Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
261. hozzászólás - 2011.06.09. 00:15:55 (Válasz Tiha #260 hozzászólására.)
Tiha! Vannak fiatal szerverek, vannak fiatal játékosok, vannak akik szeretnének javítani a dijaikon stb!
Ez egy ismétlődő event, melyen már a minimális módosítás is bosszantó lehet azoknak akik többszöri lefutással számoltak.
(Neked se tetszene, ha kressz vizsgán hirtelen a hajózási jeleket kérdeznék...)

Amit be lehet tenni az őskokckáknak az a 4 maxos díj beváltása valamiért vagy a díjjak eladhatósága valamiért a lélekkufárnál...
Pontszám: 5.17
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
262. hozzászólás - 2011.06.09. 00:19:26 (Válasz Birka #256 hozzászólására.)
Nem értek egyet!
Illetve ebben a formában, amit a Behó művel, az siralmas!

Legyenek akkor szintekhez kötött eventek, vagy jutalmak!
Nehogy már megint azok szívjanak, akik a kezdetek óta tejelnek a Behónak, és lassan 3 éve játszanak!

ÉS AZÉRT TEGYÜK HOZZÁ, HOGY A JÁTÉK MAGASABB SZINTEN EGY IDŐ UTÁN JÁTSZHATATLANUL UNALMAS, MONOTON! EZT CSAK AZ EVENTEK SZINESÍTIK! HA MÁR EZEK IS ILYEN UNALMASAK, AKKOR KÁR ITT VERGŐDNI!
(bocs a CAPS miatt, de írom át)
A hozzászólást Tiha módosította 2011.06.09. 00:23:43-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.75
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3354 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
263. hozzászólás - 2011.06.09. 01:04:55 (Válasz Birka #256 hozzászólására.)
Így már érthető, egyet is értek vele. Zarknod óta siratom hogy nincs olyan medálom és nem szedtem ki minden belőle amit lehet. Teljesen jó ötlet hogy új játékosok is megkaphatják az egészet. Igaz alacsony szinten a kereskedelem baromi nagy előny, de sebaj.

Ennek fényében 10 pontos event, még úgy is hogy csak 1 csapatba jelentkezhettem
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.25
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
264. hozzászólás - 2011.06.09. 03:01:47
Birka okés amit írtál, én is ide tartozom mármint akik nem rég kezdték. Azt is támogatom, hogy némi + a régieknek belelehetne vinni.

Tiha : Én is leszek 3 éves, sőt mikor te már rég abbahagyod lehet, hogy én behozom a lemaradásom. Nem én tehetek róla, hogy 3 éve nem volt kint hirdetőfalon, hogy gyere Vu-val játszani. Még a teljesen reménytelen karimra is költök pedig egy közepes 0 .
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.43
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
265. hozzászólás - 2011.06.09. 06:26:52 (Válasz PottomPanna #252 hozzászólására.)
Össze. (Pont a HT kompenzálása miatt vannak így.)
Pontszám: 7.43
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
266. hozzászólás - 2011.06.09. 06:28:01 (Válasz Birka #256 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.06.08. 23:58:13
...
4) A szaki nem növeli további szakértelmek fejlesztési költségét, és kell a kalandokba is. Valamint a költsége igen szolidnak van belőve, ha minden eventen növelsz előző event óta lépett szint/2-őt.
...

Lépett szint/3-at.
Pontszám: 7.43
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
267. hozzászólás - 2011.06.09. 06:34:12
A térképes event az elején, még az első alkalommal le lett írva, hogy ismétlődő lesz, hogy mindenki hozzájuthasson mind a 4 relikviához (most azt tegyük félre, hogy valaki nem vadászik, ezért kiesik neki egy) és emiatt ismétlődő esemény lesz. A 2. alkalomra gyorsan lecserélték az EH bónuszt, mert nem sokat ért, a szakibónuszra. Az előző alkalommal - és más eventeken is - annyi volt a legmeghatározóbb felvetés, hogy 1-2 nap alatt eldőlt, bár ez pont a térképesnél nem volt teljesen egyértelmű minden világon. Ezen most módosítottak az átlépéses büntikkel. Nyilván teljesen jó volna, ha színes-szagos event volna, összefogással, árulással, stb, de ezt egy asztali RPG-ben meg lehet csinálni vagy egy komplex PC-s online játékban, egy böngészősben nehezen. A díjak beváltása egy jó ötlet. Ez döntés elé állítja az illetőt, hogy kell neki a +3 +3 +3 +30 vagy kap cserébe egy másik cuccost, amit jól be kell lőni és az újabb eventeken újra gyűjtögetheti az arany bigyókat. Az egyetlen gond, hogy kár volt a térképes relikeket más eventekben is elérhetővé tenni, pláne választható formában. Minden eventnek saját, egyedi díjakkal kellene rendelkeznie.
Pontszám: 7.64
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
268. hozzászólás - 2011.06.09. 06:34:47 (Válasz Birka #258 hozzászólására.)
OK. Felfogtam a taktikai lehetőséget.
A gond csak az, hogy gyanúm szerint épp a LúzerFC nyereményére pályázom. Egyéni szocproblem? Tartok tőle, hogy az.
Bízom benne, hogy "rengetegen" taktikáznak majd és ezzel a LúzerFC a végén hirtelen az 1. helyre fog ugrani. :-P
A Relikeladás témát Landragórnál már kiveséztük. Az AH-s cserelehetőség is felmerült esetleg Relikerősség csökkentés büntivel (pl.: 30-as erősségűt max. 20-asra lehetne cserélni). Azóta is csönd van a téma körül... Pedig láttak "páran" benne fantáziát. :S
Mód.: Javítgatás, kiegészítés...
A hozzászólást McMad módosította 2011.06.09. 06:49:06-kor
Pontszám: 7.91
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
269. hozzászólás - 2011.06.09. 06:59:13
És aki nem tud váltogatni, az hogyan szopatja a többieket - ha már csak ez az egyetlen "örömforrás" maradt neki (változatosság címén) az eventben???
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.32
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
270. hozzászólás - 2011.06.09. 07:11:44
Birka, az, hogy ez egy ismétlődő event és meg kell adni a az újaknak is lehetőséget, hogy megszerezzék a tárgyakat, nagyon gyenge indok arra, hogy ne legyenek újabb jutalmak (amik a régi játékosokat is érdekeltté teszik),vagy hogy pont annyira unalmas legyen, mint előző két alkalommal is volt. Az pedig nonszensz, hogy nekem azért kellene ezek közül a tárgyak közül választanom, mert vannak fiatal világok is!

Fölöslegesen próbálod menteni a menthetetlent, egyrészt ez nem a te dolgod, másrészt annyira látszik, hogy egyáltalán nem foglalkoztak az event javításán, hogy erre még Miklós sem tud elfogadható indokot adni. Nem hiszem, hogy 1-2 napnyi agyalásnál és pár napi programozásnál több kellett volna ahoz, hogy az event izgalmas legyen mindenki számára.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.22
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
271. hozzászólás - 2011.06.09. 07:29:55
Nem csak alacsony szinten nincsen meg mindenkinek minden relikvia! Akik az első eventben a rablásagyarára mentek, például lehet csak egy relikviájuk van. Persze csak ha nem vette ki a kufárcsatából a hasonlót... Mint én. Én kifejezetten örülök, hogy csökkenthetem a hátrányom azokkal szemben, akik már egy éve kihasználják a relikviák előnyeit!
Én sem sírtam "sokat", amikor az első térképnél a második nap kiderült, hogy csak egy medált fogok kapni, mert a rossz játéktervezés miatt EH-sok eleve esélytelenül indultak! És a reliket azóta sem lehetett megszerezni, csak talin...
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 6.83
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
272. hozzászólás - 2011.06.09. 07:47:08 (Válasz Cofee #271 hozzászólására.)
Talin sem! Rablás agyarból van kint vagy 5 db, és többet nem várható...
Pontszám: 6.26
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
273. hozzászólás - 2011.06.09. 07:56:20 (Válasz Ariel #270 hozzászólására.)
Ariel, Attól még, hogy te maxon járatod a játékot, az eventeket nem alád fogják írni! A mostani eventen is részt vehetsz, mivel nem lehet meg még mind a 4 relikviád azaz be tudsz nevezni. NEM ér hátrány azzal, ha nevezel tudtommal...

Ez az event ennyit tud, most is van benne egy-két csavar az előző kiíráshoz képest! Alapjaiban SEMMINEK nem kéne változnia egy ismétlődő eventben, de Miklós nyitott volt a kérdésre, és pofozott egy picit rajta.

A 2 nap törpölés meg kicsit meredek az én olvasatomban. Elképzelni nem tudok olyan rendszert, mely nem csak az eddig is vezető csapatokat tápolná tovább. (Az áldásos épületeddel is gondjaim vannak pl.)

Egy eventnek mindenki számára elérhetőnek kell lennie, és nem csak a skypeos/facebookos überkockáknak!
A hozzászólást Birka módosította 2011.06.09. 08:47:06-kor
Pontszám: 6.81
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
274. hozzászólás - 2011.06.09. 08:02:51
Én pl a speckosra mentem, de sztem már a kezdtetkor váltani fogok, mert rájöttem szakicsökkentőből még csak 2% van.

Az event akkor is szar marad és kész, Birka Te meg nem birkáskodj. Mert nem valószínű, hogy azután is ezt mondod, ha már 5-re jön le a térképes... Vagy majd Te is Ágneshez mész? Csak relik gyűjtés céljából.


Amúgy meg azért volt hülyeség ezt a topicot nyitni, mert kb 1 dolog került be, ami már az első posztban is kivan írva, és így nem hogy értelmetlen volt ennyit agyalni, hanem még a demotiválóba is átment...kár azon filózni, hogy mi lenne, ha a JV már eldöntötte, hogy mit akar.

Akkor ki is írhatná máskor:

-Tisztelt játékosok ezek az újítások lesznek, de Ti nyugodtan írjatok másokat, bár azok bekerülni most nem, majd "lehet" 2-3 esemény múlva bekerülnek. De a mostaniban biztos NEM! Szóval hamarosan át is nevezem második Kötetlen csevejnek! További jó szórakozást.

-Üdv Miklós,

Ui: Tihával és a többiekkel egyet kell, hogy értsek, hogy nem lehet szinte semmiből választani, Birkával abban, hogy a kicsik is jáccani akarnak...ennek a kettőnek a kompenzációja az lenne, hogy NEM 4 kufárhölgy kell, hanem minimum 8, de inkább több...így lenne, aki semmit sem kap végzetmedált sem, de lennének újak is.

És, hogy ne szálljon el a dolog (lsd: az újak a "mi" régijeinkre mennének lehet rá, így nagyobb esélyük lenne azoknak (mégnagyobb) mert nekik még nincs semmi kufáros cuccuk.

Persze ezt majd fórumon lehet beordítom...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.06.09. 08:15:28-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.27
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
275. hozzászólás - 2011.06.09. 08:18:40
Azon gondolkodtam, hogyha nem lesz teljesítményfüggő jutalmazás, akkor elég a 10 térképdarabot összeszedni és utána lehet malmozni. Ez betárazott csp és pp mellett nem jelent problémát. Nem leszek motivált sem a szakihúzásban sem a relik megvásárlásában. Szerintem a legtöbbeknek nagy megnyugvást jelentene mondjuk, ha 20 darabnál +1 30 darabnál +2 40 darabnál +3 szintű jutalmat lehetne választani. Engem eléggé megborítana ha a befektetett energiákért egy végzet medált kapnék csak. Az előző eventekből lazán arany jutalmakat kivevőkkel szemben ez nem lenne fair. Kicsi vagyok még és reményekkel teli

Persze a + relikeket kérőket is meg tudom érteni, hiszen akiknek már 3 arany fokozatú van, azok max. szivathatnak a csapatváltással a jelenlegi lehetőségek szerint. Ennek a megvitatását inkább meghagyom nekik
A hozzászólást Truth80 módosította 2011.06.09. 08:21:45-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.10
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
276. hozzászólás - 2011.06.09. 08:21:01 (Válasz Birka #272 hozzászólására.)
De lehetett. Az első térképes utáni első talin a különböző játékokban lehetett kérni az eventnyeremények különböző szintjeit, függően az adott játékos vetélkedőben elért helyezésedtől.
Pontszám: 8.28
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
277. hozzászólás - 2011.06.09. 08:46:32 (Válasz Tiha #262 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2011.06.09. 00:19:26

ÉS AZÉRT TEGYÜK HOZZÁ, HOGY A JÁTÉK MAGASABB SZINTEN EGY IDŐ UTÁN JÁTSZHATATLANUL UNALMAS, MONOTON! EZT CSAK AZ EVENTEK SZINESÍTIK! HA MÁR EZEK IS ILYEN UNALMASAK, AKKOR KÁR ITT VERGŐDNI!


Tiha, a játék eleje óta vadászol és portyázol. A szintek előrehaladtával a szakértelmek maxolódása miatt szűkül a játéktered esetleg, de cserébe bejön az AF, amivel taktikázni lehet. De lássuk be semmi nem változik a játékmeneten ugyan úgy vadászol vagy portyázol, de ezt már 10. szinten is tudtad, hogy ilyen lesz.
Pontszám: 8.13
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
278. hozzászólás - 2011.06.09. 08:52:50 (Válasz Craslorg #276 hozzászólására.)
Cras, az volt az EGYETLEN lehetőség, amikor közepes méretű agyarból lehetett szerezni összesen vagy 5 db-ot. (Amit utólag nem lett volna korrekt visszavenni a játékosoktól!) Azóta sehol nem volt, és a jövőben nem is igazán lesz, miután elmagyaráztam Miklósnak, hogy ez mekkora baki volt a részéről... (Ha megnézed a múltkori találkozón is dukátot és LGY-t lehetett szerezni.)
Pontszám: 6.26
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
279. hozzászólás - 2011.06.09. 09:09:49
V3-on (per pillanat) 23 ponton belül vannak a csapaterősségek.
TALÁN lesz verseny... Örülnék neki...
Pontszám: 6.87
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
280. hozzászólás - 2011.06.09. 09:18:15
Én nem értettem a csapaterősségek alakulásának változását. Amikor neveztem még 1100 volt, tegnap este 460 körüli, most 385.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 5.78
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!