Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rosten

Oldal: 12345678
Dátum: 2015.03.04. 10:58:21
Idézet: Bpetya75 - 2015.03.03. 15:03:26
Hihetetlen, mire nem szánsz időt és energiát. Mivel érdemelte ki a srác ezt a nagyfokú törődést?


Ha valamit a fejembe veszek,azt végig viszem.
Ezt az egészet igazságtalannak és egyben baromságnak tartom,így kénytelen vagyok a fejetekbe verni,hogy MIKLÓS reagáljon.
Dátum: 2015.03.04. 10:55:43
Idézet: Fsanyi82 - 2015.03.03. 17:02:43
Ezt fejtsd már ki , hogy a bránerben építesz két szinten belül annyit, hogy álltalad vázolt épületeket tudd használni .
És mellékesen kettes szinten jönnek be a szakik ami kellene ahhoz hogy egyáltalán lehessen állatod
vagy építsz vagy szakizol kettes szinten a kettő együtt nem megy

energiatéglával szerezhető maximum le egyes szinten

100tp kell szintlépéshez
vagyis extrém esetben 100portya

erre kapsz 100 energiatéglát ha már szöviben vagy
az energia téglák éjjel váltódnak át , kivétel nélkül mind az utolsó darabig építési energiára
egy energia tégla maximum 10ezer le-t hozhat ha a tudás fával rendelkező szövik szét építik magukat és kevés az aktivitás a szerveren , de egyes szinten ennek maximum 2%-át kapod meg ,tehát igen extrém esetben össze szedhetsz egyes szinten összesen 20000 le építési energiát
na ezzel aztán v5-ön egy olyan szövibe ahol van kennel te meg sem közelíted az építési átlagot kiv ha egy olyan szövibe kerülsz ami csak mannakonsttal és energiatéglával épül, vagyis ez sem fedi a valóságot mert az építési energia is növeli az építési átlagot
kettes szinten elfogni állatot el lehet de ahhoz kellene némi le a szakit kifejleszteni és feladatokat azzal kezdeni
megint csak ha nem szerzel le nem lesz szakid sem
és a többibe már bele se menjünk


javaslom neked Rosten van a nagy sárga segítség gomb ha belépsz a karidhoz jobb felső sarok
namost ott levél írása az üsznek
ott fejlesztési javaslat válaszd ki vagy reklamációt

Hidd el hamarabb eljut Miklóshoz , mint ha ezerszer beírod ide


Úgy,hogy én nem építek.Én csak klánt alapítok,amit annyira menedzselek,hogy az ép átlag ne menjen a kennel használatra.
Írtam amúgy.
Karácsonyi event ontja a sütit.Abból is lehet építeni.
Mint írtam tulajdonkép csak 4es tanulás és egy egyes idomítást +kb 900LÉ az idomításra kell ehhez,minden más mehet építésre.
Tehát elég az ép átlagra.
Akár meg oldhatod multi accokkal is az építést más IPről.Ennek módját kérdezd Break_SOStől,de van még pár tehetség a szervereken.
Az első állat elfogásához 1-2 vadászat elég,mert az esetek 99%ban szinte azonnal be adja.
Menyük bele nyugodtan.

Beszéljük ki ezt a 0 Tpét,hátha Miklós is reagál végre.

U.I:Ott van Dikó úr,aki ide küldött.
Dátum: 2015.03.04. 10:45:34
Idézet: Kwisatz - 2015.03.03. 16:43:21
Akkor nem értetted amit írtam, ironizáltam
A játékbeli karaktered 3 dologtól függ:
1. mennyi pénzt szánsz rá
2. mennyi időd van
3. mennyire vágod a know how-t
Te csak az egyik aspektuson lovagolsz, de ha bármelyik a fenti háromból hiányzik, akkor már nem egyforma erősek a karakterek (mint ahogy a játék is mutatja).
Ahogy meg kiveszem a szavaidból, valami olyan extrém esetek próbálsz felvázolni, amivel egy normál karakter (normál egyenlő 1000-ből 999) nem foglalkozik.
Akkor meg mi a fenének erőlteted?


Azt nem érted,hogy csak egy kell hozzá.
Türelem vagy kitartás.Minek hívod.
JUTALOMBEGYŰJTÉS BŐVEN ELÉG.
Ez a 0 Tp.
Dátum: 2015.03.04. 10:42:41
Szint feladatokhoz.
Amúgy csak arra jó,hogy a klántársak teszteljék egymást.
Dátum: 2015.03.03. 16:09:55
1es 2es szinten írtam.

Mi kell hozzá?

Aréna
Gyaktér 6
Kennel

Mi kell az építési átlaghoz?
1-2 szintnyi építés.

Mi kell a csatlós árához?
Semmi TPét igénylő dolog.
Karácsonyi eventben 15 süti váltásból összeszedhető.
Dátum: 2015.03.03. 12:23:36
Talán neked lehetetlen,de sajnos másnak nem.

Ez a játék nem az észről szól a jelenlegi játéktematika alapján,hanem a kitartásról.

Tehát húzd az időt és vedd fel a jutalmat.

0Tp azaz akár első vagy második szinten kivitelezhető.
Kell egy fétis,ami lehet templom kristályból,azaz 0 Tp.
Platinából meg oldható.Évi 150 ki jön.
3000-6000 LÉ összehozható első,második szinten.

50.szintű állat ki kennelezhető kellő kitartással.
Indítasz egy szövetséget és hagyod felépülni.Elsődleges célod a kennel építésének elkezdése.

2 év alatt símán kihozható.Mini eventekből ennyi idő alatt akár 80 csatlós kristály is kihozható + a Farsangi eventből 30 templomkristály.

MI ezen a lehetetlen?
CÁFOLD MEG,de logikával,ne felesleges mellébeszéléssel.

CSAK IDŐ KÉRDÉSE!

Kinek van erre lelki erelye,annak aki szereti a tamagocsit.Több millió ember játszik most is tamagocsit a világban.Jelenlegi fejlesztési tendencia efelé halad.
Dátum: 2015.03.03. 09:49:19
" Akkor miért van akkora különbség a karakterek között? Kattintgatni mindenki tud. "

Valóban erről írok.Na valamit végre felfogtál.
Elég csak nyomkodni a gombot és nagy különbségek lesznek a karakterek közt.NEM KELL ÉSZ CSAK JUTALOM BEGYŰJTÉS.

"Ha rohadtul a nagy plénum elé tárod a mondanivalód, akkor bizony benne van a kockázat, hogy valaki reagálni fog rá. Én is reménykedem, hogy nem a te írásaid fogom olvasni mikor benézek a fórumra, és nekem is sokszor fel kell dolgoznom a csalódást. Ez már csak ilyen."

Akkor tégy nekem egy szívességet és ne olvasd,ne írj rá!!!

Dikó úr irányított ide lassan 2 hónapja,hogy a játékfejlesztés nem az ő asztala,írjak a fórumra.

Talán a tiéd vagy a sok okostojásé?

EZ MIKLÓSNAK SZÓL!!! Mi olyan nehéz ezen felfogni?
TE el se olvasd!!!

Addig írok ide,míg MIKLÓS NEM REAGÁL RÁ.
A gond,hogy szerintem el se tudja olvasni,mert csak a ti ..... reagálásotokkal van tele a fórum.Én se olvasnám el,nem hibáztatom.
Dátum: 2015.03.03. 07:20:37
Idézet: Zooleee - 2015.03.03. 05:41:07
Ok Rosten! Én már meghajlok előtted, a kör bezárult, Te lettél a mester!

Meggyőzni meg sem próbállak, csak egy kérdést teszek fel: Mondd már meg mi a jó abban hogy semmit sem csinálsz, de folyamatosan ott ülsz a képernyő előtt? Ha nyersz pár bajnokit (ami ma már csak elhanyagolható előnyt generál) azt simán megteheted alsóbb szinteken úgy is hogy haladsz és élvezed a játékot! Ezt saját tapasztalatból mondom! Ha meg azt akarod bizonyítani hogy ingyen is lehet valaki k..va jó, az meg csak jót tesz a játék ázsiójának!

U.i.: Most hogy leírtam a véleményem sajnos még mindig nem értelek! Lehet én vagyok nagyon lemaradva Tőled?


Rohadtul nem nektek,hanem MIKLÓSNAK ÍROM.
EZ A TAPASZTALATOM!!!
Egyik mester se játszik LASSÚ szerveren alacsony szinten,így képtelenek fel fogni,hisz nem tapasztalják.
Mivel szeretem ezt a játékot,így valakinek bizony figyelmeztetni kell a készítőket.Itt azonban mindenki bele köt és képtelen vagyok a témánál maradni.

"Mondd már meg mi a jó abban hogy semmit sem csinálsz, de folyamatosan ott ülsz a képernyő előtt?"
Válasz:
Mondd már meg mi a jó a tamagocsiban?
Én nem tudom,de sokan élvezik.

"Ha nyersz pár bajnokit (ami ma már csak elhanyagolható előnyt generál) azt simán megteheted alsóbb szinteken úgy is hogy haladsz és élvezed a játékot"
Ez sajnos nem így van,minden szinten van egy kennel bajnok.

"Ha meg azt akarod bizonyítani hogy ingyen is lehet valaki k..va jó, az meg csak jót tesz a játék ázsiójának!"
Ez van,nem az,hogy ilyen is lehet valaki.
Sok itt az okos ember,aki rá jött,hogy nem kell Tp és szét tudja gyúrni magát.

"U.i.: Most hogy leírtam a véleményem sajnos még mindig nem értelek! Lehet én vagyok nagyon lemaradva Tőled?"
Lehet.
Dátum: 2015.03.03. 07:09:40
Idézet: Lanmandragoran - 2015.03.03. 00:29:30
Idézet: Rosten - 2015.03.02. 22:00:55

Nem kell hozzá semmi ész!
....
V5ön az egyetlen alacsony szintű játékos vagyok,aki képes PÓK és szocPÓK tipusú karaktereket bajnokin le győzni.


Végre egy érv és indoklás, amivel teljes mértékben egyet tudok érteni.

Az a 6. szinten extrém állat+csatlós pedig még mindig sántít pöppet. Mivel beélesedett az építésátlag, 6. szinten a használható méretű kennel kilőve. Szóval ha egész évben mást sem csinál, csak gyűjti az általad levezetett ingyentápot, akkor szerez durván 150 templomkristályt minieventből, plusz napirutin-platinából meg tudja venne a havi 1x10 kristályt, azaz lesz neki 270 templomkristálya. Legyen pörgetéssel, minden egyébbel együtt 300. Mennyi is most egy kiképzés? 10tkr, azaz lép belőle állatonként 30 szintet. 6. szinten 70-es csatlóshoz pedig kell egy alaphangon 138-as állat. Azt 4 év alatt össze is hozza templomkristályból.
Egy 50. szintű állat kristállyal, xenóval még esetleg összehozható. Viszont annak meg olyan alacsony az ÉP-je, hogy 2-3 karakter összehangolt támadásával (meg némi másodlagos szakival) 12 óránként kifektethető az állat. (egy 6. szinten tartható max 8. alapszintű állat ÉP-je 50. szinten 432. Ha egyszer kidőlt, mikor magához tér, már csak 130 ép-je van, vagyis röhögve kiüthető néhány támadással.)
Állat nélkül meg nyilván nem lesz nagylegény, ha egy évig mást sem csinált csak állatot nevelt.



A gond,hogy nem extrém.

0Tpnek óriási veszélyei vannak,amit az itteni mesterek nem tudnak megérteni.
Kennelezik egy évig amennyire tud és arra adja a templomkristályt összegyűjtve.Nem pörget,mivel 0TPéről beszélünk.

2 állat olcsón kivitelezhető,így egy év után a mini eventekből ősszegyűt csatlóskristályt neki adja.Egy év alatt így bizony hogy összehozható egy csatlós ami 4-5* nagyobb a karakter szintjénél.Majd a köv év,stb....
Alacsony szinten meg egy 50.szintű állat még ha alacsony alapszintű is nagyobb,mint a karakterek sebzése.Ki költ az állatverésre alacsony szinten? Senki,de ha még költene is,ha az állat elnyelése le redukálja a támadó sebzését 1-2 életerőre,szerinted mennyit fog sebezni az állatra?
Nem kiüthető,ha ezt átgondolod.
Dátum: 2015.03.02. 22:00:55
Srácok.
Ezeket a dolgokat Miklósnak írom,nem a ti szórakoztatásotokra.
Szinpla figyelmeztetés,mert jelenleg a játék nem más mint egy tamagocsi.
Etetem,itatom,szaratom,szórakoztatom.
Napi rutin,Mini eventek,Kennelezés,bajnoki viadal.

Nem kell hozzá semmi ész!
Ha a mini eventeket,kennelt,bajnoki 0 TPét nem gondolja át Miklós jövőre már 6.szintű karakterek fognak 50.szintű állattal és 70.szintű csatlóssal mászkálni,mert simán kivitelezhető!
Olyan szinten rossz a fejlesztési irány,hogy a karakter fejlesztés már totál lényegtelen.Csak az a lényeg,hogy mikor be lépsz csak a bónuszokkal foglalkoz NE CSINÁLJ SEMMI MÁST.

V5ön az egyetlen alacsony szintű játékos vagyok,aki képes PÓK és szocPÓK tipusú karaktereket bajnokin le győzni.

Pl: 21.szint elején ma egy 22.szintű PÓKot szó szerint le mészároltam.

Dominikus vs VerGci Te győztél
A csatában összesen 708 sebzést okoztál, és 156 sebzést kaptál.

Előző
Dominikus vs Azorius

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 1531 sebzést okoztál, és 588 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Azoriust adtam szocPÓK mintának.

Az itteni mestereknek meg Lidércfény a király karakterminta.

Képtelenek felfogni,hogy a játékfejlesztésről komoly kritikát írok,nem az én karakteremről van szó.
Dátum: 2015.02.28. 12:36:55
El írtam,csak 15 templomkristály.
2 éves fiam ugrált közben rajtam.
Amúgy igen.

+A bajnoki nyert csaták utáni LÉ.
Dátum: 2015.02.28. 12:08:14
Tisztáztuk a karakterem gagyi.

A 0 Tpés szocpok pedig gyengébb,mit egy átlag karakter,mert a bajnoki medálok teljesen legyengítik.

Most akkor össze szedem,hogy évi 1 db Xeno eventből mit hoz ki egy legyengített 0TPés szocpók.
Xeno eventet mindenki ismeri.Jutalma,Tp,LÉ aránya.Az,hogy hány állatot fog be a tulaj dolga,ha van esze 14.szinten már 4et tart.
Nézzük a szocpolt ami 0 Tp egy évben.

Sörfesztivál: "Epikus ütés"
Egészségedre!
időtartam: okt 29-nov 3
Igyál meg 1 ork sört!
jutalom: 1 ünnepi embléma
=4 ünnepi embléma

Őskő mester
időtartam: okt 29-nov 14
Használj el legalább 2 őskövet (kivéve mini-esemény csomagra)!
jutalom: 2 ünnepi embléma, 1 ork sör
=30 ünnepi embléma.15 ork sör

Manaital
időtartam: nov 4-nov 9
Használj el 3 manaitalt!
jutalom: 1 ünnepi embléma, 1 ork sör
=5 ünnepi embléma,5 ork sör

Egészségedre! "Epikus ütés"
időtartam: nov 10-nov 14
Igyál meg 3 ork sört!
jutalom: 2 ünnepi embléma
=8 ünnepi embléma

Tisztán megkeresett jutalom:
47 ünnepi embléma + 4 ork sör

Szüret

Előrelátó
időtartam: szept 18-okt 4
Vásárolj őskőért gyógyitalt a lélekkufártól!
jutalom: 2 szőlő

30 szőlő

Farsang:

Névadás "Vált prém tagságot és felveszi az őskő mestert is"
időtartam: feb 2
Nevezd át 1 állatodat az alkalomhoz illően!
jutalom: 1 farsangi maszk

1 farsangi maszk

Csatlósok ura
időtartam: feb 2-5
Adj csatlósodnak 5 csatlóskristályt!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 csatlóskristály

3 farsangi maszk, 3 csatlóskristály

Jelmez
időtartam: feb 2-17
Ölts jelmezt! (részletek mindig a napi feladatban)
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 energiakoncentrátum

Egyet azért ki lehet hozni. 1 farsangi maszk, 1 energiakoncentrátum

Őskő mester
időtartam: feb 2-17
Használj el legalább 2 őskövet (kivéve mini-esemény csomagra)!
jutalom: 2 farsangi maszk, 1 templomkristály

30 farsangi maszk, 30 templomkristály

Külcsíny
időtartam: feb 3
Válassz 1 állatodnak új képet!
jutalom: 2 farsangi maszk, 2 farsangi ládikó

2 farsangi maszk, 2 farsangi ládikó

Platina
időtartam: feb 12-feb 16
Szerezz 4 platinát a lélekkufárnál!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 kézikönyv

4 farsangi maszk, 4 kézikönyv

Tisztán keres:
41 farsangi maszk,3 csatlóskristály,1 energiakoncentrátum,30 templomkristály,2 farsangi ládikó, 4 kézikönyv

Tehát ezt tudja egy esetleg két szint ugrással a Xenon és után elérni.
Mibe kerül ez neki:
15 manna ital,112 hűségszilánk.

Hűségszilánkért vásárolt 43 ősköves ital.
Tisztán megkeresett jutalom:
47 ünnepi embléma + 4 ork sör
30 szőlő
41 farsangi maszk,3 csatlóskristály,1 energiakoncentrátum,30 templomkristály,2 farsangi ládikó, 4 kézikönyv

Ez tényleg óriási hátrány.Az egy év alatt kenneles állatok meg ugye semmi,ezt is megbeszéltük.
Dátum: 2015.02.27. 17:08:41
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.27. 15:16:56
játszani akarsz , akkor játssz ésszel és ne azzal foglalkozz, hogy egy amúgy nem túl erős karakter bajnokikat nyer a rettenetes 17es szinten , (egyébként ha fingik egyet 18 ra lép 2tp kell neki)

Ha meg bajnokit akarsz nyerni fejleszd magad , nem lehetetlen lenyomni egy ezer éve egy helyben medált zsebelő karaktert , mert
olvass wikit haver végre azt rájössz , hogy nem minden alkalommal nyernek , max mikor nagyon gyenge ellenfelek vannak nevezve vagy épp senki adott kategóriában(akkor klónok ellen harcol 50% esélye van, hogy nyer maga ellen)

http://vegzetur.wikidot.com/bajnok

kiemelek neked egy fontos részt , mert elvesznél a szövegben olyan sok értékes infó van itt leírva

Ha a bajnoki viadalon olyan kategóriában indulsz, ahol korábban már nyertél, nem medál * -1-et, hanem medál * -3-mat kapsz a tulajdonságaidra.

Ha már annyira jó vagy matematikából , akkor számold ki ha a megengedett számú bajnokit megnyerte a saját kategóriájában és oda nevez , a medáljai x mínusz 3at kap minden tulajdonságára és utolsó vérig bajnokin a harci szakértelmekre is

Tehát , hogy fel is fogd te legeslegokosabb legtapasztaltabb legszebb , Rosten cimbora

van 16 bónusza a medáljaiból ennek az általad annyira kifogásolt karakternek
ha a 16-17es szint kategóriájába nevez vszínű mindenre min 16xminusz 3 at kap vagyis mínusz 48 at minden tö-jére )ami elsőnek a zárójeles értéket csökkenti majd ha az nem elég zárójelben negatív szám kerül)

ha feljebb nevez akkor a 18-19es szintűekkel fog csatázni , mert nevezhet feljebb
namost ott miért nem tűnt fel neked egy karakter?

Lidércfény - 19. szintű végzetúr
regszáma 48502 vagyis még egy éve sem játszik és láss csodát erősebb az általad csesztetett karakternél pedig csak két nyamvadt szinttel magasabb, ha Azorius ide nevez vszínű nem is fog nyerni, ehhez mit szólsz?hiába áll egy helyben és markolja fel azokat a fantasztikus tápokat amiről te itt regényeket írsz.(és nem igen költ kőre ez a kari sem csak okosan játszik ennyi.)

És légy szíves olvasd el amit neked írnak rendesen és ne hülyézz itt le mindenkit , mert volt pár hozzászólás ami még melletted állt pl Ariel, de te észre se veszed ha valaki valamiben egyet ért veled csak fújod, hogy itt mindenki gyökér hülye fogyatékos vak , és csak ahhoz ért, hogy beléd kössön


Nyamvadt bajnoki már egy kalap xart sem ér fogd már fel, 7 alap tö-re ad egyet pluszban és 10 medál felett már csak minden második ad 20 felett minden harmadik , vagy csak az a színű medál ad bónuszt amelyikből többet szereztél, mellé bajnokin minuszt ad nem pluszt

szerezz szövimedált az egy egyszerű semmit fejlesztő építőnek is megy napi 10 vesztes csatával , aztán addig állj egy helyben te is ameddig nem szerzel vagy 20 szövimedált és olyan laposra vered a nyuggereket a szocpolosokat meg a vittorió közmelósait , hogy öröm lesz nézni. (sz. medál még a szerencsére is ad egyet pluszban , tehát már építeni sem kell neked sem ha meg állsz és mégis növekedik a szerencséd, ami az egyik legfontosabb tulajdonság )

Ennyi



Jah még arra azért reagálnék, hogy te még Lanmandragoran-t is le hülyézed , azt aki már kezdetek óta játszik és ismeri a játékot
Bátor ember vagy és itt mindenki közül a legokosabb aki minden részét átlátja az egész vu-nak, csak valamit mégis szarul csinálsz ha nem tudsz bajnokit nyerni

Zárásként, pedig a kisebbségi kérdésekkel sem és a politikával sem itt kell foglalkozni ez egy játék fórum ha nem tűnt volna fel, és neadjisten lehet , hogy vannak kisebbségi játékosok (nem csak roma kisebbség létezik) tehát illene nem sértegetni itt mindenkit sem faji sem nemi sem vallási hovatartozása miatt de még amiatt sem , hogy melyik párttal ért egyet






Istenem,de jó,hogy ilyen spéci vagy

Felfele nevez valóban.Erre magadtól jöttél rá?
Mivelo olyan kihalt a szerver,így miután a szintje fölött nincs senki,azután automatikusan a szintjén harcol.Gondolom erre se jöttél rá.

A gyenge kaki karakterem,minden szintjén lévő nem nyugdíjas karaktert eddig bucira vert.Lidércfényt ne haragudj,de pépé vertem volna a szintjén.A gond vele,hogy először is inaktív.
Másodszor ajánlom a kémkedést.Igen hasznos,ha nem akarsz butaságokat írni.A gyerek tulajdonságra ment,hogy az idiótákat át vágja.Ha azt látom,hogy a mágia és egészség közel azonos a védővel,hát ütöm a birkát.

Velem eddig volt aki egyet értett?
Ha volt is belém rúgodt a válaszával.Mert olyan még nem volt aki el ismert,de ne keresett volna a kákán csomót!Minden válaszom eddig 100%ban elferdítve jött vissza.

A bajnoki 50-100.szinten egy kalap szart se ér 30-40.szintnél még döntő lehet,de alatta......

SZB karakternek magyarázod az SZB medált.Egyéb jó tanács?
Napi átlag 25 meg van.

Mire én szerzek 20 SZB medált már 50.szinten leszek,ahol szart se ér valóban.
Egyéb jó tanács?

Azt hülyézem le,aki hülyeséget ír.
Dátum: 2015.02.27. 10:51:52
Idézet: Azazel - 2015.02.27. 10:39:42
Már csak két kérdésem van.

Miután ekkora, mindenki felett álló tudásra, tapasztalatra tettél szert a játékban, ás ennyire tisztán látod az egyetlen üdvözítő stratégiát, miért nem mutatod meg, a saját példádon? Miért nem indítasz új karaktert, ezen elvek mentén, és uralod a választott szervert?

Szeretnél szobrot, vagy elég, ha mi gyp.-sek, ostobák, csalók, stb..otthon, leborulva imádunk téged, az zsenialitásodért?


Én azért játszok egy játékot,hogy játsszam.A felháborító,hogy így reménytelen,mert nincs balansz az ilyen tematikai hibák miatt.Az meg végkép gáz,hogy itt a sok mester és nincs eszük felfogni,hogy mi a téma,csak "Fröcsögnek"
Nem szobrot akarok,hanem a tematikai hibák javítását!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Szocpol visszaszorítása.Szövetségi küldetések normalizálása,Morál korlát visszahozását.
Dátum: 2015.02.27. 09:32:31
Ebben a játékban tudod mi a jutalom? A sokezres rablások 1-2 TP-ért. Nem azért ülnek egy helyben, hogy begyűjtsék a sok-sok "extra" jutalmat, hanem hogy ilyeneket raboljanak. És mivel mást nem csinálnak, sokszor csak 100-150 csatánként lépnek szintet. Viszont így egy-egy szinten sokszorosát szedik össze annak a LE-nek, amit egy átlag játékos. Hülye lesz közben kennelbe küldeni az állatát, meg katakombázni, azzal csak magát GYENGÍTI.

Alacsony szinten ilyen nincs,csak azoknak akik elötte be lépnek a támadott accba.Nézd meg a Break_SOS barátod is.Nem fejlődik,mert már lusta accokat gyártani.Már ő is 0 TPből játszik.

Fröcsögni te szoktál.MI OLYAN BONYOLULT AZON,HOGY 0 TPÉBŐL SZARRÁ LEHET GYÚRNI A KARAKTEREK? GYPés fröcsögő mester.

"Ha nem pörgetném a küldetéseket, nem templomoznék, vadásznék, feladatoznék, (játszanék) én sem lennék több 18-20. szintűnél"
Ez ért meg egy levelezést.20.szinten én közelebb állok az általa el ért eredményhez.2 állatom 50.szintű,csatlósom 60 és van 24 csatlóskristály betárazva.A válaszod egyes.Ha nincs eszed felfogni mi különbség egy 30-40.szintű és egy 17.szintű között,fröcsögi az életbe nem magyarázok el semmit,hisz egy GYPést tehetségesebb eben a játékban mint te.Bajnoki viadalt nem mindegy,hogy 17.szinten vagy 40.szinten vívod.Ettől legyőzhetetlen!!!
2 hetente le ver mindenkit a szintjén,ezért csinálja minden bajnoki szintre jutó 0 Tpés játékos.

"Ha nem lép szintet, az őskő költsége nulla, azt napi rutin nélkül is fedezni tudja, a platinát pedig ugyanannyit kap mint mindenki más, és ugyanannyit tud költeni mint mindenki más. Tök mindegy lép-e szintet vagy sem, nincs belőle előnye."
Platina tárazható.Erre soha nem jönnél rá.Az őskő szintén,de ha túl sok van 0 TPéből elkezdi sütni a kutat.A válasz egyes.

"Taníts meg kérlek, ha nem játszik valaki, akkor hogy tud minieventekből jelentős bevételt szerezni? Ráadásul alacsony szinten, ahol a feladatok fele el sem érhető? No meg minieventek alig több mint fél éve vannak, ne magyarázd velük egy 2+ éves karakter erejét."
Ha el olvastad volna,hogy vált hűségszilánkot és platinát,majd vesz ÉP és Manna italokat amik kellenek a templomhoz,süti a kutat,vesz felszerelést,stb...+ami kell neki,megkapja az alacsony szinten elérhető jutalmak közel felét.Mert jól írtad,alacsony szinten csak vadászat és térkapuzás van ezen kívül.
A válasz egyes.

Bajnokit csak akkor nyer valaki, ha már kiemelkedik a környezetéből, addig nincs ingyen tul, LE-t meg megintcsak MINDENKI kap érte. Arról nem is beszélve, hogy olyan marginális mennyiség a részvétel jutalma, hogy úgy 2 havonta lehet egyet növelni belőle a legkisebb tulajdonságon.
Ha át nézted a medálait,rá jöhettél,hogy egy év alatt fel jutott 16-17.szintre,majd át ment 0TPébe és fél év alatt úgy ki gyúrta így magát,hogy azóta csak gyűjti a medálokat.
A válasz egyes.

"Ebben még lenne is némi logika, leszámítva, hogy az általad kifogásolt karik egyikének egyáltalán NINCS kennele, meg hogy már párszor levezették neked, fizikai képtelenség kennelben ennyi idő alatt akkorára hízlalni egy állatot amekkorák miatt panaszkodsz."
Sokszor le írták valóban a GYPés mesterek,de annyi esze egyiknek sincs,hogy 0 TPéből egy rakat templomkristályt és csatlóskristályt lehet ki hozni.A válasz egyes alá,mert direkt kiemeltem a kiképzést,csak a GYPés nem tud olvasni.
Kennel 17. ez neked a "nincs kennel".

"A normál játékos pontosan ugyanannyiszor tudja megvenni napi ajánlatból a templomkristályt/csatlóskristályt, mint aki egy helyben ül. Sőt, mivel a normál játékos feltehetően templomozik is, éves szinten jóval többet szed össze, nem csak azt a pár darabot ami havi egyszer feltűnik ajánlatban. Aki nem játszik, az mini eventben még mindig nem tud jutalmakat gyűjteni."
KÖNYÖRGÖM NÉZD MÁR ÁT A MINI EVENT FELADATÓKAT,UTÁNA FRÖCSÖGJ ILYEN CSACSISÁGOKAT!!!
A normál játékos egy év alatt lép 30-40 szintet.Ő egyet.Egy szintre minden jutalom * a karakter erejét.A válasz egyes alá!!!

Nem az a lényeg hány állatod van. Sőt, alacsony szinten, rövid távon minél több állatot tartasz, annál jobban gyengíted magad, mert ahelyett hogy egy állat kapna minden tp-t, többet fejlesztesz egyszerre, ezáltal sokkal lassabban fejlődnek.
A kennelben? Ez még egyes alát se érdemel.
3 állatom harcol egyszerre,de terv a 4 25.szintre.Oka a sebzés,de erre magadtól soha nem jönnél rá.Az állatokat amik küzdenek szintbe hozom,hisz én válogatom ki melyikkel SZBben harcolok.Azaz az elnyelésük azonos bajnoki viadalon.

"Nem értem mi a bajod a négerekkel, de hogy a sötét az te vagy, az garantált."
Romákra és a szocpolra gondoltam.Sok gyerek,sok lové,lázsd kennel.Te magad is tudod tudat alatt,ennyire az életben se lehetsz GYPés.
A válasz egyes alá.

VIKTORUNK KÖZMUNKÁS TANKÖNYVÉT NAGYON AJÁNLOM!!!!
Dátum: 2015.02.27. 08:52:49
Feltéve hogy ez mind így igaz, ezek közül melyik az, amelyik nem elérhető bárki számára?
Ha valaki így tolja,mikor élvezi a felhalmozott javakat, ha sosem játszik, csak ül a katában?
Ha így tolja, mennyi ideig marad bárki is az ütőtávjában?
Ki a fenét zavar, ha naponta egyszer megüti egy ilyen killmachine?( többször biztos nem, mert akkor bukik az évi 1-2 szintlépés ugye)

Mi nem igaz belőle szerinted?
1 xeno event évente.Ha lenne játék le írás kottára le írnám mit lehet ki hozni 1 db Xeno eventből.
A katakombás kérdésed "egyes".Nem hiszem,hogy olyan ostoba vagy mint a másik 10 mester aki ezzel jön.A válasz az,hogy csak akkor lép be,ha állata morálja 0esik.Kap 1 db állateledelt,majd a katakombában kennelezi 1 db szintet és kilép.
Ha 0TPéből játszik,hol érdekli az ütőtáv?
Ki a fenét zavar,hogy minden bajnoki szinten van egy ilyen? Pl engem.Ezért hívom Bajnoki nyugdíjas tornának.
Dátum: 2015.02.26. 15:21:35
Rendben van mesterurak 100.szint felett.Ugyan már párszor össze foglaltam,de Inteligenciátok ennek értelmezését eddig nem tette lehetővé.
Ahányszor ezt le írtam,már egy GYPés is fel fogta volna,de ő a problémára koncentrált volna,ti eddig ezzel nem tudtatok foglalkozni,mert csak és kizárólag gúnyolódással voltatok elfoglalva.

Verseny szerveren nincsenek nyugdíjasok,mert nem kifizetődő,hisz jutalom azoknak jár akik tepernek.Az,hogy már vagy vagy 30.szintű és elő jössz nekem azzal,hogy szinte el érted azt amit más,már 17.szinten meg egy másik levelet meg érne,de nem fárasztom magam.

Mit nevezek szocpolnak?
A szocpol az ami jutalom 0 TPért.
Borzalmas bonyolult lehet ezt kitalálni.Bizonyos kisebbségek sajátossága,hogy a semmitevésért képesek komoly pénzt szakítani a demokrata rendszerekben"Talán így érthetőbb a megfogalmazás".

TEHÁT 0 TPért járó jutalmak:
-Napi rutin.Mindenkinek jár,de ha valaki 1 évig nem lép szintet,az bizony fedezi platina,őskő mennyiségét maximálisan.
-Mini eventek hűség és platina váltása.Igen jelentős csatlóskristály bevétel éves szinten azonos szinten.
-Bajnoki nyugdíjas Torna.LÉ bevétel + ingyen tulajdonság pontok.
-Kennel.Évi 1 Xenon betankolt állatállomány korlátlan felkennelezése,hisz a morál megszűnt létezni a katakombának köszönhetően.A morál nem igényel se szakértelmet,se állateledelt.
"Egy loser se firtassa a Xeno nem TP,mert itt a kennelezésről írok,ami NEM KERÜL TPbe,de sokszorozza az állat értékét.
-Napi rutinban platináért vásárolható templomkristály.Évi akár 5-8* mennyiségű összeszedhető egy normál játékoshoz képest.+Szintén mini események.
"Nekem 14.szinten volt 4 állatom,16.szinten 5,20.szinten 7 állatom." Kiképzés minden állatnak szinted ad,tehát sajtoló értékük jelentős növelését jelenti,illetve csatlósuk magasabb szinten születik.Harcoló állatuk elnyelése pedig néha nagyobb,mint egy normál játékos maximális sebzése.

EZZEL NEM LEHET FELVENNI A VERSENYT.Aki így játszik meg nem okos,nem profi,de a bőre és haja sötét a szememben
Aki nem fogja fel,az pedig mennyen közmunkásnak és vegye át Viktorunk közmunkás tankönyvét.Sokat tanulhat belőle
Dátum: 2015.02.25. 13:56:57
Idézet: Azazel - 2015.02.25. 13:42:41
Ehh..nem egymillió csata kell, csatánként 1 LÉ bevétellel, hanem 1 csata egymillió LÉ bevétellel. Ne a konkrét számokat nézd, hanem az arányt.

Mindegy minek hívod őket, mert csak a képzeletedben léteznek az általad leírt karakterek. Megmondanád a két most említett karakter nevét, és hogy melyik világon vannak?


V5

Itt egyetlen olyan játékos van,aki kiemelkedne a tömegből.
12.szintű Break_SOS
Kb 2 óra csinálni egy 10.szintű karaktert.Nem mennék bele személyeskedésbe.

Az említett PÓK Azorius - 17. szintű a 10.szintűre nem emlékszem,de ha kell utána nézek.
Dátum: 2015.02.25. 13:37:13
Idézet: Turul77 - 2015.02.25. 13:21:15
Ne bántsátok szegíny Rosten....Arachnophobia-s

A pókfóbia betegség,és A pókfóbiát örököljük (Utlosó Lovag?? )
A fóbiák mindegyike - így a pókfóbia is - betegség. ezt a betegséget azonban nem szerencsés gyógyszerekkel, kémiai anyagokkal kezelni.
Lehet nem látta gyerek korába A Vízipók-csodapók című mesét,mert akkor nem iszonyodna ennyire a pókoktól.

Sokan gondolják úgy, hogy a pókok részletes megismerése megszünteti a fóbiás szorongásokat, és félelmeket. Az alapgondolat szerint a pókiszonyt leküzdhetjük, ha megismerkedünk az apró lényekkel, esetleg “totemizáljuk” a rettegés tárgyát. Ez a módszer azonban sok embernél kudarcot vallott már. A pók látványa által kiváltott érzelmi, és fizikai reakciók sokkal mélyebbről jönnek, mint az ismeretek.

Pókiszony: hogyan küzdhető le?
1. Tudatosítsa a félelmét!
2. Tudatosítsa a félelmének kiváltó helyzeteit
3. Fokozatosan szoktassa magát a félelem tárgyához

Először is ismerje be, hogy fél a pókoktól
Majd gondoljon bele, milyen helyzetek során kerülhet kapcsolatba a pókokkal.
és végül.......
.....pedig szoktassa magát ezekhez a helyzetekhez, és a pókokhoz. Ez egy hosszú lépés lesz, amin könnyű elbukni, ezért mindig fokozatosan érdemes csak haladni.

Sok sikert!



Nézd.Egyikőtök se tud a témában írni,csak és kizárólag személyeskedő nevetséges levelek jönnek vissza.

Az,hogy a kisnyugdíjasokat PÓKnak hívom,egyetlen magyarázata lehet.Ahányszor reklamáltam,hogy 10.szinten 60.szintű állata van,17.szinten 60.szintű állat +100.szintű csatlós,stb.... Dikó úr mindig azt a választ írta,MERT PÓK!
Én portya karakterrel játszom.20.szinten 2900 nyert csatám van.Az említett tagok soha nem érték el a nyert csatáim számát.

Szóval marha bénák vagytok!!!
Dátum: 2015.02.25. 13:23:41
Idézet: LanMaffia - 2015.02.25. 12:56:32
Szerintem te egyébként kevered a fogalmakat, vagy mindent próbálsz arra ráhúzni, hogy pók. A pók elnevezés onnan ered, hogy egy karakter ügyesen taktikázva lerabolja a többieket igen kemény LÉ-vel. Nem az, hogy alacsony szinten bónuszokat gyűjt, meg csak egy eventen játszik. A pók fő jellemvonása a másoktól való LÉ elrablása.


Akkor minek hívjam?
PÓK kaszt ezek szerint nincs alacsony szinten,mivel nem lehet portyából lopni.
Oldal: 12345678