Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csavardi Samu

Oldal: 1
Dátum: 2014.04.27. 14:21:00
Átadó Dante Battlecaller v3-90. szint

A karakter egyedileg fejlesztett (iq nincs - és nem is kell - , védekezés,támadás,kritikus,szerencse tolva), portyaszint határban alig akad ellenfele.

Erő: 437 (+101)
Támadás: 546 (+151)
Védekezés: 610 (+310)
Egészség: 341 (+107)
IQ: . 204 (+118)
Mágia: 244 (+96)
Taumaturgia: 218 (+52)
Szerencse: 564 (+5)
Lélekenergia: 10-30 millió között
Őskő: 523.93
Kiégett őskő: 718 Kiégett őskő
Kristálypont: 9587
AF pontok: 34,988

Abszolút könnyen játszható, szerintem érdekesebb játékélményt biztosít, mint egy átlag karakter. 22-szeres bajnok, magasabb szintre jutva csak növekszik a közelharci előnye, tehát rejlik benne nem kis potenciál.
Dátum: 2014.04.16. 08:11:25
Gigászi küzdelem zajlott ma v3-on !!22!! csatán keresztül! A mágusok párharca

22. csata

McMad egy vakító fény igéjét idézi fejedre. 1 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van rád: -28 Támadás.
nagyobb káoszsújtás varázslat repül ki kezedből. (-280 VP). McMad gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 1 életpontot vesztett.
Dátum: 2014.03.10. 18:16:18
Dante Battlecaller v3-on nem eladó.
Dátum: 2013.12.16. 10:43:07
jájájjjj

Ebben szerintem azért segítenek.
Dátum: 2013.10.15. 13:51:48
65 portyából 2 horda trófeát kaptam. Nem tudom, mennyi lesz ez 1000 csatánál (ami szerintem igen aktív játékot jelent), de ha még dupla!! ennyi is esik innentől kezdve, mint eddig esett akkor is még cirka 60 darabot tudok még gyűjteni. Így nem lesz meg egy jutalom relikvia sem.
Míg aki nem vesz részt az eseményben, de van lehetősége több ezer forintot elkölteni csak az eseményre, annak mindkettő relikvia meg lesz, nem beszélve a csomag egyéb tartalmáról.

Nekem ez valahogy furcsa kettőség. Játszunk a játékkal folyamatosan, de ugyanakkor pénzért kiváltható a "jutalom" egy része, amit az aktivitásoddal egyébként szerezhetnél.

Mindenesetre nekem ettől fügetlenül tetszik az esemény, örülök hogy nem a térképes eseményen játszunk. Tetszetős az új kivitelezése, az ötlet, a megvalósítás és hogy figyeltetek az igényeinkre.
Dátum: 2013.10.15. 11:42:55
Nálam minden rendesen működik. A csatákra rá kellett öltöznöm, ahogy landragórban, és turbóztam a szükséges szakértelmet.
Egy teljes és egy mágikus regenerációból bőven meg volt a maximum csatám , plusz játékos csaták és kalandok is.

Állatok vannak velem.
Valószínűleg azért vagyok sikeres, mert a pp beállításom lefele van nyomva, így egy csatát sem vesztettem.

Itt teljesen mindegy mekkora a tulajdonság összege a karakternek, magaddal harcolsz.
Dátum: 2013.10.11. 12:38:33
Köszönöm, hogy beiktattátok az eseménypont gyűjtést, nekem nagyon nagy segítség!

Sok a fanyalgó, ami meglepő. Régen nem voltak letisztázva az események még ennyire sem, elkezdődött, mi meg néztük, hogy mikor, mit és hogyan lehet, érdemes csinálni.
Dátum: 2013.10.07. 09:16:35
Megszoktuk már azt, hogy minden részletet ismerünk, valóban
Dátum: 2013.10.06. 22:04:48
Sziasztok,

Szeretnék pontos információt kapni arról, hogy működik-e majd a kábítás?

Illetve eseménypont gyűjtésére, ha nem is egy hét (hiszen erre már idő nincs) , de legalább pár napunk lehetne-e?

köszönöm.
Dátum: 2013.10.01. 17:04:26
Köszönöm a segítséget.
Dátum: 2013.10.01. 11:37:31
Hello,

Felmerült néhány kérdés bennem az új eseménnyel kapcsolatban.

- miért nem lehet az esemény kezdete előtt 1 héttel már eseménypontot gyűjteni vadászattal? Mindenkinek jelentősen egyszerűbb, ha nem kell úgy időzítenie a játékát az esemény alatt, hogy rendszeresen legyen vadászva az eseménypontok miatt, ahelyett, hogy előtte egy hét már rendelkezésre állna. Alacsonyabb szintű játékosként, ahol VF és EH között váltok az ilyen esemény típus miatt, főleg probléma az, hogy vf-esként vadásszak az esemény alatt , és EH-sként portyázzak. Gondolom ezzel nem csak én vagyok így.
- UGYANAZ lesz a csata végi jutalom LE, vagy HASONLÓ, mint a kufárok csatájában?
- Érdemes nagy mennyiségű csp-vel és pp-vel nekikezdeni az ellenfelek számát figyelembe véve? Értem ezalatt azt, hogy lesz-e egyáltalán annyi ellenfél, mint a kufárok csatájában például, ahol a játékosokkal is lehetett számolni.
- Ezek az ellenfelek hogy lesznek generálva?
- Ez az új esemény már a mostani térképes event-et is kiváltja?
- Mikor lesz végleges az esemény "leírása"? Fontos lenne tudnunk, hogy pontosan hogy is fog működni, csp-pp spórolás, pp váltás, egyebek miatt.

köszönöm.
Dátum: 2012.08.17. 14:31:46
Sziasztok

V3-on döntetlenezek. 28. szintű vagyok. Várom szerencsétlen sorsu társaimt.

Bátran üzenjetek hadat, nem vesszük zokon

köszönöm
css
Oldal: 1