Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Utolsó_Lovag

Dátum: 2014.02.09. 12:44:56
Ó yes

Múltkor még beszámolta
Dátum: 2014.02.07. 07:25:49
Melyik világ huncutkodik?
Semmi köze ahhoz, hogy éppen mi a küldetésed

-------------------------------------------------------------------------------- -------------
Most meg kell , hogy védjem Offsboyt , mert akik rendszeresen küldiznek azok már rég észlelték ezeket a "furcsaságokat" , amit ilyen rendszeresen elő lépő folyamatként nem lehet radommal magyarázni. Csak úgy ha a program készítésekor ez be lett iktatva-
MÁR NEM KEMÉNY A BAJNOKI

Lassan a szövink házi döntője lesz

2 világ VACKOR

,-- Bumburnyák--, remélem emlékszel
Ajajjjj

Ép Térkapu küldit csináltam ,elbólintottam 5,40 körül ébredtem s nem tudok semelyik világba be lépni,Nem érem el Őket,Csak egy Ürea képernyő lesz a --http://www.vegzetur.hu/ ,,helyet
Dátum: 2014.01.30. 00:12:40
Mordus

Ha nem vetted volna észre , reagálásom Bumburnyáknak szólt ( akivel szintén voltam 1 szöviben)

Tehát ha csak azért írogatsz , hogy kötözködj akkor jó,

Örülök , hogy lehetett egy siker élményed ( tanítóbácsi )

De nyugsi engem csak nagyon - nagy fejszével tudsz megsérteni

Ja igen adok néked 1 feladatott , hogy Utolsó_Lovag=Sandman10?

Míg ki nem deríted jó játékot s izgulást kívánok
ABCDEF Köszi

No akkor most kezdhetek sűrű imába

Mert nálam ki spórolta a grafikus Csak a régi formájú sajtolós gomb van ..

Pedig van Csatlóseledel remélem nem fog probléma lenni.

ui:TI IS IMÁDKOZZATOK MERT HA EZÉRT KELL IROSGÁLNOM NÉMELY TAGUNKNAK LESZ MEGINT MÓDJA HURROGNI ((bár szerintem ebben élik ki magukat
----------------------------------------------------------
No probléma meg oldódott

A Zabálás: AF élesíti

Hát igen egy újabb szösszenet melyet megfelelő időben korrekt részleges tájékoztatással el lehetett volna kerülni
Dátum: 2014.01.29. 20:40:10
hhhhhhhhhali --13-- alé Bumburnyák ki ősi magyar vándorló életet visz itt végre

Én vagyok a végtelen türelem

Meg hát ismétlés a tudás anya

Bár van akinek nem derogál de eredményes ,,,Jobban fel figyeltek rá még Miklós is

Ja és estek 90% eredményt hoz .. ha mást nem felkavarja az álló vizet.

Erre külön büszke vagyok---
Mindjárt jön Utolsó lovag a nem prémes játékosok szakszervezetétől..
Miklós ill aki pontosan tud rá felelni

Ha már van Csatlóseledelem és azt írja sajtolásként használható , hogyan tudom szabályozni ,hogy ne vesszen el ha csak simán akarok sajtolni ??

Pl: Legyen helyem ill. hogy esszenciát kapjak vagy nyers fel nem nevelt állatból szeretném a LÉ ki nyerni meg persze esszenciát kapni .
Jó a humorod

SAJNOS , hogy aktuális de PLEASE ne adj ötleteket
Miklós írta

A csatlósok oldalon meg tudod nézni a statisztikáit, és tudsz adni neki csatlóskristályt, ami szintén templomkristályból vásárolható.

Ott viszont nem látom. Legalábbis a 3 világban nem,,,,sem a 2 világban.

Akkor most hol van a lelőhelye mily módon kaphatunk ?

Illetve Miklós most nemrég tette közé--2 hétig tartó mini-esemény: ha legyőzöl egy térkapus ellenfelet, és nem találsz nála kincset, akkor van 50% esély, hogy találsz egy csatlóskristályt,

Klaphet már látja , lehet én azért nem látom mert még nincs csatlósom ?

Igen ez volt a baj , most már van csatlósom és már látom a csatlóskristályt is
Dátum: 2014.01.28. 17:39:48
Ezt igazából MIKLÓSnak szól

Tobbek nevében kérdezem. ANÓ szövetségi küldetésnél jelentkező problémára , úgy mint küldetési feladat végzésekor befejeződik újabbat kezd a szövi s akkor valaki pont katában van nem adja meg abban a részvételt. ez csak emlékeztetőül.

Válaszod volt---2014.01.15. 09:52:35
már irtam többször nem tudnak vele mit csinálni elfoglaltak...

majd javitják akinek van sötétség leple nem számit a kata ... majd vmikor egyszer

addig is Miklos tanácsa : ne menj katába

Mikor várható ????

Lovag
Ki , hogy veszi észre Működik minden??

Számolja a leendő tápnak szánt állatok TP növekvését is??
Offsboy

Most örülök ...mert amit látsz az a tegnap előtti rögzített hozzá szólások.

Ott még mint láthatod , ki emeltem 4 volt és ez ugyanaz , mint amire Te hivatkozol , ahol is furcsa módon 5 .

Hogy is van ez ???????????????????????????,

--------------------------------------------------------------------

Ettől függetlenül Miklósék munkáját dicsérem ,,,



FŐLEG HA TARTJA AMIT egyszer ki mond
Először is KÖSZÖNET

Miklós kérlek mond meg hol írtad az 5 mert itt csak4 találok ..

................................................................................ ...
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
116. hozzászólás - 2013.11.25. 22:41:32
Egy kis update:
a kiképzés megmarad, nem piszkáljuk, nem korlátozzuk.

Írok már konkrét számokat is.
A jelenlegi tervek szerint a csatlós minden 10 szintje +1-et ad minden tulajdonságra, egészen +25-ig (250. szinten). A csatlós kezdeti szintjét a felemelkedett állat lépett és alap szinjéből számítjuk, de lesz egy maximum, ami a fétistől függ. Lesz olyan fétis, amivel csak max. 50, lesz olyan, amivel max. 150. szintű csatlós kreálható. Várhatóan az első 2 fétist templomkristályok beváltásával, ill. az aktuális esemény jutalmaként lehet kapni. csatlósok felemelkedés után is gyűjthetnek tp-t, csatákért, csatlóskristályból (amit templomkristályért lehet cserélni) és felzabálással.

A felzabálás a következőképp fog működni:
A fejlesztés elkészülte után külön számoljuk, hogy egy állat mennyi TP-t kap kiképzés nélkül, és felzabáláskor a csatlós ezt a TP-t kapja meg. A felzabálás ugyanúgy fog működni, mint a sajtolás, tehát kapsz érte LE-t, esszenciát, teljesül a sajtolós küldetés. Tehát effektive annyi fog történni, hogy amikor egy állatot sajtolsz, akkor az fejleszti az aktív csatlósodat is: ha elhasználsz egy csatlóseledelt. Csatlóseledelt lehet szerezni ingyen is (szerencsekerék, feladatok jutalma, platináért, esemény jutalom) és lehet venni majd őskőért is.



Válasz erre
Idézet
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
122. hozzászólás - 2013.11.26. 08:28:57 (Válasz Kuzma.f.t #118 hozzászólására.)
Kuzma: ezt nem érzem akkora problémának. Egy nagy szövetség eleve eleve akkora előnyt ad (epikusok, akadémia egyéb épületek) hogy egy régebbi világon ha versenyezni akarsz, mindenképpen egy nagy szövetségbe kell bekerülnöd, amit lehetséges. Egy kezdő karakter azonban úgysem tudja betölteni a kutat belátható időn belül, ezért mindenképpen egy kisebb szöviben kell kezdeni. Ha egy magasabb szintű karakter dönt új vagy kis szövi mellett, akkor pedig ezt amúgy is szerepjátékos okokból teszi (ha meg magányos farkas style, lesz neki is kennelje még az egyszemélyes szöviben is, láttam én már egyszemélyes szövit 50-es alkimista laborral...)

Gigabrutál kedvenc felzabáltatása pár tucat TÖ kedvéért: megnéztem, ha a 250-es állatomat lecserélem egy 50-esre, akkor veszítek cirka 100 elnyelést, és vmivel kevesebb ÉP-je lesz. 100 elnyelést kell szembeállítanom 15 támadással, 15 védekezéssel, 15 IQ-val, stb... Ezt mindenki végigszámolhatja magának. Ha az ellenfélnek +100 van mindenre, akkor nem ezen fog múlni, de hasonlóan erős ellenféllel szemben a +15 mindenre sokszorta többet ér, mint a 100 elnyelés. de ez egy döntési lehetőség. Ha úgy érzed, nem éri meg, akkor egy friss 50-100-as állatot teszel csatlóssá, és csatlósként nevelgeted tovább.

A fejlesztés célja nem feltétlenül "problémamegoldás". Új célokat, új fejlesztenivalót szeretnénk adni nektek, ez az egyik legfontosabb dolog egy játékban. Az új szövetségi harrendszerről írtam már, a hordaháború alapján fogunk ilyet csinálni, így végül már ebben a sokéves témában is látjuk a fényt az alagút végén. Mentorrendszer - igen, ez is nagyon fontos, ennek is magas prioritást kell adnunk. V-ön nem működik a kategória megnézés? Huh, erről én nem is tudtam, igyekszünk megoldani.
Pontszám: 9.33
Miklós
Adminisztrátor

2448 hozzászólás

Válasz erre
Idézet
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
123. hozzászólás - 2013.11.26. 08:29:58 (Válasz Offsboy #121 hozzászólására.)
Az esszencia és LE ugyanúgy lesz, mintha sajtoltad volna, abba beleszámít a kiképzés.



Nem elírás volt, a 250-es lépett szintű állatból nem 250-es szintű csatlós lesz, a csatlós szintje a lépett szintjéből és az alap szintjéből számítódik, a példában említett állat kb. 150-es szintű csatlóssá vált, ezért írtam a +15-öt. A +25 bónusz a maximum, amit egy csatlós elérhet, 250. szinten. Igen, a fétiseknek lesz szintje, ami meghatározza, hogy egy csatlósnak mennyi a maximális induló szintje. Ha egy fétis 50. szintű csak, akkor annak semmiképp sem érdemes egy magas szintű állatot áldozni.

A fétisek raktározhatóak: sima állatfelszerelések lesznek, akkor használod el, amikor akarod.

Az állatok maximális számát egyelőre nem tervezzük növelni.

Az ellenfél csatlósait meg lehet nézni, de valószínűleg csak úgy, hogy látni fogod, összesen mennyi bónuszt adnak.


A képletet természetesen publikálni fogjuk, amint végleges lesz!

Aktív csatlós: A csatlósok közül mindig kijelölhetsz egyet "aktívnak", a portyákért a harcoló állatok mellett ő is TP-t kap, a többi csatlósod nem. Illetve ha állatot zabáltasz fel, azért a TP-t mindig az aktív csatlós kapja, tehát igen, így tudod irányítani, melyik csatlóst fejleszted.

Azt hogy melyik fétis milyen erős lesz és hogy lehet megszerezni, még nincs véglegesítve.

A csatlóseledel valószínűleg 2 őskő lesz, de igyekszünk ingyen is bőséggel osztani őket.

A csatlósok szintlépéséhez is ugyanannyi TP kell majd, mint egy normál állatnak.



A csatlósnak nyugodtan nevelhetsz már most is, a leendő csatlós szintjébe bele fog számítani minden, a kiképzések, kennelezések stb.

A felzabálandó állatoknál viszont csakis az a TP számít, amit NEM kiképzéssel szereztél. Mivel jelenleg még nem tartjuk nyilván, hogy melyik TP-t hogy szerezted, ezért sajnos náluk csak az a TP fog tudni számítani, amit attól kezdve gyűjtenek, hogy ezt nyilvántartjuk. Mondjuk zabáltatni bárkit lehet, normál sajtolásnak fog számítani, tehát veszíteni nem vesztesz semmit, de a TP tápolás csak a fejlesztés elkészülte után, az ehhez kapcsolódó AF képesség megszerzésével fog indulni, előre sajnos nem tudsz gyűjteni rá.

A kiképzés a rendszertől független, ahogy megbeszéltük, nincs jelentősége, hogy most képzel ki, vagy később, nem lesz nerfelve, de ahogy írtam, valószínűleg lesz fétis templomkristályért, tehát én a helyetekben nem nulláznám ki magam templomkristályból most.

A HKK relikviák feb. 1-től lesznek megvásárolhatóak őskőért. Pakliban 20% az esély, hogy találsz kódot.

A familiárisra azért írtuk, hogy nem tud felemelkedni, mert csatlósként az egyedi bónusza már nem érvényesül, és ezért úgy gondoltuk, hogy nem nagyon használná senki (aki meg igen, és rájönne, hogy hibázott, azon problémázna, hogyan lehet ezt visszacsinálni - tehát adnánk a játékosoknak egy komoly hibázási lehetőséget). Mondjuk az megoldás lehet, hogy a felemelkedés után is adja a spéci bónuszát (bár van, amelyiknek úgy nem sok értelme van, pl. felszerelés hatékonyság növelés) de ez technikailag elég komplikált, még átgondolom.

A familiárisok morálja pont úgy csökken, mint a többi állaté, ez az állat szintjétől, a meggyőzőkészségedtől és az állat hűség szakértelmétől függ.



Az sosem volt cél, hogy az ultra-implant legyen a játékban a legerősebb állatfelszerelés. Már akár 50.szinten megszerezhető, nem sok értelme lenne, ha attól kezdve nem lehetne jobban szerezni. Mondjuk inkább, hogy univerzális és nagyon tápos, de magas szinten azért van olyan, ami bizonyos szempontból jobb nála.

Az evolúció fejlesztését hamarosan elkezdjük. A december elég húzós szokott lenni, szóval nem feltétlenül ígérem, hogy idén még beüzemeljük, de igyekszünk


Igen, a fenti képlet a végleges a csatlós szintre, nem változott, alapszint/4+lépett szint/2.


Az aktív csatlós az alap 10 TP-t kapja meg, +a fétisból adódó TP-t, más szorzók nem jönnek rá (de a jövőben lehet, hogy lesz AF képesség és tárgy, ami csatlós fejlődését gyorsítja).

A csatlósok által adott statok ugyanúgy a tulajdonságok után, zárójelben megadott számhoz adódnak hozzá, mint a tárgybónuszok. Ezzel kapcsolatban volt is egy kérés, hogy a portyalistán ne az alap TÖ, hanem a zárójeles számokkal módosított jelenjen meg, ezt meg tudjuk oldani.

–------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------
A csatlós etetés sajtolásnak számít, a küldetésekbe is számolódik.

Az alaptulajdonsághoz hozzáadni a csatlós bónuszt nem jó ötlet, akkor hirtelen a fejlesztési költség is megdrágulna én nem érzem problémának azt, hogy a célpont közben átöltözik, és valamelyest ettől változik a TÖje. Még mindig sokkal pontosabb érték fog látszódni a portyalistán, mint most. De lehet oylat is, hogy külön zárójelben látszódnak a bónuszok, de ez szerintem megzavarja a kezdőket, plusz fejben kell akkor összeadogatni, hogy mi a végeredmény, nem túl praktikus.


gen, csak az etetéshez kell AF képesség. Ez azért van, mert az etetéssel nagyon meg lehet pörgetni a csatlós fejlesztést, és nem nagyon akarunk 200. szintű csatlósokat 30. szinten.

A teszt szerverre megint be lehet lépni a
http://teszt1.vegzetur.hu
címen.

Amit már most ki lehet próbálni:
10 templomkristályt beválthatsz egy templomkristály fétisre. (az éles játékban az ár 300 templomkristály lesz!)
A fétist oda tudod adni egy legalább 50. szintű állatodnak.
Az állatok oldalon, az Evolúció menü alatt az az állat át tud alakulni csatlóssá.
A csatlósok oldalon meg tudod nézni a statisztikáit, és tudsz adni neki csatlóskristályt, ami szintén templomkristályból vásárolható.
A csatákért a csatlós TP-t kap.
A csatlós növeli a tulajdonságaidat, ill. működik a fétis által adott képesség.

Ami hamarosan elkészül még:
A zabáláshoz szükséges AF képesség.
A sajtolás oldalon lehetőség arra, hogy egy állatot felzabáltass a csatlóssal.
Csatlóseledel megvásárlásának lehetősége a lélekkufárnál (2 őskő).
Csatlóseledel lesz található a játékban egyéb helyeken is, ezeket majd később implementáljuk.
Csatlós nevének megváltoztatása.
Szövegek, leírások pontosítása, egyértelmnűsítése a visszajelzéseitek alapján.

Illetve még egy dolog:
Az irtóztató fétis speciális képességét módosítottuk, nem +1 varázslatlelnyelést ad szintenként, hanem +szinted/50 varázslatelnyelést. Tehát 100. szinten már 2-t, 150.szinten 3-mat, 200. szinten 4-et. Tehát egy 200. szintű karakter 250-es csatlósa 1000 varázslatlenyelést fog adni irtóztató fétissel, ha ez a csatlós van aktívnak kijelölve.

Visszajelzéseket itt, ebben a topikban várunk, vagy az ügyfélszolgálaton.
Bocsi
de

Hát

Idézet: Zoole - 2014.01.28. 12:25:02
A csatlós szintje: eredeti állat szintje/2 + eredeti állat alapszintje/5 (de maximum a fétis szintje).

Nem arról volt eddig szó, hogy lépett szint/2+alapszint/4?



Igen okoz meglepít Én is kérem -- lépett szint/2+alapszint/4--mert e szerint választottam állatot csatlósnak

ui:lehet lepontozni
Azzal van bajom, hogy van egy szövetségem, amely mindig kb 30 főből állt. Most se kevesebb, de az elmúlt legalább négy évben ez a 30 fő kétszer cserélődött ki. Akikkel kezdtem abból csak Pale van meg. befejezések oka különböző, de tudjuk mi vezetett idáig.



2 világ a SMARAGD KONZERVATÓRIUM szövetség tagjai vagytok


A felzabálandó állatoknál viszont csakis az a TP számít, amit NEM kiképzéssel szereztél. Mivel jelenleg még nem tartjuk nyilván, hogy melyik TP-t hogy szerezted, ezért sajnos náluk csak az a TP fog tudni számítani, amit attól kezdve gyűjtenek, hogy ezt nyilvántartjuk. Mondjuk zabáltatni bárkit lehet, normál sajtolásnak fog számítani, tehát veszíteni nem vesztesz semmit, de a TP tápolás csak a fejlesztés elkészülte után, az ehhez kapcsolódó AF képesség megszerzésével fog indulni, előre sajnos nem tudsz gyűjteni rá.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------

Mivel az ördög a részletekben van Miklóstól ezt emelném ki mert a észrevételem-javaslatom ezzel kapcsolatos.

Azt mindenki tudja , hogy azonos időben sajtolás és sajtolás közt nagy különbségek vannak Ami itt nem lenne jó szerintem.


Mivel itt nem lesznek tömeges felzabáltatások , legyen FIX állat szintje szerint

..........................................................................

Még egy kérdés ami igazából nem tiszta.
A fel zabálandó állatnál a szintlépések csak harc közbeni , vagy ha más módon lépet is be számít majd ,PL:Gyakorlással ?

Ez azért érdekes mert elméletileg a (familiáris) kívül bármelyik lehet táp . Tehát az összes nem familiárist nézi ?

Tehát a szerver fogja nézni-nyilván tartani , mily módon lép szintet s a szerint adni a pontot majd felzabálásnál?