Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Háború tornya
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
381. hozzászólás - 2009.04.16. 23:55:37 (Válasz Seligen #379 hozzászólására.)
Nem biztos, hogy jobb volt. Sőt, biztosan nem. Az egyenlő feltételeket érvényesítő fejlesztések építő jellegűek, azaz hasznosak. Ami egy szűk rétegnek hasznos, az kimondottan káros! Nézz körül Hazánkban! 10% élősködik 90%-on. Hasznos, mindenki boldog? Örülünk a szakadék mélyülésének? Nem hinném... A felső réteg sem, aki közutálatnak örvend a szakadék miatt.
Pontszám: 3.60
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
382. hozzászólás - 2009.04.16. 23:56:39 (Válasz Zaccmester #378 hozzászólására.)
Egy próbát mindenesetre megért. Ha nem megy, hát nem megy:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
383. hozzászólás - 2009.04.16. 23:57:52 (Válasz Seligen #380 hozzászólására.)
Egyrészt köszi, másrészt a közösséget előrébb szoktam sorolni az egyéni érdekeimnél. sajna ez van.
Nephiliát ne említsd, mert fel nem foghatom ésszel, hogy miképpen lehetséges becsülettel ilyen portya átlagot összehozni.
Pontszám: 4.25
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
384. hozzászólás - 2009.04.17. 00:15:33 (Válasz Darah #346 hozzászólására.)
Október vége felé indult talán, nem emlékszem pontosan.
Az anomália nem az épületek miatt van. Elég korán erős versenyhelyzet alakult ki 3 szövetség közt. Vesd meg őket ha akarod, de mennyi játékot ismersz ami nem a versenyről szól?
Jobb érvem nincs e mellett, mint, hogy a V2-n sokkal kiegyensúlyozottabban tudom fejleszteni a karakterem, mint a V1-en és ennek semmi köze az épületekhez, sokkal inkább a tapasztalatnak.

Nem minden felvetés panasz, csak azok amelyek panaszt tartalmaznak (lásd Zacc.), nem kell hallgatni, érvelni kell, helyes topikban, logikusan, mások érvein, véleményén elgondolkodva, lehetőleg érthetően és olvashatóan fogalmazva. Ebben gondolom egyet értünk.
Nem néztem nagyon utána, de eddigi tapasztalataim szerint nem veszi a fáradságot, hogy fórumot olvasgasson (ne adj Isten hozzászóljon) a legtöbb "mínuszos csataegyenlegű". Vajon miért van ez??? A panaszkodás az ő szájukból sokkal jogosabbnak tűnne.

Szintelőny: 10-15 karakter van a játékban akikre nem tudnak igazán nagy szintelőnnyel csapkodni. Ezek a karakterek még véletlenül sem érik el az itt erről siránkozókat.

Megfelelő nevek: Melyek azok??? Eddig nekem nagyon úgy tűnt, Miklós elolvassa az ötleteket és el is gondolkodik rajtuk. Aztán dönt, fejleszt valamit. Az már más kérdés, hogy ez jó vagy rossz, de sajnos ezeket leginkább az idő tudja eldönteni, utána viszont már nehéz változtatni.

A korrekt ötletelést, meg megint csak úgy tűnik nekem, hogy főképp az elöl járó karaktergazdák művelik. Egy igazán jó, átgondolt ötlet, sajnos, felettébb ritka!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 6.25
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
385. hozzászólás - 2009.04.17. 01:39:40 (Válasz Seligen #384 hozzászólására.)
Ha október végén indult akkor emelem a kalapom, hogy 1-2 héttel később bajnokit tudott nyerni 8-as szinten, amúgy meg inkább kétkedek kicsit a dologban ha nem baj.

Nem vagyunk egyformák Zacc úgy érvel ahogy, mindenesetre amit én írtam arra nem sok minden jött inkább leragadtok Zacc stílusánál és minősítésénél. Mikor 1 szintet levettek a támadhatóságból már akkor is volt pár ember aki a háborúk eltűnését vízionálta de ez végül is egyáltalán nem érintette a háborút a béke csarnoka már annál inkább, aztán megjelentek a ha támadtok citadellázunk szövik és ez már érezhetően csökkentette a támadási kedvet mert vissza lőni ugyan lehet de mi értelme ha LE-ér támad az ember és az arra megy el, hogy a csapást semlegesítse stb. Volt már pár sokkal drasztikusabb és rosszabb húzás ami keményen betett a háborúknak, talán érdemes lenne megfontolni, hogy ha a portyázást tisztább mederbe tereljük akkor esetleg a háborúk is változhatnak.

A korrekt érvelésnél meg remélem nem arra gondoltál, hogy csak azért akar pár ember portya szint szűkítést mert nyugit akar és a kicsiket akarja szarrá verni mert az ilyen és hasonlók még viccnek is rosszak. A jelenlegi rendszer mellett a top karik így is amiatt panaszkodnak, hogy nincs kit támadni mert kevés a célpont vagyis a fenntartható fejlődéshez a 6 szintről át kellene már lépni a 7 -re aztán természetesen a 8-ra stb. én nagyon szeretnék akár csak 1 olyan érvet olvasni végre itt ami nem abból indul, hogy elszállt a szintem és nincs kit támadni dologból indul. Ha csaak 10 ember játszaná a játékot 1 20-as és 9 4-es akkor mivel szegény 20-asnak nincs kit ütnie vígan verhetné a 9 négyest csak azért mert szegénynek nincs kit ütnie ?

Többen azzal jöttek, hogy ez egy pvp játék, és nagyon úgy néz ki, hogy azt se tudják ez mit jelent. A pvp nem pusztán arról szól, hogy játékos ül a karakterek mögött ha valaki az igazán sikeres pvp játékokat nézi 1 dologban mindegyik közös: komoly pvp-ben mindenki ugyan akkora szintű és komoly pvp-ben még a felszerelés is kb. ugyan az pont azért mert nem a karakterek közötti különbség a lényeg hanem a két játékos tudása/ügyessége közötti különbség . A végzetúr nem ilyen játék a 6 szint különbég és a korlátok teljes hiánya soha nem fog kiegyensúlyozott pvp-t eredményezni egy ilyen játékban, itt már az eldönthet egy harcot ha valaki pár hét különbséggel kezdett vagy 1 szinttel korábban jut hozzá egy fegyverhez, hol van ebben a játékos tudása? Korrekt pvp és jó pvp csak akkor lehet ha csökken a random szerepe és legalább nagyjából azokat engedi a program egymás ellen küzdeni akik nem nagyságrendileg több vagy kevesebb erőforrásból gazdálkodhattak. ha ez megvalósulna akkor a háborúk is új értelmet nyerhetnének és bár nem lennének gyakoriak a harcok de ha mondjuk az AL harcol az ELIT ellen akkor lehetne engedni akár milliós nagyságrendű lélekkút töltődést is (mondjuk a két kút méretének az összegét, feltéve, hogy a kutak közötti különbség nem nagyobb 10-15%-nál és már meg is van oldva, hoyg ne a kicsiket üssék...) mert nem arról szólna a háború, hogy az egyik fél kockázat nélkül szecskázza szét a másikat a könnyű nyeremény reményében.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
386. hozzászólás - 2009.04.17. 03:02:05
Abszolút érthető amiért az élenjárók panaszkodnak, hogy nincs kit ütni, félreértés ne essék. Csak ezzel az a baj, hogy azokon csattan, akik 5-6 szinttel alacsonyabbak, és esélyük sincs még csak az ellenállásra sem. Én egyáltalán nem azt mondom, hogy ez az elől lévők hibája, de azt se mondja senki, hogy erről a kisebbek tehetnek. Patthelyzet, de míg a most élenjáró karakterek simán tehetnének azért, hogy szintben behozzák őket, addig a kicsiknek kellene irdatlan erőforrásokat elkölteni azért, hogy legyen ÉP-je, tudjon regenerálódni, azaz játszani - legalábbis ezt mondják páran.
A háború csarnokánál jött elő ez a probléma, mert eddig a béke mint olyan, lélegzetvételnyi időt adott. Tudtuk jól, hogy majd a béke csarnokára érkezik a háború csarnoka, de ilyen kondíciók mellett azt sem lehet, hogy szépen megfizetjük a magunkét, és egy hét portyamentességet eszközöljünk ki olyanok ellen, akik adott esetben óránként akkorát ütnek belénk, hogy csak úgy füstöl.
Arielnek igaza van abban, hogy erre egy megoldás van, amiből senkinek nem származik kára, mégpedig az npc horda. Viszont addig is valahogy létezni kell, és az elől lévőket leszámítva azt látom, hogy kell a szűkítés. Sajnálatos, de így van, viszont ezért ne mi legyünk már leb*szva, akik mernek szólni emiatt.
Pontszám: 8.83
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
387. hozzászólás - 2009.04.17. 06:06:39 (Válasz Seligen #384 hozzászólására.)
- Nem az épületek miatt, hanem az épületek leprogramozásának szüneteire gondoltam.
- Hol verseny az, ha egy kimaxolt szöviből 6 szintről óránként leverhetnek háború ürügyén?
(ugyanez Bajnokság detto, viszont ott megtehetem, hogy nem jelentkezek)
- Itt érvel Zacc, Yworl, Gau. Példákat hoznak fel. Nem mindig megfelelő stlussal mindenki, de érvelnek. Erre ellenérvnek hozod a csataegyenlegüket, és sírásozol.
- Iszonysokan nem veszik a fáradságot, hogy írjanak a fórumba. Nem lehet, hogy a lekezelgetés, olykor kioktatgatás, no és a sírásozgatás miatt? (ismét kérdezem, nem tudom)
- Mit értesz igazán nagy szintelőnnyel csapkodásnak? A 44-esek már leérnek 38-ra, ez tény. Ismét személyeskedsz, azokkal, akik megemlítik, hogy gond van. Pont mindig azok ne szóljanak egy szót sem, akik szólnak, mert nem vesztesek, nem ilyenek, nem olyanok.
- Megfelelő nevek. Lehet úgy tenni, mintha nem látnád, tegyél úgy. Ehhez NC.
- Az elől járó karakterek valóban sokat ötletelnek, viszont játékosok is, világos, hogy játszani akarnak, harmadjára írom, nem elvárható tőlök az abszolut mindenkivel korrektség, ha érvényesíteni akarják a saját érdekeiket. Ezért nem kéne itt a többi megszólalot lekezelni, hülyének nézni, gagyi kompenzációkkal vakítani, és persze sírásozgatni nyakló nélkül.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.20
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
388. hozzászólás - 2009.04.17. 06:15:25 (Válasz Zaccmester #273 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.04.16. 14:37:15
Feltéve amit mondtál adott, akkor pontosan 288. Nem egy embertől természetesen, elég hozzá a top5 mondjuk. Akik persze fel fogják építeni...


Ja pardon, modositok. 40 sikeres. Sikertelen lehet sok.
Pontszám: 3
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
389. hozzászólás - 2009.04.17. 07:26:20 (Válasz Otoaak #334 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.04.16. 20:25:26
Vagy legyen reális cél bárki számára, hogy beküzdje magát a top-be...


Emlékszem, milyen öröm volt szövetségünk, a TGY számára, amikor feljutottunk a szövetségi toplista első oldalára. Arra is emlékszem, nekem mekkora öröm volt, amikor feljutottam a top100-ba (most a top10 környékén vagyok).
Annakidején az Elit Horda tagjai a top25-ből 15 helyet birtokoltak, teljesen rámentek a portyázásra. Sharpa pedig több szinttel vezetett a többiek előtt, annyira le votlam mögötte maradva, hogy az Elit élboly nem is tudott ütni, mert nem látott.

Szerinted ütöttek, amíg jöttem fel (kb. 10 szinttel magasabb felszereléssel)?


Ez tegnap este óta történt velem:

A csatában összesen 499 sebzést okoztál, és 1527 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
A csatában összesen 325 sebzést okoztál, és 1424 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
A csatában összesen 416 sebzést okoztál, és 989 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
A csatában összesen 697 sebzést okoztál, és 1023 sebzést kaptál.
A csatában összesen 613 sebzést okoztál, és 933 sebzést kaptál.
A csatában összesen 577 sebzést okoztál, és 1178 sebzést kaptál.

És Sharpa még nem is jött, ő olyan 2000-2500 körül üt belém minden nap.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.04.17. 07:33:23-kor
Pontszám: 7
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
390. hozzászólás - 2009.04.17. 07:55:50 (Válasz Otoaak #334 hozzászólására.)
"Vagy legyen reális cél bárki számára, hogy beküzdje magát a top-be"

Szerintem reális cél. Aki akar felmehet oda, csak akarat kérdése. Más kérdés, hogy ha nem fordít ugyanannyi időt/energiát/pénzt a játékra mint az ott lévők, akkor nem sok sikerélménye lesz belőle.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.80
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
391. hozzászólás - 2009.04.17. 08:22:00 (Válasz Mortimer #390 hozzászólására.)
Na ez az amit sokan nem látnak! Csak meg kell figyelni az elöl lévőket (első 100, 200, mondjuk). Hetente változik a rangsor. Sokan kapva kaptak a visszafogott fejlődésen és éppen azon vannak, hogy csendben visszatérjenek a középmezőnybe, néhányan meg így csúsznak jóval előrébb, mint szeretnék. Rengeteg lehetőség van a kapott TP befolyásolására, szinte bárki kipróbálhatja milyen elöl járni, kérdés, hogy akarja e?
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.50
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
392. hozzászólás - 2009.04.17. 08:31:18 (Válasz Zaccmester #383 hozzászólására.)
Kérdés, hogy a napi 24 óra VU-val töltött időt mennyire nevezd becsületesnek, illetve a szélsőséges POK taktikát?
Meg lehet csinálni, ha időben felismeri az ember a játékban rejtőző ezen lehetőségeket, de vajon mennyire érdekes hetekig állni ugyanazon szinten, nem haladni a küldetésekkel és állandóan figyelni, honnan jöhet a legtöbb LE a legkevesebb TP árán? Gondolom erre azok tudnának válaszolni akik odafent abbahagyták (POK Samed, illetve a TP-ző Sharpa (aki kezdte vele)).
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
393. hozzászólás - 2009.04.17. 08:41:00 (Válasz Birka #293 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.04.16. 17:21:55
De a legkeményebb az, amikor fals infókat közölsz a fórumon. Kedvencem a "Minden 20 fölötti taumaturgia +1% hatásfokot ad varázslataidra. Miklós hozzászólás 2008.10.22" volt, ami azonnal megdőlt, amint leírtad kb...


Ez speciel kb. stimmel.
Legalabbis ami a tulmodosito hatast illeti. A sebzes kicsit rafinaltabban mukodik.
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
394. hozzászólás - 2009.04.17. 08:54:30
Azt kell mondjam nagyon sok probléma merült itt fel, és az egésznek az a kiváltó oka, hogy nagyon statikus a játék.
Leírom mire gondolok, és vagy lehúrogtok vagy nem! Több út is van
Ha valakinek sok ideje van, egy kis gógyija, akkor egy visszamaradott karit alkot, alkotott jól megszedi magát lentebb aztán zárkózik és kész az űber kari.
Ha valakinek kevesebb ideje van akkor rámegy a LE-t adó szakikra és később nagy előnyre tesz szert a több összevadászott LE-vel.
Ezek után, ha szerencséje van bekerül egy jól fejlődő szövibe, és az épületek minden előnyét ki tudja használni.

Az egésszel az a baj, hogy,bármelyik utat követed a legelején nem ismered fel a legoptimálisabb megoldást elcsúsztál, és nincs semmi lehetőséged rá, hogy behozd a lemaradást.

Ezek után,ha mindent jól csináltál, de nem találsz 25-35 emberkét aki egy jó szövit alkot, és épít, mint a gép, akkor baszhatod lemaradsz menthetetlenül.

Ezen nem változtat semmi taktika!

Mondom ezt úgy, hogy jól fejlődő szöviben vagyok, Ronin!
Mondom ezt úgy, hogy szerintem későn fejlesztettem ki a LE-t adó szakikat, tisztában vagyok vele, de nem tudok semmit tenni, hogy helyrehozzam a dolgot, és mondom ezt úgy, hogy általában 150 pp-m van, mert sokat foglalkozom a játékkal, de nem eleget.
Dorn
Pontszám: 7.67
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
395. hozzászólás - 2009.04.17. 09:05:59 (Válasz Kocos #393 hozzászólására.)
Kocos, nem ide való, de meséld el nekem 40-es taumaturgiákkal hogy tudnak az emberek 100-as villámokat szórni...
Pontszám: 6.17
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
396. hozzászólás - 2009.04.17. 09:26:58 (Válasz Seligen #392 hozzászólására.)
"de vajon mennyire érdekes hetekig állni ugyanazon szinten"

29. szinten teljes 9 napot "álltam", a korábbi szinteken még kevesebbet, talán ez még kibírható. De van némi rálátásom a dologra, a másik világon a topban vagyok, és sokkal unalmasabb ugyanazzal a 10 emberrel szétpofozni egymást, a fél életemet 15% alatt tölteni, és küldetések miatt haszontalan szakértelmeket fejleszteni:)
Motivációnak ott van az a rengeteg épület, amit még fel kell építeni... nemsokára epikus emlékművünk is lesz, akárki meglássa:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
397. hozzászólás - 2009.04.17. 09:31:30
Crimson!

Inkább lépjetek be a Roninba, mi örülnénk
Teljes autonómiát kaptok, tudod állam az államban
Dorn
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
398. hozzászólás - 2009.04.17. 10:29:52 (Válasz Otoaak #301 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.04.16. 19:16:21
Ez a kárpótlás meg LE szép és jó meg minden de a többség nem cukorkára vágyik hanem korrekt harcra és ESÉLYRE random nélkül.


En igazabol ugy meghallgatnam, hogy az agressziv helyenkent alpari stilusu hozongesen tul milyen megoldasi javaslataid vannak a temara. De komolyan.

En azt gondolom, hogy a jatek helyes iranya az, ha az erosebbek megvernek. Mert az megiscsak hulyen venne ki magat, hogy hiaba fejlesztem faszan a karimat, akkor is kikapok gyengebbektol. Ugyanakkor tortenne mindez ugy, hogy a gyengebbnek ez nem tenne tonkre a jatekat. Ugyanugy tudna jatszani tovabb. Eddig minden fejlesztes arra ment el, hogy kolt el jo sok LE-t, es akkor nem 3-an, hanem 5-en fogjak leverni az EP-det.

Kene egy olyan modszer, amivel eleheto, hogy a kisebb karinak az, hogy ot leverik annyira fajjon, mintha arenaban hivtak volna ki. Semennyire. LE befektetes nelkul.

Hirtelen egy otletem van, ami lehet, hogy hulyeseg, majd elmondjatok. Legyen egy mereszseg, mint anno a TF-en. A mereszsegi szint feletti karakterek (es nyilvan a mereszseg az utesi zonaban barhova allithato) ha megvernek, akkor nem sebzodsz, allataid sem sebzodnek, de nem kapsz semmilyen jutalmat ha nyersz (0 LE, 0 TP, allat nem fejlodik). Amikor belepsz megallapitod, hogy volt 4 edzomeccs es 2 valodi.

Esetleg meg lehet bolondotani a rendszert azzal, hogy be lehet allitani egy %-os erteket, ami mind a serulesekre, mind a jutalomra hat. (50% serules es 5ö% jutalom edzomeccsek eseten)

Az biztos, hogy senkinek nem jo, ha leutok 6 szinttel es kiosztok 2000 sebzest. De sajnos arra nincs ido, hogy ilyenkor atoltozzek, esetleg atrakjam a turbot, mert addigra a celpontot leuti valaki mas.
Pontszám: 3.40
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
399. hozzászólás - 2009.04.17. 10:41:00 (Válasz Kocos #398 hozzászólására.)
Azért ne hajlítsuk ennyire félre. Senkinek nem azzal van a baja, ha egy erősebb karakter megveri. Erről jó lenne leszállni, mert úgy marhaság ahogy van. A gond azzal van, hogy ez 4 szinttel magasabb karaktertől még belefér, 5-6 szinttel magasabbtól nem.
Mondtuk egy pár okot miért nem, és egy ellenérvet hallotunk vissza, mégpedig hogy akkor kevesebb lesz a célpont. Na utóbbit én magam érvnek nem tudom elfogadni akkor, mikor már van lehetőség csökkenteni a szintlépések közötti időt.

A rendszer jó úgy ahogy van, csak 4 szint különbségre kell korlátozni a portyát, mindentől függetlenül. Itt ez maga a megoldás!
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
400. hozzászólás - 2009.04.17. 10:41:43 (Válasz majnx #313 hozzászólására.)
Idézet: majnx - 2009.04.16. 19:51:16
Engem pl nem érdekelne, hogy Jerikó rajtam csinálja meg az 50 győztes küldijét, ha mondjuk 3-4 padlózás után leesne egy potya csp. Egész nap pihennék, "kick me" felirattal a hátamon, és élvezném.


Elsore tetszett az otlet, de ugy velem, eros visszaelesekre adna lehetoseget.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!