Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Tavaszi vásár (2016)
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
41. hozzászólás - 2016.04.01. 11:16:49 (Válasz Lelkes999 #39 hozzászólására.)
Leó,még az eddig bemásoltak közül te kaptad a legnormálisabb választ. Elsőkörben.

Az viszont gáz, hogy hárman három féle választ is kaptak, arra, lesz-e akció....
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 9.32
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
42. hozzászólás - 2016.04.01. 11:20:04
Idézet: Ariel - 2016.04.01. 08:59:20
Gyanítom, hogy azért ezt a választ kaptuk, mert az ügyfélszoogálatnak fogalma sem volt a befizetési akciós tervekről...

Hetekkel az akció előtt az ÜSZnek pont annyi infója van arról, hogy pontosan mikor lesz a befizetési akció, mint neked. A konkrét időpontot tegnap reggel döntöttük el, és rögtön írtam is róla a hírt a fórumon, nem vártam vele péntekig. De akkor a jövőbeli félreértések végett valószínűleg jobb, ha megkérem, ilyenkor mindig azt válaszolja, hogy „sajnos nem adhatok információt arról, mikor és milyen akció lesz, figyeld a fórumot és a híreket.” Csak akkor meg azért fog menni az oltás, lásd a fenti posztot… Mindenesetre sajnálom, ha valaki úgy érzi, rosszul időzítette a befizetését. Annyit tudok csak mondani, hogy előbb-utóbb mindig van akció, ha akarod, kivárod, ha szükséged van az őskőre előbb, megveszed, és nem stresszeled magad miatta. Lesz költési akció is, az igazi jutalmakat ott kapod, azokról nem maradsz le így sem.
Pontszám: 6.74
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
43. hozzászólás - 2016.04.01. 11:23:39 (Válasz Tigrisnyul #41 hozzászólására.)
Nekem az szúrt szemet, hogy játékos társamnak azt írta, minden esetben a válasz ez volt :

"A tájékoztatással kapcsolatban, amikor még márciusban megkérdezte valaki mikor lesz akció, minden esetben azt a választ irtam meg, hogy áprilisban. Aki azért reklamált, hogy a húsvéti event keretében nincs befizetési, költési akció, azoknak is azt válaszoltam, hogy legutóbb februárban volt, igy márciusban nem lesz, hanem csak áprilisban. Ez pontosan igy fog történni.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető"

EZ AZ ÁLLÍTÁS NEM IGAZ. NEKEM MÁRCIUS 17 -ÉN NEM EZT A VÁLASZT ADTA...
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 10
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
44. hozzászólás - 2016.04.01. 11:26:45 (Válasz Lelkes999 #43 hozzászólására.)
Ó, nem is mondom, hogy igaza van vagy ilyesmi. És megértem a sérelmed.

Igazából jó volna ha megmutatná a behó, hogy tud bocsánatot kérni a félretájékoztatásért, és képes megfelelően kezelni. Most épp a fizető játékosokkal nem báník úgy, ahogy egy jó "szolgáltatónak" kéne.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 9.46
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
45. hozzászólás - 2016.04.01. 11:33:47 (Válasz Miklós #42 hozzászólására.)
S akkor ezzel le van tudva, mármint ez a része. Szerinted ez így fair ? Hány játékos fogja, mondani azt, hogy köszönöm.Nem kérek ebből többet ?

" De akkor a jövőbeli félreértések végett valószínűleg jobb, ha megkérem, ilyenkor mindig azt válaszolja, hogy „sajnos nem adhatok információt arról, mikor és milyen akció lesz, figyeld a fórumot és a híreket.” "

Ez nem válasz, három levél van csak itt, más és más tartalommal, egyedül az aláírás ami azonos.

Nem megyek hosszabban bele, mert a vak is látja. Próbáljátok menteni a menthetőt.

Itt egy dolgot tehetne a cég, ha már az ország boltja versenyen annak idején olyan remek eredményeket értettek el. Azokat az embereket akik befizettek ezen a héten, csendben kompenzálni kellene.
Ezzel a kommunikációval s ezzel a magatartással, csak azt éritek el, hogy megint törölni fognak a játékosok...
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.04.01. 11:35:05-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 7.86
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
46. hozzászólás - 2016.04.01. 11:36:49 (Válasz Miklós #42 hozzászólására.)
Mi lenne ha egyszer az életben beismernétek, hogy hibáztatok? A sok mellédumálás helyett inkább a probléma megoldására törekedjetek! Az ilyen szövegeket, pedig hogy "sajnálom" stb. mellőzném! Ha igazán sajnálnád segítenél és visszamenőleg kárpótolnád az érintetteket. Egy szót sem szólnék, ha korrekt módon lennék tájékoztatva. Oké, hogy egyszer-kétszer hibázik az ember, na de ennyiszer?

„sajnos nem adhatok információt arról, mikor és milyen akció lesz, figyeld a fórumot és a híreket.” Ez így rendben is lett volna, de nem ezt a választ kaptuk, hanem, hogy NEM lesz!

Ui.: AH-s, árverés megtekintése oldalon az alábbi szöveget ideje lenne módosítani 5 napról 3 napra.

Egy tárgyra a licit 5 napig tart, de ha a licit vége előtt 10 percen belül licitál valaki, akkor a licit meghosszabbodik 10 perccel.
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.43
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
47. hozzászólás - 2016.04.01. 11:40:34
A mai világban már rengeteg cég foglalkozik kommunikációs és ügyfélszolgálati tréningekkel, oktatássál. Nem lenne haszontalan komolyan venni ezt a témát. Ma már nem lehet úgy kezelni egy ügyfelet, ahogy akár még 5 éve is elment volna...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.06
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
48. hozzászólás - 2016.04.01. 11:53:10 (Válasz Miklós #42 hozzászólására.)
Ebbol fakad a problema. Az ugyfelszolgalaton azt a hivatalos tajekoztatast kapjuk, hogy nem lesz befizetesi/koltesi akcio, mert nem olyan regen volt. Nem olyan informacio, hogy majdl/lehet lesz, hanem konkretan hogy "nem lesz". Ehhez kepest rovid ido elteltevel bekerul mindketto. Ami a problema -legalabbis esetemben: a hir hatasara 29-en vasaroltam 750 kovet, amivel ugyanennyi kiegett valtozott at, mert ezt a mennyiseget iteltem meg, hogy eleg lesz talalkozoig, leven teljesen kifogytam a kovekbol. Ra 2 napra jon a hir, hogy befizetes melle ajandek jar, es lesz melle koltesi akcio is. En sokakhoz hasonlo modon ilyenkor szoktam betarazni jo elore gradulatumokbol, allatfelszerelesbol pl, es orulok hogy meg jutalmat is kapok a koltes melle. Ehhez kepest a jelenlegi komennyiseg nem lesz eleg a maxos jutalom megszerzesehez, es nem is fogok tudnek annyi cuccot betarazni, amennyit szeretnek (most is hamarabb kifogytam mint szerettem volna). Tehat a hosszutavu gazdasagossagot figyelembe veve ujboli oskokoltest kell(ene) eszkozolnom. Mi tortent volna maskepp, ha van sejtesem egy talalkozo elotti befizetesi/vasarlasi akciorol? Vettem volna 100 kovet varva az akciora, minimumon jatszva annak kezdeteig ahogy azt szoktam rendszerint hasonlo esetekben, hogy majd az akcio ideje alatt vegyek 1600 oskovet es bezsebeljem a befizetes melle jaro bonuszt is, es hogy legyen eleg kovem a betarazasra+maxos koltesre, nem mellesleg tobb oskovet kaptam volna ugyanannyi penzert. Remelem erezheto a kulonbseg a 2 forgatokonyv kozott. Mindez a teves informalas hatasara...

Illetve ide is irom, remelhetoleg megvalositasra kerul. Mivel az acioo idotartama 04. 11. es a befizetes melle jaro bonuszok kozt -es velhetoen a kavicskoltes jutalmai kozt is- szereplo targyak kozott szerepel a himes tojas, legyen annak a bevatlhatosaga kitolva. Most nezem, ez mar megvalosult. Koszonet erte.
Pontszám: 9.70
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
49. hozzászólás - 2016.04.01. 12:19:20 (Válasz Ariel #47 hozzászólására.)
Plusz egy cégvezetési tréning esetleg.

"Hetekkel az akció előtt az ÜSZnek pont annyi infója van arról, hogy pontosan mikor lesz a befizetési akció, mint neked. "

Ez elég komoly gond. Minimum egy hónapra előre illik tervezni. Ettől még inkább úgy tűni, hogy csak azért lett, mert többen érdeklődtek, és gondoltátok, hát akkor ne hagyjuk ki ezt a lehetőséget, jól jön a lóvé. De pont akik miatt lett, most ők vannak a legrosszabb helyzetben. Becsapva érzik magukat, mert becsaptátok őket.
Már réges rég az lenne a normális, ha ilyesmiről nem adnátok tájékoztatást. Tényleg nem szokás, sehol se, amennyire én tudom. De itt már nagyon nagyon régóta az a bevett szokás, ha elegen sírnak érte, akkor "na jó, legyen akció".


Most itt az idő, találjátok ki hogyan tovább, hogy ne fussatok bele ebbe újra sacc 5 hónap múlva.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.04.01. 12:19:44-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.72
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
50. hozzászólás - 2016.04.01. 12:29:03
Még egyszer elnézést kérek a befizetési akcióval kapcsolatos félreértés miatt.

Globális kompenzációra sajnos nincs lehetőség, nem lehet meghúzni egy határt, hogy valaki 1 héttel ezelőtt úgy gondolta, nem lesz akció, mert a barátjától ezt hallotta, ezért fizetett, más 2 héttel ezelőtt stb. De az egyedi kérelmeket elbíráljuk, és mindenkinek, aki az ÜSZ-en olyan tájékoztatást kapott, hogy áprilisban nem lesz befizetési akció, és ezután a levélváltás után fizetett be, de az akció előtt, annak jóváírjuk a megfelelő csomagot.
Pontszám: 8.38
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
51. hozzászólás - 2016.04.01. 13:22:47 (Válasz Miklós #50 hozzászólására.)
Ennek felettébb örülök, de Diko urat is tájékoztassàtok, mert az imént írt nekem, hogy a 3 nappal ezelőtti utalasom után nem kapok semmit...
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 10
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
52. hozzászólás - 2016.04.01. 13:37:51
Sajnos ossz szájíz akkor számomra megmarad. Mivel voltam olyan balga és hittem, hogy nem kell nekem is ilyen üzenettel bombázni az ÜSz-t. Hisz más azt a választ kapta, akkor én miért kérdezzem meg. Így most buktam a csomagot, meg mindenki aki nem írt az üsz-re...
Pontszám: 8.53
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
53. hozzászólás - 2016.04.01. 14:05:14 (Válasz Lelkes999 #51 hozzászólására.)
Idézet: Lelkes999 - 2016.04.01. 13:22:47
Ennek felettébb örülök, de Diko urat is tájékoztassàtok, mert az imént írt nekem, hogy a 3 nappal ezelőtti utalasom után nem kapok semmit...


Megnéztem a levélváltásotokat:
Mar. 16. 17:07 Sziasztok! Tudnátok infót adni mikor lesz legközelebb befizetesi akcio?
Mar. 17. 12:43 Szia. Nem tudjuk megmondani egyelőre. Februárban volt.

Ne haragudj, de a "nem tudjuk" nem ugyanaz, mint a "nem lesz".
Pontszám: 7.09
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
54. hozzászólás - 2016.04.01. 14:22:16 (Válasz Miklós #53 hozzászólására.)
Eddig azt hittem, hogy volt előre haladás az ügyben.

"Ne haragudj, de a "nem tudjuk" nem ugyanaz, mint a "nem lesz"."

Szóval ezzel a nyelvtani fordulattal el van rendezve ?

Teszem azt, ha az én munkatársam aki nekem dolgozik, csinálna egy ekkora hülyeséget, már az nap nem melózna ott.
Egyrészt.
Másrészt.
Eddig eljutottál persze, megértem és tudsz valamibe kapaszkodni.
Mert,
ezzel azt mondod, hogy okés ez van, ezt írta, és akkor valamire témaszkodom,majd ennyivel rendezem.
Ez nem haragudás kérdése, hanem a fizető játékosok semmibe vétele.
Húsvéti eventet kitoltátok most, egy alapos szemen köpéssel. S kapott belőle minden olyan játékos aki komolya gondolja ezt a játékot. Még.Komolyan gondolja.

Ezek után mit vártok ?
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.04.01. 14:23:27-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.64
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
55. hozzászólás - 2016.04.01. 15:03:52 (Válasz Don Firenze #54 hozzászólására.)
Ez most spec. nem nyelvtani fordulat, hanem egyértelmű fogalmazás. A két dolog totálisan mást jelent.

Megértem a mostani dühöt és elkeseredettséget, én is futottam már bele ilyenbe. Ezért mindig kisebbeket fizetek be, hogy ne koppanjak nagyot. Pár napja ment be pl. 100 kavics... bár nem húzza ki sajnos hétfőig
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.48
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
56. hozzászólás - 2016.04.01. 16:23:59
Én most fogok venni, mert kivártam az akciót, de szerintem azért illő lenne hamarabbi tájékoztatás. Egy átlag magyar ember egyszer kap fizetést a hónapban. Ráadásul az átlag minimálbért jó esetben. Én egyedül keresek a családban feleségem Gyes+családi (25 ezer+48) én vasutasként 150 Ezer a családi kedvezményekkel. 3 gyerekünk van. nagyon számolgatnom kell, hogy kijöjjünk belőle. Szeretem a játékot 2008 óta játszok (3 év kihagyás után jöttem vissza), de rutinosabb nem lett a csapat. egy áruházban is 1 héttel szétküldik a szórólapokat, pedig nyomtatni is kell. Tehát nem azt mondom, hogy 1 hónappal előre kell tudni, de az se megoldás, hogy tegnap kiírod 4.-én indul, mert egy hét sincs a két időpont között. Ez nem romlandó árú, hogy le kell aznap akciózni. Szerintem 2 héttel előre beszéljétek meg és legalább 1 héttel írjátok ki és senki nem szólhatna bele.
A hozzászólást Fubujoci módosította 2016.04.01. 16:27:11-kor
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 9.00
kedvencPug CrydeébőlFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
57. hozzászólás - 2016.04.01. 17:40:40 (Válasz Miklós #50 hozzászólására.)
Az probléma Miklós, hogy én például, pont azért nem írtam már ÜSZ levelet,mert a szövetségben megtudtam, hogy nem lesz akció..Simán bírtam volna várni még 3 napot én is...Ezt, innen nektek kellen úgy helyrehozni, hogy ne sérüljenek az érdekei senkinek...
V6 ,Pug Crydéből, Hullaszag Rt.
V5, Feketebotos Mark'yhennon, Holt Költők Társasága
Pontszám: 9.64
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
58. hozzászólás - 2016.04.01. 22:16:54
Szokás szerint nem leszek népszerű, de ti vásárolni is úgy jártok, hogy hétfőn felhívjátok az Auchant, hogy mik lesznek legközelebb akciósok, aztán veritek pénteken a pultot, hogy ti szerdán megvettétek a tévét, közben csütörtökön meg leakciózták és ez mekkora szemétség?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.66
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
59. hozzászólás - 2016.04.01. 22:36:57 (Válasz Lanmandragoran #58 hozzászólására.)
Szokásommal ellentétben kedves leszek Veled. Ha teszem azt felhívom, a madaras tesco-t és érdeklődök az akciók felől, és ők nem megfelelő tájékoztatását adják nekem és én bizonyítani tudom,hogy hátrányba kerültem emiatt, akkor gazdasági versenyhivatal úgy megbünteti őket, hogy az eget is nagybőgőnek nézik. Plusz kérlek, ne multinacionális vállalatot hozzá fel példának, mert kb, két cégnek a profilja olyan távol van egymástól,mint Miklós és Dikó Úr tájékoztatásai.
Egyszerűsítem.
Megtévesztették a fizető játékosokat, azzal, hogy a bal kéz nem tudta mit csinál a jobb.
Mint, olvashatod, van 3 az az három levél, mindegyiknek az a témája hogy lesz e akció, de mindegyikre más választ adott a tisztelt JV.
Ez tudatos vagy nem tudatos, de megtévesztés.
Jogosan gondolják úgy a játékosok, hogy hülyének nézik őket.
Vagy nem ?
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.04.01. 22:41:02-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 7.89
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Tavaszi vásár (2016)
60. hozzászólás - 2016.04.01. 22:51:06 (Válasz Lanmandragoran #58 hozzászólására.)
Szép hozzászólás és igazad is van de technikailag nekik kell a mi pénzünk és ha ne adj isten esetleg 2 azaz kettő héttel előbb szólnának a Kedves játékvezetők akkor lehet hogy több profit is termelődne a sokkal jobb tervezhetőség miatt. Na meg talán a játékosoknak sem lenne az az érzésük "hogy ezt má megin' besz..tam" mások meg akik szerencsések és vártak még ajándékot kapnak. Előny ide vagy oda ezért fognak előbb vagy utóbb megint irkálni a Megunt karakterek topicba!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 7.99
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!