, hogy ezt a választ kapta. Vettem is szépen kedden követ... Egyre jobban unom a félretájékoztatást...
Pontszám: 7.79
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
22. hozzászólás - 2016.03.31. 17:36:59 (Válasz Multifilter #21 hozzászólására.)
Detto. (`Március 29. 18:10 Sikeresen befizettél...')

Attol meg hogy tavaszi vasarnak van nevezve (es ennek ellenere husveti jutalmak vannak benne), ez bizony nem tul szep dolog...
A hozzászólást Buildermann módosította 2016.03.31. 17:47:09-kor
Pontszám: 9.09
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
23. hozzászólás - 2016.03.31. 17:53:41 (Válasz Tigrisnyul #20 hozzászólására.)
Egy kicsit megvédem Dikót. Nem azért mert fedhetetlen. Hanem mert nekem inkább az jut eszembe, hogy bent se volt erről egységes válasz. Vannak X-en. Ebből hárman kommunikálnak kifelé, és én a múltkor is úgy éreztem, hogy azért siklott félre a kommunikációnk, mert egyikőjük úgy gondolta, hogy de aztán a nagyfőnök (Miklós) meg másképp gondolta.
Szóval simán lehet, hogy nem tervezték, aztán ma reggel úgy döntött a főnök, hogy de lesz.


Amennyiben így lenne Dikótól elnézést kérek, viszont Miklóstól egy bocsánatkérést, illetve a megfelelő jutalmam utólagos beírását várnám.
A hozzászólást Shadowrun1990 módosította 2016.03.31. 18:03:14-kor
V3 Shadowrun
Pontszám: 7.63
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
24. hozzászólás - 2016.03.31. 18:36:20
Nem akarok, nagy megmondó lenni, de azok az emberek akik a héten befizettek, kapjanak kompenzációt.
Szerintem.
Mire gondolok.S miért ?
Arra, hogy ki lett jelentve, hogy bocsi nem tervezzük az akciót. Erre sokan fizettek be követ, mert ha nem lesz akkor rendben van,de itt mini event vége, jön a landi etc.
Vagy rosszul gondolom ?
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.93
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
25. hozzászólás - 2016.03.31. 20:26:50
Ezt az amatőrizmust egyre nehezebb tolerálni. Mindenki hibázik, aki dolgozik, de tanul belőle, és kétszer nem követi el ugyan azt a hibát. Engem az érdekelne, hogy mi volt a félretájékoztatás oka, és mit tesznek azért, hogy többet ne forduljon elő. Nem csak a befizetéssel, de általában minden információ közléssel kapcsolatban. Alapvető lenne, hogy az ügyfélszolgálat és a fejlesztők játszanak a saját játékukkal. 7 év után azért elvárható lenne, hogy ismerjék a saját játékukat. Az nem játék, ha heti 1-2 alkalommal megtoszogatják a karaktert és elköltik a LE-t. Talán így elkerülhetők lennének az évekig tartó AF pont kalkulálási hibák, tervezési bakik, és értelmetlen fejlesztések.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.89
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
26. hozzászólás - 2016.03.31. 21:05:38 (Válasz Multifilter #21 hozzászólására.)
Én írtam meg korábban, hogy nem lesz, mert készpénznek vettem én is Dikó válaszát, ami egy az egyben megegyezett a Shadowrun1990-nek adott válasszal.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 7.37
kedvencPug CrydeébőlFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
27. hozzászólás - 2016.03.31. 21:25:41
Ma, 10:46 Sikeresen befizettél banki átutalással v. belföldi postautalványon 5200 forintot, ez 350 őskövet jelent. (pluszban még 65 kiégett ősköved változott át igazi őskővé.) Köszönjük!
Miklós, azért vettem ma én is, mert az jött infónak, hogy nem lesz. a Húsvéti fétishez, ahogy számolom, 4 hiányzó tojás miatt kellene megvennem a pótlólagos, feltételezem 40 kő/ 20 tojás csomagot. Viszont, a befizetési akcióban járó 5 tojással meg pont meglennék. Ez így elég dühítő. Az a baj, hogy ezt előre legalább egy héttel tíz nappal ki kellene hírdetni. Vagy, ahogy van éves programtervezet, úgy lehetne befizetési akció tervezet is. Kompenzálásban bízom én is...
V6 ,Pug Crydéből, Hullaszag Rt.
V5, Feketebotos Mark'yhennon, Holt Költők Társasága
Pontszám: 9.50
közkedveltdavid16Férfi
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
28. hozzászólás - 2016.03.31. 22:43:40
Én is bele futottam:)
Tegnap, 05:29 Sikeresen befizettél PayPal-al 5200 forintot, ez 350 őskövet jelent. (pluszban még 159 kiégett ősköved változott át igazi őskővé.) Köszönjük!


Tudom nem kötelező vennem őskövet újra.
Levegőt sem kötelező,de ajánlott
V6
Pontszám: 6.67
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
29. hozzászólás - 2016.04.01. 08:23:35
Hali! Évek óta mindig ugyanúgy voltak a befizetési akciók, február, április stb. (de ez persze nem jelenti azt, hogy megint ugyanakkor lesz, hogy ugyanígy lesz, bármi változhat.) De mindig napokkal előre szólunk, de ha valaki már korábban megkérdezi, lesz-e majd befizetési akció, akkor sem szoktunk titkot csinálni belőle, hogy majd lesz, csak a pontos dátumot nem tudjuk. Szerintem a félreértés abból jött, hogy március közepén rákérdeztél, lesz-e húsvétkor, azaz márciusban befizetési akció. Nyilván precízebb válasz lett volna, hogy "nem lesz, februárban volt, legközelebb valószínűleg majd áprilisban lesz". De a befizetési akciók nem váletlenül nincsenek az eseménynaptárban, ha kiírnánk, és 2 nappal később lenne, vagy 2 héttel vagy bármi más változás lenne, milliárd reklamáció jönne, hogy én a fórumban olvastam róla, más infót kaptam stb. Fogadjátok el, a befizetési akciókat NEM jelentjük be hónapokkal korábban, csak 3-4 nappal előbb, ha nem így lenne, akkor ez nem lenne akció, ez mindenhol máshol is így működik.
Pontszám: 6.30
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
30. hozzászólás - 2016.04.01. 08:43:10
1600 Őskő: 21000 Ft
10 császári pecsét, 25 hímes tojás, 10 aranyszelence, 100 kiégett őskő, 40 sorsjegy, 15 húsvéti tojás, 20 húsvéti ládikó, 50 templomkristály

32 pecsét, 8k kiégett, 650 sorsjegy, 800 templomkristály, a többitől meg nem hatódom meg! Ez egy abszolút nem túl TÁP befizetési akció, én valószínűleg kihagyom.
A költést meggondolom.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.43
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
31. hozzászólás - 2016.04.01. 08:58:38 (Válasz Miklós #29 hozzászólására.)
Még jó mentés lenne ez, ha nem lenne ennyire rossz, ne is haragudj. Asszem a legutóbbi húsvéti vásár április 1-jén kezdődött, mivel ez 4-én, akkor ez már bele fér a valentínes akció mellé, ráadásul ez már tavaszi akció, húsvét mini event alatt? Meg a reklamálás az akció tervezet ellen, az even tervezet alatt is ott a változás jogát fenntartjuk mentőöv. Igazából engem nem érint ez a befizetési akció, a többi se nagyon szokott, csak a szememet szúrja kicsit a dolog.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.51
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
32. hozzászólás - 2016.04.01. 08:59:20 (Válasz Miklós #29 hozzászólására.)
Nyilván precízebb válasz lett volna, hogy "nem lesz, februárban volt, legközelebb valószínűleg majd áprilisban lesz"

Hát pont ez a baj. A kapott válasz nemhogy nem elég precíz, de teljesen félreérthető, félrevezető válasz. Gyanítom, hogy azért ezt a választ kaptuk, mert az ügyfélszoogálatnak fogalma sem volt a befizetési akciós tervekről...
A hozzászólást Ariel módosította 2016.04.01. 09:00:52-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.12
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
33. hozzászólás - 2016.04.01. 09:17:45 (Válasz Miklós #29 hozzászólására.)
Tudom, hogy próbálod menteni a kollégádat, aki mondjuk ki megvezette a játékosat azzal, hogy félreinformálta őket.
Tehát ez így nem helyes és korrekt, mentésnek szerintem gyenge.
Mint előttem is írták, s még egyszer leírom, ki volt jelentve, hogy Nem lesz befizetés.
Bárhonnan nézem, Nálatok csúszott el a kommunikáció, s most azt várjátok, hogy akkor ezen a vásáron szívesen fizessenek be a játékosok.
Szóval ez itt a probléma, s ezt a választ nem tudom elfogadni, mert a kommunikációtok nem volt fair a fizető játékosokkal szemben.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 7.57
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
34. hozzászólás - 2016.04.01. 09:28:14
Van egy tippem, ezt ingyen adom. Üsz-en semmilyen konkrét vagy annak tűnő választ ne adjatok ilyen kérdésekre. Egyszerűen csak hogy, erre nem adhatunk válasz, ha lesz is, időben értesülhetsz a fórumon.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.51
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
35. hozzászólás - 2016.04.01. 09:59:02
Miklós!

Kérlek, ne. Ne magyarázkodj. Inkább írd azt, hogy sajnáljuk, de minden így marad.

Hiszed, vagy sem de fárasztóak a magyarázkodások, és igazándiból senki sem számít rá, hogy lesz valami változás-e téren.

Én arra kérlek, hogy gondoljatok bele abba a helyzetbe, amikor valaki belenyúl a pénztárcájába és fizet valamiért...

Ha az a véleményed, hogy ez az egész dolog korrekten lett így intézve kezdve Dikó ÚR válaszától, az akció kiírásáig, akkor jó....

Egy javaslat: Az ÜSZ felületén légyszives nagybetűkkel írjátok ki: BEFIZETÉSI AKCIÓKKAL KAPCSOLATBAN NEM ADUNK INFORMÁCIÓT!

Ez a korrekt dolog szerintem, nem az, hogy valamelyik munkatársad kijelenti, hogy nem lesz, aztán mégis.....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 9.09
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
36. hozzászólás - 2016.04.01. 10:00:33
OFF
Megint a fizetős játékosok problémáznak!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.05
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
37. hozzászólás - 2016.04.01. 10:58:19
ma, 08:35István
Szia.

Az első javaslatot továbbitom a fejlesztők felé, nem tudom hogy megvalósul-e.
A tájékoztatással kapcsolatban, amikor még márciusban megkérdezte valaki mikor lesz akció, minden esetben azt a választ irtam meg, hogy áprilisban. Aki azért reklamált, hogy a húsvéti event keretében nincs befizetési, költési akció, azoknak is azt válaszoltam, hogy legutóbb februárban volt, igy márciusban nem lesz, hanem csak áprilisban. Ez pontosan igy fog történni.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


Most akkor ki hazudik?

*mod: nem hazudik, ez talan eros kifejezes es feltetelezes. Ki emlekszik rosszul?
A hozzászólást Buildermann módosította 2016.04.01. 11:16:47-kor
Pontszám: 9.09
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
38. hozzászólás - 2016.04.01. 11:02:01
Mindenki!

Én támgatom Syabo javasltatát. Nekem is ez volt az első, ami az eszembe jutott.
"Egy javaslat: Az ÜSZ felületén légyszives nagybetűkkel írjátok ki: BEFIZETÉSI AKCIÓKKAL KAPCSOLATBAN NEM ADUNK INFORMÁCIÓT!"
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.63
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
39. hozzászólás - 2016.04.01. 11:02:19 (Válasz Buildermann #37 hozzászólására.)
Akkor most bemàsolnàm az èn beszélgetésemet Dikó úrral...

Ha neked ezt írta akkor vagy neked hazudott vagy nekem. Elég gáz...

A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.04.01. 11:03:09-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 10
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
40. hozzászólás - 2016.04.01. 11:08:45 (Válasz Buildermann #37 hozzászólására.)
Amit nekem írt Dikó, abban nem volt említve április. Egy az egyben az eredeti levelezést másoltam be.
V3 Shadowrun
Pontszám: 7.80
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!