Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Háború tornya
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
501. hozzászólás - 2009.04.18. 10:06:20
Gau nektek azért kellett a BCS hogy nyugodtan tudjátok portyázni a nálatok kisebbeket, ezt egy nonszensz kiskapu miatt tudtátok megtenni. Most ezt elvették, ami lehet nektek rossz, de összességében a játéknak jó.
Nem kell ilyen kicsinyes bosszú hogy akkor kapjon valami negatívumot a HCS is.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.33
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
502. hozzászólás - 2009.04.18. 10:11:20 (Válasz Almási Viktor #501 hozzászólására.)
Hagyjuk már ezt, Viktor, azt se tudod miről dumálsz.

De segítek, azért húztuk fel a Béke Csarnokát, hogy nyugtunk legyen a TGy-től, kb egy hete (pontosítok: 2 hete ). Erről ennyit, nagyokos.

És hogy jó a játéknak? Hm... mire is alapozod mindezt, mesélj csak.

Kicsinyes bosszú, mert Butch felhívta valamire a figyelmet, és én javasoltam valamit? Öreg, azért gondolkodj már kicsit.
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.04.18. 10:13:28-kor
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
503. hozzászólás - 2009.04.18. 10:12:48 (Válasz Damage #500 hozzászólására.)
"védjen a farmolás ellen"

Mivel egymást nem ütitek, a kockázatmentes és főleg rendszeres portyázások is kimerítik a farmolás fogalmát. Az egyetlen hátráltatása ennek valóban a békeidőszak volt. Nem is volt hadüzenet hónapokig, pedig még a BCS-t se húztuk fel. A TGY-s hadüzenetkor építettük fel, vagy 2 hete, amit az unalom miatt küldtek. Sz@r lehet csak tesószövit és nehéz ellenfelet látni a portyalistán hetekig...
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
504. hozzászólás - 2009.04.18. 10:15:33 (Válasz Almási Viktor #501 hozzászólására.)
Viktor, te régebben nem mondtál ekkora marhaságokat.
Talán a Káosz farmszövetsége a Lélekszipolyozók, vagy miért írsz ekkora ferdítést?
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
505. hozzászólás - 2009.04.18. 10:25:26
Én harcolni jelentkeztem ebbe a játékba nem BCS mögött kuporogni.
Karakterfejlesztésbe az is beleszámít hogy a végzeturad a fentről jövő támadások ellenére is játszható legyen.
Tudom miről beszélek, én vagyok az a másodvonalbeli gyémánt aki az Elit-Azúr világ1uralomra törő szövetségének a levét issza.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
506. hozzászólás - 2009.04.18. 10:44:48 (Válasz Almási Viktor #505 hozzászólására.)

Ezen a célodon viszont mit ártott az 1eduralkodók békeidő miatti kimaradása? Természetesen a Ti esetetekben a BCS nélküli 7 napról beszélve.
Pontszám: 5
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
507. hozzászólás - 2009.04.18. 10:45:21 (Válasz Zaccmester #503 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.04.18. 10:12:48
"védjen a farmolás ellen"

Mivel egymást nem ütitek, a kockázatmentes és főleg rendszeres portyázások is kimerítik a farmolás fogalmát. Az egyetlen hátráltatása ennek valóban a békeidőszak volt. Nem is volt hadüzenet hónapokig, pedig még a BCS-t se húztuk fel. A TGY-s hadüzenetkor építettük fel, vagy 2 hete, amit az unalom miatt küldtek. Sz@r lehet csak tesószövit és nehéz ellenfelet látni a portyalistán hetekig...


Újabb csodás haditerv
Most el foglak szomorítani, de pont azért deklaráltunk rátok, mert magas szintű testvéreink számára meg sem jelentek a portyalistán, nekünk meg annyi célpontunk van még, hogy nem érdekel pár kieső. Nagy titok ez, bárki megállapíthatja a veszteség mértékét, aki rááldoz 2 percet a toplista tanulmányozására

Amúgy áruld már el légyszíves, hogy kit NEM üt a TGY rendszeresen? Kíváncsi lennék transzparens testvérszövetségeink kilétére...
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
508. hozzászólás - 2009.04.18. 10:45:30 (Válasz Almási Viktor #505 hozzászólására.)
Képzeld, én is. Én is azért vagyok itt, hogy "harcoljak" a többiek ellenében, és igyekezzek jobb lenni náluk. Azokkal, akikkel nagyjából egy szinten vagyok, és nem azokkal, akik mérföldekkel járnak előttem. Nálunk senki nem akart Bcs-t építeni, inkább kicsengettük azt a dellát, ami a győztesnek járt, ha legyőzött. De mikor odáig fajul a dolog amíg, akkor azért elkondolkodunk.
Elgondolkodunk, hogy vajon hogy a fenébe győzzük meg a szövetségünk felét, hogy ugyan ne töröljenek már, hanem játszanak tovább. Elgondolkodunk, hogy megszólaljunk-e itt a forumon amiatt amit rossznak ítélünk, mert itt úgyis elküldenek a francba, vagy éppenséggel le "kicsinyes bosszúállóznak" vagy közellenségnek titulálnak.
Lehet mondani bármit, a játék nem a most 47.szintől felfelé tanyázóknak van. Illetve nem nekik kellene hogy legyen. Az ő dolguk az lenne, hogy javítsák a hibákat, akár a saját kárukra is. Ehelyett ha mondani merészelünk valamit, amit mi úgy látunk hogy jót tenne főként az alsóbb szinteken lévőknek, helyből cinikus, arrogáns, olykor durva hsz-eket kapunk.
Játszunk így? játszunk hát, Viktor.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
509. hozzászólás - 2009.04.18. 10:46:53 (Válasz Damage #507 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2009.04.18. 10:45:21
Idézet: Zaccmester - 2009.04.18. 10:12:48
"védjen a farmolás ellen"

Mivel egymást nem ütitek, a kockázatmentes és főleg rendszeres portyázások is kimerítik a farmolás fogalmát. Az egyetlen hátráltatása ennek valóban a békeidőszak volt. Nem is volt hadüzenet hónapokig, pedig még a BCS-t se húztuk fel. A TGY-s hadüzenetkor építettük fel, vagy 2 hete, amit az unalom miatt küldtek. Sz@r lehet csak tesószövit és nehéz ellenfelet látni a portyalistán hetekig...


Újabb csodás haditerv
Most el foglak szomorítani, de pont azért deklaráltunk rátok, mert magas szintű testvéreink számára meg sem jelentek a portyalistán, nekünk meg annyi célpontunk van még, hogy nem érdekel pár kieső. Nagy titok ez, bárki megállapíthatja a veszteség mértékét, aki rááldoz 2 percet a toplista tanulmányozására

Amúgy áruld már el légyszíves, hogy kit NEM üt a TGY rendszeresen? Kíváncsi lennék transzparens testvérszövetségeink kilétére...


Hűűű... na most akkor mégis van kit ütni, csak a nagyon nagyoknak nincs?

Kezd érdekes lenni ez, kérem
Pontszám: 5
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
510. hozzászólás - 2009.04.18. 10:49:02
Lehet, mégsem olyan jó ötlet a csak erős játékosokból álló szövetség? Mondjuk én azt hinném, hogy ha tényleg drasztikusan csökken a portya lehetőség a top lista elején az a fejlődés lassulásával jár a kevesebb TP miatt. De ennek nem sok jele, így nem is frissül valami gyorsan a névsor.
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
511. hozzászólás - 2009.04.18. 10:54:02 (Válasz Damage #507 hozzászólására.)
Olvass vissza kb. tegnapig, ahol történt pár elszólás a top elejéből...
Pontszám: 5
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
512. hozzászólás - 2009.04.18. 10:54:05
Mivel nálam okosabb ember már leírta :

Mire tudott támaszkodni Lady Jessica a megpróbáltatások idején? Gondoljátok át alaposan ezt a Bene Gesserit-mondást, és talán kiderül belőle: “Az az út, amelyen a legkisebb kitérő nélkül végigmennek, sehová sem vezet. A hegyre csak egy kicsit mássz föl, hogy kipróbáld, hegy-e. A hegytetőről nem láthatod a hegyet.”
Pontszám: 8.75
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
513. hozzászólás - 2009.04.18. 11:02:12
Egyszerűen kabaré az amit itt a Káosz és Vér egyes tagjai produkálnak...

Nem ti vagytok az elsők, akik el vannak verve. A TGY, EH, AL sok tagja fölött állnak 6 szinttel nagyobbak, ahogy nálatok is. Ugyan ez a helyzet a VM-el, a Tyranttal, a Primal Gods-al, a Roninnal, a Sötét ösvénnyel, a Laraxianssal. Mindenki ugyan abban a cipőben jár mint Ti. Sőt, ezek közül jópár szüvetség 4-5x annyi nagy verést kap mint Ti. Miért van az, hogy mindenki más tud alkalmazkodni a változásokhoz és nem küldi őket padlóra két nagyobb verés. Ti napok óta ugyan azt szajkózzátok, szidjátok az élen állókat, fújtok a változásokra, ahelyett, hogy megtennétek azt, amit a másik 8-10 szövetség: alkalmazkodjatok a nyagy sebzésekhez, ahogy mindenki más teszi.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.44
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
514. hozzászólás - 2009.04.18. 11:06:10 (Válasz Zaccmester #511 hozzászólására.)
Megpróbáltam visszaolvasni, de képtelenség. Gauval kézenfogva gondoskodtatok arról, hogy a topic értelmetlenné és olvashatatlanná váljon. Szóval hol az infó?
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
515. hozzászólás - 2009.04.18. 11:09:56
Halkan megjegyzem, volt itt Tyrantos, Roninos, a többieket nem figyeltem...

Elképesztő ez ám. Az az igazi kabaré, hogy páran elérnek valamit, mert elég kitartóan eszik a vezetőség fülét, de aztán akinek a nyakába vágták az újítást, az alkalmazkodjon.
Nem, nem ők, mindenki más, hozzájuk, a nemtámadásukhoz, mindenhez. Ismét.
Egyébként tényleg parttalan, míg ez a demokrácia így megy, addig fölösleges.
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.18. 11:10:46-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
516. hozzászólás - 2009.04.18. 11:17:25 (Válasz Ariel #513 hozzászólására.)
Röviden: Ti miért alakítjátok saját elképzeléseitek szerint a játékot, az alkalmazkodás helyett? Van erről valami papírotok, hogy ez a játék Nektek készült? Csak tudjam már pontosan.
Pontszám: 9
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
517. hozzászólás - 2009.04.18. 11:18:26 (Válasz Damage #514 hozzászólására.)
Kérlek ne legyél lusta képbe kerülni, ha már véleményezni nem vagy az. Köszi
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
518. hozzászólás - 2009.04.18. 11:21:48 (Válasz Darah #515 hozzászólására.)
Nem tudom ki lehetsz a játékban, de leírtad a lényeget. A külső fórumot rendszeresen használók zöme tudjuk hol játszik. A hsz írók 80-90%-a szintén. NC
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
519. hozzászólás - 2009.04.18. 11:22:15 (Válasz Darah #515 hozzászólására.)
Félreértettél... nem az újításhoz kell itt alkalmazkodni, hanem ahoz, hogy megnőtt a sebzés amit a nagyobbaktól kapsz. A játék eleje óta az erősebb üti a gyengébbet, ez senkinek nem újdonság. Az újdonság annyi, hogy elért a játék arra a szintre ahol nagyon megugranak a sebzések. Ehez kellene alkalmazkodni. Létezik több módja is, elég sok fejlesztés valósult meg ebben az irányban (védelem ital, sebgyógyítás, mágikus regeneráció). Aki nem akarja használni őket, és az egészsége is csak 45 az ne csodálkozzon, hogy nem marad ép-je semmire.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
520. hozzászólás - 2009.04.18. 11:23:05 (Válasz Kocos #462 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.04.17. 18:58:45
Kiveve ha az NPC horda ugyesen kerul be. Mindenkeppen jo lenne, ha a felzarkozas lehetosege a mostanihoz hasonlo modon megmaradna.


Nincs ügyes bekerülésre lehetőség. Én most is felélem a portyapontjaimat, felerészt saját szinten és felfelé ütve, felerészt lefelé. Az én szempontomból az előttem levőknek plusz ellenfél bekerülése, amiből TP-t szerezhetnek rossz, mert a felzárkózást nehezíti/lehetetleníti el.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője