Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Kihívás Tornya
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
401. hozzászólás - 2019.02.06. 15:32:56 (Válasz bpalko76 #400 hozzászólására.)
Amikor már csúcsra járatad magad, mikor egész nap egy szörnyet ütsz hogy a szerencsére várva, mivel másra nem számíthatsz léphess egy szintet, akkor szerintem egy kis kő és egy kis energia ott már nem sokat jelent pláne ha jön valaki (jogosan mert erősebb) az egész heti melódad letudja egy éjszaka alatt kamatostul. Szóval megint írom, van az a pont amikor már az idő és kő nem számít, minden karakternek megvan a határa, ki hamarabb ki később éri el, van aki tesz érte hogy elérje, van aki nem, de ez nem egy soha nem újrainduló végtelen kazamata, hogy majd idővel továbbjut az ember ha erősödik, mert nem tart addig, majd fél év múlva tovább jutok pár szintel mint most, de nem azért mert akkor többet kockulok majd mint most, hanem mert magasabb lesz a karakterem szintje és erősebb is lesz, ennyi, szint és erő számít abban hogy mi a tornyod aktuális vége, az energia csak arra kell hogy azt el is érd.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.30
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
402. hozzászólás - 2019.02.06. 16:40:25
Érdemes lenne egy olyan toplistát is csinálni, hogy a saját szintjéhez képest mekkora szörnyet tud legyőzni egy-egy játékos. Mármint segítség nélkül.
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 8.27
kedvencbetelgeuseNő
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
403. hozzászólás - 2019.02.06. 18:10:01 (Válasz Zzzzzz #402 hozzászólására.)
Tényleg érdekes lenne egy szinteken belüli összehasonlítás, hogy azért láthassuk, a saját szintünkhöz képest mennyit tudtunk teljesíteni.. / segítség nélkül../
Persze én nem sokat egyik világon sem..

Azért van 1 észrevételem.. :

Kisebb szinteken a pajzsoknak és páncéloknak nincsenek elemei...
Így azután hiába raktam megfelelő varázslatot és fegyvert... védelem nélkül, esélyem se volt...
Erre miért nem gondoltak ?
Vagy ez pont az az event lenne, amit pl. 40-alatti karakterrel meg se kéne próbálni ?
/ nem emlékszem mikortól van elem hozzárendelve /

Tudom, az összes event olyan, hogy nem lehet azonos eredményt elérni kis karakterrel, mint naggyal..
De azért próbálkozok..
Most is eljutottam valameddig..
Ha több időm lett volna, kicsit tovább is.. talán.. illetve segítséggel, biztos

Igénybe vettem így is pár segítséget, minden világon..
Itt is megköszönöm !
---
Pontszám: 6.82
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
404. hozzászólás - 2019.02.10. 23:00:18
Ha jól látom, a torony event utáni tárgyalások arról, hogy milyen legyen a következő torony event, érdeklődés hiányában elmaradt. Sebaj meg is érdemeljük.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.32
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
405. hozzászólás - 2019.02.10. 23:21:03
Én örülnék, ha lenne még torony. Hiányzik az ezüst medál
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.85
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
406. hozzászólás - 2019.02.11. 00:06:34 (Válasz LanMaffia #405 hozzászólására.)
Én sem azt mondom hogy ne legyen több torony, csak eddig állítólag volt igény az újragondolására. Például lehetőség az állatokat ért sebzés csökkentésére, mondjuk egy új af ami százalékosan csökkenti az állatokat ért sebzést. A szintfeladatok újragondolása esetleg könnyebb feladatokkal bővítése hogy kissebb esélyen kapjanak bizonyos játékosok teljesíthetetlen feladatokat. A szintek szörnyeinek megtámadása kerüljön csp-be vagy pp-be persze a hárhozat vermében kapható le/tp arányban és az adott szörny szintjéhez mérve stb. Most hírtelen ennyi jutott eszembe ami szóbajött.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.21
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
407. hozzászólás - 2019.02.11. 17:27:07 (Válasz Mortal55 #406 hozzászólására.)
Szerintem legyen még torony,
de Mortalnak ne legyen kötelező részt venni rajta
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 7.47
kedvencbetelgeuseNő
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
408. hozzászólás - 2019.02.11. 17:51:17
Lehet torony, a Mortal által vázolt változtatásokkal..
1 hét nem nagy idő, és volt olyan világ ahol a szintek közti feladat miatt, eleve 2 nappal később kezdtem el..
/ igen, tudom, őskővel kiválthattam volna, de nem túl sűrűn veszek.. néha azért veszek, de.. nah.. és nem fogom minden szír-szarra elkölteni azt a kevés őskövet, amikor van néha 1-1 olyan, ami fontos lenne.. pl. fókuszkristály, felszerelés, prém.. pl. csatlós felszerelésre sem költök őskövet.. kheszonból megoldom.. /
---
Pontszám: 7.86
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
409. hozzászólás - 2019.02.11. 19:39:45 (Válasz Zzzzzz #407 hozzászólására.)
Az a poén, hogy újra megkörnyékezett a gondolat, hogy szabira tegyem pár hónapra a karakteremet, de amilyen mákom van vissza is térnék mire megint lenne torony. Most így az event után nem is magával az eventel van most bajom, hanem amíg tartott, addig sokan változtatni akartak rajta, így meg hogy vége, szinte egyedül maradtam. Már ott tartok, hogy ne is változtassanak semmit Miklósék, csak hogy amikor újra lesz torony event, akkor szana széllyel trollkodhassam azok panaszát, akik csak azután hajlandőak panaszkodni, miután elkezdőtött az event és már semmit sem lehet tenni. Ígyhát nem is magát a következő tornyot várom, hanem a következő torony alatti háborgást.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.32
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
410. hozzászólás - 2019.02.11. 21:47:08
Mik voltak a teljesíthetetlen feladatok?
Én nem találkoztam olyannal.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 8.26
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
411. hozzászólás - 2019.02.11. 22:07:33 (Válasz A7935 #410 hozzászólására.)
"Viszont a szintek közötti feladatok némelyike olyan, amit lehetetlen megoldani..
Mert templomi feladatot kér / oldjak meg 1 feladatot, vagy vegyek át 1 zsák jutalmat/ miközben már végeztem a templommal, és napokat várok az újra..
Veremhez kapcsolódó feladatokat kaptam az event elején, miközben a vermet addigra rég végigvittem..
Vegyek ektoplazmáért... csakhogy nincs annyi ektoplazmám..
Győzzek le 1 idézett szörnyet.. csakhogy ehhez rohadt gyenge a karakterem..
Licitáljak aranydukátért... közben az aukciós-házban olyan magasak a licitek, hogy nem tudom túllicitálni.."

(ott az idézőjel, szóval nem nekem voltak gondjaim ezzekkel a feladatokkal.)
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.16
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
412. hozzászólás - 2019.02.12. 00:12:13 (Válasz Mortal55 #411 hozzászólására.)
Van más event is, amire elő kell készülni. Itt is be kell tárazni ektoplazmát, hagyni kell át nem vett zsákokat, 1 teljesítetlen szintet a veremben (ezt én is beszoptam). Stb. Esetleg a WIKI-be beírhatnánk, hogy milyen feladatok szoktak lenni.
És van más event is, amit csak nagyobb szintű karakterek tudnak végigvinni. Ez szerintem nem akkora baj, így mindig kihívást jelent, hogy tovább jusson az ember. Arra viszont jó lenne figyelni, hogy olyan feladatok, amiket a kicsik nem tudnak teljesíteni, csak magasabb szinten jöjjenek.
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 8.73
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
413. hozzászólás - 2019.02.12. 07:26:21 (Válasz Zzzzzz #412 hozzászólására.)
Egy kis kiigazítás, ez pont egy olyan event amit a nagyobb karakterek sen tudnak végig vinni, elvégre nincsen vége. Itt maximum akkor van vége ha már nem bírja szuflával a karaktered, de akkor meg mondhatjuk hogy bárki végig bírja vinni.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.31
kedvencbetelgeuseNő
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
414. hozzászólás - 2019.02.12. 18:09:32
Zzzzz, kicsit vicces amit írsz..

Ez volt az 1. tornyom, előzőnél inaktív voltam..
Fogalmam sem volt hogy készülni kell rá, és mivel..
Ektoplazma és szörnyvadászat...
Pont a Xenó végefelé léptem meg azt a szintet, hogy egyáltalán lehet szörnyem...
Szóval semmi esélyem nem volt ektoplazmát felhalmozni , és nincs olyan szörny, amit le tudok győzni...
A templomot már nem tartogathattam tovább, mert lejárt...
De mint fentebb említettem, nem is tudtam hogy tartogatni kéne..
Vermet meg pont a torony előtti napon csináltam végig, szintén nem tudtam hogy tartogatni kéne..
Meg aztán 5 világban játszok... nem tartogatom a vermet az utolsó pillanatig, mert akkor lehet olyan világ, ahol nem tudom befejezni..
Az aukciós ház meg.. kb. 500 aranydukátom van..
Amikor licitálni kellett volna, mindenhol több ezres / pl. 5ezres/ licitek voltak..
---
Pontszám: 6.14
kedvencbetelgeuseNő
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
415. hozzászólás - 2019.02.12. 18:20:15
Jah és a legfőbb gond az volt, hogy ezek a feladatok, gyakran jöttek párban..
Rögtön az elején jött 1 templomos és 1 vermes.. esélyem se volt megcsinálni, csak amikor új vermet kaptam . A templomosat meg egyáltalán nem, mert 1 zsáknyi jutalom felvétele volt a feladat, s még csak az elején jártam, nem volt teli zsákom..

Vagy mindkét feladat könnyű volt, vagy mindkettő lehetetlen..
V1.-en jött ez így össze, a többi karakteremnél rövidebb fennakadás volt, szintén verem és templom , a többi feladat szerencsére már úgy jött hogy 1 megoldható volt..
Meg az aukciós házak se voltak így elszállva, mint V1.-en.. szóval tudtam licitálni.. / V2 , V6 /
V3 és V5 - ezeken meg az volt a problémám, hogy a szintemen / 21.-es / még nincs a páncélnak és pajzsnak elem hozzárendelve, így nem tudtam megfelelő védelmet felvenni a szörnyek ellen..
Hiába volt jó a fegyverem is, varázslatom is, segítség nélkül nem jutottam tovább..
Ha jó a védelmem, később kellett volna csak segítség.
---
Pontszám: 6.14
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
416. hozzászólás - 2019.02.13. 10:15:22 (Válasz betelgeuse #414 hozzászólására.)
De most már tudod, hogyan kell felkészülni rá. Nyilván egy új eventet ki kell tapasztalni. Nem is tudom hány Bolygó ura kellett, hogy a piramisokat végig tudjam csinálni. 2 oldalas doksit írtam össze, hogy mivel érdemes előkészülni és melyik feladatot hogyan érdemes megcsinálni. Meg el is kellett érnem a megfelelő szintet hozzá.
Én speciel jobban szeretem ezeket a nehezebb eventeket, mint pl a Xenó-t. De ízlések és pofonok. Szerencsére sokféle event van, mindenki választhat, mit csinál meg és mit nem. Csak ne legyen az, hogy kiszednek eventet, mert páran fanyalognak miatta.

Amúgy a feladatokat ki lehet váltani kihívás tokennel.
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 8.35
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
417. hozzászólás - 2019.02.13. 10:58:05 (Válasz Zzzzzz #416 hozzászólására.)
Nem kell becsokizni, nem fogják pár fanyalgás miatt kivenni, nem is szokásuk, ráadásul nem is kért ilyet senki, de azt hogy egy új eventet kicsit átdolgozzanak, annyit meg azért gondolom kérhetnek a fanyalgók.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.31
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
418. hozzászólás - 2019.02.14. 07:32:42 (Válasz Mortal55 #411 hozzászólására.)
Arról nem a Miklósék tehetnek, hogy felkészületlenűl ért téged az event. Amennyiben nem vettél részt az előzőn akkor megkérdezhetted volna a szövetségi társaidat, hogy milyen feladatok voltak, akkor talán nem csináltad volna meg előre a templomot meg a vermet.Nem tudom mekkora a karaktered, de szörnyet legyőzni szerintem nem nagy kunct, már 70-es szinten is vannak emberek akik elég gyenge szörnyet raknak össze, a dolgod csak annyi, a toplistán megnézed a 70-71-es szinten a lista végét hátha van valakinek szörnye amit 3-4 ütésből le lehet verni. V1-en nekem is csak 61-es a karakterem, de nem is céloztam meg a 115-ös szintet, hogy meglegyen a fétis mert nem volt reális esély rá. 159-token jött össze azaz 1 kellett volna a fétishez, nem sírok következőben az első ütésnél meglesz.

Én leginkább azon röhögtem, hogy jött a szöveg arról milyen unalmas az elején ütögetni a szörnyeket. Na igen mert a xeno-ban nagyon érdekes a kattingatás.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 9.13
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
419. hozzászólás - 2019.02.14. 20:44:38 (Válasz A7935 #418 hozzászólására.)
Ember, lássál már ne csak nézz. "(ott az idézőjel, szóval nem nekem voltak gondjaim ezzekkel a feladatokkal.)" Ismétlem, nem nekem volt ilyen gondom az eventel, csak idéztem valakit mert szóba jött hogy vannak nehezen vagy éppen nem teljesíthető feladatok, külön megjegyeztem hogy nem véletlen van az idézőjel, remélem mostmár tetszik érteni. Tudod itt igazából az a baj, hogy Miklós szokás szerint elhinti azt hogy hajlandó lesz majd foglalkozni egy adott problémával, majd aztán mikor eljön az ideje akkor meg lapít mint szar a fűben, gondolván (és igen is jól gondolván) hogy kicsit később már senkit sem fog érdekelni így kár is bolygatni. Egyébként nem tudom hogy neked ezért fizetnek miklósék, esetleg ennyire szolgalelkű vagy, esetleg mazochista vagy, vagy netán ennyire újonc. Nem kell ám egyből mindent megenni amit eléd raknak, pláne egy viszonylag friss eseménynél, A játékosok azért vannak hogy jelezzék, hogy ha valami szerintük nem jól van megcsinálva, Miklósék meg azért, hogy átgondolják és esetleg módosítsák a dolgokat. Bezzeg manapság csak akkor módosítanak bármit is ha éppen nerfelni kell valamit. Egyéb esetben meg vagy rá se bagóznak a dolgokra, vagy azt mondják hogy felírták a fejlesztési listára (aminek a létezésében erősen kételkedek). Nem kell ám miklósék védelmére kellni, köszönik szépen minden lepattog róluk, még csak meg sem szisszennek. Én speciel már tűkön űlve várom az új tornyot, jó lesz széttrolkodni itt a fórumon mások panaszkodását, mert ki is állhatnék mellettük, de semmi értelme és csak az ideget eszem, viszont ha szét trollkodom, akkor legalább én jól szórakozom majd. Hajrá torony event, hajrá végzetúr.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.02.14. 21:47:53-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.44
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
420. hozzászólás - 2019.02.14. 21:21:02
Amúgy meg nagyon jól mondta az egyik szövetségi társam. Ha valamire igazán jó ez az event, akkor arra hogy lássuk, mennyi aktív karakter is lehet. Sajnos 5 szerveren megközelítőleg 1000 "aktív" karakter van, szerintem nem kell tovább ragoznom a dolgot. Viszont senki se vegye a fáradságot, hogy szépítse a dolgot azzal hogy sok olyan aktív játékos is van aki meg egyáltalán nem csinálta a torony eventet, mert nem kevés olyan játékos is csinált legalább egy két szintet, akit még csak közel sem mondanék aktívnak.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.02.14. 21:36:58-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.32
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője