Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Chiborg

Oldal: 1
Dátum: 2021.06.06. 19:06:58
Milyen ajándékot kapott a monda szerint Héraklész Zeusztól?
Egy Egyszarvút
Egy Sárkányt
Egy Pegazust *
Egy Griffet

Elnézést, de melyik mondában? Esetleg a Herkules című Disney mesefilmben?
Mert akárhogy néztem a wikipédiát, semmilyen "ajándékról" nem esik benne szó, Pegazus vagy Pégaszosz meg pláne nem.
A római Herkulesről nem is beszélve...
Dátum: 2016.03.07. 20:42:02
Ja, értem... köszönöm.
Dátum: 2016.03.07. 20:16:39
Nem akarok igazán beleszólni, de hogy lesz meg a top 100, ha kb. mindenkinek 457 pontja van? Gondolom többnek, mint száznak. Mindenki megkapja a gyémántot, a többiek meg kapnak bronzot? Vagy egyáltalán mi alapján van a sorrend, mert biztos, hogy nem a pontszám alapján, az meg nincs írva, hogy aki a leggyorsabban végigszalad, az győz...
Dátum: 2015.07.22. 19:55:39
Remélem lehet asztrális kőt is beváltani.
Dátum: 2015.03.20. 15:32:56
Melyik vezetéknév NEM illik a többi közé eredete szempontjából?

Varga
Szabó
Sándor
Sütő

Eredete szempontjából? Miért nem inkább azt írta, hogy "melyik vezetéknév a kakukktojás?" Több értelme lenne.
Dátum: 2014.05.07. 19:41:01
Magamat moderálom, lett volna egy panaszom, de időközben kiderült, hogy alaptalan. A rendszer későn számol kissé...
Dátum: 2014.03.15. 11:03:43
Melyik kontinenshez tartozik Pharos szigete?
Európa
Amerika
Ázsia
Afrika

Pharos szigete Alexandriához tartozik, Alexandria pedig Egyiptomhoz, az pedig Afrikában van. Úgyhogy tényleg nem értem, hogy a helyes válasz miért Európa?
Dátum: 2013.12.23. 19:17:12
Lesz-e karácsonyi párbajszünet?
Dátum: 2013.04.30. 09:09:04
Idézet: Quellon - 2013.04.29. 15:55:30
Mert lefelé lehet kamrázni, mert nálad jelentősen kisebbektől csak kevesebb kamrabevételed lehet, mint az ütőmeződből, de felfelé szubplazmázva sokkal nagyobb kamrabevételed lehet, mint az ütőmeződből, főleg, ha lebeszéled egy haveroddal aki sokkal magasabb szintű, hogy bekamrázhatod.

És nem érdemelné meg?

Megjegyzem, a kamrázás ilyen felhasználása (haverok, buli, Fanta) normál játékban is megcsinálható (na, lesz nálam fény meg buzogány, gyere), nem kell ehhez szubplazma...
Dátum: 2013.04.29. 15:23:04
Igaz, hogy NEM-re adtam a voksomat, de mindössze azért, mert a mostani háborúnkban is a szubplazma volt a döntő...

De ha megváltoztatnátok egy kicsit a szubplazma szerepét a háborúban, akkor felőlem szerepet játszhatnak a szubplazma is.

A következő történt, hogy a csapatom háborút kezdeményezett, és kiderült, hogy az ellenfél kb. 200 szubplazmát tartogat háború esetére.

Személy szerint velem az történt, hogy egy napig nem voltam bent, és máris 20 szubplazmás +40-es szintű rohant le. Hogy miért ennyi? Azért, mert ha 10.000 ÉP-ben vagyok, akkor egy szubplazmás csata után is 10.000 ÉP-ben leszek, és 1 órával később is támadható... ez szerintem egy olyan része a dolognak, ami fel se merült senkiben...

Biztos van valami megoldás erre, mert mondom: felőlem szerepelhetne benne a szubplazma is, de így ilyen formában egy háborút dönt el az, hogy kinek mennyi szubplazmája...

Másik: felfele szubplazmával miért nem lehet támadni, hamár úgysincs tétje? Nekem ez a dolog olyan, hogy a nagygyerek piszkálhatja a kisebbet, és a kisebb nem tud visszavágni, mert neki nem szabad...
Dátum: 2013.03.07. 09:31:57
Melyik film nem trilógia?

Harry Potter*
Mátrix
Karib-tenger kalózai
Vissza a jövőbe

Mivel a Karib-tenger kalózainak lett 4. része időközben, ez a kérdés már nem jó...
Dátum: 2013.02.19. 16:00:04
És ha nem ingyen?
Dátum: 2013.02.19. 12:28:40
A küldetésem a következő: pörgess ki egy ritka vagy ultraritka kincset a szerencsekeréken. Az elmúlt 26 nap alatt minden nap megpörgettem a kereket, de egyszer sem jött ki ilyen kincs. Biztos jól működik a kerék?
Dátum: 2013.01.11. 09:42:26
Álszent, nem álszent... ebbe nem bonyolódok bele, mert én sem értem.

Szerencsére megvan a megfelelő stratégia a szubplazmás támadások ellen...
...de valóban jó volna, ha ezt a hibát javítanák, hacsaknem az a célja a Játékvezetőknek, hogy növeljék a játékosok és szövetségek aktivitását a játékban.
Dátum: 2013.01.09. 20:08:55
Ez semmi esetre se jó ötlet. Már ne haragudjatok, de egyáltalán nem fair, hogy a védekező vagy támadó szövetség gyengébb tagjai elmenne katába, és a sokkal-sokkal magasabb szintű tagok szubplazmával végigjárják a másik szövetséget, és megnyerik a háborút. Ez nem fair. Van segítő kéz, ha annyira tétlenül nézitek, ha megverik a szövetségetek gyengébb tagjait. A játékegyensúlyt teljesen felborítja az, hogy a szubplazmás támadásokat beleszámolják a háborúba, és szerintem sok játékos nem azon fog gondolkozni, hogy majd lesz valahogy, ezt is kibírjuk, hanem azon, hogy törölni fogja a karakterét.
Oldal: 1