Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2009.10.29. 06:50:53
Mondj már olyat, egyetlen egy dolgot, ami "csak" nekem készült el.
Közben Miklós kiírta, hogy hol tart a kaland, remélem boldog vagy, én még reménykedem a ma reggelben...
Dátum: 2009.10.28. 16:24:08
Hagyjuk...
Dátum: 2009.10.28. 10:56:49
Azoknak, akik szertnek számolgatni íme egy feladvány:

http://kepfeltoltes.hu/091028/tauhatas_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

215-ös fix sebzésű varázslat, 63. szintről indítva.

Vajon mi lehet a varázslat sebzés képlete?

(Én feladtam...)
Dátum: 2009.10.27. 14:43:40
Endyr, türelem
Ha bírtunk várni 1-2 hónapot, a bejelentéstől számítva, akkor 1-2 nap nem igazán számít már...
Wikin kutakodva találsz némi infót az alapokról
Jajmár, az építési költségeit az új épületeknek 2 féle képpen kell korrigálni a következő szempont merev betartatásával!

A MOSTANI MANAKONSOT már nem szabad módosítani visszamenőleg, és NERF-elni se célszerű!

Viszont:
-A LÉből építést lehet upgradelni mondjuk az építés szaki korlátjának feloldásával (Term az épületek építési költségét ennek megfelelően a manakonshoz igazítani...)
-2 fix dolog van egy szöviben a lélekkút, és a felépített épületek össz szintje. Ezt be lehet építeni az új épületek építési költségébe... (A nagyobb szövinek több tagja van, de nagyobb hely is kell atöbb tagnak )
A kalandokat leírta Miklós, hogy tesztelik. NAGYON NEM szeretnénk egy újabb Zarknod szindrómát!
Inkább tartson 1 héttel tovább a teszt, semmint értelmét veszítse az egész...

Továbbá mit szólnál, ha olyan "gyakorló" épületeket kapnál, melyek építésével, azokban gyakorlatozva küldi próbákhoz tanulhatnál szakikat?
Pl.: Mászófal, kiépítésével a szövi minden tagja megkapj a mászás szakértelmet 0-ás szinten, innen fejleszthető léből, max akkorára ahánya a mászófala a szövinek...
Ugyan ez mehet ördöglakattal zárnyitásra.
Vagy a MAZE nevezetű épülettel rejtőzködésre stb
Persze ezen szakik szintjei nem növelnék a további szakik fejlesztési költségét... (Mint a felejtés pl...)
Lehetne építeni, csökkenteni a próbákhoz szükséges pontköltséget stbstbstb.
Na ennél jobban ne turbózzuk már a szerencsét, ha lehet!

Igaz, hogy a prefixum "növelő" hatása lemaxol valahol szint*2+5 környékén, onnan csak a 4-5 szerencsekülönbségenként +-1 % csatamódosító marad, de ez is iszonyatosan erős hatás!

Tudok olyan kariról, aki 20-as iq-val extrém magas szerencsével 30%-ban betalál, és óránként támadva bünteti a lazán 200++ iq-s karikat...

Szóval aki ennél jobb szerencse hatásfokot akar az gondolja át gyorsan, hogy onnan még ennyi értelme se lesz az alap tulokat növelni!
Dátum: 2009.10.26. 11:55:15
Konkrétan 4 percenként 4 pp-t lehet elkölteni maxon bünti nélkűl, ha van elég célpontod...

105-ös alap spm-el 117-re turbózott elementálissal a vadászat se vészes. Különösen, ha V3-on tolod, és otthagyhatod a vadászatot nyugodtan ugye
Dátum: 2009.10.21. 10:15:32
Ugyan ezt mondtuk a kreatív exploitra is annó... Tök legális volt, mégis ment a morgás utána! Miért ne előzzük meg a bajt, miért kell állandóan utólag helyesbíteni?
Dátum: 2009.10.21. 09:59:32
Maci, főleg erre gondolok. Nem a 20-30k lét sajnálom a Scarásoktól. Tuti ritkán akad be egy-két figyelmetlen esemény kapcsán. De ha valaki gyűjtöget bajnokira, és nekiesik 1-2 misivel, akkor tuti rörlés a vége. Valamint tálcán nyújtjuk a legális Exploit lehetőséget. Mondjuk a napi 3x 50k is erősen exploit szagú lehetőség, én valszeg egy napi maximumot tennék be a scarabeusznak, mely jelentős, de nem exploitolható lé maximumot szab neki. V3-om világában aki napi 40-60k lét tud portyázni, már igencsak a maximum közelében van ugye.
10*kariszint*25*3*2-ös napi maximum pl teljesen korrektnek tűnne nekem, a v3 képlet alapján. (25 a maximális 25 portya miatt, 3 a "jó" csata arány, 2 a kreatív miatt van a képletben!)
Azért 60. szinten napi 90k lé átömlesztése egy "havertól" igencsak komoly előnyt tud így is generálni, és normál napi üzemmódban nem korlátoz igazán senkit...
Dátum: 2009.10.21. 08:36:08
A 100-300k eléggé mindennapos, Kh megjelenés és bajnoki taktikázás előtt vagy mesteri épitészetre gyúrva ez akár 1-3 misire is felkúszik...
Dátum: 2009.10.21. 07:42:14
Azért egy épeszű maximum elférne rá, megelőzve az exploitot.
Dátum: 2009.10.20. 13:29:37
Morti, ha bekerűl a számláló (Ami a héten elkészűl ha midnen igaz.), akkor tudni fogod mikor nincs ember a kamrában, azaz tudod mikortol töltheted a holnapi áldozatokat
Dátum: 2009.10.20. 12:45:47
Morti, ha kinullázódik majd a számláló 15/0-ra, akkor tudod majd, hogy indul a nap
Dátum: 2009.10.20. 12:26:54
Tegnap volt 42 portya csatám, és 100 feletti csata eseményem (Levertem az epikust). A csata előtt direkt nekimentem 2 embernek, őket nem kamráztam be, eszembe se jutott, hogy nincs tele a kamra.
Szerencsére a kisördög megpiszkált, így elköltöttem közel 400k lét este, így "csak" ennyit kapott tegnap.
Amúgy nem maga az 1-2 csata zavar (Sőt teljesen egyet értek benne, hogy én voltam a BALFASZ!), hanem az durva exploit lehetőség (Nincs maximalizálva portyaeredmény*x-en a visszacsatolás.), hogy nem írja hozzá a portya egyenleghez (Nekem tegnap 800-al nőtt a rabolt egyenlegem a -32k-s csatától!), hogy sehol nem jelöli mennyire van tele a kamra (A héten várhatóan elkészül a top bar-ba.), és végül, hogy míg portyában max annyit vihetsz, amennyi nálad van, addig ez bezzeg nem igaz a scarabeuszra! (V3-on mondjuk ez nem problémás ugye )

Slusszpoén, hogy 75 naponta +1 scara kerül be az élmezőnybe, ezzel is drasztikusan csökkentve a célpontok számát portyában. (És ne gyertek nekem a negatív portya eredményű KH-val most! Amíg más világokon tápolnak a KH-n, addig v3-on kijelenthető, hogy a csatarányuk miatt inkább szívás a dolog.)
Dátum: 2009.10.20. 10:43:23
Wikin a megfelelő oldalakat lejavítottam, fentvan ahőn áhított adat
Dátum: 2009.10.20. 10:26:11
Írdd fel ütés előtt mennyi hp-n ált, és írd fel mennyit ütöttél bele, és mennyin áll, a különbözet a regenje, és ez a maxhp-jához képest %-osan egy elég kerek szám lesz...
Dátum: 2009.10.20. 07:38:58
Paul, a kreatív exploit is legális volt...
Dátum: 2009.10.19. 21:57:33
Újabb grat Pumurnak.
Amit az áskálódás nem bírt elérni, azt lassan eléri egy exploitolt tárgy...
Dátum: 2009.10.19. 20:43:56
felső tömb az alap alsó tömb a bónuszolt...