Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Endyr

Dátum: 2009.02.13. 13:30:48
Idézet: Mortimer - 2009.02.13. 13:10:53

Egyszerűen el kell fogadni, hogy vannak ilyen karakterek és kész. Sokak számára nem a nyerés a lényeg, hanem ugyanúgy örül annak, hogy pl. 50-es kivégzéssel sikerült valakit megölnie egy héten egyszer. (Magyaráztam fórumban pár embernek, hogy milyen hülyeség a felfejlesztése, de aztán feladtam, mert többen támogatták, hogy a kivégzés milyen jó. Közöltem, hogy 2000 feletti ÉP-m van, sose megyek 250 alá, de ez nem zavarta őket, meg voltak győződve az igazukról. Ritkán bejön nekik, akkor nagyon örülnek maguknak, elégedettek. És végülis ez a játék lényege, nem?)


no meg tobb a zsakmanyolt LE ha gyoz. bar 50est mar kicsit tulzasnak tartom
Dátum: 2009.02.13. 12:39:39
Idézet: Jeriko - 2009.02.13. 11:20:35
Idézet: BaalCain - 2009.02.12. 12:40:08

H az állat amit egy vadászattal felnött kari elfog bármilyen szinten tulajdonságban vetekedni fog azzal amit 4 hónapon át nevelsz ez az igazi jövő-arról már nem is beszélve anyagilag mennyivel olcsóbb.


No itt van egy óriási különbség!
Én elfogok egy állatot 20. szinten, fejlesztem 20 szintet, 40. szinten van egy 40. szintű állatom.
hasonlítsuk össze azzal, aki 40. szinten elfog egy állatot.
Az elnyelésük legyen ugyanakkora. DE!
- Nekem 20 szinten keresztül volt egy 20+ szintű állatom, ami 4 hónapon szolgált engem, és ezelatt felfogott töbezer sebzést. A másiknak nem volt semmi ilyenje.
- Továbbá ő minimum dupláját költötte idomításra, mint én.
Akkor mégis ki volt nagyobb előnyben?
Arról nem beszélve, hogy 40. szintre nekem nem 20 szintet fog lépni az állatom, hanem minimum 30-at, tehát neki 40, nekem 50 össz.szintű állatom lesz.

Inkább azt modanám, nem lesznek közöttünk olyan durva különbségek, mint a jelenlegi rendszernél.



szerintem Baalcain itt arra gondolt, h ha valaki allat nelkul csak vadaszott es 40. szintre erve kimaxolta amit akart es portyazasra adja a fejet, akkor 11-12k LE fejeben (idomitas koltsege) egy kozel olyan eros lenye lesz instant, mint amit te a 20 szint alatt felszenvedtel. Persze, teged szolgalt, de neki meg nem volt ra szuksege (csak vadaszott).

Es ebben sajna igaza van. Tipikus ustokos karakter, ami a tobbiek szemeben (akik sokaig szenvedtek mire elertek oda ahol vannak) nagy negativum lesz.
Dátum: 2009.02.13. 11:03:48
Idézet: Khetty - 2009.02.13. 10:32:15
Én személy szerint nagyon élveztem a küldetéseket, amíg be nem jött, hogy lépjen a (folyton lecsapott) állatom 5 szintet vagy hogy zsinórban nyerjek 10 portyát... mivel én a portya részét szinte teljesen elhanyagolom (nekem nem ad sikerélmény) így egyszerűen nem érdekel... de kénytelen vagyok mégis ezekkel szenvedni... igen, ez szenvedés és semmi élvezet nincs benne! A kapható LE sem motivál.


Akik meg a portyabol eltek, azok nagyon utaltak a vadassz le x lenyes kuldiket (van beloluk par). Szoval ez nem olyan nagy gond sztem es mindenki meg tudja csinalni (10x tudsz nyerni, ha jocskan lefele tamadsz. nem etikus de kuldi kedveert meg lehet csinalni). LE rablos dolgokat is le lehet beszelni. Viszont a 20 kisebb lenyt nem, pedig hidd el szivesen leveleznek par emberre, ha azzal 10 perc alatt letudnam a kuldit.


a tobbi reszevel egyetertek, sajnos kezdenek unalmasba atfordulni a kuldetesek.
Dátum: 2009.02.12. 10:51:27
Idézet: Kocos - 2009.02.12. 10:43:10
Hat ezek az atlagolos meg minimum alapszintes otletek sztem kifejezetten hibasak. Peldaul a masodik verzio azt jelentene, hogy az allat sebzesfelfogo azaz messze leghasznosabb) kepessege soha nem volt valtozni. Az elen halado most befog egy 44-es allatot 44-es sebzesfelfogassal. Az uj rendszerben a 44-es szint a regi rendszer 104-es szintjenek felel meg. Mire ide felfejlodik egy allat siman benne van 8-10 szintlepes (de inkabb joval tobb), tehat egy uj allat megint sokkal tobbet fog fel, mint a regi.

A masik, hogy a regi korlat (kari szint+alapszint) innentol erdektelenne es elerhetetlenne valik (nem tudom ez baj-e). Illetve osszessegeben a 100-ankent valo emelest tulzottnak tartom, hiszen egy ido utan a kapott TP es a csatak szama nem no, tehat mig a karakter szintlepesei viszonylag allandoak, az allat szintlepese nagyon be fog lassulni. Erdemes a 100 helyett meggondolni egy kisebb emelest (50 pl?).


Kezdenem a masodik resszel: en is utanaszamoltam, nagyon durvan sok a 100as emeles, en is inkabb a 20-50 kozotti erteket javasolnam.

Az elso resszel az a gond, h bar az allatok sebzesfelfogo erteke nem nagyon valtozna, de mindenkinek kb ugyanakkora lenne. Tehat plul te 30as szintu topjatekos vagy es van 80as allatod, Pistike szinten 30as szintu, de mivel nincs ideje/nem tud jatszani, ezert csak 10es szintu az allata. Ha most bevezetik a szabalyt, akkor mindkettotoknek 30as szintu allata lesz, vagyis lenyegeben mindenkinek magas lesz az elnyelese. Ez mondjuk elegge uniformizalja a karaktereket, viszont sokkal kiegyensulyozottabb lesz a jatek, nem lesznek oriasi kulonbsegek. Kerdes ez mennyire jo? (sztem nem, Pistike szerint valoszinuleg igen )
Dátum: 2009.02.11. 16:02:09
Hat mit ne mondjak, orulok, h ezt most sikerult bevezetni, mikor felszenvedtem 50 fole az allatot

Mellesleg viszont teljesen egyet kell ertsek, szukseges egy ilyen reform. A kennel valtoztatasnak kulon orulok (anno en is ugyanezt javasoltam)!

Kerdes: egy uj allat elfogasakor az alapszintje beleszamit-e majd az elnyelesbe, vagyis egy 10es szintu hartyas lemur es egy 10es szintu ragyas kriptiod ugyanannyit fog felfogni? Igen eseten meg mindig nem nagyon eri meg sztem uj allatot befogni.

Edit:
Kerdes2: A 10 szintlepeses kuldi ettol modosulni fog? En mar reg tulvagyok rajta, de ezzel duplajara no majd az ideje aki epp csinalja.
Dátum: 2009.02.11. 10:56:16
Mi a Végzetúr honlapjának a neve az alábbiak közül?
http://www.vegzetur.hu/
Http://www.makadámia.hu/
http://www.végzetúr.extra.hu/
http://www.végzetúr.mlap.hu/


Trivialis, torlendo
Dátum: 2009.02.11. 10:04:13
jovo heten
Dátum: 2009.02.10. 15:26:39
En irtam levelet Miklosnak ezugyben es sajnos eleg lehangolo valasz jott vissza, miszerint ott a masik 2 kuldi, haladjak azokkal. Kertem a mar meglevo epikus targy elfogadasat, de azt is elutasitotta, mondvan az trivializalna a kuldit.

Szoval akik a kuldinel vannak azok szivnak es jo sokat varni fognak, winnie meg rohoghet a markaba, ha ez esik jol neki.
Dátum: 2009.02.10. 10:58:32
Idézet: Cofee - 2009.02.10. 10:44:37
Az lenne a kérdésem, hogy az elementáris fúziót hogy kell turbózni. Hogyan számolja a gép a napot? Elég, ha éjfélkor rajta van a turbó, vagy folyamatosan egész nap rajta kell legyen? Jó lenne tudni, érdemes e fejleszteni...


Elosztja a napi 1440 percet a kapott csp mennyiseggel, szoval folyamatosan rajta kell lenni a turbonak, h hasznot hajtson.
Vagy ki kell maxolni
Dátum: 2009.02.09. 14:11:28
Idézet: Freez - 2009.02.09. 12:43:08

Egy másik játékban a következő megoldást tapasztaltam (kérdés kivitelezhető-e). Nem látszik a visszaszámláló hanem 3-4 időintervellum és csak ezt látják a nézelődők.
Pl.:
Hosszú várakozási idő: 3-2nap
Ne izgulj van még idő: 2-1 nap
Ideje licitálni: 1-0,5 nap
Utolsó esély: 0,5nap >

Persze ha kint van a tárgy bekerülési ideje akkor olyan határokat kell használni amik változnak.


Ha gladiatusra gondolsz, akkor mi azt anno masodpercre pontosan ki tudtuk szamolni es ebbol rengeteget nyertunk is. Csak ezzel kizartuk a szerver 98%at az aukciobol. Pont ezt akarom itt elkerulni.
Dátum: 2009.02.09. 10:04:46
Remek otletnek tunik, lesz izgalom e teren is a jatekban.

Viszont nagyon remelem, hogy okosan csinaljatok meg es a 3 napos licit nem azt fogja jelenteni, hogy 2 nap 23 ora 55 percig jon 2 db licit, majd az utolso 5 percben 500. Ezt valahogy meg kellene akadalyozni, mondjuk ha vki licital, akkor az ido tolodjon ki 10 perccel, vagy orankent csak egyszer licitalhassunk (vagy mind2), ilyesmi.
Dátum: 2009.02.09. 09:38:10
Egy masik remekmu:

Melyik cég készítette a Vágzetúr játékot?
Electronic Arts
Nesquick
Benholder
Microsoft


Igenytelen es helyesirasi hibas. Torlendo.
Dátum: 2009.02.09. 09:35:32
Az alábbiak közül melyik a legnagyobb modellvasút méret?
TT
HO
N
Z


Ezt tudnom kene?
Dátum: 2009.02.09. 08:35:13
Mi a neve a hörcsögnek a Volt című animációs filmben?
Szörcsög
T-Rex
Hörry
Góg

Ez a film par hete megy a mozikban, nem hinnem, h mar altalanos muveltsegge notte ki magat
Torolni kernem
Dátum: 2009.02.06. 09:11:52
Idézet: Kyron - 2009.02.06. 08:13:51
Tehát most én a kicsi mondom a nagyoknak: NEM SÍRNI! GONDOLKODNI!


A problema ott van, h ha tegyuk fel kitor egy haboru az Elit es a TGY kozott, akkor valaki nyer, es utana bezony 1 het beke lesz. Nekunk (TGY) a celpontjaink 80%a az Elit es az Azur tagjaibol jon ki, azaz nekunk mintegy felere csokkenne a portyazhato emberek szama (akkor meg ott lenne siras, h miert szalltunk rajuk). Forditott eset meg rosszabb, mert utobbi 2 szovi szovetsegben van egymassal, igy nekik maradna kb 15 ember, akit tudnanak utni.

Szoval nem jo ez igy egyenlore.
Dátum: 2009.02.05. 11:43:18
Idézet: Trox - 2009.02.05. 11:40:22
Hello hogy lehet álatot befogadni mert ír valami ijesmit a prémiumtagságnál vagy csak azzal lehet ?


4. szinttol lehet, csapdakeszites es idomitas szakertelem kell hozza (tanulast novelj 2esre ha 4. szintu leszel)

a premium csak annyi pluszt ad, h el is nevezheted az allatod
Dátum: 2009.02.04. 14:19:37
Idézet: Mortimer - 2009.02.04. 14:17:31
"probalj szint*2+5 szerencset megcelozni, ott hidd el jonnek majd."

Ez a képlet honnan van? Nekem sztm extrém alacsony a szerencsém, alig nagyobb a szintemnél, és másfél szint volt a 7 óriás. Most meg 2 szint óta csinálom a 15 aprót, és még van belőle bőven... Ezért írtam már több helyen, hogy a szerencse a leghaszontalanabb tulajdonságok egyike.


sajat tapasztalat, ezen a szinten vettem eszre, h megugrottak a nagyobb/hatalmas/orias eselyei. ha nekem bejott, gondoltam hatha masnak is.
Dátum: 2009.02.04. 14:09:29
Idézet: Zoltanszon - 2009.02.04. 13:53:05


Átnéztem az összes kérdésemet... Ehh. Van még egy: Melyik költőnk volt a legterményebb balladairó? Csak az a "ke" hiányzik, hogy Arany a legtermékenyebb legyen.



az író is hosszú í
Dátum: 2009.02.04. 12:41:40
Idézet: masterv - 2009.02.04. 10:56:29
Emberek! Valaki tud érdemi infót adni arról,hogy hogy a manóba lehetséges 300 vadászatból 0 óriást fogni? 50es szerencsém van,és morcos vagyok. Míg a lépj 3 szintet küldetést próbáltam előtte,akkor találkoztam az utolsó 3db-val.


valoszinuleg tul magas szintu vagy az 50es szerencsehez. probalj szint*2+5 szerencset megcelozni, ott hidd el jonnek majd.

de persze mindig benne van a pakliban, h nincs szerencsed, bar azert 300 vadaszat mar elegge bizonyito ereju
Dátum: 2009.02.04. 10:41:06
Az akademiarol erdeklodnek, hogy all-e valahogy. Jo regota be lett igerve, szivesen hallanank rola valamit