Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zotmund

Oldal: 12345
Dátum: 2014.01.31. 11:21:13
Mi a töltés mennyiség jele?

Nos a töltés jele a Q a mértékegysége coulomb, jele C. A kérdés alapján nehéz eldönteni melyikre gondol, de a válaszok között mindkét betű szerepel.
Dátum: 2013.12.22. 14:51:35
Kipróbálnék egy világot, ahol a karakterek kb. 2 hét után mindenképpen szintet lépnek. Persze kellene mellé valamilyen szabadságolás, hogy ha valaki nem képes fellépni pár napig nem bukjon.
Ha emelet véges a játék az sem feltétlenül szentségtörés pl. 100. szint elérésekor újra indul a karakter (elsőkből lesznek az utolsók ).
Dátum: 2010.05.27. 08:46:33
mi okozta régebben a pestis járványt?
a hullákból *
egy bogár
kutyától
egértől

Azt hiszem erre szokták mondani, hogy minősíthetetlen. És az is aki elfogadta a kérdést.
Dátum: 2010.05.11. 06:21:53
Ezek szerint a portya a V1 szabályai szerin fog menni és nem a V3 szerint?

Személy szerint, azért a V3 játszok, mert utálom hogy percre pontosan kell a gép elé ülnöm egy játék miatt. Más részt a V3-n kevesebb LE-t nyerhet az ember, de jóval gyakrabban. (70 szinten már gyakori a 2-3 ezer Le-s portya)
Dátum: 2010.05.08. 12:34:54
Következő alkalommal (ha lesz) lehet azonos jutalom vagy az első két hétben jelentkezés a létszámok ismerete nélkül, majd két hét az esemény.
Dátum: 2010.05.01. 23:19:04
Ha a saját hordámból egy 100% fertőzöttségű megtámad azt nem tudom vissza támadni ?
Dátum: 2010.04.23. 10:54:33
Kösz, mindig tanulhat az ember, ha akar . Nyilván nem a bejelentkezésnél kellene vizsgálni, hogy vajon élőszemély játszik. Ha ritkán kerül rá sor nem túl zavaró, egy-két naponta kitölthető. Aki meg sokszor fen akad rajta azt végleg kilehet zárni.
Dátum: 2010.04.23. 07:48:15
Belehetne rakni a normál játék menetbe, egy a regisztrációnál
"Vizuális megerősítés: írd ide a képen látható betűket. (ügyelj a kis- és nagybetűkre!)"
néven szereplő elemet (nem tudom mi a rendes neve ) , ha csak naponta egyszer jelenik meg véletlen szerűen még nem lenne zavaró, főleg ha szűrné az automatikus "játékosokat".
Dátum: 2010.04.18. 08:48:35
Az egyik állatomat nem tudom beküldeni a kennelbe. (egyszerűen nem jelenik meg a gomb)
Maximum ÉP és morálon van.
Dátum: 2010.04.14. 23:41:31
Az amit írtam nem ugyan az mint a 4. világ, hisz maga a világ folyamatos lenne és a játékosok / szövetségek közti erőviszonyok is mozgásban lennének. Persze egy bejáratott karakterről én sem szívesen mondanák le.
Dátum: 2010.04.11. 20:20:55
Szerintem a probléma épp a nem véges világ. Ezért nem lenne jó bármilyen formában a halhatatlan karakter. Ez szemmel lathatóan pangáshoz, egysíkú játékhoz vezetett, bebetonozott karakterekkel.

http://hu.wikipedia.org/wiki/A_halhatatlans%C3%A1g_hal%C3%A1la
Dátum: 2010.04.11. 09:27:00
Hasonló korlátozás lehetne az épületeken is. Lenne egyfajta állag romlás, az utolsó beépített szinthez szükséges Le százalékában, ez minden egyes nap levonódna az beépített Le-ből és az épület szint vesztését is okozná állandó építés nélkül. A mértékét akkorára kellene beállítani, hogy ne igazán lehessen minden épületet kimaxolni. Így az adott szövetség taktikáján múlna mely épületek fontosak számara, melyeket hanyagol.
Dátum: 2010.04.11. 08:58:03
Szerintem a V1,V2,V3 problémája, hogy előbb utóbb beáll. Kis változással ugyan azokat ütöm és engem is ugyan azok ütnek. Az alapszakértelmeket mindenki kifejleszti é ennyi. Ebből következik, hogy a végtelen élettartalmú karakterek egy idő után unalmasak.

Szóval szerintem a V5-őn legyen a karaktereknek életkora. Nagyjából 3-5 hónap után újra indulna a karakter. Az új karakter esetleg örökölhetne Le-t vagy két-három tárgyat, de alacsony szintről indulna.

Pár részlet:
-A karakter élet ideje fix érték lenne (valós időben pl. 3 hónap) amit varázslatokkal nyújthatna el. Vagyis minden nap egyre növekvő mennyiségű Le-t kellene erre fordítania, extrém élettartam megnyújtás esetén végül nem tud eleget össze szedni és mindenképpen újra indulna.
-Az új karakter csak őskövek/kiéget őskövet és meghatározott számú tárgyat (pl 3.) örököl, de a tárgyakból csak azt tudja használni amit meg is tudna venni.
- Az új karakter részben örökölné a régi nevét pl. Algorn fia Béla.
Dátum: 2010.04.05. 09:15:21
Nos igaz semmi köze semmihez , de most láttam, hogy az Időkereke sorozat 12. befejező része már meg jelent angolul. Tervezi a Beholder kiadó a megjelentetését magyar nyelven? És ha igen ez előfordulhat még ebben az évben?
Dátum: 2010.02.02. 07:03:25
Melyik túdos nevéhez fűzödik a gravitáció leírása?
Albert Einstein
Isacc Newton
Szentgyörgyi Albert
Neumann János

A gyönyörű helyes írás, valamint két jó válasz lehetősége (Albert Einstein, Isacc Newton) is kihangsúlyozza a kérdés szépségét.
Dátum: 2010.01.19. 13:25:56
Mikor van dagály?
amikor nincs Hold az égen
amikor a hold Föld közelben van
amikor napfogyatkozás van
amikor a Hold Föld távolban van

Próbálok visszafogott lenni, de ez egy nagy baromság, ezért elég nehéz kitalálni a kérdés feltevője szerint melyik lehet a jó válasz.
Dátum: 2010.01.17. 14:30:02
Egy-egy épület építésének elindítását feltételekhez lehetne kötni (vagy bizonyos szinteket).
Pl.
Háború csarnoka: nyertes háború után max. 10. nappal
Bűvös Kunyhó : mindenkinek legalább két aktív állata legyen
Nekrofun Fókusz : mindenkinek legalább 100-as IQ
.
.
.
Mondjuk kisebb maximális létszám mellett, erősíthetnék a csapat szelemet. És megfontoltabb lenne az új tagok felvétele.
Dátum: 2009.12.28. 18:16:07
1. A szakértelmek maximális szintjét kapcsolni lehetne egy-egy tulajdonság értékéhez, vagy a karakter szintjéhez.
2. A kereskedelem nem plusz szinteket adna, hanem egyszerűen a csak a kereskedelem szakértelmednek megfelelő szintű tárgyat vehetsz meg (max a saját szinted vagy 10).
Dátum: 2009.12.28. 10:30:34
Magyarországnak mi az államformája?
alkotmányos monarchia
szövetségi köztársaság
egyközpontú köztársaság
abszolút monarchia

Legalább a saját országod államformáját tud. (főként ha még kérdést is gyártasz belőle)
Dátum: 2009.12.27. 08:22:29
Igazság szerint én sem tudom. Szerintem nincs olyan nagy jelentősége ki melyik hordában van. Persze épp azért inkább csak reklámnak lennének jók az új hordák.
Oldal: 12345