Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - nagyko

Oldal: 1234567
Hát így már akkor értem a dolgot
Köszönöm a kibogozást!

Az élkövetőtől is rákérdeztem a megfejtésre, tegnap válaszolt is, de sajnos számomra nem derült ki más belőle, csak, hogy népmesei ihletésű lehet a dolog, idézem a választ teljes terjedelmében:

"jatszunk magyar nepmeseket .......3 a magyar igazsag ....... "

Tehát a megfejtés tényleg a népmesékben, vagy a masterv által említett tájegységre jellemző népmesékben lehet keresendő.
Tovább nem is fejtegetném a dolgot, csak summázásképp 3 a magyar igazság, a negyedik a meg lö
Dátum: 2009.01.15. 09:17:23
Szia!

A lélekkufárnál lehet venni őket. 2. szinttől. Esetleg rendezd a keresést csak fókuszkristályra.
Direkt nem írtam, mert nem sok LE van nála, ezért nem érdemes rászállni, meg ahogy néztem itt a fórumon így is közellenség. Tényleg a kíváncsiság hajt. Ilyen öreg lennék, hogy nem tudom mi az a lö....
Sziasztok! Kaptam ma a háborús ellenfelünktől üzeneteket. Az első még rendben is volna, hisz elraboltam 23 LE-t is, amikor megtámadtam, de a másodikkal van egy kis gondom.

Levél 1:
"epp olyan bunko vagy mint ahogyan a kepeden latszol ...... "

Ő is frappáns köszönéssel kezd...

"ezek szerint azok a kviz kerdesek amik mind rossz osztalyzatot kaptak ......azokat te voltal szives elsökent elolvasni ......
ezek szerint te vagy az aki nem tudja elolvasni a magyar szoveget ekezetek nelkul ....... "

Majd pedig a fenti váddal illet, habár 8. szinten vadásztam utoljára, így hát nem nagyon értékeltem kvízt, no de sebaj


Aztán váratlanul a semmiből 3 perc múlva újabb levél, tőle:

"akkora bunko vagy hogy meg lö------->>>>>>>> "

Ezt meg be kell valljam, nem értem, mármint akkora bunkó vagyok, mint a lö, vagy mint meg lö. (írta ugyan, hogy nem tudok szöveget értelmezni, tehát a hiba bennem is lehet) Na de mi lehet az a lö? Tényleg érdekelne

Ha valaki vállalkozik a megfejtésre azt megköszönöm.
Dátum: 2009.01.09. 14:22:06
Világ 2, 5. kategória:

1. kör Tyeoral vs Furi7
2. kör Tyeoral vs Janot la Boon
3. kör Tyeoral vs Zotyka
4. kör Tyeoral vs Fireknight al Calddron
5. kör Tyeoral vs Lady Arkon
6. kör Tyeoral vs Marshall
7. kör Tyeoral vs Farek
8. kör Tyeoral vs Seligen
9. kör Tyeoral vs Yrsa

Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

Hát random istennek köszönhetően megvan a második is, pedig Marshall kolléga esélyesebb volt nálam.
Dátum: 2008.12.20. 11:13:11
Tyeoral a karakter neve, bocsi ez kimaradt...
Dátum: 2008.12.16. 19:35:52
Első portyaköröm nekem is 2,7K LE, szóval nincs ok panaszra
Szerintem is nagyon jó a kezdeményezés és mint Cirip jelezte a Lélekőrök csatlakoztak is hozzá, úgyhogy a dolgom csak annyi:

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Dátum: 2008.12.09. 06:41:28
Napi 30, prémiumos karakternek 37.
Hát ezt én sem értem, nekem pl. nagyon tetszik...
Dátum: 2008.12.07. 10:02:34
Idézet: Byzon - 2008.12.07. 10:00:36

Nem az állat sikeres befogásának esélye csapdakészítés szakértelem szint*0,5% csak, de amúgy tökéletes válasz.


Tényleg... hát nem mostanában raktam rá pontot az már biztos...

Idézet: Bkatus13 - 2008.12.07. 10:02:18
Egy végzetúr(hölgy) láthatja -e más szövetségben lévők harcait és eredményeiket?


Ha jól értem a kérdést, akkor a válasz: általában nem, kivéve, ha mondjuk egy szövetségi társadat támadta, azt meg tudod nézni a szövetség menü-támadások ablakában...
Dátum: 2008.12.07. 10:00:13
A szerencsét nem befolyásolja az építés szakértelem, csak az: építés haladását, lélekkút töltést, lélekkút növekedést, és akkor ezek szerint a karakterlapon látható építést is...
Dátum: 2008.12.07. 09:58:06
Lényt az alábbi úton s módon szerezhetsz:
Kell a csapdakészítés szakértelem, hogy befogd (minden vadászat esetén annyi %-os az esélyed, ahányas ez a szakértelmed)
Aztán idomítás szakértelem, hogy beidomíthasd, ez után már veled megy portyázni ha hívod, és fejlődik...
Dátum: 2008.12.05. 22:32:34
másnapra meg szokott történni a dolog (habár én nem sokszor töltöttem képet, és általában hétköznap)
Dátum: 2008.12.05. 21:17:50
mrlocklear: hát max. pár nap. Én legutóbb egy hónapja, egy vasárnapi nap utaltam és kedden megvolt az őskő... szóval nem sokára ott lesz az
Dátum: 2008.12.05. 20:55:24
Világ2, 1. kategória:

1. kör Tyeoral vs Echo
2. kör Tyeoral vs Silver Line
3. kör Tyeoral vs ChDragon
4. kör Tyeoral vs Stonebacsi
5. kör Tyeoral vs MuChaCho
6. kör Tyeoral vs Tripodex
7. kör Tyeoral vs Bregdar
8. kör Tyeoral vs Damien
9. kör Tyeoral vs Lámika
10. kör Tyeoral vs Mulder

Szerencsésen nyertem... nem dicsekvés (na jó kicsit az ), hanem írták, páran, hogy érdekelné őket a dolog és a wikibe nem piszkálnék bele...
Dátum: 2008.11.04. 14:11:13
gondolom még 13. szintűként nevezett...
Dátum: 2008.11.04. 09:41:32
Szerintem (és jegyzem meg ez nem feltétlenül válasz) egyszerre mind a három. (részleges)inaktivitás és/vagy nem olvasnak (számos példa bizonyítja) és/vagy nem érdekli őket...
Dátum: 2008.10.29. 12:25:44
Csatlakoznom kell... Tehát ezúttal szeretnék gratulálni a Világépítők Szövetségnek, akik jó taktikával tisztes helytállást tanúsítottak! Elismerésem! Hosszú és véres küzdelem volt!
Én elég sorozataddict vagyok

24-el indult, amit a Szökés követett, most meg nagyon sokat nézek különböző témában, hangulattól függően:

Firefly - nagyon eltalált sorozat, nekem annyira tetszett, hogy azóta én is reklámozom.
Roma - nekem nagyon tetszett, szerintem vétek kihagyni
House, How I Met Your Mother, 30 Rock, My Name is Earl, Big Bang Theory, Two and Half Men, The Office - kedvenc kikapcsolódós sorozataim
SG bármi - mert SG
OZ - hát ehhez hangulat kell, börtönös
Pushing Daisies - Nekem teljesen bejön, kicsit Amélie csodálatos élete feeling...
Dexter - szerintem kihagyhatatlan...

Az ideiek között van azért fantázia a Fringe címűben (aki szerette az X-Aktákat, annak szvsz bejön), Sons of Anarchi (motorsobandás-bűnözős-gonoszanyukás), Life on mars (még nem tudom komás-időutazós rendőrös) ill. ahhoz képest amit vártam nem lett rossz tavalyról: a Terminátoros...
Pár ajánlat a tavalyiakból még: Moonlight (vámpíros), New Amsterdam (örökéletes), Journeyman (időutazós)
Oldal: 1234567