Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szovetsegi epikus reform
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Szovetsegi epikus reform
1. hozzászólás - 2009.09.06. 23:55:01
Ide kernem onteni az otleteket, hogyan lehet a szovetsegi epikus valoban szovetsegi. Ugy tunik a tobbsegnek nem az, mert vagy egyedul kell levernie, vagy hozza sem tud szagolni. Kell-e ezen modositani, es ha igen hogyan?
Pontszám: 6.88
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
2. hozzászólás - 2009.09.07. 00:20:26
A minap nálunk (SÖ) belső botrány volt, sikerült elvenni a kedvét mindenkinek az egésztől.
- magasszintűek: leütjük hárman, de a többi 30 is csináljon valamit.
- alacsonyabb szintűek: minek üssem meg, pazaroljam a LE-t gyógyitalra, ha alig pár százat sebzek csak bele, és utána max. életpontról lelő.

Mindkét oldal álláspontját meg lehet érteni, csak éppen így már nincs értelme az egész epikusverősdinek. (Az nyilvánvalóan nem megoldás, hogy akkor aki üti az visz mindent, sok ok miatt, ki se fejtem.) Valamit mindenképp csinálni kell.

Alternatíva a teljes átdolgozás. Ezek epikus lények, több tízezer életponttal, mérhetetlen nagy hatalommal. Egy akár 70. szintű karakter is esélytelen lehet adott esetben. Mi van, ha nem a játékban meglévő sebzéseket, hanem egyéb, hatalomjelző dolgokat nézünk? TP nem jár értük, LE nincs bennük, tehát tekinthetjük a karakterek által leadott sebzést semmisnek. Például egy első szintű egy ütése egy pont, egy 70. szintű egy ütése 70 pont. Figyelni kell, hogy hányan ütik, és ez alapján szorzókat kap a sebzés, exponenciálisan csökkenő mértékben. Tehát míg jelenleg az a helyzet, hogy egy adott lényhez 20 darab 50. szintű hozzá se tud szagolni, és egy 70. szintű bedarálja, ezt megfordítjuk úgy, hogy ha húsz 50. szintű több órán át üti, akkor simán leszedi, míg az egy darab hetvenes csak les, hogy mi van.

A karaktert érő sebzések is lehetnének eltérőek, mint máshol, százalékos rendszerben. Ezek irtózatos hatalmú lények, lényegtelen, hogy bőrpáncél vagy Gigászok pajzsa van a kezedben, mindenképp áttöri. Ezzel kiküszöbölnénk azt, hogy egy 15000 életpontos röhögve leveri, míg a 2000-es karakter azonnal meghal. Ha letépik a bal karod, akkor ha 2000 a max veszítesz 500at, ha 15000 akkor 3750-et. Tehát mindenkinek azonos arányban néznék az erőfeszítéseit, a JELENLÉT, és az AKTIVITÁS számítana, illetve természetesen a sebzés tekintetében a csatában részt vevő játékosok mennyisége és karakterük szintje.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.07. 00:41:50-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.75
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
3. hozzászólás - 2009.09.07. 01:11:10
Attól függetlenül, hogy ez nem egy játékmechanizmusbeli hiba, jó ötlet lenne színesíteni az epikusokat.
A sebzés arányosítása valóban mindenkinek esélyt ad az ütésre, de gyengíti is az epikust. Gyengítsük az epikust, mert páran túlzottan előrehaladtak, míg a szövetség többi része lemaradt tőlük (akármilyen okból)? Szerintem ez rossz megközelítés.

Én inkább egy kisebb baráti kört (1-6 fő) kanyarítanék az epikusok mellé, taglétszámtól függően. Ezek olyan bónusz lények lennének a fő epikus mellett, amik természetesen nem dobnak kincset (legyőzésükkor kúttöltés sem jön), de ütésükkel kincspontot lehetne generálni, és a fő epikust segítenék. Segíthetik azáltal, hogy növelik az elnyelését (illetve varázslat elnyelését), fokozzák a regenerációját, tulajdonság, illetve (harci) szakértelem bónuszt adhatnak neki, vagy drasztikusabb esetben plusz egy harci vagy varázslat kört adhatnak a fő szörnynek, míg le nem verik őket. Ritka esetben nem is ölthető meg az epikus, míg az egyik vagy az összes segédlényt ki nem nyírják.
Itt jön a trükkös rész. Ezeket a segédlényeket úgy kellene szintben pozicionálni, hogy a fő epikus ellen esélytelenek tudják ütni őket (magyarán támadhatósági szintkorlátot is melléjük kellene csapni valamilyen képlet alapján).
Kapásból bemondanám, hogy (a szövetségen belüli legmagasabb karakterszint - 10) szint alatt lehessen csak ütni őket, vagyis ez alatt a szintkorlát alatt bárki. Természetesen ehhez a szinthez kellene igazítani a segédlény vagy segédlények erősségét is. A fő epikus lények üthetősége nem változna, vagyis továbbra is bárki üthetné őket. Megnéztem pár nagyobb szövetséget, és bár nem láttam problémásnak a dolgot, a kisebb szövetségeket még nem néztem át, így előfordulhat, hogy páran szívnának az ötlettől.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 9.54
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
4. hozzászólás - 2009.09.07. 01:22:26 (Válasz Damage #3 hozzászólására.)
"A sebzés arányosítása valóban mindenkinek esélyt ad az ütésre, de gyengíti is az epikust. Gyengítsük az epikust, mert páran túlzottan előrehaladtak, míg a szövetség többi része lemaradt tőlük (akármilyen okból)? Szerintem ez rossz megközelítés."

Miért gyengítené? Hol írtam itt gyengítést? Arányosításról volt csak szó, hogy a szövetség egésze részt vehessen benne, ne csak 3 ember. Példa:
Három 70. szintű megüti egy óra alatt hatszor az 1260 pont.
Ha húsz 50. szintű üti 3 órán át, óránként egyszer az három óra alatt 3000 pont.

Tehát a 70. szintűek összességében harmadakkorát ütnek, és életpontban kifejezve sokszorta akkora sebzést kapnak (hiszen a bekapott sebzés is százalékos), mint az 50. szintűek. (Persze ezeket a számokat lehet finomítani, azaz bizonyos mennyiség felett kevesebbet számít a részt vevők mennyisége.)

Az epikusnak lehet 5000, vagy 15000 pontja, nem is kell tudnia a játékosoknak, hogy konkrétan mennyi. (A térkapus lényeknél sem látjuk ezt.) Ebben a rendszerben vége az epikus farmolásnak, vége a szövetségi vitáknak. A 30. szintű is bekapcsolódhat, közös élmény lesz, gondos tervezést igényel, hogy ki mikor ér rá.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.07. 01:30:02-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.88
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
5. hozzászólás - 2009.09.07. 01:52:07 (Válasz Mortimer #4 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.09.07. 01:22:26
Miért gyengítené? Hol írtam itt gyengítést? Arányosításról volt csak szó, hogy a szövetség egésze részt vehessen benne, ne csak 3 ember. Példa:
Három 70. szintű megüti egy óra alatt hatszor az 1260 pont.
Ha húsz 50. szintű üti 3 órán át, óránként egyszer az három óra alatt 3000 pont.


Nem tudom hogy vagy vele, de számomra az, hogy egy 50. szintű effektíven megütheti azt az epikust, ami normál esetben varázslatkörben kivégezné teljes ÉP-ről, egyenértékű az epikus gyengítésével. Lefordítom: ha 5000 helyett 2500-at sebez az epikus, akkor gyengült. Nem hiszem, hogy helyreállítaná a semleges állapotot az, ha a játékkal többet foglalkozó (mondjuk ki: optimalizáló), külön szakértelmet fejlesztő játékosokat büntetnénk kompenzálásképpen.
Szövetségi döntés, hogy milyen gyorsan haladtok az epikussal. Az erőltetett menet nem feltétlenül rossz döntés, ha már ott vannak az epikus specializációt fejlesztő, de anélkül is potens epikushentesek. Logikátlanság viszont az epikusok gyengítését kérni, amiért nem minden szövetségi tag képes felvenni a ritmust a napi 1 epikussal. Ez egy játéktechnikai megoldás kérése egy olyan dologra, amit szövetségen belül kéne koordinálni. Ha a szövetség dönt a tempóról, akkor nincs ilyen gond. Ha nem, vagy csak rövidtávú gondolkodás van jelen (vagyis "kell a táp cucc, mééég"), akkor ennyi.

Annak idején még elment időnként egy fél nap az epikusöléssel, és csak heti pár alkalommal lehetett nekifutni a szükséges erőforrások miatt, ha túl gyors volt a tempó. Az epikus specializáció bevezetése után megindult a nagyüzem azok számára, akik kifejlesztették, és furamód akkor még senki sem sírt, hogy nem tud ütni, amikor naponta hullott a táp. (Általános ténymegállapítás volt, nem gondoltam konkrétan semelyik létező szövetségre.)
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.35
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
6. hozzászólás - 2009.09.07. 08:23:09
Ket nagyon nyers otletem van a szovetsegi epikushoz.

Igazabol ugye az kene, hogy mindenki hasznos tagja legyen a csapatnak. Ket ut jutott eszembe ehhez.

Az egyik az, hogy Egy magasabb szintuhoz csatlakozhatna az alacsonyabb szintu a csataban, ahol ketten egyutt hatekonyabbak lennenek, mint kulon kulon. Reszleteket egyelore nem sikerult kidolgozni. Esetleg a segito kez bejatszhatna itt, mint lehetoseg. Azt is el tudom kepzelni, hogy a nagykari feltapolja a kicsit, meg azt is, hogy a kicsi a nagyot. Sebzesen utana osztoznak.

A masik otlet: az alacsonyabb szintu tagok gyogyitassal segitsek a harcolokat. Termeszetesen a gyogyitasert is jarna kincspont, akit gyogyitott a kiskari, annak a kovetkezo csatajabol egy bizonyos adag sebzes (akar 90%) atszallna ra.

Kozben beugrott egy harmadik: A szovetsegnek 3 epikus moncot kell leolnie. X, X-20, es X-40. Szintueket. A szovetseg 5 legmagasabb szintu tagja nem utheti csak az elsot, a masodik ot az elso kettot, a tobbi valaszthat. Persze az EP aranyosan eloszlik. Vagy megjobb. A harom epikus egymastol fuggetlen. Tehat teszemazt mindharom 1-rol indul, es minden harmadik legyozott epikusert jar 1-1 kincs. Termeszetesen az EP-k hozzaigazitva.
Pontszám: 6.70
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
7. hozzászólás - 2009.09.07. 08:48:10 (Válasz Mortimer #2 hozzászólására.)
Lehet, hogy felreertettelek, es ez csak egy pelda volt, de ugye ez azert nem automata sebzes lenne? En fontosnak tartom azt is, hopgy az epikusra kesuzlni kelljen (es lehessen), meg hogy ne legyen mindegy, hogy milyen felszerelesben, mennyi EP-vel stb megyek neki. Mindenkeppen fontos meroszam lehet pl. a tulelt harci korok szama. Ehhez csak maxEP kell, azt mindenki egyszeruen tud gyartani.
Pontszám: 6.69
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
8. hozzászólás - 2009.09.07. 09:48:17 (Válasz Kocos #7 hozzászólására.)
Ez csak egy éjjeli javaslat volt, az általam fontosnak tartott szempontról, miszerint azt kellene szerintem elkerülni, hogy mivel az 50. szintű max. ÉP-je 5000, ő ütés nélkül azonnal meghal már a varázslattól, így inkább részt sem vesz az egészben. Vegyenek részt minél többen - ha nagyon erős a lény, akkor minél tovább, de az összefogás számítson.

Az ÉP mennyisége természetesen nem mindegy, hiszen százalékosan sebez, 20 százalékról az 50, de a 80. szintűt is meg tudná ölni, viszont lényegtelen, hogy 2000, vagy 12000 életpont a maxod. A felszereléseknél bónusznak számítana az epikusbónuszt adó cucc - egy 70. szintű egy 26% bónuszt adó Fekete Démongyűrűvel 88 pontot ér.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.85
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
9. hozzászólás - 2009.09.07. 09:48:18
nem leszek közkedvelt de javítsatok ki ha tévedek az Epikus pont azé epikus mert mindenféle kiszintű szírszar karakter neakarja már tudni kinyírni...ennyi...

Kocos te is nyitogatod folyamtosan a kulás topikjaidat pedig a legtöbbnek keresnivalója se lenne a forumon max a te agyadban valahol lehetőleg jó méllyen...

sza én aztmondom hogy nagyon jól kivan találva az epikus rendszer...és semmi szükség belepiszkálni...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.43
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
10. hozzászólás - 2009.09.07. 09:56:12 (Válasz Dr_Faktor #9 hozzászólására.)
"az Epikus pont azé epikus mert mindenféle kiszintű szírszar karakter neakarja már tudni kinyírni"

Az se normális, hogy odamegy egy 70. szintű, és egyedül lenyomja 3 óra alatt. Az epikus azért epikus, hogy szövetségi feladat legyen.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.17
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
11. hozzászólás - 2009.09.07. 10:09:13
hey egy másik topikban pont az egyéni epikus ölés fontosságát szorgalmazzák...szal jóvolna már akkor talán eldönteni hogy valójában mi is volna a feladata az epikusozásnak...

én aztmondom hogyha belebabrálunk(én már az egyéni epikus ölést se támogatom) akkor azzal mégnagyobb kuszaságot okozunk majd...szal szerintem nem kell ezt eröltetni...

jóvan ez így ahogy van...mindig megállapítjuk hogy olyan dolgot nem leeht csinálni ami mindenkinek jó és szerintem alapvetően az epikus egy oylan opció a játékban ami arányleg kellően kivan súlyozva és ha úgynézzük a játékosállomány egy túlnyomó részének kellően megfelelő és elegendő kihívást adó leehtőség...az hogy most a 70es szintűek full kemények a kissebb szintű epikusok ellen hát nahh...ez előfordulhat...ahogy az is hogy a kicsik bele se tudnak szagolni...nahde ezé átreforműálni...áhhh....indokolatlan...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.51
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
12. hozzászólás - 2009.09.07. 10:12:18 (Válasz Dr_Faktor #11 hozzászólására.)
Nem vagy képben. Az egyéni epikusnál főként a másképp nem megszerezhető, és végzetes játékbeli hátrányt adó kincsek a téma (Triász), míg itt a szövetségi összefogás erősítése, ami egyre inkább megszűnik mindenhol, és átmegy a legmagasabb szintűek általi leverésbe.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.91
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
13. hozzászólás - 2009.09.07. 10:21:36 (Válasz Mortimer #12 hozzászólására.)
A szövetségi összefogást a szövetség vezetőjének vagy vezetőinek kellene szorgalmaznia nem játéktechnikai módosításoknak.
Meg lehet mondani Jocónak, hogy holnaptól nem ölheti sorban az epikusokat, míg a többiek meg nem erősödnek. Persze akkor nem hullik a napi epikus cucc, és úgy már nem is annyira lesz fontos a közösségi élmény...
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 9.07
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
14. hozzászólás - 2009.09.07. 10:22:37
szerintem pedig ezafajta féle hozzállás illetve problémákra való megoldás csak és kizárólag a tápolást szolgálja...(bocs Morti)

kit izgat hogy ritka kincs a triász? mindenkinek minden egyes szövetségnek van eséyle amikor ahoz a szériához ér amikor az huppanhat akkor van 10 lehetősége...azt a szerncsétől függ...de ha már ittartunk hogy ezek végzetes előnyöket adnak akkor azé lehetne ittmég jópár dologba belekötni...

nem akatrok vitatkozni mert amit a témáról gondolok aztmár leírtam...de abban biztos vagyok hogy a epikus jelnlegi formájában a jáétékosok nagytöbbségének teljesen megfelelő...az a pár nagyhangú aki meg kardoskodik a reformokért kicsit inkább nézzen magába és fogadja el a jelenlegi szitut...ha mégis lesz egyéni epikus majd én is befogom a szám és lenyelve a békát elfogadom hogy be lett vezetve...de addig is én egyátalán nem tartom indokoltnak...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.90
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
15. hozzászólás - 2009.09.07. 10:27:10
szerintem jó a rendszer. megint az extrémebb példákra akarjuk ráhúzni azt, hogy a rendszer a rossz, holott a példa az extrém.

egy tipikus szövetség hasonló szintűekből áll azért, legalábbis nem afféle gyűjtőszövetség, ahol a kicsik a nagyok mellé lépnek be főleg a táp miatt. (a kicsi itt persze a szintjén nagyon erőset is jelenthet). ezek a szövetségek, a húzó nagyok miatt túlságosan elhúznak epikusban és idővel, mivel a példa extrém, a kicsiket extrém nehézséggel állítják szembe.

ennyi a titok nyitja, csak ezért NEM KELL REFORM.

tudom, mert nálunk is ez a helyzet. én 69. szintről óránként csapok 4-7000-et a 95. szintű epikusba (szerintem ez hiba. mínusz 26 szintről nehogy már ekkora király legyek és én még a szintemhez képes gyenge vagyok), az 52-55. szintűek még hozzá tudnak tenni csatánként 1000-2000 sebzést (még mínusz 40 szintről sem varázsolják le őket, ha ésszel mennek), a többiek plusz pár százat.

de csak azért, mert keressük a szélsőségeket.

elhiheted, mortimer, hogy egy szövetség, ha a 110. szintű epikusnak 70-80. szinten menne neki, akkor mindenki résztvenne.

ha viszont extrémkedni, haladni akarnak, akkor bizony számolni kell azzal, hogy borul az egyensúly. én szívesen csépelem az epikust, hogy a többiek erősödjenek a tárgyakkal, még fejlődök is, aki nem akarja ezt csinálni, az várja meg a többieket. nem hajt a tatár, nincs végcél. ha valaki versenyezni akar, akkor szólok, hogy lassan jársz, tovább érsz. ha utol akarsz érni valaki, akkor nem úgy fogod, hogy megelőzöd, hanem úgy, hogy hamarabb fog törölni nálad.

Idézet: Mortimer - 2009.09.07. 10:12:18
végzetes játékbeli hátrányt adó kincsek a téma (Triász),


imádom az ilyen apokaliptikus kinyilatkoztatásokat. nagyon sajnálom azokat, akik szerint egy kincs nem megszerzése VÉGZETES hátrányt jelent., engedd meg, hogy mosolyogjak és jelezzem, hogy nem a triász miatt nem fogod XY-t utolérni.
Pontszám: 5.22
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
16. hozzászólás - 2009.09.07. 10:39:07
Oké, akkor mivel átmentünk személyeskedésbe, leszögezném, hogy nekem mindkét tipusu fejlesztéscsökkentő tárgy megvan, és én simán tudom ütni az epikust is. Viszont a szövetségemben lévő 30 másik tag számára kvázi megszűnt a játéknak ez a része. Ha ez szerintetek normális, miszerint válasszunk, vagy én ütöm az epikust vagy ők, és egyikünknek mindenképp elveszik a játékélmény ezen része, akkor abba is hagyhatjuk ezt a vitát, mert értelmetlen. Én pont azért harcolnék, hogy a magasszintűek a jelenleginél kisebb, az alacsonyabb szintűek nagyobb részt kaphassanak ebből, de látom szerintetek erre nincs szükség, abba is hagyom. Célom nem a saját magam tápolása lett volna, sőt, pont hogy gyengítettem volna magam.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.07. 10:40:14-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.85
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
17. hozzászólás - 2009.09.07. 10:48:21 (Válasz Mortimer #16 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.09.07. 10:39:07
...Ha ez szerintetek normális, miszerint válasszunk, vagy én ütöm az epikust vagy ők, és egyikünknek mindenképp elveszik a játékélmény ezen része, akkor abba is hagyhatjuk ezt a vitát, mert értelmetlen...

Szerintem Morti ti már túl vagytok ezen a döntésen, szóval feleslegesen próbálod a nyakunkba varrni saját felelőtlen döntésetek következményeit.
Kinek a hibája, hogy 30 ember pompomlánykodik, míg ti veritek sorban az epikusokat? Szerinted a rendszeré talán?
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.38
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
18. hozzászólás - 2009.09.07. 10:54:52 (Válasz winnie #15 hozzászólására.)
Winnie Te szoktál néha számolni?

Ha én feltolom az IQ-mat 200-ról 300 ra, az nekem 4.408.845 LE. Annak aki az én szintemen rendelkezik 10% bónuszt adó tárggyal 3.779.010 LE. ~630k LE-t bukok csak itt el a tárgy miatt, rövid időn belül. Ha szerinted ezzel mások nem bírnak engem behozni, akkor egyszerűen csak hülye vagy. Jó lenne, ha Te is levennéd végre a szemellenzőt és szétnéznél egy kicsit.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.37
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
19. hozzászólás - 2009.09.07. 10:56:30
Eltelt lassan fél nap a téma megnyitása óta és nem látom, hogy másik 20 szövetség is jelentkezett volna, hogy:

"Ő igen, nekünk is hasonló a problémánk!"

Egy újabb felesleges topic...
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 3.73
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szovetsegi epikus reform
20. hozzászólás - 2009.09.07. 11:01:22 (Válasz Trimble2 #19 hozzászólására.)
Van több szövi is, ahol pár ember rotálja csak az epikusokat. Ők még azért nem jelentkeztek, mert nagyon jó nekik, hogy hullik napi 1 epikus táp. Majd amikor elérnek odáig, hogy az epikusölőknek is túl erős lesz az epikus (vagy szimplán elegük lesz belőle), és megakad a kincsözön, majd akkor fogják telesírni a fórumot a delikvensek.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.23
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!