Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vaczakka

Dátum: 2009.10.08. 12:28:23
Mi történik akkor ha 15%alá csökken az életpontod?
nem támadhatsz senkit
nem támadhat senki
nem támadhatsz senkit és nem támadhat senki*
a lélekkufár ad neked sárga gyógyitalt olcsóbb áron
Amióta van kristály horda, azóta az első válasz a jó. De azt meg nem biztos, hogy tudja egy alacsony szintű karakter.

Vagy javítani kéne, vagy kiszedni. Szerintem.
Dátum: 2009.10.04. 14:50:42
Hány sziklevéllel csírázik a tulipán?
1
2
3
4
Lehet, hogy nem betűről betűre írtam le a kérdést.

Én úgy emlékeztem 1, de a kérdező szerint 2. Utánanéztem, és jól emlékeztem: a tulipán egyszikű növény. Kérlek, intézkedjetek.
Dátum: 2009.10.02. 12:49:28
Mi Európa legnagyobb városa?
Madrid
Párizs*
Róma
Kijev
London területre, lakosságra is nagyobb (ha mindkettőhöz vesszük az agglomerációs körzetet akkor is, a ha egyikhez sem, akkor is).

Vagy London a kérdező szerint nem Európához tartozik?

Kérlek, javítsátok a válaszokat. Köszi.
Dátum: 2009.09.24. 13:44:57
Én is azt számolgattam épp hogy a 300-400 CSP az nálam 650-850K LE (56. szint). Az azért elég súlyos ár egy epikus kincsért, még ha kb. 250 tulajdonságpont fejlesztése után már hozza vissza az árát, akkor is.
Dátum: 2009.09.21. 10:29:50
Nem vették el a varázslatok erejét, hanem csökkentették. És nem a varázslókat érinti csak, hanem mindenkit. Azért ez egy kicsit más szerintem, mint ahogy értelmezted.
A korrekcióra azért volt szükség, mert a harcrendszer roppant kiegyensúlyozatlanná vált magas szinten, és tényleg röhej, hogy megütök valakit 160-as erővel, Hóförgeteggel, majd kiírta gyakran: "Eltaláltad! 43 sebzés!". Ez így tényleg nem volt rendben, ezért kellett kompenzálni a dolgot.

Nem tudom, hányas szintű a karid, de ez a változtatás Miklós elmondása szerint magasabb szinten kezd csak el érvényesülni, ott is fokozatosan. Kérlek, olvasd el még egyszer a kezdő posztot.

Szerintem rég rossz, ha valaki úgy fogja fel, hogy "áldozatot hozott", meg hogy hátrány érte. Mivel a közelharci képletből kifelejtettek egy dolgot, azokat érte előny a módosításig, akik csak varázslatra tolták. Akik közelharcra is gyúrtak, azoknak eddig sokkal nehezebb volt beosztani a LE-t, hogy mindenre jusson.

Ez az én véleményem

OFF:
Szerintem winnie a sértődős dolgot rám gondolta, mert a hsz-om hirtelen lepontozódott, majd a tied meg fel. Pedig nem pontoztam egyik hozzászólást sem ebben a topicban (az övét sem)

winnie! Vallj színt a témában, a célozgatás helyett!
ON
Dátum: 2009.09.21. 01:30:47
de gagyi ez a hárompontozés így olvasva, totális sértettséget, duzzogást sugároz. akkor én is használom.

"Gratulálok", winnie, ha esetleg rám gondoltál volna pontozás ügyileg. Arra nem is gondoltál esetleg, hogy neki alapból annyi ponttal jelent meg? Nem véletlenül vannak ott a felhők, mint ahogy nálad sem.

Mellesleg meg ugyanazt leírtad, amit én, csak a saját stílusodban. Ezért "érdemes" volt lehúzni az enyémet...
Dátum: 2009.09.19. 16:20:53
Viszont hátránya, hogy növeli a játékidőt, azt meg állítólag nem akarjuk.

Amúgy jó és értelmes ötletnek tartom, csak csak megnéztem egy másik aspektusból is.
Dátum: 2009.09.19. 15:20:00
Én nem nagyon vettem észre számottevő különbséget a megújított és a régi harcrendszer között játékos elleni harcban. Aki eddig elvert, az most is el tud verni, akit eddig elvertem, azt most is elverem. Mondjuk én fejlesztettem varázslatra és közelharcra is. Aki eddig egy varázslattal megnyerte a csatát és csak arra gyúrt, most nyilván rosszabb helyzetbe került, ezt kompenzálni lehet a karakter fejlesztésével.

A smaragdoknak a varázslat volt az előnyük, ezt elvettétek, a gyémánt előnye harcban volt, ezt megnöveltétek.

Valamit nagyon félreértelmezel szerintem. A smaragdoktól nem vette el senki a hordabónuszt, így továbbra is megmaradt az előnyük varázslat során. Nem a smaragdot sújtja ez a varázslat kompenzáció, hanem azt, aki eddig csak varázslatra gyúrt, és semmi másra.

Azt meg, hogy a gyémántnak a harcban volt az előnye, nem tudom honnan gondoltad. Szerintem összekevered a gyémántot a rubin hordával.
Dátum: 2009.09.19. 12:32:59
Nekem csak egy kérdésem volna már: mikor lesznek jóváírva a "Zarknod tojások" és a dukátok V2-n?
Dátum: 2009.09.15. 19:09:12
Számomra az lenne hasznos információ, ha a térkapuhoz hasonlóan a portyánál és a vadászatnál is láthatnám, mikor kapom a következő PP-t, CSP-t, nem csak akkor ha épp 0.


Már én is javasoltam, nem is olyan rég, remélem, megvalósítják.
Dátum: 2009.09.15. 18:13:13
Ami a LE-t illeti, én szinte fillérre pontosan egálba jöttem ki a dologból. Plusz még jöttek relikviák is

Köszönjük, ez egy jó esemény volt!
Dátum: 2009.09.15. 17:38:26
Jah, hát ez bizony a random.

Nekem mind3 fázisban kb. a 40. manó után dobálta ki, de a szövetségben 2 emberkének 4.-re, illetve volt akinek 17.-re kidobta.

Egy másik kér(d)és a fejlesztőkhöz: engem személy szerint érdekelne mind a három világon 3 statisztika.

1. hordánként, az aktívnak mért állomány (amiből a szorzót számoltátok) hány %-a vett részt azt eseményben (csapat aktivitási ráta)?

2. hordánként, a ténylegesen résztvevők átlag effektív töltése (valós átlagtöltés)

3. hordánként, a ténylegesen résztvevők átlag leölt manószáma

Ez mindenképp érdekelne, úgy gondolom ezek a statisztikák tényleg az objektív, valós aktivitást mérik.

Remélem, megcsináljátok, ha nem nagy munka, és mást is érdekel
Dátum: 2009.09.15. 17:08:23
Hány manót nyomtál eddig le?
Dátum: 2009.09.15. 12:10:42
Valaki meg tudja mondani, hogy a szerencsét minek a függvényében adja Zarknod?
Dátum: 2009.09.14. 21:41:37
Lehet, hogy már volt róla szó, lehet, hogy nem:

Szerintem az epikus tárgyak értékét/értékállóságát nagyban növelhetné, ha a bónusz értékek egy része karakterszint, vagy karaktertulajdonság-érték függő volna.

pl.:
+ 5% támadás
+ szint / 6 IQ
+ 7% kritikus ütés, stb.

Talán nem borítaná fel az eddigi egyensúlyt, de mindenképpen kijönne az, hogy a karakter szintjének / tudásának megfelelő bónuszt kap a tárgyra. Így talán kevesebb tárgy végezné sorsát az AH-ban is.
Dátum: 2009.09.13. 22:43:43
Ezt a megoldást jónak tartanám
Dátum: 2009.09.13. 21:34:37
Én egyáltalán nem tartanám jó ötletnek az 50 őskő utólagos bevezetését. Sokan már fizettek CSP-vel valamelyik gyorsításért, köztük én is. Én is nagy nehezen vettem rá magam a 200 CSP elégetésére, mivel nem vagyok portya karakter. Ha most utólag valamelyik riválisom meg őskőért megveszi ugyanazt, akkor én joggal mondhatnám azt, hogy ezzel meg engem szívattak meg, és én kerültem hátrányba, hiszen, ha van lehetőség akkor én is őskőért vettem volna meg.

Inkább legyen mindenkinek ugyanaz a feltétel (maradjon csak a CSP), nehogy már hátrányos helyzetbe toljuk azokat, korábban váltották ki ez a kényelmi funkciót!
Dátum: 2009.09.13. 15:21:25
Mi az ami szükséges a krumplifőzelékhez?
Bazsalikom
Kakukkfű
Babérlevél
Majoranna
Édesanyám valamikor majoránnával csinálja, valamikor meg babérral-tejföllel. Most akkor melyiket válasszam?

Kérlek javítsátok a helyesírást, meg a válaszokat. Köszi.
Dátum: 2009.09.13. 13:55:10
Ezek szerint beindult a hajtás a V2-n is, mert tegnap este még ilyen 200K körül kellett, ha jól emlékszem.
Dátum: 2009.09.12. 23:03:16
Még nekem sem jelenik meg, hiszen a karakter történet szerint csak 19. szinten tudod meg, hogy fertőzött vagy, és akkor tűnik majd fel a karakterlapon.

De ettől még nyilvántartják előtte is, hogy pl. már csak 49% (az én esetemben).

Szerk:
Látom, itt járt a lepontozó tündér, aki ezáltal "jól megmondta"
Kezdem azt hinni, hogy erre a fórumra tényleg nem érdemes semmit sem írni, segítő szándékkal sem. Elszomorító.