Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Téglamester

Oldal: 12
Dátum: 2014.07.05. 09:32:18
46 kiégett őskő átváltása megtörtént 46 platinára

ahhoz képest, hogy már 2 napja nem lehet váltani most mégis
Dátum: 2014.05.18. 21:11:08
az ugy tetszetős

vadász kari lévén illene egy ilyet összeharácsolnom:)

egye fene még prémre is költenék

Persze ha ez volt az eredeti terv ezzel az uj relikkel , de nekem bűzlik ez a dolog mivel a leírása csak 10%ról beszél:)

Bár ebben a játékban sok helyen pontatlanul van fogalmazva
Dátum: 2014.05.18. 21:00:58
korlátlanul lehet benne LE-t tárolni eventekre ...(persze ha gyűjti valaki a dukátokat)

De nem kapsz ilyen tönkrement relikviát ha térkapuzás előtt legalább egy fókuszkristályt eladsz az aukciós házban(térkapusat pesrsze)

nekem erre jobban megfelel mint újabb bonyolítás meg váltogatás , már így is annyi mindet lehet erre-arra váltogatni , aztán mikor átváltom meg pont az fog hiányozni amit váltottam
Dátum: 2014.05.18. 20:53:57
tehát ha jól számoltam , akkor 1le hijján 22%ot kaptál a vadászatra a jó kvízválasszal, a rosszal meg 10%ot (vagy nem válaszolással)

Kérdés akkor csak az marad., hogy ez direktbe lett így tervezve , vagy bugos és mindenképp hozzászámol 10%ot a vadászatra?
Dátum: 2014.05.07. 09:01:46
nem úgy van,- nem oltja ki a másik szakija a te szakidat ezt hivatott a vastagbőr csökkenteni de 1 vastagbőr szaki nem egyenlő egy másodlagossal,

A másodlagos támadás %-osan sebez a bevitt sebzésed arányában , a vastagbőr meg sebződéspontot csökkent egy szaki 1 pontnyit szal az égbe fel lehet emelni de sose fogja nullázni a másodlagost hisz annak hatása legminimálisabb esetben is 1 sebzés az állatba

ha jol okultam ki a wikin eddig a dolgokat, meg a mesterek jól okítottak ki az évek alatt
Dátum: 2014.05.07. 08:46:42
másodlagos vari 110 nél bemaxol legjobb tudomásom szerint , tehát 60at potyára emeltél rajta

a klonok a másodlagos varit, illetve másodlagos támadást nem másolják már az előző eventen ki lett véve ez a rész csak az acsarkodást , azon felül semmilyen állatsebzést nem okoznak a klonok
Dátum: 2014.05.07. 08:28:28
Újra támadok ezen a mezőn (mai 66. csata, 2 PP-ért és 1 eseménypontért)

Szerintem ennél jobban nem lehet senki szájába belerágni hogy már nem 1pp-be kerül egy csata.

És az event ismertető részben pedig le van írva, hogy idézek:

"Ismertető
A Hordák Harcában az a horda nyer, amelyik a legtöbb pontot szerzi. Minden nap délben 1 pont jár azokért a mezőkért, amelyeken az adott hordának éppen a legmagasabb győzelem százaléka....."

Idézet: Durten - 2014.05.07. 08:10:22
Köszönöm, hogy a sok sírás-rívás célba ért, és sikerült változtatni a klónok erején, a topperek javára, aki meg amúgy is gyenge még ebbe az eventben is szenvedjen, standing ovation for everyone


nos ezt megcáfolnám mivel egy eytrém gyenge szinte kizárólag építő karim van v5-ön (lehet csekkolni )
ez az első olyan event amiben részt tudok venni ilyen elbarmolt karival is , 30pp-n mondjuk vesztettem de nem klonok ellen hanem az eltorzult játékos klonok ellen, mivel azok ellen amugy is vesztenék semmi meglepetés nem ért , miután elfogyotta PP-m 15 re tettem magam és így meg ilyen 1 sebzéseket kapok

felbuzdulva, hogy tudok portyát nyerni kihuztam maxra az energiahasznosítást és mint fika építő 7000LE-ket szedek be egy csatára , nos ezt a hétköznapokban sose tudnám megtenni ugyhogy én most kiállok az event mellett

Aki erős kari az is tud öltözékkel állatokkal variálni, pl ne akarj egy 200as állattal nyerni magad ellen vigyél kicsi állatokat nameg olyat aminek nincs acsarkodáás szakija , aztán láss csodát már nem is olyan nehéz nyerni
Dátum: 2014.05.06. 10:45:12
100as szint feletti tárgyakhoz 20 kereskedelem kell egy szinttel feljebb láss

81 től 100ig 190 es kereskedelem kell a 101 es cucchoz 210 a 102 eshez pedig 230 as kereskedelem kellene neked
Dátum: 2014.04.27. 08:57:55
Mire használják a csipkehúst?
Sültekhez
Tésztákhoz
Tea készítéshez
Leves készítéshez

azt hiszem itt kimaradt a "nem" szócska,mert a helyes válasz a tea készitéshez
Dátum: 2014.04.13. 06:24:49
lehet utálni fognak nagyon sokan de nem bánom

feltűnt valakinek rajtam kívül, hogy v5ön lassan egy éve nem növekszik a szövik építési átlaga egyáltalán ?

most lehet hurrogni csak ha már alapszabály akkor ...

na lehet letámadni hogy minek szóltam
Dátum: 2013.10.21. 12:36:52
tárgytalan
Dátum: 2013.10.10. 20:11:48
ez az event a V5re nem igazán jó ötlet még ha csak 100TP-s vadászattal számolnák 1000 vadászatot eseménypontért meg mellé 25-30TP-vel 1000 csatát és mást még nem csináltam , az már majdnem 10 szintlépés vagy több:D

Gondolom ez a cél meginduljanak a karakterek felfelé, de ne optoljanak nagyon csak szaladjanak fel, hisz kell a célpont a már évek óta pihenő nagy kariknak
Dátum: 2013.10.02. 10:44:02
V5-ön még továbbra se lehet látni a bajnokin kik indultak,- ez már úgy látszik így marad ameddig világ a világ
Dátum: 2013.09.19. 22:44:43
nesze neked ingyenes játék

újfajta játéktechnika:
regisztrálj egy karaktert
várd meg a befizetési akciót
majd az égvilágon semmit ne csinálj
az akció keretein belül mostmár kapsz tult is ,a kapott köveken havonta megveheted a relikvia kupont, így ha nagyon türelmes vagy , minden erőfeszítés nélkül akár egyes szinten meglehet mindenféle relikviád mithrill fokozatig templom és felesleges tp nélkül.És ha mákos vagy még körbe is építenek fajinul .Aztán mondjuk 2-3 év múlva elkezdhetsz játszani immár verhetetlen kariddal .
Vagy B verzió , 30as szintig elrohansz s ott parkolsz le , így a pp már nem megy feleslegbe , tudsz állatokat hizlalni , 2-3 év alatt évi minimum 12 ezer kihívással szép nagy állataid lehetnek , pluszben a fentebb már felsorolt előnyökkel egyben

"A Végzetúr online fantasy játék Neked készült!
Ez a fantasy világban játszódó online szerepjáték böngészőből, ingyen, letöltés nélkül játszható."

Persze -persze , de azért jobb ha a fenti recept alapján játszik mindenki .
Dátum: 2013.09.19. 15:59:33
http://vegzetur.wikidot.com/kincseskamra

A licit idő növekménye n. egymás után visszahívott epik, és x-es kincseskamra esetén: 170−5∗(x−16)+24∗(n−1)

kincseskamra16 os szintnél lehet visszahívni, de ha elsőre van visszahívva , akkor 190 óra a licit ,tehát ti egymás után többször hívtatok vissza kis szintű kamra mellett.

türelem ameddig lejár a licit és ne hívjatok vissza , csak majd akkor, ha magasabb szintre emelitek a kincsest
Dátum: 2013.09.02. 16:00:27
Az acsarkodás független minden mástól.
Ha talál, ha nem az állatod kap sebzést .
Dátum: 2013.08.29. 00:14:58
talán kijegyzeteltél minden kérdést ? Vagy honnan tudod, hogy ugyanazokat a kérdéseket kaptad ?
Dátum: 2013.08.29. 00:05:29
Egyéb menü>gyorsítások>kényelmi funkciók megvétele 50kő>plusz aktív prémium tagság
Végeredmény az amit most kértél azaz amiből lehet többet venni pl gyógyital, abból egyszerre 20db-ot vehetsz meg ha van annyi LE-d is persze
Dátum: 2013.08.20. 21:23:13
Melyiket nem egész estés rajzfilm?
Pom Pom meséi
Szaffi
Lúdas Matyi
Vuk

megint becsúszott helyesírási hibával, így értelmetlen a mondat
Dátum: 2013.08.20. 08:24:57
Fogalmazz már egyszer az életben magyarul érthetően, mert mindig többször el kell olvasni amit írsz, hogy az ember felfogja.
Tanulj meg magyar fórumra magyarul írni és helyesen.

Ha nem csak írnál, hanem olvasnál is néha ,akkor tudnád nem csak a te problémád ez a küldi, de ha ilyen nehéznek érzed gy teljesíteni, gondolj bele akik, 60as karakterszint alatt ismétlőznek nekik meg csak 10 kalandjuk lehet és még 5 db-ot kell találjanak(persze ha van olyan aki így is bevállalja)

Én 12 kalandot tudok tárolni, de nem érzem így, hogy szívok vele , kalandok megoldása közben indítok pár kihívást esetleg portyát, meg elmegyek vadászni 1-2-t egyszerre , de soha nem várom ezzel meg, hogy kifogyjak nullára kalandokból, és pár cselekvéssel összeszedem a maradék 3at.
Szívás akkor lenne a dolog, ha nem szabadon választható lenne a küldik sorrendje és kötelezően kellene megoldani a 15 kalandosat , mielőtt pl elzavarhatnál pár állatot kennelbe TP mentes küldi Le-ért ,- na úgy érteném a hisztid okát, de ameddig magadnak veszed fel a küldit tudván, hogy vagy bejön a 15. vagy nem az általad rászánt erőforrás ráfordítással , addig ez csak a te problémád

Volt mikor 1 nap alatt lettem kész (ritka eset),van, hogy naponta 2 x így is meg tudom csinálni ezt a küldit, de ettől nem kellett magamnál tartani 100ezreket, hogy majd be tudjam fejezni, ugyanis a kaland száma ismert adat , innentől kikeresed wikin ,-látod milyen próbák lesznek benne , gyógyital vp ital ezekből veszel előre pár db-ot és elköltheted a maradék Le-d

Ha lesz is változás a tárolható kalandok számában , biztosan nem azért lesz , mert te még egyszer vagy inkább még 3x beírtad ide a fórumba.
Oldal: 12