Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nádja

Oldal: 123456
Dátum: 2009.11.17. 18:30:16
Mi is rajta vagyunk a rózsaszín listán. A megoldás pedig: fejlődni, erősödni, és felvenni a kesztyűt amikor már képes vagy rá. A katakomba nem megoldás, a citadella pedig értelmetlen.
Dátum: 2009.11.15. 08:44:29
Aktin és miozin. Mely szövetre jellemzőek ezek a motorfehérjék?
kötőszövet
idegszövet
izomszövet
bőrszövet
Ez nem speciális?
-------------------------------------------------------------
Mit jelenz az, hogy instituál?
létrehoz
verekszik
eszik
alszik

z helyett t kellene!
----------------------------------------------

Az alábbi hírességek közül egy nem a saját neméhez vonzódott (vagy nem tudunk róla). Melyik?
Arthur Rimbaud
Kossuth Lajos
Paul Verlaine
Pier Paolo Pasolini

Milyen kérdés ez? A gyerekek többsége tudni fogja, akik játszanak?
Mélyen tisztelt vezetőség. Most már tényleg esedezve kérlek benneteket, valamit csináljatok, mert Pamacs barátom a V1-en még mindig nem tud belépni a karakteréhez. Nem tudom mi lenne a megoldás, de szerintem vagytok elég okosak, és meg tudjátok oldani. Csak egy kicsit akarni kell. Legalább vegyétek fel vele a kapcsolatot, mert ez a legborzasztóbb az egészben a várakozás, és az információ hiánya. Azért csinált egy új karaktert, hogy fel tudja venni veletek a kapcsolatot, de a régivel szeretne játszani, és akkor ezt azonnal törölné. Kérlek keressétek meg pm-ben. A kicsi karakter neve Kicsipami.
Köszönöm, ha reagáltok erre a megkeresésre.
Tisztelettel:
Nádja
Dátum: 2009.11.01. 09:23:41
Sajnos elfelejtettem bemásolni.
Olyan kérdés volt melyik egy felvágott neve?
Párizsi
Soproni
a másik kettőre nem emlékszem. És a kérdés feltevője a Párizsit jelölte meg. Viszont olyan felvágott is van, hogy soproni.
Dátum: 2009.10.24. 08:43:37
Az jutott eszembe, hogy egy másik játékban bevezették: a fél évig nem játszó( inaktív) játékosok karaktereit ha megtámadod, és legyőzöd, akkor totemmé válik, a karaktere megszűnik. A szintje, és erejétől függően adott a totemje plusz pontokat erőben és támadásban.
Ezzel megszűnne az a sok karakter amelyeket létrehoztak, és csak úgy magára hagytak. Maximalizálni kellene a totemek begyűjthetőségét, és a kufárnál egy kis LE fejében le lehetne adni őket.
Dátum: 2009.10.19. 18:15:19
Jó lenne egy olyan szakértelem, ami lehetővé tenné a katakomba újra használatát rövidebb időn belül, mint jelenleg. Olyanra gondolok mint a kronokompenzáció. Vagy egy új fajta ital bevezetését, mint a gyógyital, vagy a varázsital, ennek segítségével esetleg feleződhetne az idő, vagy egy drágább változatával esetleg azonnal újra lehetne használni a katakombát. Ezzel megszűnnének a szövetségből kilépkedések, és mégis lenne esélye a gyengébb szövetségeknek azok a nagy szövik ellen, Akik összebeszélnek és egymás után támadnak, hogy ne tudjanak elbújni a karakterek.
Dátum: 2009.10.15. 12:32:56
Nos ezért vállalja az ember a karakter nevét a fórumon. Mindjárt kaptam is egy támadást. De nem baj. Gyertek nyugodtan.
Dátum: 2009.10.15. 12:04:05
Cirip küldtem üzenetet. Kérlek olvasd el.
Dátum: 2009.10.15. 11:51:35
Az ember kap egy üzenetet, és nem viszi el szakemberhez analizálja már ki, hanem azt gondolja biztos azt érzi, illetve gondolja a másik fél, amit leírt. Mért is írna rejtvényekben, burkoltan.... Nem értelek.

Egyébként engem is el kezdett valaki lepontozni. Ki is a gyerekes?
Dátum: 2009.10.15. 11:37:27
Cirip az áll a levélben. Fellebbezés kizárva.

"megvertétek a Tappancsot, ezért a Tyrant szövetség statáriális bírósága 16 rendbeli háborús vereségre ítélt benneteket és a Káosz és Vér anyaszövetséget is. Az ítélet jogerős, végrehajtása folyamatban van. Fellebbezés kizárva.

Főplecsni Úr"
Dátum: 2009.10.15. 11:32:38
Mi van emberek front van? Teljesen mindegy mit teszünk, vagy mondunk a Tyrant, és a Rózsaszin nyuszik is újra jönni fognak. Én azért jöttem el az anyaszövetségből, mert elegem volt, hogy folyton bújkálni kellet, meg leveretni magam, és erre jöhet a válasz, hogy fejlesszem magam és nem vernek el. De erre meg azt válaszolom, mindig lesz erősebb. Ja és még valami. Damage ne általánosíts, nem az KV pontoz le. Nem a stílusunk. Más is olvassa a topicot.
Dátum: 2009.10.15. 10:59:01
Hát akkor várunk benneteket szeretettel legközelebb is. Kapitulálunk, aztán ennyi.
Dátum: 2009.10.15. 10:50:54
Egyébként nem hiszem, hogy a Tyrant nem talál magának nagyobb kihívást, mint a mi akadémiánkat.
Dátum: 2009.10.15. 10:49:09
Én azt hittem azért van ez a topic, hogy meg lehessen beszélni az ilyen dolgokat, és megoldást lehessen találni a problémákra.
Dátum: 2009.10.15. 10:12:53
-
Dátum: 2009.10.15. 10:05:17
Winnie. Áruld már el, hogy milyen jogon ül felettünk bíróságot akár melyik szövetség is. Nagyon sok kicsi szövetség választja ezt az utat. És mi sem tettük volna, ha nem előtte pár nappal kaptunk volna egy másik hadüzenetet. Ha sűrűbben le lehetne menni katakombába, akkor azt tenném, és nem mennék át egy másik szövetségbe. Ja persze, hagyjuk hogy a nagy és erős szövetségek, rendszeres időközönként meglátogassanak, viccből hagyjuk magunkat egy kicsit verni, vagy egyből kapituláljunk, és adjuk az ingyen LE-t. Ha tudsz jobb megoldást, akkor várom az ötleteket.
Dátum: 2009.10.01. 12:36:49
Sziasztok. 170-es szerencsém és 30-as csapdakészítésem van, lement kb 30 vadászatom és egy db moncot sikerült befognom. Át lett állítva valami? Mert ennél jóval többet szoktam. Mióta kimaxoltam a sajtolást valahogy kevesebb befogásom van.
Dátum: 2009.09.15. 11:50:37
Nagyon jó ötletnek tartom amit itt leírtál.
Nekem is lenne egy javaslatom, bár még nem gondoltam bele milyen buktatói lehetnének, majd az itt fórumozók rávilágítanak.
Jó lenne egy olyan szakértelem, vagy épületbónusz, vagy kristály, ami lehetővé tenné, hogy ugrálhass a küldetések között, ne kelljen sorrendben megcsinálni őket. Tudom hogy van 3 lehetőség most is, hogy melyiket is van kedvem, illetve lehetőségem megcsinálni. De szerintem jó lenne.
Dátum: 2009.09.13. 12:29:59
Én nem számolgattam. Nekem tetszett ez az egész. Sajnos a harmadik relikvia nem lett meg, de ez van. Majd ha lesz még ilyen jó kis móka, akkor jobban hajtok. Kicsit rövid volt a 3. szakasz. Összességében jó volt és akinek nem tetszett nem kell részt venni a következőben.
Dátum: 2009.09.11. 08:01:09
már megkaptam a választ
Oldal: 123456