Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gyulas84

Vessétek rám az első követ, ha nincs igazam, de a kreatív affinitást főleg szinthez kötve nem sok értelme van korlátozni, ezzel csak a jó zsákmányra odafigyelő tisztességes játékosokat büntetnénk.
Anababa szintjén még eleve jól lehet rabolni, ő ezt maximálisan ki is használja, vagy LanMaffia, aki az óvatlanul sok LE-vel 15%-ról feljövő karakterekre vadászik sikerrel, velük, valamint bárkivel aki kicsit élelmesebb kiszúrás lenne szerintem, pedig a módszerük tiszta.

Miklós említette, hogy a "csalás jelző" algoritmusaikat megpróbálják a kreatívval visszaélőkre finomhangolni, első lépésként szerintem elég lesz ennyi
Ha jól értelmeztem Miklós csak a kreatív által kinyertnyert LE-t írta, ehhez hozzáadódik amit amúgy is hoznál szaki nélkül.
Vagy nem?
Erre irtam, hogy lehet be kellene szüntetni a növeld/csökkentsd az LE difid 20K-val, mivel ezt egy bizonyos szint felett (a növelésre gondolok elsősorban) nem lehet megcsinálni csak akkor, ha nagyon bemákolsz egy portyával, vagy lebeszéled valakivel és a lebeszélős része most lett jogosan letiltva, így marad a "vagy bemákolsz vagy nem" verzió
Egyetértek, elsősorban az ilyen tutira menő sok LE-t kreatívval oda-vissza mozgató portyákat kéne kiszűrni elsősorban ahol az egyik levetkőzik a másiknak, utána fordítva.
Bár én megszüntetném még a sorból a növled/csökkentsd az LE diffed 20K-val című mókát is, mert ez is előbújtathatja a kisördögöt, tipikusan olyan küldetések, amit magasabb szinten szinte lehetetlen "segítség" nélkül megcsinálni, mert jóformán mindenki 0 LE-vel portyázik
Idézet: Endyr - 2009.05.21. 10:06:17

Az egeszre azert nem kerult sor, mert a szovi leszavazta, mert sokan csalasnak ereztuk volna a dolgot. Viszont a lenyeg, h a vezetes meg a szajbaragos level utan sem latta at, h mit ossze lehet ezzel exploitolni


Pont annyit, hogy semmi értelme ne legyen a korrekt, küzdelmes játéknak
(Baraty is írta, hogy ez nála is kiverte a biztosítékot)
Köszönjük Emese (Csuhi)!
Köszönjük szépen a gyors utánajárást!
Baraty ha jól látom online, hátha állást foglal ő is az ügyben
Birka szerintem menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad
Hát hallod én jól megszívtam, pont most utaltam 5 ropit!
De ha tényleg ez így jó ahogy van akkor több ilyen bűncselekményt nem fogok elkövetni...
Mortimer, 10 pont
Ha ez tényleg szabályos akkor lehet, hogy a VU becsukhatja kapuit, mert azért vagyunk itt jópáran akik versenyszellemből játszottunk és saját erőből akartunk a legjobbak lenni...
Szerintem ezen játékosoknak (mint ahogy nekem is) elég gyomorforgató ez a dolog, a rendszeres őskővásárlók egy része szerintem ennek hatására elképzelhető, hogy törli magát és akkor Csuhi meg Egon eljátszogathatank nyugodtan, csak a Beho-nak nem lesz épp sok bevétele utánuk
Akkor ezek szerint ez nem is egy pvp játék hanem egy "ki mit tud kivel? lebeszélni játék"...
Asszem akkor részemről is vége a végzetúrnak...
Egyébként szerintem kicsit sokat képzelsz erről az "okosságról", nem kell ide excel tábla, mindössze 50-es kreatív és lebeszélni, hogy brutál mennyiségű LE-vel ütögetik egymást
Ők ketten biztos, hogy egymással huncutkodnak, más kérdés, hogy ennél feltűnőbben nem is csinálhatnák
Mondjuk ez a két karakter asszem a törlésre is megérett
Úgy látom a sikertörténet Egon és Csuhi részéről folytatódik
Egon 10 csatából megint szerzett röpke 3M LE-t és Csuhinak is igencsak megugrott az LE diff.-je
Ez már azért a pofátlanság netovábbja

Hát ha Miklósék ezek után se szűrik ki őket...
Na asszem, ha erre azt mondják, hogy szabályos akkor én törlöm magam innen
Na igen ő meg a másik:

Csuhi - 48. szintű végzetúr
a Ronin szövetség tagja
Baj semmi nincs vele, csupán azt furcsállom, hogy 145 csatából hogy szedett össze 4500000 LE-t

Egyébként ezt komolyan kérdezted?
Üdv!

Tisztelettel megkérem a játékvezetést, hogy finoman szólva alaposan vizsgálják át a következő karaktert:

Egon - 48. szintű végzetúr
a VIK^tory szövetség tagja

Ha ezt szabályosan csinálta akkor szerintem Nephila és Crimson is istenként fogja tisztelni ezt a csókát!
Dátum: 2009.05.19. 20:59:00
Ha más megoldás nincs akkor csatlakozzatok Ti is a "Kisállat Védő Mozgalomhoz"
(Bővebb információ a karakterlapomon, valamint az avatárom beható tanulmányozásával )