Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: csatlós aréna
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
61. hozzászólás - 2016.05.23. 06:50:01 (Válasz Buildermann #60 hozzászólására.)
Idézet: Buildermann - 2016.05.22. 20:53:41
Mytokronit sajtolás:

Ha egy állat sajtolásakor esszenciát kapsz, kapsz annyi barna mytokronitot is, ahány esszenciát kaptál.

A csatlos gradulatum ezt dobja meg random +1-3-mal.


Szerintem pedig:
esszenciánként +1-3 barna mytokronitot kapsz

Tehát mivel 2 esszenciát kapott, az első esszenciára 2-t dobott neki a gép, a másodikra meg 3at. Az hogy nem volt 20. szintű, nem releváns, mert ugyanúgy eshet alkimista AF miatt 2 esszencia 1. szintű állatból is.
A hozzászólást Offsboy módosította 2016.05.23. 06:50:39-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.11
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
62. hozzászólás - 2016.05.26. 13:38:19
Mostanában eléggé izzik a megunt karakterek topic. Kíváncsi vagyok hány sok éve játszó top50 játékosnak kell abbahagynia/törölnie, mire a játékosállomány nagy része elkezdi presszionálni a játékvezetést, hogy inkább a megmaradt karakterek között (világokon áthúzva) erőltessük a bármilyen interakciót, ahelyett, hogy csatlóstulajdonságokat fejlesztünk 20asról. Illetve kérdés, hogy lesz-e addigra "játékosállomány nagy része" egyáltalán. Vagy a megmaradt utolsók elkönyvelik, hogy vége a játéknak, és azért hagyják abba.
Persze tudom, majd jól csatlós arénáztathatom az ellenfelet, szintkorlát nélkül. Mondjuk ennyi erővel támadhatom vagy kihívhatom szubplazmával is, annak legalább köze van a karakteremhez, ha tétje és profitja ugyanúgy nincs is.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.37
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
63. hozzászólás - 2016.05.26. 14:00:45 (Válasz Offsboy #62 hozzászólására.)
Szerintem itt főleg az anyagi és időráfordítás a nagyobb probléma.

Ha feltesszük hogy végtelen forintom van, és mindent megveszek, még azt is, ami alig éri meg, akkor belátható időn belül megelőzök mindenkit.

A másik meg az időprobléma. Az SZB, az 1 másodperces vadászat és az új állatoldal sokat segített, ezen az úton érdemes továbbhaladni.

A karakterek közötti interakciót annyira nem tudom megfogni még sajnos
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.49
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
64. hozzászólás - 2016.05.26. 14:09:00 (Válasz LanMaffia #63 hozzászólására.)
Akkor támogasd másképp az én gondolatom, itt a neked szóló érv: majd kattingathatod egyesével a csatlós tualjdonságaidat is, persze miután egyesével rátetted a kellő barna mytot a csatlósra.

Ha feltesszük hogy végtelen forintom van, és mindent megveszek, még azt is, ami alig éri meg, akkor belátható időn belül megelőzök mindenkit.
Ez nem igaz, ha valaki kellően elöl jár, akkor jelenleg már nem lehet beérni, csak ha ő lejjebb ad a tempójából. Legalább 1-2 éve én csinálom a legtöbb küldetést, szerintem minden világon nézve is, LE diffben is meglesz az első hely mindjárt, mégis van 1-2 ember akihez nem közeledik a karakter, vagy annyira kicsit, hogy ha utol is érhetné, az nem belátható időn belül van.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.08
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
65. hozzászólás - 2016.05.26. 14:33:09 (Válasz Offsboy #64 hozzászólására.)
Én itt a közeledést más szemszögből értékelem. Ha már egy toplistán előrébb tudok lépni, az nekem jó. Persze ez lehet hogy másoknak édeskevés
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.74
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
66. hozzászólás - 2016.05.26. 14:37:21 (Válasz Offsboy #64 hozzászólására.)
Van korlátlan forintod a játékra? Lan ebből indult ki, és szerintem igaza van, ha mellétesszük még a tetszés szerinti, játékra fordítható időt is, ami ugye szintén nem elhatározás kérdése.

Ami a játékosok közötti interakciót illeti, az ilyen játékok lelke az, hogy összemérhetem magam más játékosokkal.Hogy miben, az megint egy lényeges kérdés, konkrétan ez a játék azt igéri, hogy harcban,karakterek közti harcban.Mióta ez gyk. megszűnt, azóta halott a játék.
Nem motiválnak, nem is kényszerítenek a PvP-re, sőt, épp ellenkezőleg.
Nincs olyan erőforrás,nincs olyan feature, amihez csak így juthatnánk hozzá, vagy legalább számottevően nagyobb mértékben, épp ellenkezőleg.
Nincs mód arra, hogy a PvP részre koncentrálva, bármiben is kiemelkedjen az, aki mondjuk erre hegyezné ki a karakterét, ha már egyszer, valamikor egy PvP játékba kezdett bele ugye.

Részben mi is hibásak vagyunk, kiköveteltük magunknak a végtelen szb.-t, jó nagy öngólt rúgva ezzel.

A másik nagy hiba a csatlósok evolúciója, amik szinesítő,minimális előnyt adó dologból pillanatok alatt "kötelezö" kényszertáppá váltak, pusztán a mennyiségük, és a rájuk ültetett képességek miatt, aminek még most sincs vége, sőt....
Báró Samedi
Pontszám: 8.94
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
67. hozzászólás - 2016.05.26. 15:10:24 (Válasz Azazel #66 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.05.26. 14:37:21
Van korlátlan forintod a játékra?
Egy pont után semmi olyat nem tudsz venni, amitől erősebb lennél, és semmi olyan cselekvést nem tudsz csinálni, amitől több LE-t keresnél. Ezen a fordulatszámon van a kari 1-2 éve, nem releváns hogy mennyi forintot lehetne még rákölteni.
A hozzászólást Offsboy módosította 2016.05.26. 15:10:53-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.75
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
68. hozzászólás - 2016.05.26. 15:26:31 (Válasz Offsboy #67 hozzászólására.)
Szerintem nincs olyan pont, ahonnan, ha másra nem, játékbeli erőforrások megspórolására ne lenne jó a kp. Ráadásul, a fejlesztéseknek köszönhetően mindíg jön valami új, amire költhetsz....persze lehet hogy neked van igazad, én sosem voltam olyan helyzetben, hogy ezt kitapasztalhassam...
Báró Samedi
Pontszám: 8.38
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
69. hozzászólás - 2016.05.26. 15:35:34 (Válasz Offsboy #67 hozzászólására.)
Alapvetően igazad van, de azért már a 20. napon számottevő előnyöm van, ha:
* minden nap pörgetek őskőért is szerencsekeréken is
* mindig zabáltatok 4.200 TP-ért
* mindig gradulátummal sajtoltok, állatfelszereléssel léptetek szinteket.
* megveszem a csatlóskristály csomagokat, apró stimulátort, mindent.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.49
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
70. hozzászólás - 2016.05.26. 15:47:34 (Válasz LanMaffia #69 hozzászólására.)
Persze ha nem költesz valamennyit, akkor sehol nem leaz a karakter. A listád elemeit (és általában a játékban minden őskőköltési lehetőséget) 2 csoportra lehet osztani, a must-have kategória (pl gradulátum) és a semmi értelme kategória (szerencsekerék, kőből dekrétum, ősköves napi ajánlatok, stb.).
Ha a must have kategóriára költesz, akkor mondjuk kihasználtad az őskőköltési lehetőségek 40%-át, és azokkal eléred a fejleszthetőség 90%-át. Így lőném be kb.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.12
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
71. hozzászólás - 2016.05.26. 19:37:30
Mindig várni szoktam az új fejlesztéseket, de ez most egyáltalán nem győzött meg sajnos az eddigiek alapján
Egyrészt maga a PP költség nem tetszik annyira, másrészt az sem, hogy újabb bigyókat lehet gyűjtögetni(dinárium ,barna myto),másrészt újra 20ról lehet pötyögtetni tulajdonságokat, ami szerintem csak azt jelenti szépen becsomagolva, hogy nem igazán tudunk mit kezdeni újdonságok terén, de adunk egy új 1. szintű karakter fejlesztését csak csatlósokba csomagolva.
Szerintem a csatlósokat eleve tervezési hibának kéne tekinteni, ami még jobban széthúzta a fizetős-nem fizetős ollót, de az is könnyen ráfázhatott, aki nem volt elég aktív a mini/egyéb eventeken, és kihagyott 1-2 fétist.
Ha valakinek 700-zal több a TÖje, mint az enyém, de nekem +100 csatlós bónuszom van, akkor ezt azonnal kompenzáltam(persze mennyiségileg, nyilván az elosztás miatt ez nem teljesen pontos így). Ez pedig egyre jobban eltolja a tulajdonságok és a tényleges KARAKTER fejlesztéstől a játékot, ami szerintem nem kívánatos, mivel alapvetően nem a csatlósok ketrecben nevelése a játék fő profilja(ha jól tudom)
örülni kéne, hogy a szürke-kék mytokronitok hiánya miatt előbb-utóbb kicsit mérséklődik a csatlósokkal való elszállás, és nem nyílik még drasztikusabb mértékben az olló, nem pedig tovább bolygatni, tápolni a csatlósokat
Pontszám: 8.64
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
72. hozzászólás - 2016.05.28. 22:29:49
A V5-ös játékosokkal fórum után beszélgettünk erről.
Ugye Ariel a fórumon felvetette, hogy mennyi plusz idő lesz x csatlós menedzselése.
Miklós szerint nem sok, és nem száll el vele a karakter, szerintünk aki ráfekszik, az durván meg tudja tolni.
Még egy fejlesztés amit előhoztak, de még a végét sem látják.
Pontszám: 9.19
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
73. hozzászólás - 2016.06.02. 20:51:37
Jelenleg a barna mytokront lehet valamire használni vagy csak gyűjteni kell jelenleg?
Pontszám: 7.04
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
74. hozzászólás - 2016.06.03. 09:37:25 (Válasz Gtr2 #73 hozzászólására.)
Idézet: Gtr2 - 2016.06.02. 20:51:37
Jelenleg a barna mytokront lehet valamire használni vagy csak gyűjteni kell jelenleg?


Rá is teheted a csatlós "harc" képességére (ha előtte asztrális utazásra elküldted és vissza is jött), de kb. annyit ér, mint 3 napos vízihullának az újraélesztés.
A hozzászólást Alendaar módosította 2016.06.03. 10:22:12-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.31
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
75. hozzászólás - 2016.06.03. 16:39:21
A következő patchel (jövő héten) be fog kerülni az új asztrális kincs. A bekerüléstől kezdve ezt az új kincset fogjátok majd találni. Az előzőtől ez a következőben fog eltérni:
- lesz benne barna mytokronit
- lesz benne ún. "kheszon törmelék", ez a csatlós tárgyak elkészítéséhez szükséges komponens lesz. Az, hogy mekkora eséllyel találsz kheszon törmeléket, függeni fog attól, hogy eddig mennyi asztrális kincset bontottál. Az alapesély 20% lesz, de néhány játékos, aki már óriási mennyiségű asztrálkincset szerzett, ennél nagyobb eséllyel fog ilyet találni, és kisebb eséllyel fog egyéb kincset (pl. mytokornitok) szerezni. Az új rendszer biztosítja, hogy a kincsösszetétel megváltozásától függetlenül, mindenki meg tudja ugyanazt a mytokronit, asztrálszilánk stb. mennyiséget szerezni. A barna mytokronitok esélyét ez viszont nem befolyásolja, az mindenkinek azonos eséllyel fog esni az új asztrálkincsekből.
- ill lesz egy változás, mostanáig a kincskereséssel szerzett asztrálkincsek mennyisége lineárisan nőtt. Most lesz egy határ (nagyjából ott, ahol a top tart), ami után csökken a hatásfok. Aki 5-öt vagy kevesebbet kapott vadászatonként, az ugyanannyit fog kapni, fölötte viszont csökkenni fog a hatásfok.
Pontszám: 6.81
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
203 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
76. hozzászólás - 2016.06.03. 18:24:46 (Válasz Miklós #75 hozzászólására.)
ez jó lenne ha az inspirációs karaktereknél (nem a relikes inspirátor) osztodna a találási esély az inspiráció mértékében,mert nagyon el fognak így ezzel szálni,és nem tartom fernek,hogy ők az inspirációjuk által többet kapnak
Pontszám: 8.86
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
77. hozzászólás - 2016.06.03. 21:36:08 (Válasz Alendaar #74 hozzászólására.)
1 csatlósom van aminek max az aztrális utazása és nem tudom elküldeni még egyre, hogy a barnát tudjam hasznosítani.
Pontszám: 7.04
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
78. hozzászólás - 2016.06.04. 20:55:45 (Válasz Gtr2 #77 hozzászólására.)
Én lüke az aktív csatlóst nem lehet elküldeni.
Pontszám: 7.04
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
79. hozzászólás - 2016.06.04. 21:25:17 (Válasz Gtr2 #78 hozzászólására.)
Így is van. Tehát minimum két csatlós kell ehhez az atrakcióhoz!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.52
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: csatlós aréna
80. hozzászólás - 2016.06.04. 21:30:52 (Válasz Tigrisnyul #79 hozzászólására.)
Van több is már kész az utazás már csak az épület kéne.
Pontszám: 7.04
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője