Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
921. hozzászólás - 2009.06.09. 12:36:28 (Válasz Birka #918 hozzászólására.)
"kevesebb lelkesedésed van ütni a kicsiket"

Hónapok óta szinte csak és kizárólag, 90%-ban Elitet és Azúrt ütök. Felfelé is, több szinttel - kérdezd meg őket, ha nem hiszed. Mindkét szövetségnek jóval nagyobb épületbónusza van mint nekem, régebben tucatnyival is több védekezésük, támadásuk, nagyobb IQ-bónuszt kapnak, erősebbek az állataik. Ezt a hátrányt több hónap után mostanra kezdjük csökkenteni, mert ők már nem tudnak mit építeni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
922. hozzászólás - 2009.06.09. 12:36:42 (Válasz Birka #915 hozzászólására.)
Te akasztod magadra a névtelenséget, mert így nem kell vállanod a "felelősséget" a gondolataid után, engem ne oktasson olyan se a játékról, se a sírásról aki nem vállalja a kilétét. Mellesleg a HSZ-edben egy kalap alá veszel Mortival ("immunis vagyok már erre a sírásra, mint ti voltatok arra, amikor az 5-6 szinttel alattatok lévők sírtak..."), ugyanis elég feltűnően 10 szinttel alacsonyabb vagyok és sokkal gyengébb, tehát engem érint a 15% alól kibujás esetén az agyonverés, de nem rinyálok érte, hanem vigyázok magamra amikor kell.
Idézet: Birka - 2009.06.09. 12:20:25
Azt, hogy Barrique, vagy Sharpa kiröhögi az egészet, és "csak" táp nekik igen is megvétózom. Igen erős karakterek, napi portyában 90% alá se megy az életerejük a kémlelések alapján, míg kristály hordánál igencsak lent van a napi hp-juk, valszeg kapják az ívet rendesen ők is, max többet nyernek, de jha beesnek egy kritikus hp% alá, akkor már ők is ájuldoznak 1100-as spellektől...

Különbség csak annyi, hogy nem 25%-rol kezdik őket bedarálni a kristályok, hanem 90%-ról!

Kamu és még mindig nem érted: a 15% alatti veréssel van baja (nemcsak) Mortinak, sorolhatsz bármit ez kivédhetetlen.
Idézet: Birka - 2009.06.09. 12:20:25
jelenleg 3 szinttel ütnek max lefelé a kristályok, ti is fejleszthettek visszafogottat, mehettek be láthatatlanba, vedelhettek védelem italt, bújhattok el katakombába, kaphattok segítő kezet, növelhettek egészséget, de ez a sajt hirtelen büdös? Amíg ti aláztok lefelé addig okés, amint kaptok 2 fülest úgy hirtelen gond van?

- inkább fogd vissza magad te, én akkor is előre megyek ha mindenki 50-es VF-el szaladgál és utolsó leszek a szintemben
- láthatatlanul katakombázva játszunk? ez neked játék?
- védelem itala? aki nem fizet követ az szopjon bátran?
- segítő kéz a szövi legmagasabb szintűjének?
- egészség 15% alatt - még mindig nem érted, hogy ... nem ér?
- IGEN büdös AZ sajt amit nem tolhatunk el magunk elől! ha nem verhetnének bárkit 15% alatt akkor nem lenne gond, csak ezt te nem látod át a névtelenségből

Ha a Kristályok csak a háborús ellenfeleiket és azokat a VU-kat ütnék 15% alatt akik _önként_ támadják meg őket akkor nem lenne azt hiszem hőbölgés sem.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7.33
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
923. hozzászólás - 2009.06.09. 12:39:28 (Válasz Birka #920 hozzászólására.)
Idézet:Ha senki mást nem tud ütni a kristály horda, csak a HERO-kat, azaz általatok istenített top10-et......
csak én érzek picurka irigységet a hozzászólásban?
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 7.67
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
924. hozzászólás - 2009.06.09. 12:43:58 (Válasz Birka #920 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.06.09. 12:36:25
Endyr jogában áll segítő kezet adni másnak, és elvonulni katába...
Ha senki mást nem tud ütni a kristály horda, csak a HERO-kat, azaz általatok istenített top10-et, akkor hidd el nekik is gondjaik lesznek...

És nem értem miben másabb 7k hp-ból vagy 2k hp-ból bukni 1100-at. Semmivel se könnyebb megnyerni egy csatát sok hp-rol, vagy kevesebbről, amennyiben nem jutnak el a felek ájulásig!


Ad1. Hat az remek fejlesztes, ami a jatekosokat katakombaba kergeti
Ad2. Ha 7k hp-d van, akkor kibirsz egy csomo tamadast es koztuk regeneralsz is, jo esellyel nem is mesz egyaltalan 15% ala. Ha csak 2k van, akkor a masodik fixen leterit, es onnantol eleg nehez felallni, mert jonnek 15% alatt is. Sot, eleg szar erzes lehet amikor feljossz 15%ra, kapsz egy maflast vkitol, majd par perc mulva megegyet egy kristalyostol.

Amugy tisztazaskepp: En szinte alig kapok tamadast a Buntetom miatt napkozben, szoval pontosan tudom mit irok, amikor azt mondom, h ha nem akarok nem kerulok 15% ala. Es igy szamomra maximum apro idegesites, mint ultra szivatas. De teljesen megertem es igazinak velem a tobbiek problemajat ami ellen olyan borzasztoan tiltakozol.
Pontszám: 7.67
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
925. hozzászólás - 2009.06.09. 12:45:10 (Válasz Mortimer #914 hozzászólására.)
Mortimer, egyszerűen el vagy szokva attól hogy megtámadjanak, mert hónapok óta arra játszol, hogy ne tudjon senki legyőzni. Nem csak téged ütnek nagyobb szintű kristályok. Pár karakter kivételével mindenkinél vannak erősebb kristályok, és az élen állókat sokkal gyakrabban támadják. Nekik is épp olyan problémás a 15% alatti támadás mint neked.

Elhiszem, hogy fáj, hogy már nem tudsz egész nap verhetetlen maradni, és nem tudod percre kiszámolni, hogy mikor kell elmenned portyázni, hogy nehogy 25% fölé kerülj.

Én pl csak azzal foglalkozom, hogy a saját portyáimat meg tudjam nyerni, nem esek kétségbe csak azért mert óránként elver a kristályhorda...

És Birkának igaza van, egészséget kell növelni, most én is azt teszem...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.40
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
926. hozzászólás - 2009.06.09. 12:48:29 (Válasz Viharsarok #923 hozzászólására.)
Viharsarok, nem. Birka itt béget, mert valami fáj neki nagyon, biztos verik mint a kutyát és nem tud figyelni a 15%-ára.
Közben itt az a gond, hogy nem a nagy csoporttal engedték össze a középsősöket hanem a terminátorokkal akik ellen az ovónéni sem véd ja meg apuci sem. A Kristályok 15% alatt fájdalmasok semmi más gond nincs ami megoldhatatlan lenne, még azt is leszarnánk, h a szintben legelől levők (agyon)tápolják magukat a Kristályokon.
Ismételgeti itt világmegváltó katakombázást ami ugye _megint csak egy rakás szar_ mert 2 hétig nem lehet újra használni. Egyszerűen olyan feltételek kellenének a Katakombához, mint a láthatatlansághoz: 12 óra portyaindítás nélkül, 24 óra a kötelező minimum amíg ott is maradsz és ha kijössz, nincs 2 hét akkor mész vissza amikor a 12 óra támadásmentesség érvényes és kedved van.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
927. hozzászólás - 2009.06.09. 12:50:52 (Válasz Ariel #925 hozzászólására.)
1. Neked nem dupla teher, hiszen téged Kristályon kivül szinte egyáltalán nem ütnek.

2. Négy szinttel felettem vagy, és nekem 9-cel nagyobb az egészségem, mint neked.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
928. hozzászólás - 2009.06.09. 12:55:02 (Válasz Ariel #925 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.06.09. 12:45:10
hónapok óta arra játszol, hogy ne tudjon senki legyőzni


Ez lenne a játék egyik célja. Akit nem zavar, hogy veri mindneki más az legyen boldog úgy, aki viszont figyel, számol és küzd azért, hogy ne verjék agyon és ne kamrázzák a nagyobbak vagy minél kevesebbszer, az egyből rossz? Aki mer küzdeni a nála erősebbekkel szemben azt jól felpofozzák olyan helyről ahová nem tudja visszaadni a verést és majd csak beáll a sok birka közé akik hagyják magukat pépesre verni?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7.50
népszerűt0gaFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
929. hozzászólás - 2009.06.09. 13:00:55
Birka, neked a nevedre tényleg igaz a nomen est omen! Úgy tűnik csak azt olvasod és érted meg, amit beleillik a betegesen szajkózott elferdült értékrendedbe! Amiket írsz, abból tisztán látszik, hogy fogalmad sincs az egészről, légből kapott számokkal és %-okkal dobálódzol, miközben más érveit és adatait egy laza mozdulattal lesöpröd, mint számodra lényegtelent. Sajnálom, hogy úgy nyilatkozol dolgokról, hogy se rálátásod, se hozzáértésed nincs.
Nick Aragua - Azúr Légió
Pontszám: 7.70
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
930. hozzászólás - 2009.06.09. 13:01:06 (Válasz Mortimer #927 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy sokkal több támadást kapnál naponta mint amennyit én szoktam... A mai kristálytámadások számát még nem adtam össze, de nap végére összesíthetjük, hogy kit hányszor támadtak meg.

2. Ahogy írtam, most kezdtem el fejleszteni az egészséget, mert már legutóbb is kevés volt. Kémgömbözz le pénteken is...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
931. hozzászólás - 2009.06.09. 13:08:01 (Válasz Ariel #930 hozzászólására.)
"Nem hiszem, hogy sokkal több támadást kapnál naponta mint amennyit én szoktam"

Ez valószínűleg igaz, viszont én folyamatosan figyelek is rá, te pedig csak benyomod a pihenést és annyi. Én ezt nem tehetem meg, mert egyből leütsz Ja, mégse, mert mielőtt megüthetnél, előtted még Cyron biztosan bepróbálkozik.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
932. hozzászólás - 2009.06.09. 13:15:28 (Válasz Morroch #928 hozzászólására.)
A kristályhorda mellett is ugyan úgy 25% alatt lehet maradni és ütni az EH-t vagy AL-t. Ugyan úgy nem tudják majd visszatámadni mint eddig. Sőt, életpontjuk sem lesz annyi mint eddig. Azzal, hogy a kristályhorda néha betámad, már nem teljesen kiszámítható a rendszer. Nem lehet percre pontosan megmondani, hogy mikor ér a karakter 23%-ra, hogy még portyázhasson mielőtt túlzottan felgyógyul. De nem teljesen random a dolog, mert óránként érkezhet támadás, tehát valamennyire lehet vele számolni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
933. hozzászólás - 2009.06.09. 13:21:17 (Válasz Ariel #932 hozzászólására.)
Ez korrekt, csak nem arra válasz amire a fejléc mutatja. Legalábbis én nem érzem, hogy ezzel megválaszolnád az általam felvetett kérdés(eke)t.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
934. hozzászólás - 2009.06.09. 13:22:40
Lenne egy egyszerű javaslatom:

A kristályok csak azokkal harcoljanak, akik "bejelentkeznek" náluk. Viszont, aki becsekkolt, azt már csak olyan végzetúr támadhassa, aki szintén megtette ezt, olyat viszont aki nem jelentkezett be erre a bulira, bejelentkezős se támadhason. Így fair lesz a rendszer.

Lesz Kristály Klub, akik bent mindenkit üthetnek, egymást és NPC-t dettó, aki kintmarad, az meg a kintlévőket.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.06.09. 13:23:34-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
935. hozzászólás - 2009.06.09. 13:25:47 (Válasz CaveMaN #934 hozzászólására.)
Vagy pedig az egész kristályhorda úgy ahogy van lép feljebb 3 szintet. Mindegyik tulajdonságukra kapnak +8-10-et, és ugyanazt csinálják mint eddig.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.67
népszerűt0gaFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
936. hozzászólás - 2009.06.09. 13:33:14
Lord Sanyi ötlete nagyon tetszik! Csak egy probléma van vele : ez most olyan, mintha leírtad volna egy papírra és elégetted volna, vagy kimentél volna a pusztába, ástál volna egy gödröt, belekiabáltad volna és betemetted volna. Ugyanis kb ennyi hatással tudunk lenni a játékra. Miklós RND módon kiválasztott elemeit valósítja meg az ötleteknek, lehetőleg úgy, hogy az nekünk csak még rosszabb legyen! Mikor is volt utoljára, amikor válaszolt ide valamit? Ha valakinek van kedve kikeresni, tegye meg, nekem nincs szükségem egy ínhüvely gyulladásra a sok görgetéstől...
Kellene már egy _játékvezető_ aki foglalkozik is velünk, nem csak időnként idelök pár elcseszett fejlesztést!
Nick Aragua - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
937. hozzászólás - 2009.06.09. 13:33:17 (Válasz CaveMaN #934 hozzászólására.)
Ez is elhangzott már Sanyi, sok más jó ötlettel együtt.
De azon a harminc karakteren kívül, akik lassan egy éve tesztelik a saját játékukat mást nem nagyon érintett meg

Mortimer!

Felesleges ötletelni. Láthattad a fórumon lévő szavazáson, és olvashattad ebben a topicban is, hogy az elsöprő többsége szerint ez a fejlesztés így tökéletes ahogy van
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
938. hozzászólás - 2009.06.09. 13:37:29 (Válasz Morroch #933 hozzászólására.)
"Akit nem zavar, hogy veri mindneki más az legyen boldog úgy, aki viszont figyel, számol és küzd azért, hogy ne verjék agyon és ne kamrázzák a nagyobbak vagy minél kevesebbszer, az egyből rossz?"

Semmi gond azzal, hogy az ember figyel és számol, ezt most is megteheti, annyi különbséggel, hogy most már a KH támadásaival is számolni kell. Én is számolok, és elfogadom, hogy nem tudom elkerülni a KH támadásait. Pedig sokkal egyszerűbb lenne, ha nem támadnának, csak én üthetném őket. Kb ez az amit Mortimer szeretne elérni. Mert ha 15% alatt nem tudják ütni, akkor gyakorlatilag soha nem tudják ütni.


"Aki mer küzdeni a nála erősebbekkel szemben azt jól felpofozzák olyan helyről ahová nem tudja visszaadni a verést és majd csak beáll a sok birka közé akik hagyják magukat pépesre verni?"

Ugyan úgy tudja ő is ütni a KH-t mint mindenki más. Győzelme is van jópár.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.33
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
939. hozzászólás - 2009.06.09. 13:38:26 (Válasz Morroch #922 hozzászólására.)
Idézet: Morroch - 2009.06.09. 12:36:42
Ha a Kristályok csak a háborús ellenfeleiket és azokat a VU-kat ütnék 15% alatt akik _önként_ támadják meg őket akkor nem lenne azt hiszem hőbölgés sem.

Cave mit szólsz? Csak nem láttad vagy azért írtál újat, mert joggnak érzed ezt a Kristályklubost? Nekem az a gondom vele, hogy úgy aki bemegy a "klubba" és vállalja a kristályok verését az kivédheti ezzek a "klubonkívülieket" ami ugye optimálisabb mint ha mindneki ütheti és azért is jó lenne a klubba bújóknak, mert kristálytól kikaoni jobb mint VU-tól, mert azt nem tápolod a vereségeddel ha kifoszt, mig ha egymást fosztjuk az a győztest erősíti.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
940. hozzászólás - 2009.06.09. 13:40:05 (Válasz Ariel #938 hozzászólására.)
Neked is ezt ajánlanám véleményezésre:
Idézet: Morroch - 2009.06.09. 12:36:42
Ha a Kristályok csak a háborús ellenfeleiket és azokat a VU-kat ütnék 15% alatt akik _önként_ támadják meg őket akkor nem lenne azt hiszem hőbölgés sem.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!