Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új szövetségi épületek
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
61. hozzászólás - 2010.04.16. 23:24:48 (Válasz PottomPanna #60 hozzászólására.)
Ebben azért nem vagyok olyan biztos, hogy ez olyan gyorsan menne. De ha igen akkor meg is adtad magadnak a választ. Érdemesebb új állatot nevelni mint a régivel bajlódni. Ezt kell eldönteni. Hogy ragaszkodsz a régiekhez vagy nevelsz újat.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.56
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
62. hozzászólás - 2010.04.16. 23:29:20 (Válasz BlackSheep77HUN #61 hozzászólására.)
Nem valami egyszerű nagy akt. szintű dögöt csinálni, valamint a nagyobb alapszintűnek több lesz az elnyelése, ergó idővel el fog veszni a magas aktuális szintből eredeő elnyelés bónusz, mert a nagyobb alapszintű, ha szintben nem is de elnyelésben utol fogja érni és akkor megint csak gixer van
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.18
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
63. hozzászólás - 2010.04.16. 23:29:48 (Válasz BlackSheep77HUN #61 hozzászólására.)
Magas szintre nem egyszerű felvinni egy dögöt, de egy magasabb alapszintű dögnek hamarabb lesz akkora elnyelése. Azt szeretném, ha nem az lenne az egyetlen lehetőség, hogy magas szintű állat megy a levesbe.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.17
kedvelt tagashtmFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
64. hozzászólás - 2010.04.17. 06:54:22
Ha már úgyis módosul a kennel, akkor lehetne esetleg a gyógyítás mintájára egyidejűleg több állatot idomítani, nem?
Ookami /Ronin/
Pontszám: 6.32
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
65. hozzászólás - 2010.04.17. 09:50:49 (Válasz PottomPanna #63 hozzászólására.)
Erről van szó.

Aki kicsit is előre gondolkozik annak az egyetlen alternatíva a jelenlegi magas szintű állat sajtolása, vagy raktározása vagy akármi, de nem fog harcolni többet.

Nekem most 87. szintű és mindig alig várom hogy szintet lépjen, vettem neki +TP-t adó cuccot is, a kennel fejlesztés után meg mehet a levesbe. Ez nem olyan hogy eldöntheted... ez olyan hogy lesz bónusza az állatodnak, vagy nem lesz.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.43
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
66. hozzászólás - 2010.04.17. 10:15:40
Ez engem is zavar kicsit... Bár az én állataim még csak ~75. szintűek, de ezt is több hónapba tellett elérni. Most végre több elnyelést adnak, mint a régi. És sikerült csupa pókot befognom... És most ez az egész megy a levesbe?
Pontszám: 6.58
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
67. hozzászólás - 2010.04.17. 10:49:45 (Válasz Gort #59 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2010.04.16. 23:00:06
"a kisebb karakterek epikus utesbe valo bekapcsolasat a leghatekonyabban a plusz tamadas segiti."

Igen. Sokat segít a plusz támadás. Főleg ha már a varázslatkörben kiütnek.


Erre megoldast kinal az epikus specializacio es az egeszseg fejlesztese.
Pontszám: 8.39
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
68. hozzászólás - 2010.04.17. 13:25:44 (Válasz Kocos #67 hozzászólására.)
A plusz támadásra megoldást kínál a támadás fejlesztése. Vagy támadást nem lehet fejleszteni, csak egészséget és epikus specializációt? Miért pont a támadás kell isteni beavatkozással erősíteni? Miért csak az egészséget és az epikus specializációt lehet önerőből fejleszteni?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8.45
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
69. hozzászólás - 2010.04.17. 16:30:38 (Válasz Gort #68 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2010.04.17. 13:25:44
A plusz támadásra megoldást kínál a támadás fejlesztése. Vagy támadást nem lehet fejleszteni, csak egészséget és epikus specializációt? Miért pont a támadás kell isteni beavatkozással erősíteni? Miért csak az egészséget és az epikus specializációt lehet önerőből fejleszteni?


Jogos meglatas, de ugye egy csataban az egeszseget, epikus specializaciot sokkal nehezebb megbonuszolni, mint a tamadast.
Mifelenk mindenesetre az volt a trend, hogy a kisebb karik (ertsd: mondjuk csak 90-es szintu) tul birt elni maxEP-rol egy csatat, de mellekalimpalt vegig, igy sebzett 300-at es kapott 20000-et.
Pontszám: 7.28
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
70. hozzászólás - 2010.04.17. 17:26:58 (Válasz Kocos #69 hozzászólására.)
Az a probléma, hogy egy 90. szintű karakter nem találja el a 200 sokadik szintű epikusokat? Hallatlan. Azonnal reformot!
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.15
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
71. hozzászólás - 2010.04.17. 18:18:46
Az Alkimista Labor es a Kennel jo otlet. De nekelljen mar a magas szintu allatokat bealdozni, hogy az uj valaszthato bonuszok a magas szintu allatoknal is hatekonyak legyenek.... Sokan igenis ragaszkodnak a mar 100. vagy afolotti vagy netan mar a kezdetek ota meglevo allatokhoz. Ezek nelkul meg kevesebb valtozatossag lenne a jatekban.
A palota folosleges mikor rengetegen vannak akik scriptekkel nyomulnak. Nem is ertem ez miert tema meg mindig??!
Terkapunal legyen valasztahto az erosebb szorny.
Az egyszeruen nonszensz, hogy a Barati portyanal egyaltalan felmerult az otlet, hogy kinzokamraba lehessen vinni az ellenfelet! A neveben benne van a, hogy barati portya es elvileg arra lett kitalalva, hogy semmi tetje nincs. Hihetetlen!

Oszinten megmondom, nekem az egesz egy tunetei kezelesnek tunik, toljuk fel az epuletek szintjet az egekbe egy kis ilyen-olyan bonusz nekik es kesz is.
Hol vannak a beigert tok jol kitalalt, rengeteg otlettel tamogatott Szovetsegi Varosok??? Mindenki azokra ahitozik, hogy vegre legyen valami celja is a jateknak vagy legalabb valami olyasmi...
Se V1-en se V2-n nem valtott ki ez az otlet osztatlan sikert es akkor meg igen enyhen fogalmaztam. Persze lenne mit epiteni, de az hogy fantaziadus avagy otletes tavolrol sem mondanam. Es ez kozel sem csak az en velemenyem...

Nem lehetne az itt elhangzo epito jellegu otleteket a korabbi szovetsegi Varosos otletborzevel egybecsapni, megragni, megvitatni megbeszelni es egy alapos, nagy, hasznalhato fejlesztesi csomagkent betenni a jatekba?
Az Alkimista Labor es a bovitett Kennel kezdetnek nemis lenne rossz....
Pontszám: 7.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
72. hozzászólás - 2010.04.17. 18:49:16 (Válasz Ricardo #70 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2010.04.17. 17:26:58
Az a probléma, hogy egy 90. szintű karakter nem találja el a 200 sokadik szintű epikusokat? Hallatlan. Azonnal reformot!


Elmentel a lenyeg mellett. Ha olvastal volna forumot az elmult honapokban nyilvan nem kovetsz el ilyen baklovest, de roviden osszefoglalom akkor, hogy mi is a gond. A szovetsegek altalaban heterogen osszetetellel birnak. Vannak benne magasabb es alacsonyabb szintu karakterek. A legtobb szovetsegben ezert aztan kialakul egy epikus olo mag, egy 2-5 fos szuk elit, akik utik az epikust, mig a tobbiek lelkesen szurkolnak, leven ennel erdemibb tevekenysegre jellemzoen nincs modjuk. Ezen a sokak altala felvetett - de peldaul pont a mi szovetsegunket a viszonylagos homogenitasa miatt kevesse erinto - problemat enyhitene valamilyen mertekben a javaslatom. Van errol egy topik is a Javaslatok reszlegben, e fejbol meg nem mondom mi a cime.
Megkerestem: Szovetsegi epikus reform
Pontszám: 7.28
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
73. hozzászólás - 2010.04.17. 19:01:13 (Válasz Kocos #72 hozzászólására.)
és mi ezzel a baj? aki epikust akar ütni, átmehet másik szövetségbe, ahol még nincsenek olyan magas szinten a szörnyek. ennyi erővel az entitásra is kitalálhatnál vmit, mert a 2. kincs után az is csak a magas szintűek kiváltsága kb. ésatöbbi. megint nem "kisistván" panaszkodik vmire, hanem te. és akkor jön a jó öreg "fejlessz egészséget" felvetés. hidd el, van más, amire költeni lehet a LE-t, és fontosabb. igazad van, akkor meg nincs ok a panaszra, én is így látom. akinek nem tetszik, hogy nem tud epikust ütni, az tegyen ellene önerőből, ne sírjunk már ki erre is a játéktól segítséget.
Pontszám: 4.65
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
74. hozzászólás - 2010.04.17. 19:06:46 (Válasz Kocos #72 hozzászólására.)
Értem én akkor is ha leszállsz a magas lóról. Az azúr légiót nem érinti igazán a probléma, de Te azért foglalkozol vele, szívesen megreformálnád, hogy mindenki másnak jobb legyen. Így megy ez.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.57
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
75. hozzászólás - 2010.04.17. 19:17:50 (Válasz Kocos #72 hozzászólására.)
Korábban már leírtam, azt hiszem az általad említett topikba, hogy nem kötelező minden nap epikust ölni. Le lehet állni vele amíg a 2-5 fős "elit" felfejlődik 25-30 fős szövetségre. Ezt a szövetségnek kell eldönteni és nem szabályt kell hozzá módosítani.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.47
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
76. hozzászólás - 2010.04.17. 19:18:38
Én nem értem. Tényleg ennyire zavarja a csőrét sokaknak, hogy az Azúr mindent kihasznál a játékban és halad előre? Ez nem az ő problémájuk. Az az ötlet, hogy menyjen másik szövibe epikusokat ütni, elég érdekes. Ha ilyen egy szövetségi összetartás, akkor az nem szövetség, hanem karakterek véletlenszerű gyűjtőhelye. Én sem örülnék, ha valaki különösebb indok miatt, csak erre való hivatkozással lelép. Szerencsére sok szöviben azért nem így működik, hanem az erősebb, magasabb szintű tagok segítik az alacsonyabb szintű tagokat, de úgy látszik, ez a gondolkodásmód nem mindenkire érvényes...
Pontszám: 9.37
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
77. hozzászólás - 2010.04.17. 19:28:27 (Válasz Craslorg #76 hozzászólására.)
Itt nem az összetartásról és a szövetségi morálról van szó. Majdnem minden szövetségnek van kis szövetsége is. Annak akinek hiányzik az epikus verés és nem elég neki az Entitáns az át tud menni a kis szövetségbe, hogy próbára tegye magát.

Itt egyszerűen arról van szó, hogy azok a szövetségek akik nem bírtak magukkal, most szívnak az epikkel mert csak 2-3 tag tudja ütni. Erre jött Kocos nonszensz ötlete, hogy akkor kapjanak bónusz a kisebb tagok. Az epikust nem kell mindennap ütni és kivégezni. Egyszerűen le kell vele állni 2-3 hétre vagy 1 hónapra, hogy a többiek is felfejlődjenek az ütéséhez. Ennyi az egész.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.21
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
78. hozzászólás - 2010.04.17. 19:28:44 (Válasz Craslorg #76 hozzászólására.)
Hm, ezek szerint a Légió sem szövetség, hisz ott is volt szezonja az epikus turizmusnak. Létezett egyszer egy bizonyos Blue Rebirth szövetség. Pontosabban "karakterek véletlenszerű gyűjtőhelye". Ma Azúr Légiónak hívják. Akkor hogy is van ez?
Pontszám: 6.92
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
79. hozzászólás - 2010.04.17. 19:43:59 (Válasz EMTyb #78 hozzászólására.)
Azért szerintem ne keverjük a kettőt. A Rebirthbe csapatosan átvonult az egész gárda, nem egyenként szállingóztak át hosszú hetek, hónapok alatt. Az pedig, hogy egy adott szövetségen belül valakinek esélyt adnak epikus ütésre, semmilyen hátránnyal nem jár az összes többi szövetségre és azok karaktereire nézve. Egyedül az adott karakter kaphat epikenként +2-3 kincspontot, ami még így is messze lesz az epik ütők KP-itól, de mégis egy közösségi program részese. V3-on én is élvezkedem, mikor ütés van és bele tudok csapni 10-20 ÉP-t, holott a többiek már ezres nagyságrendben csapkodják. (Jó, én idióta is vagyok, de ezt hagyjuk.)
Pontszám: 8.53
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
80. hozzászólás - 2010.04.17. 19:55:25 (Válasz Craslorg #79 hozzászólására.)
Ezzel nem igazán értek egyet:

"Az pedig, hogy egy adott szövetségen belül valakinek esélyt adnak epikus ütésre, semmilyen hátránnyal nem jár az összes többi szövetségre és azok karaktereire nézve."

Már hogyne járna. Egy magasabb taglétszámú szövetség így sokkal gyorsabban tud epikus kincseket szerezni. Arról nem is beszélve, hogy ha a szabály az éppen aktuális epikus szintjéhez igazodna, vagy ahhoz a 2-5 fős elithez. Lenne olyan szövetség akik 1-2 óra alatt leverik az epiket.
Míg a többiek továbbra is szenvednének vele. Azokra meg élből hátrányos lenne akik ésszel taktikusan csak annyi epiket ütnek le amit még a szövetség leggyengébb tagja is tud ütni. Így Ők a Kocos féle javaslatból abszolút ki lennének zárva, csak azért mert ésszel játszanak és nem rohannak előre.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2010.04.17. 19:56:50-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.57
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!