Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
141. hozzászólás - 2011.06.03. 19:06:13
Köszi.

PRóba: Adva van az etap ami jelenleg a térképes event.

Mivel "sokaknak" nem tetszik ezért módositom,

- Tegyük fel van egy új menü a tevékenységeknél mint legutolsó eventnél is.
Belépsz oda és látsz 2 lehetőséget(ez a mód.).
Eldöntheted, ahogy eddig megszoktad úgy portyázol, kihívásozol avagy vadászol.
Második lehetőséged, hogy a plusz térkép darabokért harcba szállva válalsz némi randomot is a játékba és arra klikkelsz. Ezután eszerint dobja ki az adott lapot. Amennyiben a randomos módot választod a képernyődön teszem azt kidob egy játékos listát rá kattintasz valakire és a gép "sorsol", hogy portya avagy kihívás avagy mellőzve azt a személyt akit kijelöltél egy vadászatot ejt meg. Kb ennyi, így sem érthető? Ha nem akkor törlöm hsz-eket.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.98
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
142. hozzászólás - 2011.06.03. 19:37:39 (Válasz SuperEgo23 #141 hozzászólására.)
A logika már kezd derengeni,de szerintem macerás lenne leprogramozni. Jó eséllyel meg sem fontolják,az a jó az eventekben hogy mindegyik külömbözik.Az egyiken ezért a másikon azért kapjuk a jutalmakat,az aktív elöre gondolkodó karik kiszámolják mikor lépjenek bele a fékbe és gyüjtsék be az eröforrásokat ügyelve hogy ne csorduljon túl aztán adj neki...
Nos ez mindenkinek megadatott,aki meg nem olvassa a VU nagyfórumot és nem értesül idöben az eventröl az ne álljon neki sírni hogy persze mert ezek meg amazok könnyen vannak a fullos eröforrásokkal.
Alacsony szinten is be tudtam tárazni az eventekre,csak elöbb kellett kezdenem a spórolást mint a nagyoknak.
Szereztem is reliket minden eventen,csak tájékozódni és tervezni kell ez a titka az egésznek.
Pontszám: 5.15
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
143. hozzászólás - 2011.06.03. 19:45:02
Jó rendben, azért írtam, hogy a hátteréről nincs fogalmam. Evvel csak késztetést lehetett volna vinni bele, hogy ne a lopáson legyen a hangsúly, hanem némi rizikóval, de tuti térkép cafat jöjjön.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.96
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
144. hozzászólás - 2011.06.03. 21:04:24
Megint egy ötletelés:

Mivel végig állatpárti voltam játék során, így hamar 4 kis kedvenc volt mellettem. Ebből kifolyólag színesíthetné egy két prémes tárgy eventet ismét amit most állatoknak lehetne adni, pl: 1% kal nő esélye, hogy találsz térképet, azért tartom ezt is viszonylag fontosnak, mert így előtérbe kerülhetne ismét egy legtöbb beájult állat vagy valami hasonló. Nem beszélve állat ölős szakik valamilyen szinten megint teret nyerhetnek, stb.


mód.: nem miattam gondolom a színesítést ha nem mert azért vannak kedvencek, hogy hasznuk is legyen
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.06.03. 21:11:32-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.81
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
145. hozzászólás - 2011.06.03. 22:30:13 (Válasz SuperEgo23 #141 hozzászólására.)
A kihívás bizonyos szint alatt alapból ki van zárva, ezt nem vetted figyelembe.
A hozzászólást Őrmester módosította 2011.06.03. 22:33:23-kor
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 5.10
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
146. hozzászólás - 2011.06.04. 08:03:31 (Válasz Őrmester #145 hozzászólására.)
Teljesen igazad van.


Az már akkor lényegtelen, hogy kivételt lehetne tenni egy event során, mert még a kicsiknek is van Szö je, sőt talán még több is mint Tu., de mind1. Valahogy majd lemegy ez az event is. Akiknek van hozzá karijuk még több fényes ékszerük lesz, akik meg nem 10 órát ülnek itt, avagy nem optimalizálnak ezerrel, esetleg csak közepes karira futotta, mert nem rég kezdte ( klánomban is van 3!!! új aki max 1 hónapja kezdte egész Vu-s pálya futását) azok meg majd vagy bejön valami vagy nem. Azt hiszem nem is számít itt, az a lényeg hogy legyen egy 500 as bázis létszám akik 12 órában falják a játékot, ahelyett hogy lenne egy 2000 vagy több létszámú játékos aparát.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.75
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
147. hozzászólás - 2011.06.04. 08:26:55 (Válasz SuperEgo23 #146 hozzászólására.)
12704. Ennyi kari van jelenleg a V5-ön,ha ennek a 40 %-a "halott" kari akkor se kevés. Szerinted csak 500 kari van aki aktív? Ha csak annyi lenne amit feltételezel a VU már rég megszünt volna mert a villanyszámlára valót se fizetnénk be nekik. Szal ne féltsed te a Beho-t,ha kevesen játszanánk már rég tele lennénk aggatva relikviákkal hogy még több embert csábítsunk ide.
Pontszám: 4.20
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
148. hozzászólás - 2011.06.04. 08:35:44
Hozzá vetőlegesen írtam és én csak azokra gondoltam akik 10 órában nyomják az pedig mennyi lehet legyen akkor 1500 és evvel legyünk elégedettek!?! Mind 100 valamikor izgalmas lehetett induláskor ez a játék, de így még fél év után se lehet itt beilleszkedni azok akik itt vannak 3 éve nyomatják a saját igazukat. Ennyi.....
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.00
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
149. hozzászólás - 2011.06.04. 08:49:28 (Válasz SuperEgo23 #148 hozzászólására.)
Akkor elárulom Neked, hogy a legnagyobb királyok ebben a játékban mindössze napi 10-15percet fordítanak a játékra.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 5.03
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
150. hozzászólás - 2011.06.04. 08:53:45
Igen mert ti 10-15 alatt lenyomtok x mennyiségű portyát..... Ettől még nem vagytok királyok...
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.06.04. 08:59:07-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.01
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
151. hozzászólás - 2011.06.04. 09:05:40 (Válasz SuperEgo23 #148 hozzászólására.)
3 év nagy tapasztalat ám...
2010.02.16. 19:36:06 ekkor regisztráltam. Kezdtem ismerkedni a játékszabályokkal,olvastam a wikis VU webhelyet ezerrel és okosnak hittem magamat a többiekkel szemben.De ehhez még hiányzott a tapasztalat.
Elkezdtem itt írogatni én is,voltam közellenség/írritáló stb. Szóval fújtam a magamét aztán amikor szinte állandóan lepontoztak elkezdtem gondolkodni miért lehet ez. Aztán a késöbbiekben megtanultam a játék külömbözö taktikáit a játék 3 éves öregjeitöl... utólag sok mindenben igazat adtam nekik,el kellett ismernem hogy nem véletlenül nyomatják a saját igazukat. Van közöttük ilyen és olyan,vannak akik téged sem hurrognak egyböl le hanem próbálják elmagyarázni mi és hogyan müködik.
A szövidben nem tudom melyik a te karaktered,egy karit látok ott akit viszonylag jónak tartok... lehet hogy pont az a tied.
De mindenkit nézve a szöviben,említve hogy a /"fél év után"/. Nem rendelkezel te még akkora tapasztalattal és játéktudással hogy skatulyázd valami klikkfélébe a régi játékosokat.
Végzetúr mester van a nick nevednél,de nem a sok hsz- teszi a VU mestert csak a fórumon...
Mivel sokat odafigyelek mások hsz-ire és a játékon belül rengeteget kommunikálok + segítjük a szövitársainkat is tp cserékkel kezdek egész jól belejönni ebbe és a fórumon se vagyok már utált tag.
Kicsit hosszúra sikeredett,de embere válogatja a beilleszkedést. Hozzáállás kérdése az egész.

u.i.: A mi szövink se profi karikból áll össze,lelkesek vagyunk. (kufár event/3tag a top 5-ben)
Pontszám: 4.72
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
152. hozzászólás - 2011.06.04. 09:15:13 (Válasz ADZSI76 #151 hozzászólására.)
Mivel hosszasan írtál és te is azok közé tartozol akik megérdemlik, hogy mindenképp reagáljak így most megteszem:

Elhiszem, hogy tapasztalatuk van és nem is ezt vonom kétségbe. Sőt tiszteletben is tartom. Nem is ők szavazgatnak, ebben is biztos vagyok. Azok szavazgatnak akiknek érdekeik nem kívánják,hogy én itt bármit is mondjak.



Más: Maradjunk a topic témánál, ha színt akartok belevinni akkor mindenképp egész Vu-s társadalomra gondoljatok ne csak saját igazatokra, tehát a negatív vissz jelzések ellenére, ha valami eszembe jut ami szerintem érdekessé és nem ellenszenvessé teszi eventet azt ide fogom még a hétvégén írni.
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.06.04. 09:30:56-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.50
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
153. hozzászólás - 2011.06.04. 17:28:46
Kalandok során lehet majd térkép darabot találni?
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.05
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
154. hozzászólás - 2011.06.04. 17:50:11
Akárhogy töröm agyam, kicsiknek 20. szint környékén nem sok választásuk van. A térképkeresés szakértelem is eléggé félre viheti a fejlesztést, bár nem drágítja azt. Tehát javaslom, hogy más nem egy prém tárgyként valamilyen kövecskét belevinni a kufárhoz. 1-2% os bónusszal, de a legjobbnak az állatfelszerelésként tudnám elképzelni, ez elég alacsony szinten is van már és még mindig fontosnak tartom az állatok szerepét.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.09
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
155. hozzászólás - 2011.06.04. 18:35:52 (Válasz SuperEgo23 #154 hozzászólására.)
Valami ilyesmihez mit szólnál:

Térképkereső varázsvessző
Ár: 10 őskő
Hatás: A térképdarab találási esélyt növeli 0,5%-kal, de az esemény végén eltűnik a karaktertől.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.09
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
156. hozzászólás - 2011.06.04. 18:41:24 (Válasz Psych #155 hozzászólására.)
Igen valami ilyesmire gondoltam ezek szerint volt is? Kerestem kufárnál, s mivel nem láttam ilyet azért bátorkodtam írni.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.09
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
157. hozzászólás - 2011.06.04. 19:02:53 (Válasz SuperEgo23 #156 hozzászólására.)
Volt és valószínűleg lesz megint.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.09
népszerűHalmozottan HátrányosFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
158. hozzászólás - 2011.06.04. 19:27:44
Sziasztok, ha valaki lenne olyan kedves és privátban megírná rám 14. szintűre lebontva, hogy érdemes e evvel az eventtel foglalkozzak?

Térképkeresésem 0, és szerintem nekem kimarad ez az event, de ha valaki tud valamit amit én nem azt megköszönném!
Nem kell lenézned, mert halmozottan hátrányos vagyok
Pontszám: 7.06
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
159. hozzászólás - 2011.06.04. 21:24:22 (Válasz Halmozottan Hátrányos #158 hozzászólására.)
Egy bronz vagy ezüst cuccost csapattól függöen szerintem be tudsz szerezni ha az eventnek maxos PP/csp-vel állsz neki.
Szinted/3 szakiszám szükséges hogy müködjön a térképkeresés szaki és ha szánsz 10 öskövet a pálcára is,akkor szerintem összejön az event végéig egy jobb relikre való.
Persze ha az event idejére prémiumot váltasz a +25% csp sem elhanyagolható,kivéve ha te portyakarinak készülsz...
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2011.06.04. 21:34:58-kor
Pontszám: 4.21
népszerűHalmozottan HátrányosFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
160. hozzászólás - 2011.06.04. 22:03:44 (Válasz ADZSI76 #159 hozzászólására.)
Köszi! Prém megvan, tartalékkal sincs gond, tehát 5-6 szaki ponttal elég is lennék akkor neki állok.
Nem kell lenézned, mert halmozottan hátrányos vagyok
Pontszám: 7.06
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!