Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Coronita

Oldal: 12345678
Dátum: 2012.12.01. 11:02:24
Azt a kettőt sem fogod tudni ütni, mert nem támadhatóak. (3 órán belül több, mint 5 támadást kaptak)
Dátum: 2012.12.01. 10:55:57
Pontosan. Szuper az egész, nekem nagyon tetszik, de igazán megoldhatták volna, hogy ne menjen el menet közben a kristály, mert így a magas szintűeknek esélye sincs nyerni....
Idézet: Miklós - 2012.11.09. 13:28:05
Idézet: Coronita - 2012.11.09. 13:22:55
1. Lesz világok közötti portya és, ha igen, mikor?
2. Lesz a valaha olyan lehetőség hogy X (500? 1000?) őskőért átraktok egy másik (régebben indult( világba?

A világok közötti portyázással kapcsolatban sajnos nagyon sok probléma merült fel, a játékosok részéről nagyon sok ellenvetés. Ehelyett lett végül a szubplazma kitalálva. Ha beválik, a szubplazmában vannak további lehetőségek is, erről majd VU talin beszélünk.

A karakter transzfer tervben van, szerintem az meg fog valósulni, reméljük minél előbb.


Köszönöm szépen a gyors választ.
Idézet: Kocos - 2012.11.08. 13:11:55
Mit mondjak erre? Próbáltam a hisztid szintjére leereszkedni. A reakciódból úgy vélem sikerült.


Visszatérve erre pár nap távlatából, lenyugodva. Valóban kicsit hisztinek tűnhetett, bár én inkább kétségbe esettnek mondanám.
Igen szomorú és csalódott vagyok, hogy fél éve-éve hitegetnek vmivel és semmi sem történik…
(Ettől még a te hozzászólásodnak, hogy „töröjjjéééé kiii” semmi értelme nem volt.)

Miklós:

Kérlek válaszolj ezekre:

1. Lesz világok közötti portya és, ha igen, mikor?
2. Lesz a valaha olyan lehetőség hogy X (500? 1000?) őskőért átraktok egy másik (régebben indult( világba?
Idézet: BaalCain - 2012.11.09. 10:14:38
NEM lehet bug a kufár medál kihasználása.

Régen jeleztük Baratynak. HA nem programozta le és még okt végén lehetett használni akkor az nem a játékosok hibája.
HA jelezzük egy erőforrás termelés lehetőségét, fél évig nincs kijavítva, akkor jogos a feltevés, h az nem bug hanem normál működés.

Az alternatíva, h ismét nagyot hibázott a behó, mert többszörös jelzés ellenére sem javított ki egy bugot, amire nekik eleve gondolni kellett volna, de ha másnem a játékosok jelzésére sürgősen reagálni.


egyébként a középső gombról meg annyit, h ilyenkor ők mindent elvesznek, a játékosok előre eltervezett céllal teszik ezt.
de hetek óta nem adják oda a meg nem kapott portya Lét. középső gomb, portya pont fogyott, de a Lé nem lett jóváírva.
ilyenkor is jó lenne felelőst találni. vagy csak minket lehet büntetni?



Attól még, hogy nem lett sokáig kijavítva, nyilvánvalóan nem azért került be a kufár medál, hogy korlátlan LGY-hez juttassa a karaktert. Aki ezzel visszaélt, az a programnak egy hibáját használta ki, ami bugolás.

Viszont az őskővel való visszaélést én nem látom bizonyítottnak…
Idézet: Ariel - 2012.11.09. 12:51:07
Az LGY bug kihasználása egyértelmű számomra, de az nem, hogy szándékos őskő gyártásról lett volna szó.


Egyetértek Ariellel. LGY-vel bugolt, ezért a büntetésnek a zárolás része jogos.
A BUG miatt hozzákerült ősköveket vegyék vissza, de a 900 őskő levonását erős túlzásnak érzem!
Idézet: Kocos - 2012.11.08. 13:11:55
Mit mondjak erre? Próbáltam a hisztid szintjére leereszkedni. A reakciódból úgy vélem sikerült.


Szerintem nem kellett nagyon megerőltetned magad az óriási ereszkedésben!
Kár, hogy ide lett keverve ez a vélt, vagy valós csalás. Az még nagyobb kár, hogy Miklós a felvetett bajomra egy szót sem reagált…
Konstruktív, előre mutató javaslat volt, köszönöm! Tudtam, hogy legalább egy „okos” majd ezt fogja írni…

Szegényebbek lettünk volna, ha ezt nem írod le!
Rossz kedvem van, de ezen hangosan nevettem. Kiváló a humorérzéked!
Dátum: 2012.11.07. 22:01:32
Kedves Miklós!

Sajnos ennél sokkal-sokkal nagyobb gondokat látok a játékban, amit meg kellene oldani (régesrég meg kellett volna oldani), mielőtt ilyeneken gondolkoztok!!!

Lásd.: „Rövid és hosszútávú céljaid a játékban” topik!

Ezeket több mint fél éve felvetettem, és ha akkor cselekedtél volna, a közvetlen baráti körömből 5-6 kezdetektől játszó játékos nem hagyta volna abba/törölt volna ki! (Csak az utolsó fél évben.)
Nem maradt ki. Azért nincs itt, mert ütőtávon kívül van épp.
(De valóban ő is igen kemény ellenfél lehetett volna, ha nem hagyja abba pár napja.)
Így néz ki a V2 toplistán az ütőtávom. Mindenkihez beírom a kommenteket!

3. Lardeorl 167 (Inspitrátoros, hamarosan elhagyja az ütőtávom.)
4. Rowan Meukow 166 (Szövetségi társam, a közelmúltban abbahagyta.)
5. Agnus Dei 159 (Ellenfél.)
6. Baalberit 158 (Kemény ellenfél, de őskövet már nem tol be, abbahagyja.)
7. Noyo 157 (Nagyon gyenge, sorry….de több mint 10-szeres ellene a sebzésem…)
8. Coronita 156 (Ez lennék én.)
9. Bachtass 156 (Szövetségi társ.)
10. InKal 155 (Szövetségi társ.)
11. PléhDió 153 (Noyonál is sokkal-sokkal gyengebb ezenkívül gyémánt, mint én.)
12. Viktor Meran 149 (Szövetségi társam, a közelmúltban abbahagyta.)
13. Charon 144 (Noyo kategória, nemigen játszik, nemsokára lefelé kihullik az ütőtávból.)
14. Zolior 144 (Noyonál is sokkal-sokkal gyengebb ezenkívül gyémánt, mint én.)

Igen-igen gyakorlatilag 1db ellenféllel lehet számolni!

Segítene vki elmondani, hogy MIÉRT JÁTSZAK MÉG?
(A klónom jó néhányszor megnyerte felfelé a bajnokin az összes kategóriát (még 3 db)….)

Lassan évek óta könyörgök a világok közti portyáért, mindig pozitív volt a reakció, de az ég világon semmi sem lett belőle…..TÖRTÉNJEN MÁR VMI!!!!!!!!!! (vagy legyen lehetőség átrakni a karaktert régebben indult világra…)
Nem érdekel, ha V1-ról 5-10 karakter agyonver, de most jutottam el odáig, illetve az ellenfeleim mostanra fogytak el annyira, ha nem kapok SOS pozitív visszajelzést, napjaim vannak hátra ebben a szeretett játékban, amire 4 éve rá vagyok kattanva…

(Szubplazma nevetséges próbálkozás. Úgy támadjak vkit, hogy sebezni nem tudom, de fejlesszem az állatait? Vagyis jót tegyek vele? Vicc….)
Dátum: 2012.10.04. 22:25:08
Sima portyát is bekaphatsz rosszkor, azzal többet is sebződhetsz és még LE-t is veszthetsz. Akkor jobb lenne azt is kivenni a játékból, ugye?

Mindegy, nincs értelme tovább diskurálni, mert már eldőlt sajnos.
Dátum: 2012.10.04. 22:08:04
Szia!

Úgy szólt a terv, hogy napi néhány darabot lehet találni. Tuti nem kaptál volna sok ilyen támadást és a 15%-os maximum miatt nem is sebződtél volna sokat. Normál portyában sokkal több sebzést kapsz, számold csak ki. Igazából ez egy fegyver lett volna a magasabb szintű karaktereknek, hogy a brutál VF-es környéken mindenkit szétaprítós (sokkal többet sebzős, mint 15%), 100. szint alatt maradok még min 12 évig, mindenkit kigömbözök és 200.000 LE-ket lerabolós karaktereket naponta 1szer-2szer minimálisan megsebezzék. De úgy látszik vagy mindenki ilyen karakterrel játszik már, vagy nem értettétek meg, h miről szólna ez az egész……kár…
Dátum: 2012.10.04. 21:57:17
Kedves Miklós!

Ebben a formában semmi értelmét nem látom a tárgynak, mert

1 Nem lehet senkin bosszút állni vele, aki rendszeresen beüti a szövi társakat. (Napi 1-2 alkalomról volt csak szó, mert ennyit lehet ugye találni.) De ha semmi sebzés nincs, akkor csak jót teszel azzal akit támadsz mert nő az állata morálja.

2. Napi néhány plazmával a portyacélpont probléma nincs megoldva.

3. Kamrázni sem lehet.

Jelen formában bármennyi plazmát találok, tuti egyet sem fogok elhasználni belőle. Minek tenném?

Kérlek gondold végig, és engedd meg hogy legalább szintben lefelé támadva lehessen kamrázni, azzal nemigen lehet visszaélni!

Előre is köszönöm
Dátum: 2012.10.04. 21:45:24
Igen, úgy tűnik ez sajnos eldőlt, pedig sztem a max. ép 15%-ában maximalizált sebződésbe senki sem „hal bele”.

Egyébként demagógnak érzem a kérdést. Biztos vagyok benne, hogy ezt feltennénk a sima portyára, akkor is ez az eredmény jönne ki...
Dátum: 2012.09.21. 20:31:59
Kedves Miklós!

Köszönjük szépen, hogy próbálsz megoldásokat találni a portyacélpontok jelentős visszaesésére a magas szintű karaktereknél, addig is, amíg a világok közti portyával kapcsolatos bonyodalmakat meg nem tudjátok oldani.
Ez a fejlesztés, kis mértékben segíthet, ám meggyőződésem, hogy a V1-en kívül az összes többi világon csak a világok közti portya fog azonnali és végleges megoldást jelenteni a problémára.

A szavazás eredményét tekintve úgy látom, hogy a játékosok 2/3-ának nem okozna gondot, ha nagyritkán kapna támadásokat sokkal magasabb szintről.

A kétharmadon belül pedig kb. fele-fele arányban vannak azok, akiknek fájna, ha elveszíthetnék az ép-jük 15%-át egy-egy ilyen csatában, és azok, akiknek nem.

Meglehetősen kiegyenlített tehát a dolog, kíváncsi vagyok mi alapján fogtok dönteni, illetve Ti hogyan értékelitek ezt a több válaszlehetőséges (és ezért nehezebben kiértékelhető) kérdést….
Dátum: 2012.09.19. 15:09:18
Nagyon tetszik, nagyon jó ötletnek tartom, 10 pont!
Sztem max. sebződésként, a max ép 20%-a simán beleférne, az mindenkinek elviselhető lenne.
Dátum: 2012.06.28. 10:02:48
"+276 Erő, +278 Támadás, +237 Védekezés, +378 IQ, +250 Taumaturgia"

Kb 2 hete folyamatosan rajta van egy karakteren V2-n. Mivel iszonyat kevés a portyacélpont, csak miatta el fogom költeni a 20 AF-et, de ez még lenegyedelve is iszonyú sok!

Szóval úgy gondolom, a probléma továbbra sincs megoldva......
Oldal: 12345678