Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Axonise Flass

Oldal: 12
Dátum: 2009.01.25. 16:43:52
Csatlakoznék az elöttem szólóhoz. Az elején elszálltam nagyon építkezések terén, kb úgy mint Kisvibi. Idő volt, míg valamilyen formát kapott utána a karakter egy rakás fejlesztés révén és még most is látszik rajta bőven a kezdeti ballépések sorozata, de senkinek sem kellett papírzsebkendőt osztogatnia...Lenyeltem a békát Ajgatsz által sorolt dolgokat alkalmaztam és ma már napi szinten szinte senki sem üt, elvétve esik be egy-egy támadás. És nem azért, mert világgá kürtölöm a fájdalmam, ami nincs is, mert egy szaros játékban más áll "nyerésre"...
Dátum: 2009.01.24. 13:21:28
Roninos testvéreimnek küldeném ezt a számot, én veletek érzek:

http://www.youtube.com/watch?v=p4hq62Nh- ok&feature=PlayList&p=D69A6893F006CCE2&playnext=1&index=11
Dátum: 2009.01.23. 22:19:18
Én nem értem meg, és mélyen elítélem... Lennének még tartalékaik, de nem használják ki. Ezért sikerült megelőznünk őket nyert meccsek tekintetében...
Dátum: 2009.01.20. 17:52:54
Szabodede3, ezért kár volt...Egy izgalmas, vitatkozós beszélgetésbe belerondítasz egy helyesírási hibáktól nyüzsgő, viccesnek szánt de aztán mégsem az szösszenetet...
Dátum: 2009.01.06. 00:17:53
Beléptem a fórum szövetségi háborúk topicjába...Popcorn és chips...Meg diétás cola, hogy el ne hízzak...Végigolvastam 4-5 oldalt és jól szórakozom...Folytassátok az esti mesét gyerekek!
Dátum: 2008.12.27. 08:11:22
Shiakoval egyetértek, és mellette hozzátenném, hogy tényleg nem a hitelekkel van gond, és valóban nem tudnak számolni sokan, de a probléma gyökere leginkább szerintem a reklámok által felpörgetett igényekben rejlik...

Az átkosban örült mindenki a pult alá rejtett, csak ismerősöknek felkínált banánnak... Most meg kissé más a széljárás, választék mindenből dögivel. És az akkori igények mellé, bele lett oltva az emberekbe még egy sor új...Mindig röhögök a reklámokon, 2 percbe képesek besüríteni 4 tampon és betét reklámot példának okáért, akkor meg max hozzád vágták a háztartási vattát...
Dátum: 2008.12.17. 20:37:45
Már hárman vagyunk...
Dátum: 2008.11.09. 15:49:13
A második mondatoddal teljesen egyetértek...
Dátum: 2008.11.09. 12:38:28
Szerintem rossz helyen kopogtatsz Kocos!

Gyengébb hordára a smaragdok nem szívesen váltanak, legalábbis én biztosan nem teszem. Aki mégis bekopogtatna hozzátok, azt meg elmebaj miatt úgyis kidobjátok egy hét múlva...

Amúgy minden tiszteletem a tiétek, hogy egy ilyen harmatos hordával a szövetségetek mégis ott áll ahol...Sok sikert azért a toborzáshoz: Ax
Maximálisan egyetértek...Ezen már én is párszor felpiszkáltam az agyam, bár tényleg felesleges, érdemi változás nem történik. Az építkezési toplistát nem is figyelem már, akkor hanyagoltam a dolgot, mikor a 2. hely környékéről tisztességes játékkal elkezdtem visszacsúszni, mint egy komolyabb lavina. Most a 15. vagyok, és álnaivan nem értem, hogy húzhatott el mellettem így ez a sok szorgos lélek. Tisztelet a kivételnek (bár abból kevés van, talán csak Csati lóg ki a sorból).

Bár azt is aláírom, hogy valóban nehéz határvonalat húzni ilyen esetben, és kezdem én is elhinni, hogy egyeseket tényleg maximálisan felizgat az épületek emelése...
Dátum: 2008.10.16. 22:51:16
Szócséplés mindaz, ami a szátokat elhagyja...Az igazán nagy dolgok sosem a nyílt szinen, hanem a színfalak mögött dőlnek el. Mindehhez viszont csak a smaragdok rendelkeznek elég bölcsességgel.

Próbáljátok megbecsülni a szövetségek erejét, és lepődjetek meg azon, hogy a legerősebbek többségénél a domináns szín - a zöld...
Dátum: 2008.10.02. 23:21:19
Üdv Mindenkinek!

Én is leírhatnám, hogy keresünk új tagokat, szívesen várunk xy szövetségünkbe, szeretnénk elsők lenni, meg bla-bla...

De ez nem igaz! A Sötét ösvény szövetségbe nem keresünk tagokat, hanem egymást "gyilkolják" a Végzeturak, hogy ha van üres hely, beléphessenek...

Figyeljétek a szövetség lapját, lassan ismét bővülünk. Légy te is ott az egymáson átverekedő tömegben, hogy bejuthass a halhatatlanok közé...
Dátum: 2008.09.23. 12:38:12
Tagtoborzást hírdet a Sötét ösvény!

Minden olyan velejéig romlott Smaragd Horda tagnak köztünk a helye, aki képes alávetnie magát a közösség akaratának, hisz ez fejlődésünk leggyorsabb útja. És mi más részegíthetne meg minket jobban, mint a hatalom iránti éhség beteljesülése.

Ne dőljetek be az ostoba mendemondáknak, a vortexeket nem a múlt küzdelmei teremtették, hanem szövetségünk nagyhatalmú mágusai, akik azokat mindmáig irányításuk alatt tartják! Ne akarja senki, hogy haragunk koncentráltan csapjon le egyesítve minden erőnket!

Várunk minden olyan Végzeturat, aki hatalmat akar szerezni, és nem riad vissza semmitől, hogy ezt megkapja!
Ahhoz hogy hatalmassá váljunk, fontos hogy a lehető leggyorsabban fejlődjünk, ezért elvárjuk minden tagtól hogy a tőle telhető legjobb módon gyarapítsa a Lélekkutat!
Oldal: 12