Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Smaragd szövetségek
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
21. hozzászólás - 2008.09.29. 09:58:19
Sziasztok Varázslók!
Sajnos egyik társunk elhagyta Ghalla vidékét örökre, ezért a NAPKAPU szövetségbe egy ember helye megüresedett! Aki szívesen lenne tagja a szövetségnek, jelentkezzen! (Kérünk írjatok pár sort, hogy miért ti vagytok a legalkalmasabbak, hogy könnyebb legyen dönteni )
Köszi: Khetty
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.20
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
22. hozzászólás - 2008.09.29. 13:32:16
Sziasztok!
Én szívesen válalkoznék arra, hogy betöltsem ezt a lyukat : )
Othon sajnos nincsen internetem, de az iskolából szoktam játszani néha még órák közt is így remélhetőleg nem fogok lemaradni a többiektől. Nagyon szeretem a szerepjátékokat és úgy gondolom, hogy egy csapat.. akarom mondani klánnal együtt jobban lehet élvezni a játékot.
Röviden össze foglalva azért akarok csatlakozni, hogy jobban élvezhessem a játékot. És igen tudom, hogy önző vagyok : D
A hozzászólást Enchanter módosította 2008.09.29. 13:32:31-kor
Pontszám: 5
közellenségDenverFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
23. hozzászólás - 2008.09.29. 16:14:08
Sziasztok!
Az Eleven Nyúzók smaragd szövetségembe várom kalandozó kedvű Urak és Úrnők jelentkezését!

"Nem fizet jól az árulás... El kell tűnnöd!... Csak hullanak a fejek egymás után, a Tied is holnap köztük talán... ismerünk jól! Mi tudjuk, hogy mennyit érsz!" BB - 1984

Denver
Pontszám: 3
népszerűtlenCenau DubhanFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
24. hozzászólás - 2008.09.29. 19:26:08
Üdv!

Minden aktív végzeturat és vegzetúrnőt vároka klánba.

Feltétel:-légy aktív
-ha lehet építs!

A smaragd sereg
Pontszám: 5
irritálóEl PresidenteFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
25. hozzászólás - 2008.09.30. 01:23:10
A Darton mosolya szövetség azoknak szól, akik a M* világában éppúgy az élet sötétebb oldalát nézik, mint Ghallán. Építkező kedvűek előnyben!
Pontszám: 5
fórumozódiabolisFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
26. hozzászólás - 2008.09.30. 07:31:15
Minden kalandvágyó Végzetúrnak!
Megalapult a Zsoldosok Érdekvédő Egyesülete(ZSÉ ) szövetség. Ha nem a magasztos célok, hanem a kaland vezérel, itt a helyed! HA nem nézed, ki a megbízó, jó vagy gonosz, várunk!
U.I.: megbízók Diabolist keressék. Verünk bárkit aki kell, nem a magasztos célokért,hanem LE-ért
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
27. hozzászólás - 2008.09.30. 09:29:53
Szövetségnélküli Játékosok!

NAPKAPU-ba várunk jelentkezőket, akik szem előtt tartják a közösség érdekét is!!

Aki szívesen lenne tagja a szövetségünknek, jelentkezzen bátran! (Kérünk írjatok pár sort magatokról, hogy miért ti vagytok a legalkalmasabbak)

Khetty
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.50
fórumozóBMPyroFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
28. hozzászólás - 2008.09.30. 15:59:47
Szép napot!

A Vánszorgó Idő Szövetség tagokat toboroz.

Három szabad helyünk van, frissen épült fel az őrtorony. Szociális, aktív embereket keresünk.

Célunk: egy erős, összetartó közösség létrehozása, és a túlélés. Amennyiben érdeklődés lesz rá, megjelenik a szerepjáték is.

Szabályok:

- Körülbelül heti 1000 Lóe... Lélekenergia épületekbe.
- Fórumban való aktivitás.
- Szavazat átadása a két vezető egyikének.

KW
Pontszám: 5
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
29. hozzászólás - 2008.09.30. 20:20:57
Sziasztok!
Khetty már írta, de már: 5 SZABAD HELY VAN a NAPKAPU szövetségben, mivel felépült az őrtorony 2. szintje. Történetünket/szerepjátékunkat olvashatjátok itt:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,16.0

-akár te is játszhatsz, de a hozzászólásod legyen igényes!

Aki szeretne egy jól összefogott, rendszerezett, összetartó szövetségbe tartozni, az jelentkezzen!

Tessék bátran jelentkezni, mert rengeteg a szabad hely!

Csirguz
A hozzászólást Csirguz módosította 2008.09.30. 20:21:46-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
30. hozzászólás - 2008.09.30. 22:48:44
Három újabb hely a Száz Hordás Pagonyban, 8an vagyunk, őrtorony 2. fenn.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 2.33
népszerűCanababyNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
31. hozzászólás - 2008.10.01. 15:26:22
Szebb napot Végzetúrnők!
Ha van köztetek, aki épp szövetséget keres, most itt az alkalom, hogy jelentkezzetek! 3 hely van üresen, várunk benneteket!

Üdv, Canababy
Pontszám: 7.50
népszerűtlenlcs5Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
32. hozzászólás - 2008.10.01. 18:50:39
A smaragd lordok szövetségben van egy üresedés ezért aki hajlandó betartani a szabályokat és egy remek klán tagja kíván lenni az jelentkezhet .

Rommel a főnök ha kérdésed lenne .
Pontszám: 5
népszerűCanababyNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
33. hozzászólás - 2008.10.01. 20:48:58
Ha nem lettem volna elég meggyőző: a második őrtornyunkat építjük, és mindannyian aktívan részt veszünk az építkezésben.Ugyanezt várjuk az új belépőktől is, ami alap dolog, hiszen ti is kihasználhatjátok az ezzel járó előnyöket.Nincs napi építési limit!Ki mennyit tud, akar annyit épít.Egyértelmű, hogy a karaktert is fejleszteni kell, tehát a kettőt kell megtanulni összehangolni.Egyébként egy tapasztaltabb, fejlettebb karakzerrel rövidebb idő alatt lehet látványos eredményeket elérni.A Lélekúrnők Szövetsége teljesen demokratikus módon működik.Bármilyen javaslat, amit a tagok tesznek először belső szavazással döntjük el, és ha bármelyikünk segítségre szorul, számíthat a többiekre.Komoly jelentkezőket várunk, akik ezekkel a módszerekkel egyetértenek.Nekünk eddig bevált.A jelentkezőktől szívesen látnék egy rövidke bemutatkozást.
Pontszám: 7.50
irritálóChammaqulFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
34. hozzászólás - 2008.10.02. 12:17:42
"Jól érzem, hogy egy másik fekélyes elmével hozott össze a sors? Barátom, nézz körül e világban. Azok közé az ostobák közé tartozol, akik szerint a háború megszüntethető, átmeneti állapot? Hadd meséljek Neked a háborúról. A pusztulás örök, állandó körforgást biztosít, melynek tevékeny részese minden létező. A növények elszívják az energiát, az állatok felfalják egymást. Jobbak lennénk náluk? Dehogy. A pusztulást hirdeti minden, mi létezik. A Rothadást hordozzuk mindannyian, és én felkínálom Számodra a legnagyobb tudást, a Fertőzés megértését. Vándorok vagyunk mindannyian, elménkben hordozva a gyűlölet szikráit. Segíts kiteljesíteni e szikrát, hatalmas, pusztító tűzzé, amely majd elemészti az összes galetkit!

Minden út Hozzánk vezet, idővel rájössz Te is.
Rothadás övezze utad, Vándor!
A Papok nem ismernek kegyelmet.

- Chammaqul, A Rothadás Rendjének alapítója"
(A Rothadás Papjai)
Pontszám: 5
népszerűCanababyNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
35. hozzászólás - 2008.10.02. 15:42:40
Szomorúan tapasztalom, hogy a kezdeti lelkesedés alábbhagyott a szövetségek iránt!Mindenesetre még mindig 3 szabad hely várja a csatlakozni vágyókat!
Pontszám: 7.50
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
36. hozzászólás - 2008.10.02. 21:20:12
A Smaragd máguscéh szövetségnél jelenleg 1db végzetúrnak van még szabad hely, ha érdekel jelentkezz, feltételeket a céh bemutatkozásnál olvashatod!
Pontszám: 5
fórumozóAlyrFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
37. hozzászólás - 2008.10.02. 22:04:45
sziasztok!
Kezdő játékos vagyok és szövetséget keresek.
Pontszám: 5
kedvelt tagAttAFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
38. hozzászólás - 2008.10.02. 23:20:33
Sziasztok!
Örömmel jelentem be, hogy megalakult a Smaragd Sámánok szövetsége, melynek jelenleg két tagja van, így szeretettel várunk minden varázsló-kedvű végzeturat! Javaslom olvassátok el a bemutatkozást, és ha jónak találjátok a dolgot, jelentkezzetek bátran
Pontszám: 7.50
kedvencAxonise FlassFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
39. hozzászólás - 2008.10.02. 23:21:19
Üdv Mindenkinek!

Én is leírhatnám, hogy keresünk új tagokat, szívesen várunk xy szövetségünkbe, szeretnénk elsők lenni, meg bla-bla...

De ez nem igaz! A Sötét ösvény szövetségbe nem keresünk tagokat, hanem egymást "gyilkolják" a Végzeturak, hogy ha van üres hely, beléphessenek...

Figyeljétek a szövetség lapját, lassan ismét bővülünk. Légy te is ott az egymáson átverekedő tömegben, hogy bejuthass a halhatatlanok közé...
Pontszám: 7.50
közellenségBazs96Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
40. hozzászólás - 2008.10.03. 14:27:09 (Válasz AttA #38 hozzászólására.)
Idézet: AttA - 2008.10.02. 23:20:33
Sziasztok!
Örömmel jelentem be, hogy megalakult a Smaragd Sámánok szövetsége, melynek jelenleg két tagja van, így szeretettel várunk minden varázsló-kedvű végzeturat! Javaslom olvassátok el a bemutatkozást, és ha jónak találjátok a dolgot, jelentkezzetek bátran


Jövök jelentkezni.
Bazs96
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!