Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - bokorn

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.10.28. 14:14:48
OFF

Idézet: atua - 2008.10.28. 13:30:09
Idézet: HZsolt - 2008.10.28. 09:23:42
Sziasztok
A késöbbiekben jólenne egy jegyzetek menüpont valahova.

start menü -> kellékek -> jegyzettömb


nekem nincs start menum
sot, jegyzettombom sem
Idézet: Kocos - 2008.10.28. 08:26:02
Mikorra varhato, ha varhato, hogy ez megvalosul?


igen, ez engem is erdekelne

meg a 2:1 arany szerintem nagyon nem jo, igy csak sokkal gyengebb szovetseg ellen van esely haborut nyerni
nalunk pl. 158:103 az arany, es mar bo egy hete huzodik
tok egyertelmu, hogy mi vagyunk a jobbak, a 1.5x-es gyozelmi mennyiseg ezt mutatja, megsincs vege a haborunak...
Dátum: 2008.10.27. 16:19:43
Idézet: Solsotran - 2008.10.27. 16:07:49
Amikor megpróbáltam eladni egy fegyvert a lélekkufárnál kiírta, hogy nem adhatom el mert éppen használom. Le lehet tenni valahogy azt a fegyvert? Vagy vállakozam az ön(LE)gyilkos feladatra és a teljes összeget kell összeszednem a következő fegyverhez és csak akkor tudom eladni a régit?

Csak azért nem értem mert régebben már adtam el olyan felszerelési tárgyat amit viseltem...


mas targyat el tudsz adni kezbol, de fegyvert nem
Dátum: 2008.10.26. 10:23:49
Idézet: Hatsepsut - 2008.10.26. 09:47:03
Rammstein: Persze, hogy lehet régi meséről kérdezni. Szívesen látjuk.
Csak mondjuk ha pl. a Rézhegyek királynőjét kérdezed (vagy hasonló nehézségűt), alig fogják tudni a választ.


nahat, nem csak en ismerem a Rezhegyek kiralynojet
a mai napig imadom, bar nem eppen a magyar nepmesek kategoria
Dátum: 2008.10.26. 09:41:11
ezt kaptam: "Hanyadik szinttől lehet majd háborúzni?"

amellett hogy eleg hulyen van felteve a kerdes, a jo valasznak szamito 9 nincs a lehetseges valaszokat kozott...
nekem megvan 160GB-nyi a regi sorozatbol
haaat... eleg mas mint az uj
Douglas Adams resz? ezt nem is tudtam, utananezek!
a Firefly egy zsenialis sorozat! a folytatas film, a Serenity sem rossz, de azert boven elmarad a Firefly-tol, tul sokat csomagoltak abba a masfel oraba...
nekem a BSG is piszkosul bejott, igaz, volt egy nagyon lapos idoszak, de azert meg mindig az utobbi evtizedek egyik legjobbja
amit viszont nagyon ajanlok mindenkinek, az a Dr Who c. kultikus brit sorozat, amit 2005-ben kezdtek/folytattak. az elso evad eleg gagyi, az elso resz pl. kapasbol eleg elrettento tud lenni, bar az evad vegere szepen osszeall, a masodik evad NAGYON jo, a harmadik meg szen durva... ha meg akarod tudni, milyen a Dr Who amikor mindent beleadnak, nezd meg a Blink c. reszt (talan 3.evad 10.resz), azon lehidalsz! (nem kell hozza tul sok eloismeret a sorozatrol, eleg annyi hogy a Doctor egy rendorsegi hivofulkenek alcazott ter/idoutazo urhajoval utazgat, es szinte mindig van egy csinos noi kiseroje)
Dátum: 2008.10.26. 00:05:13
Idézet: Gort - 2008.10.25. 23:20:15
Nálam a játék azt jelenti, hogy beleélem a karakterem helyzetébe magam. Én nem szeretem, ha félholtra vernek, ezért a karakterem sem szereti. Ráadásul ez nem is segít a problémán. 1 órahosszáig nem támadhatnak? Azzal mire megyek? Egy órahosszai vadászattal kb. 1500-1600 lélekenergiát tudok szerezni. A villámcsapás 5500- ba kerül. Ez bő 3 órahossza vadászat. Persze, tudom, küldetések, lélekkút kisütése. Meg lehet oldani, és meg is oldom. De ettől függetlenül, ha valamit el akarok érni a játékban, továbbra is a gép előtt kell töltenem majd minden szabadidőmet. Ezt nem panaszként mondom. Szeretem a Végzeturat. De az a véleményem, hogy egész egyszerűen nem igaz az az állítás, hogy a játék kevés időt igényel.


szerintem meg siman meg lehet oldani kicsi idobefektetessel is
pl. ma hajnalban ment a vonatom, ejjel ertem haza, kozben nem volt netem, megis elmentem vadaszni most este, szintet leptem, fejlesztettem, stb
ehhez kb. 5 percet kellett a gep elott toltenem, amig a 20 kvizkerdest megvalaszoltam, aztan elmentem tarsasjatekokat bontogatni, egy ido utan visszaneztem a gepre, epp' lejart az utolso vadaszat
vagyis kb. 5 perc idoraforditassal "jatszottam" 100 percet... elotte-utana portya, de igy is max. 15 percem ment el ra
ha meg attol tartasz, hogy elveszted a gyujtogetett LE-t, vagy probald megoldani, hogy ejjel/hajnalban vadassz (tudom, ez nem konnyu...) vagy veresd le magad 1 LE-re, es ugy allj neki a vadaszatnak
Dátum: 2008.10.25. 22:06:21
mar jo ideje bosszant, de most mar szova is teszem, ha mar van ra topic
szoval: a szovetseg+esemenyek menupont sargan kiabal ha valaki epitett a lelekkutbol, de szerintem tok felesleges, senkit nem erdekel kulonosebben...
viszont ha szavazast ir ki valaki, pl. haduzenetrol, arrol semmilyen feltuno ertesites nincs, csak a szovetseg lapjan alul eldugva egy gomb, a folyamatban levo szavazasokrol

nem lehetne ezt megcserelni? szerintem sokkal praktikusabb lenne...
Dátum: 2008.10.23. 10:05:03
a szív szo miert van tiltolistan?
azert jo lenne, ha a teljesen hetkoznapi szavakat nem dobna vissza a szuro...
Dátum: 2008.10.23. 09:22:21
Idézet: Sofud - 2008.10.21. 18:30:49
Mortimernek teljesen igaza van. Én smaragd vagyok, és meglehetősen örülök, amikor egy olyan ellenfelet sodor utamba a szerencse, aki Vakító fénnyel járkál. Harc közben általában elkerül a varázslat, de volt már néhányszor olyan is, hogy betalált. És még úgy is én nyertem, akár a méregfelhőt, akár a villámcsapást használtam. Ezek egy smaragdnál szép nagyokat tudnak sebezni. És így már gyakorlatilag a varázslásnál eldől a meccs, mivel a védekezésem és a szerencsém is jó magas, én nem sebződöm az elején, az ellenfél meg van hogy 60-nál is többet.


most vertem meg 103:0-ra egy nalam kb. 15 ponttal erosebb, jobban felcuccolt karaktert, aki elkovette azt a hibat hogy a vakito fenyt hasznalta
Dátum: 2008.10.23. 09:21:18
Idézet: sunai - 2008.10.23. 08:34:44
Elnézést, azt hol látod, hogy milyen magas a szerencséd?


a karakterlapon a tulajdonsagaid alatt
ha raviszed a szamra az egeret, azt is kiirja, mennyit kell meg epitened a kovetkezo szintig
Dátum: 2008.10.21. 04:49:24
most kaptam egy ilyet: mennyi 1x1x1x1, bejeloltem az 1-et, de a fogyatekos kerdesfeltevo szerint a jo valasz 9
eliltani az ilyet bassz...
Dátum: 2008.10.17. 12:47:41
felmerult az igeny egy olyan forumra, amihez csak bizonyos szovetsegeknek van hozzaferese (tehat az egymas kozti diplomaciat kivulallok furkeszo szemeitol tavol tudnank intezni), megoldhato lenne ez?
vagy ha ez nem megy, esetleg egy olyan megoldas, hogy minden hordanak lenne egy kulon foruma, amit csak az azonos hordaba tartozok tudnak irni/olvasni
Dátum: 2008.10.17. 08:59:22
Idézet: Tusy - 2008.10.17. 08:54:05
Idézet: Icelady64 - 2008.10.17. 01:31:27

- volt egy "racsnis" kérdés ahol 4 közlekedési eszköz volt felsorolva. Nekem a "racsnis kulcs" ugrik be róla elsőre, azzal lehet csavarokat szerelni. Jó válaszként a kerékpár vagy versenykerékpár volt megadva ami így utólag kicsit erőltetett (én amúgy valami csónakot választottam)
-- váltó nélküli biciklin hol van a racsni?
-- teremversenyen (körpályán mennek körbe) meg tudtommal örökhajtós gépekkel mennek, azokon még talán fék sincs, nemhogy racsni
-- az országúti versenykerékpárra még talán rá lehetne fogni, de nekem az is erőltetettnek tűnik. Azért mert váltója van már racsnis?
//a dolog csak annyiból zavar, hogy olyan 35 éve bringázok és biciklin a "racsnizik" szóval csak akkor találkoztam, ha valaki hátrafele tekeri a pedálokat, amit nem minden gépen lehet megtenni, és váltós gépeknél többnyire láncledobással jár ami nem igazán előnyös. Volt olyan országúti váltós versenykerékpárom amit nem lehetett hátrafele tekerni mert dobta le a láncot és lehetett borulni vele jó nagyot


a racsninak nem sok koze van a valtohoz, az azert felel, hogy ha forog a hatso kerek, ne forogjon vele szinkronban a pedal is
magyarul talan "szabadonfuto" a neve azt hiszem
Dátum: 2008.10.17. 08:09:58
Mennyi csontból áll az emberi koponya?
6
11
18
13


a wikipedia ket jo valaszt is adott: 22 es 28
a kerdezo szerint 11...
Dátum: 2008.10.16. 21:41:34
Mikor van napfogyatkozás??
Amikor a Bolygok egyűt állási sora van
Amikor a Hold aNap ellőt van
Sose
Amikor a Nap a Hold előt van


istenem...
Dátum: 2008.10.16. 10:23:03
Idézet: Vick - 2008.10.16. 10:08:28
És még egy kérdés. Őskövet csak prémium tagként lehet szerezni???


oskovet szerezni haromfelekeppen sikerult nekem eddig:
kviz kitoltesevel, kiegett oskot talalva, illetve penzert vasarolva
ebbol egyikhez sem kell premium tagsag
Dátum: 2008.10.15. 16:04:21
van egy kis gondom, eltunt a szovetsegem egyik (termeszetesen a "fo") topicja
mivel min. 5 szavazat kell a torleshez, es 3-nal tobb egyedul nekem van a szovetsegben, en pedig 111% hogy nem toroltem (kivancsisagbol megneztem (miutan mar lattam hogy nincs meg a topic, mielott itt is lehulyezne valaki!) hogy milyen ablakod dob be ha a torlesre klikkelek, de ilyet tuti nem lattam meg elotte)
lehet ezzel tenni valamit, vagy mentegessuk mondjuk naponta a topicokat mert az a biztos?
Dátum: 2008.10.15. 13:30:45
Idézet: Mortimer - 2008.10.15. 13:10:26
"kivancsisagbol ranyomtam a torlesre, hogy egyaltalan lehet-e"
Na itt követtél el hibát

azert ennyire ne nezz hulyenek
miutan lattam hogy nincs meg a fo topicunk, ranyomtam egy masik topic torles gombjara, hogy lassam, milyen uzenetet tol a user ele, illetve egyaltalan engedi-e torolni
ezert mondtam, hogy ekkor lattam eloszor azt a popupot, biztos hogy nem nyomtam veletlenul a torlesre, aztan utana megintcsak veletlenul az OK-ra...
Oldal: 1234567891011