Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Turul77

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2016.12.13. 18:25:49
Köszi
Dátum: 2016.12.13. 16:53:30
Egyáltalán hány szintes a Verem?
Dátum: 2016.10.05. 21:08:45
Sehol nincs olyan szabály leirva, hogy az a karakter aki katakombában ül, az inaktivnak számit. Az az inaktiv, aki nem lép be a játékba. A katakombás kari ha belépked, az aktiv tag.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2016.09.08. 15:17:29
szerintem ha vesztes csatára jár bizbasz akkor döntetlenre is járjon,és a másik ha megtámadnak és nyerek akkor is járhatna ha már bukottra jár ha én támadok és vesztek
Dátum: 2016.07.12. 18:48:10
Mint az óvodába
Lassan mindenhol már itt forumba csak gyilkoljak az emberek egymást
Gratulalok a gyerekesseghez
Dátum: 2016.06.21. 18:07:15
azért az automata gyógyítást is hiányolom a harcoló állatoknál
állandóan kattingatni kell,hogy bírja-e az állat
Dátum: 2016.06.20. 17:32:01
Ennyi erővel akkor azt is mondhatjuk,hogy ha nem akarod hogy ellopjak a koveid rakd a kristalyositoba...ennyi
Mit kell ezt tulbonyolitani megint ennyire
Dátum: 2016.06.20. 16:40:54
de nem azért gyűjtöd,hogy a végén be kelljen dobálnod,mert másképp nem szerezhetsz
ez baromság
Dátum: 2016.06.20. 15:45:59
megállapodunk a számban, és kész, ha valaki eléri ezt a limitet, attól kezdve a lopásokkal nem, vagy csak minimum követ fog vinni, amíg ez alá a szám alá nem esik.

Ez azért is kicsit gáz,mert ugye mini eventekbe is vannak olyan feladatok,hogy szerezz kiégetett,vagy vannak küldik
Akkor ha maxon vagy akk valahova az ember patyálja először el,hogy tudjon szerezni?!
Dátum: 2016.06.17. 15:04:18
a mágikus regeneráció száma
Dátum: 2016.06.16. 06:21:58
megint ott tartunk,hogy pár karakternek sok minusza lesz v sokat visz
ezt azért nem egyszerűsítsük le ennyire,mert nem minden világon vagy karakternek vagy szinten lehetséges
én is mint sok már karakter megvettük,küzdöttünk,fejlesztettünk
és mivan....megint rakjunk be egy könnyítő fejlesztést,hogy egyeseknek jobb legyen
azért ne legyen már minden gond egy fejlesztéssel megoldva
mehet a kukába a sok évnyi fejlesztés,mert valakik megkapják ingyé a dolgokat
azért ez nem így működjön már
Dátum: 2016.06.14. 17:02:16
Turul77
Helló!
Érdeklődni szeretnék,hogy ebbe a mini eventbe lesz e smaragdszelence?
T
ma, 16:34
Miklós
Szia,
Ezen az eseményen ez a tárgy most nem lesz kérhető.

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2016.06.03. 18:24:46
ez jó lenne ha az inspirációs karaktereknél (nem a relikes inspirátor) osztodna a találási esély az inspiráció mértékében,mert nagyon el fognak így ezzel szálni,és nem tartom fernek,hogy ők az inspirációjuk által többet kapnak
Dátum: 2016.05.18. 07:17:45
Mindenki csak arrol beszel h mi lesz ha vki eleri a szintmaximumot
Ők szinte minden szintlepesnel kapnak pók bolcsesseget es egy helybe fognak topogni es fejlődni
De senki nem beszel arról h mi van vagy lesz mondjuk a 200 es az az alatti szintuekkel,es arrol sem szól semmi h hogyan fogjuk az egy helyben topogasukat behozni.
Ez nem erdekel senkit,pedig sokkal tobben vannak azok akik nincs kozel a szintmaximum szinjehez.
Es erre mi a megoldás?
Mert tp töméssel behozni őket az tuti nem.
Ugyan úgy megmarad a szakadék.
Én nem az inspirátorról beszélek,hanem arról hogy vannak inspirációs karakterek akik,akár 2,5x-es erőforrást kapnak a nagyobb szintűek beéérése érdekében.
Azokról akik az inspiráció miatt naponta akár 2x annyi erőforrást kapnak,és ebből kifolyólag akár dukátot,akár mytot,és egyéb előnyök.
Dátum: 2016.05.17. 20:22:02
Nem mindenkinek kell a plusz tp,ne akarjanak mar adni,es had en dontsem mar el hogy hogyan haladok,ne pumpaljak a sok-sok tp-t
Azzal sz.rt se érek ha mellé semmi Le nem jár
Nem mindenkinek az a szandeka a jatekba hogy beerje a maxosokat szintbe
Ne kenyszeritsek már ezt rank azzal hogy ha kell ha nem tp-t adnak!
En erősödni es fejlodni akarok es nem szinthuszarkodni
Nem azert kinlodtam a karimmal ennyit hogy el legyen b.szva a sok tp-vel
Eleg igy is mar a sok esemenybol szerezheto tp
Hozza teszem nem vagyok pók kari de nem is akarok szinthuszarkodni
Dátum: 2016.05.17. 18:11:25
A top lasított karikat némelyiket most se lehet beérni Tö-be
Kérdem én
Hogy fogok egy olyan karaktert beérni Tö-be aki egy max szinten fog fejlődni?
Nekem nem kell tp,az max a szintkérdést oldja meg,de nem a Le szerzést egy szinten és abból adódó fejlődést
Nekem ez abszolút nem világos
Ok kapok Le-t vmennyit ha elérek egy bizonyos szintre,de biztos nem milliárdokat amit a max szinten mozgó játékosok szereznek az egy helyben topogással
Jelenleg a 20 szintből adódó előnyt se igen lehet legyűrni,vagy a több évnyi játék idő különbséget,akkor hogy is fogjunk azt az előnyüket utolérni amit a szintmaximummal kapnak?
Ismételném,hogy én nem TP-be akarom beérni,mert azzal sokra nem megyek ha egy halom tp-t kapok a semmire,aztán el van b.szva a kari azzal amit évekig fejlesztettem
Ezt mégis hogy akarják megoldani?
Dióhéjban az egyéb felvetett témákról:
- Fő fejlesztési irány: továbbra is olyan fejlesztésekre szeretnénk koncentrálni, amelyek nem csak és kirázólag a legerősebb játékosoknak szólnak, hanem a nagy többség számára hozzáférhetőek, és nem jelent előnyt, amit korábban szereztél, felhalmoztál. A csatlós rendszer jó példa volt erre.


nagyon jó példa
de akkor az inspirációs karik ne az inspirációnak megfelelő mennyiségű mytokronitot szerezzenek,mert előnyük van ebbe is,osztodjon ez is,mert ez sem fer
Buildermann már említette
Dátum: 2016.05.14. 06:25:34
én többször háborogtam már itt a fórumba az inspiráció miatt,de senki nem foglalkozott vele,vagy lehurrogtak
de ahogy látom más szemét is kezdi szúrni
még mindig azt mondom,hogy nem jogos a sok erőforrás amit kapnak és az abból származó előnyei se
ideje lenne már ezzel is kezdeni valamit
Dátum: 2016.05.03. 18:18:00
tehát a max szintesek kapnának szintlépéskor egy pók bölcsesség szerűt
akik meg az ütőtávjukba vagyunk dögöljünk meg,és véletlen se tudjuk majd behozni azt a baromi sok Le-t amit ezzel nyerek,és a Tö-t amit ezáltal fejlesztenek
eleve az inspirációs karikat se kellett volna bevezetni
ezzel ők mint erőforrást és mint mitokronytokat is a szerint kapnak,azaz horibilis tételeket
a kisebb karik sokan azért vannak,hogy fejlődjenek,és azokat akik jelenleg elverik próbálják behozni,így ezzel a fejlesztéssel mindeki aki lefelé ütőtávba van kinyírtok
egy újabb ellehetetlenítést
Oldal: 1234567891011