Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Leveli béka

Oldal: 12
Dátum: 2011.10.11. 22:52:58
Én inkább csak kérdeznék hogy ha valamelyik szövi felhúzta az energiakristályosítót 20-as szintre és nem vesz őskövet amivel átváltoztatná a kiégetteket is az mostantól tudja majd használni ezeket a köveket vagy csak úgy lesz neki?Annyira nem zavar elfér csak ha már van valamit lehetne vele kezdeni.
Dátum: 2011.03.05. 13:49:34
Én csak arra lennék kíváncsi hogy mi van azokkal akik nem tudnak majd kit támadni
pl az ő szintjén kevesen neveztek,nagyon gyenge és mindenkitől csak kikapna(építő karik).
meg hogy lesznek a KH-is hogy azok kiknek lesznek a klónjaik mert legerősebb tagok klónjait senki nem fogja elverni,és ha minden nevezett tagnak lesz egy klónja hát leginkább ez a erős tagoknak éri meg akik jók porgyában.
Viszont a porgyakariknak meg szenvedés mivel ha sikeres akar lenni ahhoz kéne neki 400db vadászat ami elég sok tp és még mellé 400db győzelem és ki tudja mennyit fog rabolni egy porgyából,mennyire éri meg neki ezt csinálni.
szerintem olyan eseménypontot máshogy is lehessen szerezni annyi dolog van amiért lehetne kapni.
sima győztes porgyáért is kapna 1-et
térkapuért is kaphatna
Dátum: 2011.01.30. 09:47:18
Sziasztok.
Ha van EH-ja a karinak de pl még nem maxos csak 25-ös de turbózva maxos akkor a 25-ös számít vagy a turbózótt alakja.ugyan ez a kérdésem VF-el is?
Dátum: 2011.01.26. 18:04:00
Igen!
És vegyük észre, hogy sehol sem azt mondtam, hogy "ez szar, felejtsd el"; elmondtam, hol mit látok sérülni, mit gondolok hibának.
És igen, ha húszból 3 a kivitelezhető, az nem eredmény?
Dehogynem! Sőt! Több is, mint elvárható.


Köszi nem is arra gondoltam hogy dikert "beszólógatásként" mondtad örültem is a legtöbbnek még azoknak is amiket hibáknak írtál mert te legalább törődtél a hozzászólásommal nem úgy mint Miklósék,és így utólag a 18ból már kb 10-et én sem tennék be max nagyon nagy átjavításokkal.És a 3szerintem is nagy eredmény csak az a gond hogy csak mi szerintünk és nem Miklósék szerint.De talán majd mikor már mindegyik szövinek meglesz a piramis 200-is talán gyorsabban megy a fejlesztés minden téren.Jó játék szerintem ez de az hogy kb 140 a max szintű cucc alapokban eléggé kicsinek tartom amikor már legalább 170-es kéne(van már 150-es szintű+18szint kereskedelem+2szint AF pont +3szint térkép adott tárgya miatt.)Gondoltam ha ezt sem bírják kellő képen fejleszteni és nekem sok időm van fantáziáltam kicsit hátha bejön nekik de 3 nap alatt semmi hozzászólás pedig állítólag a xenón is csúszni fog.
Szóval köszi Semelyik hogy te legalább még ha nem is mindenben egyezünk de legalább foglalkozol a hozzászólásommal.
Dátum: 2011.01.25. 14:54:07
Azt hiszem elég friss vagy, és nem látod összefüggéseiben az orvosolandó dolgokat, a lehetséges utakat.
De!
Az aktivitás, a segítési igény fontos, és díjazandó!
[De ha kitartó leszel, és fél év múlva is itt vagy, és újraolvasod, lesz, amelyiken te is utólag derülni fogsz! undefined]

Rosszul gondolod már nagyon régi játékos vagyok mondhatni már a kezdetek óta itt vagyok,de átolvastam amit írtál és egy-két dologban elismerem hogy igazad van, a sok bónuszok miatt ahol +1-van ott lehetne akár a tizede is jó de ha úgy nézed ezek leginkább alapok amikre talán lehet építeni.
A piramis a max200-as szintjével hát az az igazi LE költés mivel semmit nem ér.Az hogy lesz írva a neved mellé egy jelző senkit nem fog érdekelni ha mégis felhúzzák csak azért mert el akarják költeni a kútból a LE-t.A HT-t meg nem fogják 1000-res szintig húzni amikor a 2-ik klánnak csak 500-as.Ezért is próbáltam kitalálni valamit.
Azért az 1-2 klánonként/világ
A másik az hogy pár hozzászólásodat nem teljesen értem de ez már lehet hogy az én hibám.
13.Regeneráló
max 50 szint szintenként ad plusz 1 regenerálást

Ugyanaz. 20 fölötti regenerációhoz olyan epikeket kell leverni, hogy ihaj. Irreális.

A regeneráláshoz miért kéne epikusokat verni?Talán itt ha az epikus kincsekre gondoltál akkor meg pláne nem értelek pl.nekem is most 34 a regenerálásom és ennek a nagyja két 70-es cuccból tevődik össze a többi egyéb tárgyak de gondolom ennél sokkal több is lehetne ha akarnám.70-es cuccok pedig már a 130szintű epikus környékén jönnek az már világonként kb 10-15 szövetségnek megvan. Akár egy 80-as szintű is le tudna ütni egy 130-ast egymaga hát a mostani 130-as szintű toppos karikhoz képes nem sok.

18.LE elrejtő
max 10 szint szintenként 5%LE vel kevebbet rabolnak tőletek háború során 1-es szint 5milla és szintenként 5 millával nő az épület költsége.

Annyi mód van a vigyázásra. Szakik, tárgyak, satöbbi. Ja, és az elköltés!

Elnézést ezt szerintem én írtam rosszul ez a Lélekkútban lévő LE-re akart vonatkozni.

16.Küldetés gyár
max 10 szint küldetéseket kaptok amit nem egy embernek hanem a klánnak kell megcsinálnia
szintenként erősebb küldetéseket kaptok persze több LE-t is kaptok érte.
pl.sebezzetek mostantúl 1000 kritikus ütést ijesmi
a legerősebben pedig sebezzetek mostantól 5millió sebzést porgyázás-térkapu-epikus-entitás ellenfelekre
ezek ismételhető küldetések lennének és ezekért nőne a kút mérete szintenként 10%
1-es szintűnél a kút mérete növekedne 10% 10-es szintűnél 100%-al meg lehetne olyan is hogy még mellé hogy minden tag kap pl 10 kiégett követ és karakter+épület szint szer 100LE
azaz egy 10-es karakter 1-es épületnél kapna mellé 10X1X100LE=1000LE
10-es kari 10-es épületnél 10X10X100=10000LE
ezt csak azért írtam mert már régóta ígérve van de csak ígérve így hátha segítettem valamit hogy meg is legyen valósítva.

Ez nagyon nehéz fejlesztés. Ennél sokkal átgondoltabban lehet, de én jelenleg el sem tudom képzelni. A háborúskodós küldetések szintfüggők, sok magas szintű szövetségnem nincs is érdemi ellenfele. A sebezzetek együtt szép és jó, de a 30 szinttel a top alatti mégcsak segíteni sem tud benne. Ettől függetlenül nagyon tervezetten nagyon jót tenne a játéknak. A jutalmazás pedig csak egyszeri lehet. A 10%-os kútnöveléshez iszonyatos beruházások kellenek. Nem párnapos feladatok.


Hát ezzel több bajom is van az hogy te nem tudod elképzelni abban már nem segíthetek.
Az hogy 30-as nem toppos kari nem tud segíteni benne hát ezt cáfolnám van egy 33-as szintű karim nem toppos és olyan 200-1000 között szokott sebezni átlagban 600-as sebzés 10 porgyával ez már 6000sebzés e mellé 5térkapu az már 9000sebzés egy nap és ez nagyjából karakter szinten.A minimum a 10porgya és az 5 térkapu kb per nap
e mellet szerintem egy már 10millás kutú klánnál ha van 30-as szintű az úgyse töltötte fel a kutat ha meg ráépítkeztek akkor meg már nem ennyit sebez.A másik meg hogy epikusokba sem tudnak sebezni az ilyen alacsony szintűek mégsem töröljük az epikusokat és azt sem hogy epikus tárgyat kapjanak.
És mivel ez épület bónusz ehhez is fel kell tölteni a kutat.
Az meg hogy csak egyszeri legyen hát akkor nem ekkora %kellenének mert egy 10millás hagyatkozva a karakterenkénti ismételhető küldetésekre.

15.Lelekszívó
max 50 szint szintenként ad plusz 1% lélekszívást

Muhaha. Őskő nélküli értelmes lészívás NINCS. Nem még az ajánlás sem az.


őskő nélkül pl az epikus cucc is adhat LE szívást és én még egy őskövet sem adtam érte.

5.A pusztítás citadellája mivel 10 millás kótnál már nem sokat ér még a 20-as szintű sem 20 vadászatbúl beépíti eg 100 as szintű ezért max szint 50 es lenne.

A Citadella az a fejlesztés, amihez szerintem sose fognak nyúlni.
Én úgy látom, mindenkinek púp a hátán.
Csak patthelyzetet teremt, nem szereti senki használni.*
[*Két kivétellel: fejlődni nem kívánó heccmajszter szövik és kristályok (azaz a vezetőség kis orr alá tört borsa.]


hát ezzel megint nem értek egyet sokan azért nem használják a citadellát mert nem ér sokat mert hamar semlegesítik sokan épp ezért is állnak össze hogy ha mindenki küld akkor többet kell fizetniük.

Nagyából így kezdetnek ennyi nem vitatkozás révén írtam ezeket de a 18 épület közül kb 3volt amit talán elfogadtál rengeteg változtatással.Én elhiszem hogy ismered a játékot de az hogy minden második épületemhez azt írtad hogy Irreális,szerintem azért túlzás.(Talán azért mert mindegyiket a saját karakteredhez mérted hogy neked milyen pedig én mindenkire gondolok vagy próbálok azért is vannak az új épület ötletek.)
Dátum: 2011.01.24. 16:48:50
Mivel tényleg már pár szövi unja a HT-t építeni de mást már nem tud ezért kitaláltam pár dolgot amibe lehet LE-t tolni de talán még hasznos is lehet talán valamelyik bekerül a játékba.
1.Katakombák2-es szint kb 10Milla építésben
A második szintúnél lehetne amikor már előjöttél 2 hét hét várakozáson belül megint el szeretnél bújni a szintednek megfelelő LE-t ismét elbújhatnál megint min 1 napig ott kéne maradnod és ha előjössz utána megint 2 hétig nem bújhatnál el persze LE-t megint lehetne elbújni.

2.Kennel max szint 73-as 50-es szinttől minden szint 1 órával csökkenti az állat gyokrlási idejét ez 50-es szinten2 órás gyakorlásnál csak perceket jelentene de 73-as szinten 2 órás gyakorlásnál már 1 órát ami max szinten 48óra helyett csak 24 óra lenne és ugyan annyit fejlődni és 50-es szinttől kezdve minden szintje adna +1inteliges kedvenc szakértelmet a maximum fölé is mehet.

3.Átokpiramis max 50 szint 21-es szinttől minde szintje ad +1 a hordagyűlőletre emellet 50-es szinten már 50 végzeturat átkozhattok meg.

4.Térkapu max 100 szint 51-es szinttől minden szintje ad 0.5 vagy 1% arra hogy térkapu használat során őskövet találj az ellénfélnél így 100-as szinten vagy 25% vagy 50% esélyed leszz arra hogy őskövet találj az ellenfelednél.
emellet 100-as szinten már max 100 epikust találhaszt és akár még az erősségük is nőhet de ez nem muszáj

5.A pusztítás citadellája mivel 10 millás kótnál már nem sokat ér még a 20-as szintű sem 20 vadászatbúl beépíti eg 100 as szintű ezért max szint 50 es lenne.

6.Kincseskamra max 100-as szint szintenként tovább csökkenne az idő és 25 szintenként tehát 75 és 100-as szinten az epikus megölésekor nem 1 hanem 75szinten 2 ,100-as szinten pedig 3 relikviát adna az epikus szörny abból egy relikviát az epikus szörny szintjének megfelelőt a többit pedig random szerint kapnák akár egy 30-as szintű cucc is lehet egy 200-as szintű epikusból.

7.Őrtorony 25-as szint 10-es szinttől szintenként plusz 1 taggal növelné a maximális taglistát.

(Ez sokak tudom nem szeretnék mert csak még gyorsabban haladna az építés de talán kevesebb szövetség lenne a toplistán és minél többen vannak egy klánban annál könnyebb őket elverni.)

8.Kínzókamra max 30 szint 16-os szinttúl esélyed van arra hogy a LE-mellet kiégett őskövet is kapjál az ellenfeledtől.

9.Nekrofun fúkusz max 50-es szint ekkor már 50IQ kapsz pluszba

ÚJ épületek
10. TÖ adagoló
1-6-11-16-21-26-31-36-41-46 szinteken növeli az erőt +1
2-7-12-17-22-27-32-37-42-47 szinteken növeli az egészséget +1
3-8-13-18-23-28-33-38-43-48 szinteken növeli a mágiát +1
4-9-14-19-24-29-34-39-44-49 szinteken növeli a tautamágiát +1
5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 szinteken növeli a szerencsét +1
így 50-es szinten erre az 5 tulajdonságra mindere kapnánk 10-10 pluszba
de akár 100-as szintig is mehet ugyan így.

11.Elnyelő
max 50 szint szintenként ad plusz 1% elnyelést

12.Varázslat elnyelő
max 50-es szint szintenként ad plusz 1% a varázslat elnyelésre

13.Regeneráló
max 50 szint szintenként ad plusz 1 regenerálást

14.Lélek védelmező
max50 szint szintenként ad 1% lélekszívás védelmet

15.Lelekszívó
max 50 szint szintenként ad plusz 1% lélekszívást

16.Küldetés gyár
max 10 szint küldetéseket kaptok amit nem egy embernek hanem a klánnak kell megcsinálnia
szintenként erősebb küldetéseket kaptok persze több LE-t is kaptok érte.
pl.sebezzetek mostantúl 1000 kritikus ütést ijesmi
a legerősebben pedig sebezzetek mostantól 5millió sebzést porgyázás-térkapu-epikus-entitás ellenfelekre
ezek ismételhető küldetések lennének és ezekért nőne a kút mérete szintenként 10%
1-es szintűnél a kút mérete növekedne 10% 10-es szintűnél 100%-al meg lehetne olyan is hogy még mellé hogy minden tag kap pl 10 kiégett követ és karakter+épület szint szer 100LE
azaz egy 10-es karakter 1-es épületnél kapna mellé 10X1X100LE=1000LE
10-es kari 10-es épületnél 10X10X100=10000LE
ezt csak azért írtam mert már régóta ígérve van de csak ígérve így hátha segítettem valamit hogy meg is legyen valósítva.

17.Kaland segítő
max 10-es szint szintenként plusz 1-et hozzáad a dobásokhoz kalandok során

18.LE elrejtő
max 10 szint szintenként 5%LE vel kevebbet rabolnak tőletek háború során 1-es szint 5milla és szintenként 5 millával nő az épület költsége.

ennyi .szerintem azért van benne talán valami jó is de sokak szerint a többsége szót sem érdemel de LE költésre szerintem kiváló ötletek.persze mindegyiknek lenne valami előfeltétele és ezek jó hosszú ideig megoldanák az építési problémákat.
(Csak tippek ha nem tetszik inkább pontozz és ne ossz ki engem)
Dátum: 2011.01.20. 19:43:52
Én Azt kérdezném hogy a küldetésekkel fentebb olvastam hogy lesz olyan is ami nem ismételhető hogy az hanyadik küldetésnek számít hogy pl.az is megcsinálhatja aki pl a 80-ik küldetésénél tart vagy ez a legvégére jönn be vagy esetleg addig nem 3közül lehet választani hanem 4 közül és akkor 3 rendes és egy ehez tartozó és akkor bármelyik küldetésként meg lehet csinálni?
A másik ez lehet hogy benne van valahol csak még én nem olvastam hogy folyamatosan lehet őket ütni és nem kapunk 3 csta után minuszt vagy valahogy be van osztva hogy csak 10 percenként lehet támadni vagy valami ilyesmi.
És hogy ennek a támadása ingyenes LE-n értve vagy ezért is fizetni kell mint a térképnél?
Dátum: 2010.11.27. 09:37:07
Nekem az a gondom van hogy már regeltem a v4-re de amikor belépnék akkor azt írja hogy nincs v4-en karakterem amikor meg megint regelnék akkor meg azt írja hogy már van egy karakterem v4-en most akkor van vagy nincs és ha van akkor mért nem tudok belépni.
(az előző v4-en is ugyan ezt csinálta velem)
Dátum: 2010.10.19. 17:26:26
Nem tudom lehet csak én vagyok ilyen de szerintem ez már megint egy olyan fejlesztés amivel a magasszintű karakterek járnak jól és azok közt is azok akik éjjel nappal ezt nyomják( nem tudom azok járnak-e dolgozni hogy mindig itt vannak) Az ötletnek mindig van egy jórésze meg egy rosz vagy valami 60-as szinthatárral vagy hasonló nekem van magas és alacsony szintű karim is az első3 világon fenvagyok.
Csak azért írok mert itt a kisebb szintűek nem is vesznek részt egy 30-as szintű nem fog havonta 2-3millát szerezni vagy 500 szakértelmet vagy tulajdonságot növelni magán de még kalandozni sem fog annyi főleg hogy csak 30-as szinttől van kaland v2-őn pl asszem majdnem minden kategória első helyén charon áll biztos sokat is tett érte de egy fele akkora szintűnek biztos hogy többetkéne azért tennie hogy ott legyen.
Ezért szerintem lehetne 10-es szint kategoriákba tenni a dolgot.
Dátum: 2010.10.19. 17:11:00
Nekem tetszik az hogy a mágikus regeneráció ne legyen időhöz kötve vagy ha mégis akkor lehetne olyan szaki ami ezt az időt jóval csökkenti vagy olyan mint a térkapunél hogy csp/öskő feláldozásával azonnal használható de csak napi
3-alkalommal lehetne és akkor lehetne akár 10 csp is a használati díja,mert szerintem a többség nem vár 6 órát azért hogy több vagy maxos legyen az élete amikor azért a vp-ért is fizetni kell.

És lehetnének szerintem olyan Af is ami a klánnál segít
pl: epikus szörnyeknél egy % többet sebzel 10-es szintig talán
Le-ból való építésed egy % megnő előfeltétele nincs manás építés
Manából való építésed egy % megnő előfeltétele nincs Le-s építés
és hasonlók
Dátum: 2010.07.05. 11:38:10
Amúgymeg nagyából szerintem mindegy hogy 3-vagy8 ember kap.
szintben úgyis már a topokos 100 fölött járnak,de azért annak a maradék 5-embernek biztos nem mindegy már beleélték magukat hogy hú de jó lesz nekik erre meg csak 3-at díjaznak a 8-ból azért lehetnétek kicsit engedékenyebbek is hisz nektek ígyis úgyis megéri de én is előbb költenék egy 80-asra mintegy 20-as szintűre.
És szerintem mindegy ha a sok magas közt ott lesz még 8-ember ha netán mind át akarja vinni a kariját.
Dátum: 2010.07.05. 11:26:15
Top első:
1. Overlord (86)
2. Bableves (86)
Top második:
3. Bűbájos Szeszil (85)
4. Bullit (85)
5. Mennydörgés (85)
6. Ómen (85)
Top harmadik:
7. Larz_De_Mort (83)
8. Eyjafjallajökull (83)

Sziasztok
Nem indultam most v4-en de szerintem is így lenne a jó ha mindenki megkapná.
Mivel ha csak overlord,bableves, és ómen kapnának akkor az nem lenne fer a többivel szemben mivel ők is ott vannak és az első3 szintbeli kap és ott nemcsak3,hanem 8ember áll.
Dátum: 2010.02.11. 16:45:20
v3-an a szövetségembe szivesen látok minden tagot aki megfelel a következő feltételeknek

1- Legyen jóval több győztes csatád mint vesztes!
2- A szerzett LE-ád legyen pozitív!
3- Légy aktív a fórumon!
4- Legyél csapatjátékos,mert egységben az erőnk!
5- Vedd ki részed a háborúinkból!
6- Ne rettenj meg a kihívásoktól. Légy igazi harcos!

jelenleg 2 szabad helyünk van és csak akkor jelentkezz ha tényleg megfelelsz ezeknek kivétel ha igen magas szintű építő karid van ami epikusok ütésére is alkalmas.

A szövetségem neve:Halhatatlan bajnokok-jelenleg 5 bajnokunk van a klánban abból 2 tag kétszer is sikeres volt.
Dátum: 2010.02.10. 19:44:43
Igen van benne valami-de az is ott van hogy a porgyapontokból is lehetne egy ilyen épület mivel vannak akik nem tudják mind a 100-at leporgyázni azoknak is segítene meg már majdnem van olyan klán ahol már nincsen mit építeni, és ez a kevesebb ÉP-s dolog ez nem rossz. És igenis vannak olyanok akik nem tudják levadászni az összes cselekvéspontjaikat és nem pok karik.
pl:én is ilyen vagyok pedig igen sokat vagyok fenn és sok időt vadászok de mindig marad csp-om,és nem 1-2 hanem 200-300.
Amúgy meg szerintem nincs sok értelme 20 karival regisztrálni mert azok míg eljutnak oda hogy feltöltsék a kutat mert egyből még nem lenne jó ha lennének ilyen épületek mivel az elején még epikus sincsen.
talán lehetne a feltételei az épületnek Epikus emlékmű meg gyakorlótér-védőfal 10-es szint ezt már nem tudja mindenki felvinni és míg te eddig elviszed mind a 20 karit hát tuti megunod.
Dátum: 2010.02.09. 18:04:35
nem tudom jó helyre írom-e de szerintem lehetne egy olyan épület is amit csak cselekvéspontból lehetne építeni mert nekem is és még pár ismerősömnek is 200-300 cselekvéspontja mindig megmarad és nem tud vele mit kezdeni mert nincs annyi ideje hogy 400-at levadásszon.Ezért gondoltam hogy lehetne egy olyan épület ahová be tudná tenni és kapna érte valamit akinek van feleslege.
pl:
1-szint ára:1000 cselekvéspont-jutalom:pl:1% kevesebb ÉP-je van az epikusnak és az entitánsoknak.
2-szint ára:3000 cselekvéspont-jutalom:2%lenne
3-szint ára:5000 cselekvéspont-jutalom:3%lenne
valami ilyesmi csak jobban kigondolva
ÉS még talán porgyapontokból is lehetne ilyen épület.
Dátum: 2009.12.27. 14:25:53
Szerintem olyat kéne hogy van 4 horda de lehet több is és öszesen annyi szövetség lenne ahány horda így a szövetégek közt jó viszály folyna.
Le szerzés az meg lehetne olyan hogy a Le töltötségének 1 %-át kapná emelett hogy lenne hírnév és amennyi hírneve van annyi LE kapna amikor belép és hírnevem pedig szövetségi háborúval lehetne szerezni és ha egy klán kapitulál akkor a klán aki nyer az a klán 100°kapná meg ami 1 heti adag lenne sokkal magasabb szintú épületekkel és ilyenekkel
amelett még úgy is szerezhetne Le-át hogy lenne egy alvilág féleség ahova lemegy és apró szörnyekkel háborúzik olyan vadászat és porgya keveréke lenne amivel hírnevet Le-át lehetne szerezni és melette még tp-is és olyan is lehetne hogy csoportostul is le lehetne menni és úgyan ilyeneket lehetne szerezni csak kicsit többet mindenből és erősebb ellenfél lenne egy akit a szövetségi tagok ütnének és lenne egy olyan épület ami megszabja hogy hányan lehet lemenni minél magasabb annál többen mehetnek le és annál erősebb az ellenfél és többet ad
én ilyenre gondoltam.
Dátum: 2009.11.20. 18:49:22
nem azért hogy valami de mégis 5 nappal ezelőtt írtam 5 munkanap pont úgy jött ki és még mindig nincsen kijavítva pedig jó lenne mert így olyan mintha a a semmiért adtam volna oda a rengeteg aranydukátot pedig a semmiért nem jó fizetni vagyis jó lenne ha mihamarabb kijavítanátok pedig már olvastátok is mert utána majdnem egyből írt az egyik karbantartó.
Dátum: 2009.11.15. 13:59:41
nekem olyan hibám van hogy van egy okulárém ami azt segíti hogyha egy kvízkérdésre rosszul vagy nem válaszolsz akkor is kapsz +5% LE minden vadászatomnál kéne adnia de nem szokott
csak néha ad akár rosszul válaszolok rá akár nem válaszolok rá
ezt a hibát ki kéne javítani mert már egy pár ezret buktam rajta
Dátum: 2009.10.15. 17:56:33
Hogyan írjuk helyesen?

roulette
rulett
rulette
rullte

ebben a kérdésben mit nem lehet értelmezni ?
Dátum: 2009.09.30. 15:49:23
nekem is tetszett ez a dolog remélem újból felébred vagy most felébreszti az öccsét vagy akár mind a ketten felébredhetnek de nekem a bátja is jó lesz
de jó lenne ha valaki felébredne
Oldal: 12