Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kuzma.f.t

Oldal: 123456
Dátum: 2016.03.12. 08:48:40
Mi az a rengeteg "am"? Amúgy? Amennyiben igen, akkor miért kell minden mondatba? Szerintem a megfogalmazás miatt kapsz felhőcskét.
Dátum: 2016.01.14. 19:17:07
Ez fel sem tűnt. Ott vadásztam orrba-szájba, nyert portyám alig volt:)
Dátum: 2016.01.14. 19:14:30
Igen, ugyanazok nagyjából a szabályok. A portya tp nem függ a rabolt LE-tól. Szinttől, szintkülönbségtől, szakértelmektől és relikviáktól függ.
Nem vagyok mérges, rád meg pláne nem.
Dátum: 2016.01.14. 16:57:27
A v6-os (általam alapított) szövetség neve: "50-ig és ne tovább!". Ez elég sokat elmond... Ottani karakterem katában van és manakonstrucióval segíti az aktív tagokat. Felvétel van!

Jelentkezzen az, aki v5-ön szokott 100k felett rabolni!

A szerzett LE differenciám tényleg szép, szintemen és az alacsonyabb szintűek között benne lehetek a top 5-10-ben. A szövetségünkben is van legalább 3 olyan tag, aki ilyen szempontból felülmúl - nincs itt szó csodákról.
Nem mesélem el, hogyan választok célpontokat, de minimális idő és odafigyelés kell hozzá. Egy példa a közelmúltból:
http://vilag5.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=harlequin_vegzetur_online_jatek_124128370_csataja
Nem tudom, jól raktam-e be a linket. Az áldozattól meg bocsánatot kívánok ezúton.

Negyon elcsodálkoznék, ha zárolnának, mivel teljesen szabályosan játszom. Valakinek rossz a szaglása. Talán taknyos a kis orra?
Dátum: 2016.01.14. 05:24:34
.
Dátum: 2016.01.14. 05:23:17
Szájkarate részemről befejezve.
Dátum: 2016.01.14. 05:21:26
A -ba/-be és -ban/-ben toldalékokat sem tudod használni. Hidd el, van különbség köztük! Ahelyett, hogy ide írsz hülyeségeket, olvass el pár könyvet.
Az, hogy nálad eredményesebben játszom, nem csalás, na és persze nem is dicsőség
Dátum: 2016.01.13. 18:28:39
Majd multizásêrt felfüggesztenek mindkettőtöket...

Nem tudom, más észrevette-e, de szinte csak az "ÁTBASZÁS" szónál tudtad eddig helyesen egybeírni az igét az igekötővel. Tudnál esetleg erről is írni? Nagyon érdekelne az ok. Lehet, hogy a caps lock benyomása után tudod csak helyesen írni az igéket?
Dátum: 2015.12.28. 20:07:17
Kvízolimpia ismét úgy fut, hogy nem fut. Rendbe tudnátok szedni holnap éjfél előtt, ugyanis akkor ér véget?
Dátum: 2015.12.19. 09:43:15
Nyomd csak a vakert. Állítsd be a véleményedet axiómának! A kijelentéseid sok esetben erős csúsztatások, illetve túlzások.
Csalás és multizás nélkül tudok sikeresen játszani, bajnokikat nyerni zsinórban évek óta. Nem vagyok pók, bár lassan haladok, ritkán vadászom.

Ne sírd tele a fórumot, inkább foglalkozz kicsit a helyesírásoddal!
Ez komoly?
Dátum: 2015.08.31. 22:10:54
Ilyen helyesírással csak Rosten lehetsz! Kár tagadni...
Dátum: 2015.06.20. 12:12:18
És nem gond ha valaki normál játék menet mellett le győz volt ilyen még 100 as szint alatt de tettem érte, hogy ne legyen ilyen


Igen, emlékszem. Leveleket írogattál, hogy milyen suttyó vagyok, amiért tönkreteszem több hónapos karakterfejlesztési munkádat:) Ez talán 30-40. szinten lehetett...
Dátum: 2015.04.16. 18:30:21
A bajnoki második fordulójában az 523. körben nyertem (v6):

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 71820 sebzést okoztál, és 53818 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Milyen életszagú ez 37. szinten...
Kicsit bugos a harcrendszer.
Dátum: 2015.02.28. 10:58:09
Az nem ugyanaz! Amit te mondasz, az a gyépés, azt ismertem eddig is. Amit a Mester írt, az a GYPé. Ez valami sokkal mélyebb értelmű, komplexebb dolog lehet, amit mi nem érthetünk.
Dátum: 2015.02.28. 08:24:00
Hagyjátok Rostent békén! Ő a példaképem és remélem, hamarosan megengedi, hogy a barátja is legyek!

Mindenkinek egyes! Rosten tudja jobban. Ha Miklósnak valami nem tiszta, valószínűleg ő is tőle kér tanácsot. Nemsokára Rostenhez igazítják a magyar helyesírás szabályait (is), és akkor ti mindannyian egyes alát kaptok!
Azt még nem tudom, mit is jelent pontosan a "GYPé", de amikor végre barátjává fogad, majd megkérdezem tőle.

Miért nem értitek meg végre, hogy az igazságot nem kideríteni, vagy megtapasztalni kell, csupán megkérdezni az én leendő barátomtól? Szomorú, hogy 5-6 éve játszó, több tucatnyi bajnokit megnyerő játékosok erre az alapvető dologra nem jöttek rá...
Dátum: 2015.02.08. 10:14:06
De majd akkor is rajonghatok érted?
Dátum: 2015.02.08. 09:12:35
Valaki már megkérdezte, de azt hiszem, nem válszoltál rá:
Nem vagy te az Utolsó Lovag véletlenül? Nagyon emlékeztetsz rá...

Folytasd! Ne zavarjon, hogy csak szerinted van igazad! Váltsd meg a világot, oszd az észd! Végre valaki intelligens itt a fórumon, köztünk, fogyatékosok között. Okos vagy, önérzetes, fejlett igazságérzettel megáldva, bizonyára tökéletse a külsőd is. Engedd meg, hogy rajongjak érted, kérlek!
Én a válaszlehetőségek végére sem tennék kérdőjelet, mert kb. annyira illik oda, mint egy pár krinolin... Emiatt persze nem kellene visszadobni, csak javíttatni. A lényeg az lehet, amit már leírtatok.
Dátum: 2015.01.04. 11:47:21
Melyik világ, Kisbogár? A három egymás utáni hsz helyett egyet kellene írni, de olyat, amiben minden info benne van...

Bocs, már négy topikban szerepelsz:)
Oldal: 123456