Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Háború tornya
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
541. hozzászólás - 2009.04.18. 14:53:35 (Válasz Infernal #540 hozzászólására.)
Én csak csodálkozom, hogy a te helyedről, bárki is hozzászól a témához. Ritka, hogy pár hónapja játszó játékos végigrágja magát egy ilyen volumenű fórumszobán, mint ez.
Amennyiben reálisan látod a béke csarnokával szinte együtt indult háború csarnoka fejlesztést (egy kicsit késett a bevezetés), akkor írhatnál róla pár sort, mégis, miben látod a problémát? Számodra mi fog változni? Mit kellene változtatni, hogyan oldanád te meg?
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
542. hozzászólás - 2009.04.18. 15:00:26
Huhh, érdekes volt az elmúlt egy-két napban figyleni ezt a topikot! Mondhatni tanulságos...

Először is maradjunk a témánál: a béke csarnoka - mint azt már oly sokan elmagyarázták- a LÉLEKKÚT védelme miatt került, tehát az állandó "farmolás" ellen. Sajnos a béke azt is jelentette, hogy legalább egy hétre az adott szövetség tagjai kikerültek az ember látóköréből. Ezt már az elején rosszul vezették be, de így sikerült, mint sok minden a játékban, de ezáltal sokkal taktikusabban kellett/kell játszani. Két szövetség között a háború -alacsonyabb szinten inkább- a KÚTban lévő LE-ért folyt/folyik. Tehát egy háború után nem portyamentes időszaknak kell következni, hanem háborúmentesnek! Ez az, amit a Háború tornya megvalósított.

Az, hogy volt olyan szövetség, amelyik (ki)használta a Béke Csarnok adta...kisk...lehetőséget, rendben, megtehette. De jó lenne, ha vagdalkozás, sértegetés, durculás nélkül mindenki végig gondolná!

Másodszor: a "nagyok" , a "topos karakterek" jótanácsai...na igen. Személyszerint az első naptól fogva játszom...igyekeztem jó lenni a saját mércém szerint. Hogy ez sikerült-e? Nos,azt hiszem igen. De elképesztő sokat tanultam a "nagyoktól". Ugye a sok "marha" reklámozta a viszonylag magas/normálisan fejlesztett egészséget...első blikkre körberöhögtem őket, később kipróbáltam. És nédd mán! Működik! Tessék szépen végiggondolni, hogy milyen tanácsot adnak a "nagyok" és megnézni, hogy a saját terveidbe hova tudod beilleszteni és milyen mértékben!

Harmadszor a mélyen tisztel KV-s 'kollegákhoz' fordulnék: Zacc, Gau hová tűnt az a Káosz és Vér szövetség, amelyiket az év elején csak két hetes háborúban tudott legyőzni a TGy?

Pontszám: 5
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
543. hozzászólás - 2009.04.18. 15:12:18
Piciklon: Neked működött az egészség, nekünk nem. Egy állítás egy másik ellen, na most akkor ugyan ott vagyunk. Szerintem nem éri meg ebben a témában általánosítani, ugyanis "mindenki másképp csinálja".
Seligen: Nekem intézted a hozzászólásodat, mert így előszörre nem egyértelmű nekem. Ha igen én válaszolok szívesen, ha nem akkor nem folyok bele más dolgába.
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
544. hozzászólás - 2009.04.18. 15:22:35 (Válasz Infernal #543 hozzászólására.)
Infernal: nem azt mondtam, hogy tornászd fel az egekig az egészségedet! Hanem, hogy nem érdemes elhanyagolni (Naponta oltári maflásokat kapok, de 15%-ról is simán tudok portyázni...nem mindegy, hogy számszerűen mennyi az a 15%)
Ez a lényeg:
...milyen tanácsot adnak a "nagyok" és megnézni, hogy a saját terveidbe hova tudod beilleszteni és milyen mértékben!

Még jó, hogy mindenki másképp csinálja! Ha nem így lenne, inkább nevelnék tevét

Ez a topik nem arról szól, csak itt is megint előkerült és reagáltam rá...elnézést az esetleges OFF-ért

(*szórend javítás, pardon...)
A hozzászólást Piciklon módosította 2009.04.18. 15:23:23-kor

Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
545. hozzászólás - 2009.04.18. 15:27:52 (Válasz Piciklon #542 hozzászólására.)
Piciklon, nem az egészségfejlesztéssel van a gond.
Amit írtok, és szerintetek reális egészségszint, az az is.
A ti szinteteken.
De nem hattal lejjebb.
Olyan extrém költségekbe vernétek, veritek bele ezzel a kisebbeket, ami ahhoz vezet, hogy mindenki kicsattanóan egészséges, harmatgyenge őszilégy lesz.
Egy 43-as már leér 37-re. Akkor a 37-es tolja 100-ra az egészségét, és még véletlen se az akadémia magasabb szintjét nyomják, hanem nekrofun fókuszáljanak?
Hat szinttel kisebb bevételi forrásokból hat szinttel magasabb tulajdonságokat elvárni nonszensz, nem?

A TOP éppen azzal nem szembesül, amivel a középmezőny igen.
Hogy nincsen kimaxolt épületegyüttes, nincsenek kimaxolt tulajdonságok, mert erre nincs idő, hacsak be nem állnak, mint a nagyok, mikor kifogynak alóluk a küldik, épületek.
Bár nekem eszembe nincs utolérni a TOP-okat, a normális játékmenetet nem a TOP-ok látják közvetlen közelről, hanem biz a középmezőny, hogy Infernal hasonlatával éljek, nem a miniszterek, hanem a szürke közemberek.

Ettől függetlenül a TOP leteszi a magáét az asztalra, senki nem vitatja el ezt.
De ne úgy tekintsünk már rájuk, mint mindenek alfájára és omegájára, és ők ne úgy kezelgessenek mindenkit, mint megbocsájtó anya az értelmi fogyatékos gyermekét.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.17
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
546. hozzászólás - 2009.04.18. 15:30:10 (Válasz Infernal #543 hozzászólására.)
Ez attól függ, hogy te vagy e az az Infernal akit a V1-en Infernal nével fel lehet lelni, ekkor igen, neked intéztem és kíváncsian várom objektív megítélésed a témában, ha meg nem te vagy az az Infernal, akkor ki vagy?
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
547. hozzászólás - 2009.04.18. 15:33:05 (Válasz Piciklon #542 hozzászólására.)
Idézet: Piciklon - 2009.04.18. 15:00:26

Harmadszor a mélyen tisztel KV-s 'kollegákhoz' fordulnék: Zacc, Gau hová tűnt az a Káosz és Vér szövetség, amelyiket az év elején csak két hetes háborúban tudott legyőzni a TGy?


Kedves Piciklon, erre szívesen válaszolok:
elmélyült az a bizonyos szakadék, ami csak lentről nézve létezik persze. Pontosan ez ellen emeltem fel a szavam hónapokkal ezelőtt, amikor nem lett volna késő másképpen csinálni. Persze akkor is én voltam a vészmadár... Valóban, akkor még aránylag tudtuk tartani magunkat. Ma már az a kérdés, hogy védelem italával, pihenve és állatokkal körbevéve 100/1600, vagy "csak" 300/900-ra vertek péppé bárkit közülünk. Köszönhetően az üthetőségi szintkülönbségnek, utolérhetetlen épületbónuszoknak, übertáp fegyvereknek, hatalom tornyának (NC), kamrabevezetésnek (ami feltételeinek véletlen pont 3-4 szövi felelt meg perpill), most pedig a 24/7 portyalehetőségnek minden körülmények között. Talán nem hagytam ki semmit, ami leszakította az első oldalon szereplő szöviket is az elsőktől. Ezek után miért csodálkoztok, hogy lehetőséget keresünk a játékra? Tudom: egészség, minden más rovására. 1500-nál lennék üthető, de abban a másodpercben agyonvág az elejéről valaki 2000 sebzéssel. Nagyon szemét vagyok, mert ehhez nincs kedvem? Költői a kérdés, nem kell válaszolni.
Remélem sikerült megválaszolnom kérdésed.
Pontszám: 8.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
548. hozzászólás - 2009.04.18. 15:39:27 (Válasz Zaccmester #539 hozzászólására.)
Erre miért nincs reagálás? A pontok ugrálnak fel-le, pedig kíváncsi lennék ezzel mi a gond? Felmerül a kérdés: meleg a pite? Nem lenne annyira jó, ha nem a talán 30-40 fős "szakértők" mondanák meg mi a jó kollektíve mindenkinek? Ej-ej
Pontszám: 5.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
549. hozzászólás - 2009.04.18. 15:45:02 (Válasz Zaccmester #548 hozzászólására.)
Zacc ez az egész hülyeség. A portyamentességet eleve hülyeség volt belerakni a játékba, elvégre az a játék központi eleme (a vadászat csak arra van, hogy annak segítségével a portyákra készülj). Az hogy a háború csarnoka eme fogyatékosság megszüntetése arról nem kell szavazást nyitni. Másfelől szerintem elég torz képet kapnánk, ha a 9. szint alatti játékosok döntenének az épület sorsáról, hiszen ők még nem is háborúzhatnak.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
550. hozzászólás - 2009.04.18. 15:47:09 (Válasz Darah #545 hozzászólására.)
En csak azt nem ertem, hogy hova a fenebe tunt az a sok LE, amit vadaszatbol szedtek ossze? Mire koltitek? Mert bocs, de egeszen linearis es egyseges az a LE mennyiseg, amit MINDEN jatekos tud gyujteni, vadaszatbol. A portyat pedig ne hozzatok fel, mert aki portyabol szerzett LE-t koran, az nem vadaszott... ott pedig LE-t vesztett. Tehat az sem akkor elony, mint ami esetleg LE diffbol kovetkeztetheto lenne.

Megerzesem szerint sokaknak viszonylag magas szinten meg *mindig* nincs kimaxolva a LE termelo szakertelme (sajtolas, csapda, spektralis). Igy, kapjak a TP-t, lepik a szinteket, de minden nap egyre jobban lemaradnak. Erre pedig egesz egyszeruen nincs kifogas, nincs magyarazat. Maxolni kell a LE termelo szakertelmeket, es lesz LE-d mindenre amire mindenki masnak is. Legtobb szovetseg most mar meretben is akkora, hogy siman tudnak akademiazni, stb.

Szoval bocs, de csak sok-sok kifogast latok... igazi okot nem. Tessek jatszani. A LE az Ur.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.50
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
551. hozzászólás - 2009.04.18. 15:50:08 (Válasz Ricardo #549 hozzászólására.)
Azt gondolom, hogy a minimális (lásd alap egy hét mondjuk, de sokan már 5 napnak is örülnének) portyamentesség lenne ideális max BCS-nél, és max HCS-nál. Ez azt jelentené, hogy a támadó a HCS-val semlegsíti a BCS-t, és nem többet. Emellé odatesszük, hogy a HCS-val nem buksz semmit, csupán egy - mások állítása szerint - kétélű fegyvert, miszerint portyázhatnak rád, addig a BCS-vel pp-t, kevesebb indítható háborút, stb kapsz. Ezt kellene némiképp szintbe hozni, adni az alap békét, és jónapot, mindenki húzhat ahová akar.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
552. hozzászólás - 2009.04.18. 15:53:06 (Válasz Ricardo #549 hozzászólására.)
Nézd, ezzel sem értek teljesen egyet.
Ugyanis amíg ez a pár szövetség nem kapta meg a hátszelek tömegét, nem borultak egymás nyakába azokkal, akikkel egy szinten süvítenek előre fénysebességgel, addig ez nem is volt annyira égető "probléma" számukra. Továbbá egy háború azért nem kis megterhelést jelent a karaktereknek egyénileg sem, ezért nem nagy elvárás legalább attól az egy szövetségtől mentesülni. Persze az irdatlan fölényű szöviknek nem kell levegő, mert röhögve hozzák a dupla győzelmet... Ahogy az eleje nem tehet a vége leszakadásáról, úgy mi sem tehetünk a saját csapdába esésetekről. Viszont mi is szeretnénk továbblépni, ha leszállnátok a torkunkról a hasadék túloldaláról.

9. szint alatt nincs szavazási lehetőség, ez a gond megoldva.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
553. hozzászólás - 2009.04.18. 15:57:40 (Válasz Simon #550 hozzászólására.)
Hol van? Lehet valamelyik épületetekben. Mittomén, nem adtam a sarki koldusnak, az fix. A LE termelő szakik rovására ment a TÖ korai fejlesztése, hogy mondjuk a TGY-vel tartsam a lépést, ha éppen hadat üzennek. Mint Piciklon leírta, év elején még nem volt ennyire könnyű a helyzetetek.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
554. hozzászólás - 2009.04.18. 15:59:13 (Válasz Zaccmester #552 hozzászólására.)
Az engem támadó karakterek 90% az elhúzott TOP 3 klánból érkezik. Hidd el én lennék az egyik legboldogabb, ha kaphatnék ellenük portyavédettséget, mert akkor folyamatosan max ép közelében lennék. Mégsem gondolom, hogy a háború utáni béke jó dolog lenne.

Az egészet én úgy módosítanám, hogy alapból nincs béke, BCS-vel szintenként 2 nap (max 10), még a HCS szintenként 1 nappal csökkentené.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
555. hozzászólás - 2009.04.18. 15:59:27 (Válasz Simon #550 hozzászólására.)
Ó, megvan az Simon.
Csak amíg ti reszeltétek a körmötöket és cseszettétek Miklóst, mi lesz már, mert nem volt mit építeni, mi akkor értünk kb a térkapuhoz.
Tehát nem volt idő szakit maxolni, mert nekünk már volt mit építeni, amit ti pihenten, vagy addig maxolgatott szakikkal pillanat alatt fel is nyomtatok.
Mindenki másnak van mit építeni folyamatosan, kivéve a... gyevi bírót.
Tudom, megállni mindenkinek meg lehet, szépülgetni, maxolgatni.
Nő is szépen a szakadék. Hálisten.

Mint mondtam, eszemben nincs beérni a TOP-ot, mondjuk ez lehetetlen vállalkozás lenne.
De be kéne látni, ők az extrém feltételekkel játszók, és nem mindenki más, a normál sétát a gyalogúton nem az látja, aki egy bozótvágóval indul el kijelölni merre vezessen majd az ösvény.
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.18. 16:00:12-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
556. hozzászólás - 2009.04.18. 16:05:13 (Válasz Ricardo #554 hozzászólására.)
Te sem vagy éppen kispályás pedig, a szövetségeddel egyetemben!
Á, ez az épület húzogatós játék megint mire lenne jó? Még van bőven épület, amit fel kellene húznunk, nem "körömreszelgetős" messziről sem a szitu. Várjanak be egy szintre, addig játszanak egymással odafent, aztán indulhat újra a darálás. Na jó, ez csak irónia volt, nem bírnák kivárni.
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
557. hozzászólás - 2009.04.18. 16:07:00
Darah: én is voltam középmezőny, engem is szedték szét a "nagyok" (sőt a napokban kaptam egy akkora sallert, hogy néha még ma is elkezdek pörögni:) ) de a viccet félre téve...a karakter fejlesztés nagyban függ, hogy milyen szövetségben játszol (nem sértés!). Személyszerint -mielőtt a TGy-be kerültem volna- megse fordult a fejemben, hogy számolgassak...érzéssel fejlesztettem a karaktert (amit mostanra nagyjából sikerült helyrehoznom), mostanra pedig átvettem azt az "optimaliázló" stílust (amennyire időm engedi), amivel nálunk játszanak...két komolyabb "harmatgyenge" időszakom volt a magas egészség és a szakizás, de bemertem vállani... (Megjegyzem: 38-39. szinten nekem se volt magasabb az egészségem, mint neked...szentségeltem is alaposan)

Zaccmester: nagyon szépen tartottátok magatokat, szó se róla! Azért is érdekelt, mert AZ még háború volt...kémkedések, intrika, hadicselek...ez hiányzik ma a "top" életéből (Legalábbis szerintem ). Ilyenkor lehet azt mondani, hogy "magunknak köszönhetjük" meg "minek rohantunk előre"...ki tudja...végülis van rá egy jó példa. Olyan ez, mint a régi gőzmozdonyok. Amit jó sokáig kellett fűteni, hogy elinduljon és rendesen haladjon, miután elindult sokkal nehezebb megállítani

Nézzük amiket felvetettél (véletlenül se szeretném megcáfolni vagy vitába szállni veled, csak az én szemszögemből ):
1. Üthetőségi szintkülönbség: ezt spec. én is tapasztalom...tudom, hogy az elmúlt két napban -sajnos- sokszor kerültem elő nálatok, de a portya randomban nem bízok (50 győztes portya egyhuzamban)
Akkor elmondom, hogy szoktam ellenfelet választani (nem igazán a LE-re megyek, ezért nem toplistázok): elsőre saját szinten nézek körbe, majd így haladok max. 3 szintkülönbségig (ami azért valljuk be nem kis pofont szokott jelenteni annak akit megtalálok 47->44-re) Olykor már én szégyellem magam a nagy sebzés miatt
2. Épületbónuszok: meg ne sértődj, de ezeket "bárki" elérheti. A lehetőség adott, nekünk se két perc volt Sokszor a karakter rovására is ment egy kicsit a vakoló-maraton, de jól szórakoztunk
3. Übertáp fegyverek: ez is mindenkinek a szíve joga, hogy mennyire fekszik rá a kereskedelemre...ha hirtelen akarod megnövelni, az a harcban visszafog vetni, igaz csak időlegesen. De meg lehet csinálni.
4. Hatalom torony: ez egy necces kérdés...anno a hócipőm is tele volt, a körülötte folyó vitából, de amint látod, most újabban ping-pongoznak vele...
5. Kínkamra avagy gyötretésünk kedvenc zuga: az elején még érdekelt, hogy ha visznek, akkor azért se vadászok "Pukkadjatok meg", ma már a munkám és a magánéletem miatt nem engedhetek meg ekkora luxust...olykor már az se érdekel, hogy kit rántok be...ellövöm a PP-imet, ennek az állatkák örülnek, aminek én is mivel nem a béka valaga alatt van a moráljuk
6.24/7 portyalehetőség: erről már korábban elmondtam a véleményemet ( háborúmentes időszak nem egyenlő a portyamentességgel), mellesleg ne aggódj, nem csak ti kapjátok a nyakatokba az áldást...mondhatni a szövetségünk prioritást élvez a háromszög megmaradó csücskeiről

Mégegyszer az egészség: mint mondtam nem kell áthuppanni a ló másik oldalára (élőben is kellemetlen, nemhogy egy játékban). Nálam 700 és 900 között mozog a 15% (cuccmótól függően) és ezzel vígan elvagyok... volt olyan nap (szabin voltam), amikor innen portyázgattam és a kuty nem csapott le

Köszönöm, hogy ilyen kedvesen válaszoltál, remélem ezzel amit leírtam nem tiportam a lelkedbe

(Hoppá, egy kicsit hosszú lett, elnézést
Mire megírtam, már teljesen máshol tartunk )
A hozzászólást Piciklon módosította 2009.04.18. 16:07:45-kor

Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
558. hozzászólás - 2009.04.18. 16:07:08 (Válasz Darah #555 hozzászólására.)
A lenyeg az, hogy az alagutnak vege van, vege lesz. Van a gyakternek/vedofalnak/nekrofunnak maximum erteke. A LE bevetelek adottak. Most is, regen is. Most mar nektek is sok tagotok van... igazabol semmi oka nincs, hogy ne tudjatok rohamosan felzarkozni eroben. Meg ha nem is utolerni akarjatok a "TOP-ot".

Mi sok egyeni erosodest felaldoztunk az epites oltaran, mivel ugy lattuk, hosszutavon az megeri majd. Azt hiszem mondhato, jol dontottunk. Ugyanez a dontes tovabbra is elottetek all, barmikor meghozhatjatok.

Nem egy nap alatt fog megvaltozni a jatek szamotokra, de meg fog. Csak kitartas. Mar ha ezt akarjatok. Ha nem, akkor meg marad a panasz.

En tovabbi mertekben is tamogatom az olcson elerheto gyogyulasi modszereket, szerintem a jelen megoldasok meg mindig nem elegek. Foleg az a problema, hogy sebgyogyitas/pihenes folyamatos regeneraciot ad, nem akkor amikor a jatekosnak szuksege van ra, hogy tudjon portyazni. A manaregeneracio mar jobb, de az tenyleg draga... kell magia is, meg szakertelem is. Szerintem van ott mit javitani. EZT kerjetek a JV-tol, ne azt, hogy hu, portyaznak az erosek ellenetek, es ezt meg kell allitani. Nem fogja megallitani.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
559. hozzászólás - 2009.04.18. 16:15:37 (Válasz Piciklon #557 hozzászólására.)
Köszönöm! Nem hülyéztél le és cáfoltál "mert csak", hanem még megértőnek is éreztem a hsz-t. Szóval írásodból szépen kirajzolódott tételesen a Ti problémátok. Ez alapján szerintem mondhatom nyugodtan, hogy mindkettőnk álláspontja jogos.
Akkor már csak az maradt a kérdés, hogy melyik tábor a nagyobb? Illetve Miklós gazdaságossági táblázata lehet érdekes...
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
560. hozzászólás - 2009.04.18. 16:23:07 (Válasz Simon #558 hozzászólására.)
Nem az erősekről van szó.
A nagyokról, nagy szövikből.
Amivel szintén nem szembesült egyik nagy szövi sem.
Csak egymással, nagyjából azonos erővel.
Tudom, kisebb tagok mindenhol vannak, de épületbónuszok nem.
Gondolod, hogy valaha vége lesz az új épületek, vagy az új szinteknek? Kétlem.
Falazódik tovább az alagút, mert akkor fulladna csak igazán unalomba az egész, ha szépen rá lehetne ülni a kész épületekre, és csinosodni.
A középmezőnynek nem csak oldalról jön a támadás, háború, hanem fentről is, olyan épületbónuszokkal, amit aztán védj ki. Pluszban hat szintről, amit megint.
Nem, nem hozhatjuk meg ugyanazt a döntést, amit ti, mert fölöttetek nem voltak nagyobbak, jobb épületekkel.

Piciklon, én is épp a szakis korszakomat élem, és abban is özön restanciám van még, tartok tőle, hogy messze nem én vagyok ezzel így, és akkor még most számoljam hozzá a restanciához az egészség túlkompenzálást is?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője