Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aderrick

Dátum: 2009.05.07. 09:03:03
Nem csupán a kincspontok vesznek el. Nincs térkapu-egy ideig, nincs kínzókamra-még több ideig, nincs karakterfejlesztés, építkezés van helyette, és nincsenek +védekezést/támadást/IQ-t/állatmaxÉP-t/stb adó épületek, amik segítenek a portya során.
Ellenben van vidámság/móka/kacagás, komoly, sokat bizonyított Végzetúrnők/urak Rózsaszín nyuszitappancsban és rózsaszín fülecskéikkel szökellgetnek a bokrok között fondorlatos nyusziterveket szövögetve, fonálként a lebontott optimalizáció szövete szolgál
Dátum: 2009.05.07. 08:29:04
Miért gondolod, hogy visszatérnének? Bár tény, ördögi terveink vannak
Dátum: 2009.05.07. 01:01:34
26
Dátum: 2009.05.03. 22:37:28
A többi 30-ból a jó rész általában csendben van. Nem tesz javaslatokat se erre, se arra. Nem hiszem, hogy Glórin ilyen formában kisebbségben lenne. Damage pedig külön kategória: egyszemélyes Dzsihád, egyik keze a szent könyvön, másikban RPG, lő mindenre, ami mozog, az igazhitűeket majd Allah kiválogatja.
Dátum: 2009.05.03. 17:31:39
Sajnos mennek a scriptjeink, csak úgy nem bírjuk leállítani.
Féletéve a tréfát én sem értem.
Dátum: 2009.05.03. 17:25:02
Szerintem kever Infernal-lal. Gondolom.
Dátum: 2009.05.03. 09:04:22
Hmm. Vannak nálunk, akik értenek a Photoshophoz, kompromitáló képek szerkesztése-asszony pipa, mi nagyban gondolkozunk, felszámoltatjuk (versenyszféra)/megszüntettetjük (állami szféra) a foglalkoztatódat- melóhely pipa, vannak tenyésztő ismerőseim, aztán meg lefogunk- pincsi pipa

Terv megvan.
Dátum: 2009.05.03. 08:54:55
Ó félreértitek srácok! Ez csak a TGY toborzómódszere! Sajnos mivel érzelmileg/szociálisan/stb visszamaradott a társaságunk, más módszert még nem ismerünk, hogy kimutassuk, tetszik nekünk valaki. Bár vannak olyan vélemények is, hogy valójában ilyenkor demonstrálni kíván a szövetség, hogy milyen erős/hatalmas/stb, és a megkörnyékezett illető is ennek az erős/hatalmas/stb szövetségnek lehet a tagja. Akárhogyan is, a lényeg az, Zaccmester, Gau84, kellettek nekünk! Akarunk!
Dátum: 2009.05.03. 08:22:35
Ha mellélőttem, hát mellélőttem. Innen kívülről ugyanolyan nehéz megítélni Zaccmester szövetségi ténykedését, mint a TGY (Furcsa, megtévesztő rövidítés, valójában ezt takarja, most lerántom a leplet: Mindenkit lenézünk mert a legjobbak vagyunk és magunknak akarjuk fejlesztetni a játékot) belső működését.

Maedhros voltam, az előző mondat második fele nem a beírásodra válasz, semmi köze hozzá, csak egy bosszús felmordulás.
Dátum: 2009.05.02. 18:18:50
Ugyan nem Damage vagyok, de válaszolnék:

-valószínűleg nem érzi úgy eddigi megnyilvánulásaidból, hogy jó csapatjátékos lennél. (egy csapatban a többség döntését el kell fogadni-lehetséges, hogy szövetségeden belül a társaság alappillére vagy, harcos vitázó, aki az érvei mellett a véksőkig kitart, de ha kisebbségben marad, szó nélkül együttlép a többiekkel, akár egyetért a döntésel, akár nem - mindenesetre én a hozzászólásaidból nem erre következtettem (lehet, hogy tévesen), és lehetséges, hogy ő sem.
Dátum: 2009.05.02. 13:35:29
A demokratikus blabla nem blabla.
kb. 948-848 (vagy 100-al kevesebb, 848-748? inkább a második)
GRATULA!
Az előzőt miért kellett lepontozni? Tény. A leírás alapján már 50 különbségnél nyerniük kellett volna.
Dátum: 2009.04.21. 23:37:33
Voted
Dátum: 2009.04.21. 22:17:39
Köszönöm Mazlee, végkép elvetted a kedvem
Dátum: 2009.04.20. 20:19:56
Balor! Csak Nem?! Jer!
Dátum: 2009.04.19. 16:52:31
Nem feltétlenül szimplán presztizscsaták. Nekem (és még egy páran vagyunk így) lehet, hogy az utolsó nekirugaszkodás, hogy visszahozza a régi tüzet. Ha szórakoztatóra sikerül, van tovább. Ha nem (és ez nem azon múlik, hogy nyerünk, vagy veszítünk), akkor nézem még egy ideig, hogyan játszanak a többiek.
Dátum: 2009.04.18. 12:10:43
Végülis mi szükség karakterekre? Legyen egy 35 alentitással működő főentitás, a főentitás személye persze változhat. Sőt! Ezek után ne karaktereket irányíthassanak a játékosok, hanem szövetségeket! Vagy egymással szövetséges szövetségeket! Legyen mindenkinek saját világa, és nevezhesse is el! Határ a csillagos ég!

Ha valaki félreértené, ez irónia volt. Ha a tagok szövetsége helyett a szövetség egyes tagjai (akár az összes, váltásokkal) vívják ezek után a háborúkat ipari módon, méginkább kiüresedik ez a játék.
Dátum: 2009.04.15. 00:33:05
Igen! Támadjátok meg a TGY-t! A zsákmány beza hatalmas lenne! Jöhet mindenki/bárki/akárki! Csak jöjjenek!