Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Én azt szeretném megkérdezni, hogy várható -e a familiárisok képének megváltoztathatósága?
Személy szerint örülnék neki és vagyunk egy páran így. Engem az sem zavarna ha levadászható állatok képei közül lehetne választani, ill egy meg adott méretűt (se kisebb, se nagyobb) lehetne feltölteni.
Dátum: 2014.01.31. 00:01:31
Lehet hogy E. Istent akart írni


Vagy inkább A. Einstein lenne.
Dátum: 2014.01.30. 11:18:25
Engem még nem érint ez a változás, de bizonyosan orvosolni fogják a problémát valamilyen formában.
Addig is lehetne egy újabb szavazást indítani szerintem, ha már akkori eredmény nem lett bevezetve(mindegy milyen okból). Azóta megváltozhatott az embereknek a véleménye erről. Így valamelyest láthatná mindenki az igényeket. Szavazáskor mindenki beírhatná a karakterszintet(nevet) és mire szavazott.
Dátum: 2014.01.29. 18:26:10
Idézet: Offsboy - 2014.01.29. 16:12:00
Érdekes ötlet, de a LE-ből építésre most is megvan a lehetőség. A kutat nem lehet már kiépíteni értelmes alternatívába. Pedig nem túl magas a mérce.


Talán lehetne történet függővé tenni.
Amely arról szólna, hogy az egyre növekvő végzeturak száma és az általuk hordott szerencse talizmánja(relikvia) következtében a "lakóhelyeken"
új energiaörvény jelent meg, ahol legalább egy megtalálható ebből a relikviából. Használhatóságára sokáig nem jöttek rá míg végzeturak egy csoportja a színültig lévő lélekkutat bele nem "öntötte". A hatás lehengerlő volt. Bármihez is fogtak akkor a szerencse kísérte útjukat.

A történet miatt akkor lenne bevezetve, ha valaki valaki meg szerzi a szerencse talizmánját ill. fejleszt rajta (már mint, ha le lenne programozva).
Tehát csak olyan szövetségekben jelene meg ahol legalább az egyik tagnak meg van a szerencse talizmánja.
Aktiválása úgy történne, hogy a teli lélekkutat bele kellene üríteni. Itt is lehetne egy kis jutalmazás. A szövetség minden tagja kap +1 szerencsét.

Szerintem így megoldható, ha van benne ráció.
Dátum: 2014.01.29. 15:38:54
Ahogy olvastam lassan már megint hiányban fognak szenvedni a nagyobb szövetségek az épületek terén. nincs mit építeni a Tudásfáján és a Hatalomtornyán kívül.
Lenne egy ötletem ami nem növeli a kútméretét.
Az épület neve lehetne Szerencsekút.
Amint felépült a végzeturak/nők a kútba áldozzák lélekenergiájukat (vagyis nem építik) a jószerencse reményébe. A szerencse úgy növekedne mint építésnél.
Az így növelt szerencse a szerencsekeréken növelné a pechpontot. PL.: Ha itt eggyel növeled a szerencséd akkor kapsz +3 pechpontot.
Valamint ezt is kilehetne sütni 30 naponta, de csak LÉLEKENERGIÁÉRT. Pl.: (szint * az itt növelt szerencse összege)*5
A kisütés után nullázódik a számláló (a jutalmazási rendszer miatt).
Jutalom: a 30 napalat itt növelt szerencse összegének meg felelő kiégett őskövet és templomkristályt kapsz.

Így valamelyest több forráshoz jutnának a játékosok (nem pénztárcához mérten). A megnövekedett igények kompenzálására is jó lenne.
"Az állatoknál ismét kérném ,h a familiárisok személyi igazolvány képét IS(!) le lehessen cserélni ne csak a sima dögökét. A csatlós képét is meg lehet oldani sztem ez is beleférne Lehetne 10kőves ára is nekem az is megérné ne ez a nyomi kígyó nézzen már... Gyűlölöm ezt a kígyót(IS)."

Teljesen egyetértek ezzel. Engem az sem zavarna, ha az elfogható állatok képei közül lehetne választani. Bár az sem lenne baj, ha egyéni képeket lehetne feltölteni a pontos méretekkel, így nem lenne gond abból hogy az egyik kisebb másik nagyobb.
Nekem sem teszik ez a kígyó, a démonnal még elvagyok.
Köszönöm szépen, idővel én is megtaláltam (figyelmetlenség).
Remélem idővel a familiárisok képét is meg lehet változtatni.
Sziasztok!

Tőlem még messze áll, hogy csatlósom legyen. Azt szeretném meg kérdezni, hogy a befogott állatok ill. a familiárisok képeit meg lehet -e majd változtatni.
Olvastam valahol, hogy talán ez is lehetséges lesz.
Idézet: Zantetsuken - 2014.01.25. 14:13:55
Ahogy nézem ez az új fejlesztés megint sok-kis őskőköltséggel fog járni... Nem értem miért ne lehetne hosszú-hosszú idő után végre egy olyan fejlesztés, amit "csak úgy" kapnának azok a kitartó játékosok, akik még mindig itt játszanak!? Ennyit csak megérdemlünk, nem?
Legyen egy állat, amit csatlóssá nevezhetünk ki, ha úgy akarjuk! Legyen sok kis állat, amikkel megetetjük a nagyot, csak mert úgy döntünk! Legyen sokfajta fétis, amikből válogathatunk taktikánk szerint (nyilván idővel)! És NE legyenek ezen stratégiai döntések függőek attól, hogy most valaki őskővel, vagy nem őskővel játszik! Legyen ez a fejlesztés tisztán a taktikáé, a stratégiáé és a játékosoké, mint a VU játék tényleg díjmentes része! "Csak úgy"! Mert megérdemeljük!
Ahhoz, hogy kapjunk néha kicsit adni is kell! És szerintem ez a néha most jött el, ezzel a fejlesztéssel! Ezért kérem (szerintem többek nevében is) a tisztelt vezetőséget, hogy minden nyereségvágy, és őskőérdek nélkül vezesse be ezt a sokakat érdeklő fejlesztést!


Csak a véleményemet felejtettem mellé leírni.
Szerintem is néha kevesebb több. Kezdetektől itt voltam anno Hellblade néven. Most újra kezdtem mert látok rációt a játékban és jó időtöltés. Főkarakterem kettes szintű, de már 50k felett költöttem rá, de ami fontos, hogy az emberek igényeit meghallgassák. Én szívesen látnék olyan fejlesztéseket ami taktikailag nem egyen sablonra épül, mint lehetett volna a fertőzéssel csinálni. Most itt van egy másik lehetőség ami ismét sok lehetőséggel kecsegtet(et).
És nemfontos ennek költségét sem elérhetetlenné tenni, vagy legalábbis nem nehézen megszerezhetővé normál játékkal.
Egy játék csak akkor jó, ha a mindkét játékosközösség elégedett.
Dátum: 2014.01.15. 11:35:59
Sziasztok!

Lenne egy javaslatom.
Az épületek építésénél található az a "két opció", hogy Saját LE-ból vagy Építési energiából építek bele az adott épületbe.
A problémám az, hogy automatikusan mindig a Saját LE-ból van kiválasztva. Ami teljesen értelmetlen számomra mivel nagyobb szövetségekben az energiatéglát úgy is beépítik a Tudásfájába így nem váltódik át az építési energiává. Tehát marad az LE-ből való építkezés számukra. Ekkor azonban is, ha nincs építési energia csak a Saját LE-ból opciót mutatja mint lehetőséget.
Kisebb szövetségekben ahol nincs Tudásfája az energiatéglát nem tudják beépíteni így az átváltódik a következőnapra építési energiává. Az ilyen szövetségekben a játékosok elsősorban nem a saját lélekenergiájukat rakják be az épületbe és aztán az építési energiát. hanem pont fordítva.
Vannak olyanok is akik csak az építési energiából építkeznek.
Ezért logikusabb lenne, ha automatikusan Építési energiából való építkezési lehetősség lenne kijelölve.
Meg kímélve sok embert a bosszúságtól illetve a felesleges kattingatástól.
Tapasztalatból mondom igen kellemetlen tud lenni, ha valaki véletlen az LE-ből építkezik az építési energia helyett.

Az elején a két opciót azért tettem idézőjelbe, mert a később a Manakonstrukció szakértelem miatt kibővülhet ez háromra is, de szintemből adódóan ezt még nem tudom.

Várom a véleményeteket, hogy ezt csak én látom így vagy nektek is jobb lenne ez a változat.
Dátum: 2014.01.05. 17:45:51
- Anyúú! Mi az az orgazmus?
- Nem tudom kisfiam, kérdezd meg apádat!
________________________________________________________________________________ ________________________________________________

- Apu! Hogy van a "Weekend"? Két k-val?
- Naná! Majd anyáddal!
________________________________________________________________________________ ________________________________________________

- Miért nem tud a férjek több mint ötven százaléka szex után egyből elaludni?
- Mert még előtte haza kell menniük.
________________________________________________________________________________ ________________________________________________

- Hölgyem, megkérné a kisfiát, hogy ne utánozzon már engem?
- Petike, hányszor mondtam már, hogy ne viselkedj úgy, mint egy hülye!
Dátum: 2014.01.05. 11:15:46
A tanár felszólítja Mórickát:
- Móricka, mondj egy madarat!
- Gólyácska.
- Jó, mondj még egyet!
- Verébke.
- Jó. De ne mondd azt, hogy gólyácska, verébke; mondd azt, hogy gólya, veréb.
- Érted?
- Igenis.
- Na, most mondj egy madarat!
- Fecs.
Dátum: 2013.12.09. 12:48:09
Köszönöm a válaszod. Figyelmetlen voltam.
Dátum: 2013.12.09. 12:38:15
Azt szeretném megkérdezni, hogy mi az ajándék, valamint ez a befizetés összegétől függően változik? Magamat is megtudom ajándékozni?
Dátum: 2013.12.08. 15:22:43
A fórumot olvasgatva rátaláltam erre:
Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,284.0

Ahogy végig olvasgattam azt szűrtem le, hogy nem sokan választják ezt az utat. Szerepjátékilag is jobb lenne, ha a fertőzött és a nemfertőzött arány jobban megoszlana.

Amint olvastam a topicot eszembe jutott egy "megoldás". A 100%-os fertőzöttek ugyanúgy a lélekenergiájuk egy részét elkezdhetnék rá fordítani a fertőzésük növelésére, mint aki elkezdet küzdeni ellene. Fele annyi szintlépéssel, de ugyanannyi LE-ráfordítással elérnének egy olyan szintre ahol már irányítani tudják a tébolyt ami megfertőzte őket. Ekkor lehetne a fertőzötteknek különleges szakértelmeket adni vagy TÖ növelés ezentúl olcsóbb lesz, stb.
A lényeg, hogy megközelítőleg egyenlő legyen a két jutalom azok között, akik sikeresen leküzdötték ill. akik megtanulták azt irányítani.
Dátum: 2013.11.23. 15:13:46
Köszönöm. Meg van.
Dátum: 2013.11.23. 14:48:24
Köszönöm a válaszotokat így már minden érthető.
Dátum: 2013.11.23. 14:33:29
Sziasztok!

Régebben volt egy olyan lehetőség, hogy ha valaki prémiumos az közvetlenül feltehetett kérdéseket a játékvezetésnek, de most valahogy sehol sem találom ezt az opciót.

A kérdés ez lett volna:

A V5-ön játszom. Most léptem be egy kis szövetségbe amelynek a kútmérete 1k a felépített épületek száma 11. A kutat feltöltöttem építési energiából. A karakterlapomon a bónuszoknál meg is találtam a plusz védekezést és támadást amit nyújtanak az épületek, de a kész épületek opciónál csak a lélekkút 1. épületet találom nem kellene ott lennie a többinek is?
Dátum: 2013.03.14. 13:36:57
A kvízolimpián kaptam ezt a kérdést.

Melyik évszakra esik a pünkösd?

tavasz
nyár
ősz
tél

A helyes válasz a tavasz.

Habár pünkösd minden évben május 10-e és június 13-a közé esik. Így pünkösd lehet nyáron is. Szerintem hibás kérdés.
Dátum: 2013.03.14. 13:09:18
Köszönöm a válaszod.

Szubplazmát lehetne venni, akkor tudnék lefele ütni, de mivel nincs EH-m így nem kapnék LE-t.