Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2019.03.07. 13:58:33
Amelyiken én voltam, ott tuti nem volt megszavazva.
Dátum: 2019.03.07. 13:58:08
Idézet: Paco - 2019.03.07. 11:58:56
lehet, hogy így páran tényleg halhatatlanná fognak válni 400-on, de hogy közben a játék pedig halottá, teljesen biztos.


hehe
Dátum: 2019.03.07. 13:57:14
Szerintem a nerf normális. Sőt annyira normális, hogy ha nem lenne, ki lehetne akasztani a világ legbutább fejlesztője címet. Minden olyan online játékban, ahol többen játszanak mint egy falusi olvasókörben, folyamatosak a változtatások. WOW-ban pl. már annyi volt, hogy számolni se tudom. Egyik napról a másikra változik egy varázslat critical rateje, egy tárgy drop chance-e, stb. Csak ott van dedikált csapat, hogy folyamatosan figyelje a játékos-társadalom mozgását és szuboptimalizációs javaslatokat tegyen, míg itt összesen van erre 0,1 ember. Max
Dátum: 2019.03.07. 13:54:09
Idézet: MadDog - 2019.03.07. 10:05:53

Ez a változtatás 10 év után nekem túl radikális! Ha elejétől tudta volna mindenki, hogy 400as szint lesz a maximum amit elérhetsz akkor nagyon sokan másképp játszottak volna...
De tegyük hozzá Miklósékat is megértem valamilyen szinten, elvégre nincs ember aki meg tudná mondani előre pontosan, hogy a játéka hol fog kikötni 10év után!


Ezzel teljesen egyet tudok érteni. A 10 év baromi hosszú idő. Ráadásul ugye folyamatosan jön a nyígás mindig, hogy újdonság kell, újdonság kell, azzal meg hogy nyitva a fejlődés előtt az út ilyen szinten, azzal a fejlesztő megássa a sírját. Elenyésző mennyiségű embernek kell újdonságokat fejleszteni, ráadásul esély sincs arra, hogy ki tudd ezeket balanszolni, hiszen túl kevés embernek fejlesztesz.
Dátum: 2019.03.07. 13:51:00
Idézet: Paco - 2019.03.07. 09:44:08
Úgy látom van itt valaki, aki Miklós szószólója lett és szerinte, aki nincs legalább 300-as, nem ért a játékhoz.
Akkor légy oly kedves, Te (is) válaszold már meg, amit fentebb kérdeztem és utána elbeszélgethetünk.
De hogy ne kelljen keresned, segítek, hogy miről is van szó.
És szépen kérlek, fejtsd ki és magyarázd el. De azt, amiről szó van és ne a semmiről írj regényeket. Köszönöm.


Ez szintén egy agresszív trollkodás.

Senki nem mondta, hogy aki nincs 300-as szintű, az nem ért a játékhoz. De a kemény felütés pont jó arra, hogy megzavarja az olvasót és eleve negatívan álljon ahhoz, akiről beszélsz. Plusz teljesen jó ürügy arra, hogy továbbra is agresszív legyen az írás. Hovatovább nyilvánvaló, hogy értesz a játékhoz, hiszen az előző oldalon tételesen felsoroltad, hogy miket értél el eddig

Az "előbb válaszolj arra, amit kérdeztem, utána beszélgethetünk" tipikusan suttyó megnyilvánulás. Ezzel nem az írót jellemzem, csak a metodikát. Ez ilyen kocsmabalhé és nem értelmes társalgás. Őszintén, akar egyáltalán valaki beszélgetni azzal, aki így szól hozzánk?

Az utolsó mondat pedig külön vicces. Bár önnön magam is az, hiszen itt vagyok és írok
Dátum: 2019.03.07. 13:45:38
Be kell valljam, szerintem te troll vagy (most) és nem szabad leállni vitázni és érvelni, mivel van egy álláspontod és kész. Nincs ezzel gond. Azzal van, ha agresszívan követeled mástól, hogy bizonyítson be valamit, amire bármit mondhat, te úgyis azt fogod mondani, hogy baromság. Ez az alig várod, hogy üthess eset

Másrészt tényleg nincsenek fejlesztések egy ideje konkrétan magas szintre, de egyrészt ez nem releváns, másrészt amint feljön egy ilyen kérés, azonnal kapjuk arcba - MINDIG! - hogy már megint a top, már megint csak pár emberes fejlesztés, az van, amit a top akar. Persze mindig ugyanaz 3-4 ember fórumozik, ami a játékosállomány elenyésző hányada, így kérdéses, hogy érdemes-e véleményformálóként tekinteni pár emberre és azt gondolni, hogy ők reprezentálják a full játékos társadalmat.
Dátum: 2019.03.07. 13:40:38
Pfuh, ez mennyire true
Dátum: 2019.03.06. 14:00:37
Idézet: Valheru75 - 2019.03.06. 07:53:50
kismillió kattintás kérdése, és hogy mennyire zsibbad el a karom, ujjaim:)


Ez tántorít el engem sok mindentől
Dátum: 2019.03.05. 16:58:46
No offense Miklós, de mostanában ezek a "valószínűleg" kijelentések inkább azt jelentik a valóságban, hogy "előfordul, hogy..." Egyébként igazad van, nincs túl sok verekedés egy adott szint felett. De igazából jól is van ez így.

Azt lehet tudni, hogy mire jó a halhatatlanság %? Mert pl. ha nagyon megéri, akkor kattintok 1 milliót (nem) és felmegyek én is szintben.

Másik kérdés: az inspirációt mennyiben befolyásolja a 400-as szintlimit? Tehát 400 + 14-re, vagy 400-ra számolodik az inspiráció?

Az állatsebzős dologgal tényleg érdemes komolyan foglalkozni. Most nem azért dobtam fel én is, hogy felhúzzalak, mert pedig már mondtad, hogy foglalkoztok vele. Azért írom, hogy ne olyan megoldás legyen, ami végső soron csökkenti majd 50-nel a sebződést. Tehát ez tényleg komoly. Ha egy 60k-s pofont kap egy állat, akkor nem elég 30k-t levédeni. El kell tudni érni az 55k-t. Egy szint felett több ezer AF-en csücsülünk, simán belefér erre egy drágább fejlesztés.

A kufárok csatájához beérkezett relikek tényleg nem adnak semmit, ez kb. a haszontalan kategória. Bár ha maxos relik mellett meg fogom kapni azt a szintű italt, ami a kalandokhoz kell, és ezzel megnyerem azt, hogy nem kell többet italok vásárlásával foglalkoznom, akkor ám legyen, tetszik, kényelmi funkció

Az új AH-s relikek kezdeményezés tetszik, jó irányvonal. A jelenleg betett tárgyaknál még nem én vagyok a célcsoport, de biztosan lesz olyan is később.
Dátum: 2019.03.05. 15:32:47
Akkor már értem
Dátum: 2019.03.05. 15:11:21
Ezt így ki ellen vagy hogy? Én a kufárnál direkt csak szubplazmával ütök tök kis szintűeket, nem bírja az idegrendszerem már az ilyesmit
Dátum: 2019.03.01. 17:22:36
Szerintem ez most pont nem a top miatt van
Dátum: 2019.02.28. 17:24:05
Barna mytokronitos cucc nagyon ülne. Háromszor annyit is adnék érte, mint bármelyik más relikért.
Dátum: 2019.02.25. 12:16:02
Inkább költői, de véletlenül se mondanám azt, hogy nem érdekel a véleményed
Dátum: 2019.02.25. 00:57:18
Mert egyébként mi nem fullad érdektelenségbe? Most pl. csak hatszor állt meg alattam a játék, míg 1 óra alatt próbáltam lekattintgatni, ami felgyűlt.
Dátum: 2019.02.11. 10:11:04
Vagy csak te is letoltál 2 üveg whiskey-t egy gyors kattintgatás után. Aztán meg jajj, ezt meg ki tette ide
Dátum: 2019.02.10. 23:21:03
Én örülnék, ha lenne még torony. Hiányzik az ezüst medál
Dátum: 2019.01.31. 01:36:19
Igen, pont így volt, felkészületlenül mentem. Merthogy ugye nem is tudsz készülni Hát pont olyat fogtam ki, hogy nagyon nem arra voltam öltözve, amire kellett volna és le is szedte az összes állatot.

De hát ez van, a jutalmak megvannak végülis pár csata után, a többi már toplista, ott meg ki-ki a saját mazoista vágyait éli ki a magasabb szintekkel De ez így volt az előző toronynál is, egy idő után nem volt szabad állatot vinni, a varázslatkör leszedte őket. Majd esetleg lehetne erre egy AF vagy akármi, a térkapu és társai képesek elég szépet sebezni az állatba, nincs abból semmi gond, ha sokkal több életük van.

Nem tudom kinek milyen ÉP-vel bírnak az állatai, az enyémek most még kicsik. Anno egy 1400as állatnak volt fél milla körüli élete. Van pár arc, akiknek 5k+os állataik vannak. Na akkor ezek az állatok bírnak mondjuk 3 csatát.
Dátum: 2019.01.30. 19:10:54
Olvastam. Igyekeztem bizonyítani valami szépséggel Erre nincs ember aki vastag bőrt fejleszt. Vagy mi lesz? Legyen alap 100k vastag bőr és csak 25 kilót sebződnek?

Jó, persze az alap jutalmakhoz nem kell ennyi, csak ha fentebb mászna az ember tornyon, ott meg gondolom valamit valamiért. Igaz nekem a full első kattintásom volt
Dátum: 2019.01.30. 18:49:20
Lol...

Az állataid 125876 életpontot sebződtek.

ÉS ilyenből van 6 Melyik állat bírja ezt ki talpon, de most komolyan.