Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ákos lord

Oldal: 1
Dátum: 2014.02.18. 11:05:43
Köszi a vállaszt akkor nem igazán éri meg hogy elveszik az állatom
Dátum: 2014.02.18. 10:52:16
Hól lehet olyat szerezni??
Dátum: 2014.02.18. 10:50:12
az nincs
Dátum: 2014.02.18. 09:50:48
81-e szintű állataim vannak ki van fejlesztve a zabállás de nem tjelenik meg a zabállás gomb a sajtolás oldalon pedig van eledel és kristályom is?????
akkor kihagyom azért köszi
ki dolgozik ezzel az anyaggal? cement mész homok?

kőműves?
pék?
mentős?
szakács?

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
ez már a 12 kérdés nem lehetne valamit kitalálni hogy ne a játékosok értékeljék a kérdést mert ezt a küldit nem lehet megcsinálni????????????????????????????????????
A billentyűzeten az "M" gomb mellet melyik betű szerepel?

N
H
L
O

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
és ez már a sokadik amit elútasítottak a többire mindíg azonnal töröljétek miért nem a játék készítök értékelik így a küldetéseket sem lehet megcsinálni mivel sok ember ezzel szórakozik valamit tegyetek ez ellen köszönöm
Dátum: 2009.03.10. 10:54:29
lehet hogy nem olvastam volna el az űzit és úgy töröltem ki hogy nem olvastam el és ezért beragadt???
Dátum: 2009.03.10. 10:50:03
néztem mindegyiket de üres a bejövőtől a kimenőig mindenem üres????
Dátum: 2009.03.10. 10:43:42
ZOLI!!!! LENNE EGY KI PROBLÉMÁM A KARAKTER KÉPEM ALATT KI VAN ÍRVA 1 OLVASATLAN ŰZENETEM VAN RÁKATTINTOK ÉS AZT ÍRJA KI NINCS ŰZENETEM DE MÉGIS VILÁGÍT KÉRLEK CSINÁLD MÁR MEG KÖSZÖNÖM SZÉPEN
Dátum: 2009.03.09. 13:05:32
szép napot nekem van itt a karakterlapomon olyan hogy 1 új üzeneted van rákattintok és azt írja hogy nincs bejövő üzenetem de a karakter lapom alatt meg azt írja mit tegyek hogy eltünnyön köszönöm a segítséget.
KÖSZI A VÁLASZT AKKOR INKÁBB NEM TESZEK FEL TÖBB KÉRDÉST MIVEL SEMMI ÉRTELME HA ÚGY IS ELUTASÍTSÁK MEG FELKIÁLTÓ JELES TÁBLÁKAT KAPOK HOGY NEM TEHETEK FEL KÉRDÉSEKET AZÉRT KÖSZÖNÖM.
MI TALÁLHATÓ A KVÍZ ALATT?

JÁTÉKLEÍRÁS?
FÓRUM?
ŐSKŐ?
AJÁNLÁS?

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
MI TALÁLHATÓ AZ ÜZENETEK ALATT?

ESEMÉNYEK?
PIHENÉS?
VADÁSZAT?
KVÍZ?

A kérdésre eddig 84 jó és 1 rossz válasz érkezett. a többit már nem tudom megmutatni mert nem lehet mert eltünik köszönöm hogy válaszoltok
tisztelt végzetúr csapat. ez már felhábórító hogy egymás után kb a 6 odik kérdésemet utasították el nem igaz hogy ti ezellen nem lehet tenni miért kell elvenni a játékkedvét az embernek!!! csináljátok úgy meg hogy ti értékeljétek ne a játékosok ez így lenne a legjobb szerintem sokan jó ötletnek tartják légyszives tegyetek valamit. ez így már nem mehet tovább!!!!! köszönöm.
Dátum: 2009.01.09. 14:33:15
mi az hogy egy alacsonyabb szintü kicsap nem így kéne megcsinálni!!!! soha többet nem nevezek!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2009.01.07. 19:41:54
mi az hogy sajtolj ki lélekenergiát 3 állatból mit takar segítestek légyszi az üzit ákos lord névre kérem köszi!!
Dátum: 2008.12.01. 18:26:37
HELLÓ nézzetek már utána a kérdéseknek mert sok olyan van amit a vadászat során maga a rendszerkészitők tesznek fel és rossz igy hogy keressünk lélek energiát????
Oldal: 1