Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)

50.

Fény a sötétségben
Dátum: 2010.12.03. 05:55:11
Nem

Nem telik 30 másodpercbe szebbé tenni az arányokat, és ha már olyan nagyon-nagyon sok minden ki lett sírva (jó része rosszul érintett... mint ugye téged is), akkor ez is ki lehet. Kinek fájna ugyan ha a kompenzáció 100%-ig menne pl? Így is fele annyi AFP, mint másnak

Egyébként igaz, kb. a tizede sem érdekel, de ez is úgy el fog szállni mint az esszenciák. Akinek van pénze azt telepakolja magát mindenféle táppal és még kell még, mint a vámpírok a vérre, nem elég a 10, 20 kell!

Jó, a hasonlat nem volt nyerő, egyiket a VF gátlása miatt nem szeretem, a másikat meg a játék "ingyenes" mivolta miatt
Dátum: 2010.12.03. 04:57:38
Mindig

A VF valahogy arra ment volna hogy a szintek közti szakadékot betömje, hogy az alacsonyabb szintű is erős lehessen. Ez az AFP szerzési rendszer viszont egy az egyben mindig a magasabb szintűnek fog kedvezni. És igen valóban, hogy ne legyen VF, aki ezt használja, a negyedét kapja. Legalább annyiban korrekt hogy nem visszamenőleg bontja le a pontokat.

Értem én, ez a rendszer. Elfogadni nem fogom, maximum beletörődni.

De majd ha "véletlen" olyan esik ami a kedves leszólóknak fog fájni, hát bizony én is keményen fogom szórni az osztást hogy kuss legyen, fogadd el
Dátum: 2010.12.03. 01:40:42
És mire ilyene lesz egy VF-esnek Barrique 16-szor cserél gazdát...
Dátum: 2010.12.01. 00:52:45
Ezt a VF-es AF pont szerzést totálisan elbasztátok.

Vegyük csak ezt:

Alkímista:

Minden szint egy %-kal növeli az esszencia szerzés esélyét sajtoláskor.

Max. szint: 5

Költség: 3 / 4 / 5 / 6 / 7

Nem olyan régen van benn ez az AF-kedés, de ahogy itt olvasgattam már elég sok ember összeszedte ezt a mennyiséget, mennyi ez? 25. Semmiség.

Ja és hogy azért lett ez betéve hogy leszoktassuk az embereket a VF-ről... Na de kérem. AKKOR TÖRÖLJÉTEK A G***BE A LEHETŐSÉGET IS! Minek? Így se a VF-en múlik a dolog. Engem 8 szintről fentebbről is ütnek, oda meg baszhatod a VF-et, durva portyakarakternek kell lenni hogy egyáltalán esélyed legyen.

Mire a kompenzációt kihúzom is lesz 3 hónap, ami egyébként is csak a fele felének a 60%-át adja vissza (BMEG!!!), mindenki kifejleszt minden lószart a környezetemben.

És még egyszer: NEM a VF miatt lesz kemény a karakter, hanem mert PORTYÁZIK!!! A VF semmiség, kicsit utána kéne gondolni mennyi borzasztó sok mindent veszít illetve nem kap meg a VF-es karakter...

Jelentem most toltam rá a 2. pontot a kompenzációra... 8 AFP... Akinek van már 80 azt csókoltatom, megérdemli.
Asszem én vagyok a kollega, arról van szó hogy tetszik ez az egyentéma, meg a névjegyként szuperáló felirat, csak nem értettük a hátoldalon lévő link létjogosultságát, meg hogy miért nincs logó

És én is egyen pólóban voltam
Egy másikat
Dátum: 2010.11.24. 13:51:18
És még így ezt "kéne" kifejleszteni először az optimalizáció érdekében.
Dátum: 2010.11.23. 18:01:58
Ez jó poén, kéne erre valami hivatalos verzió. Mintha az lenne hogy 100. szint felett minden nap kapsz egy őskövet, de ne mond el senkinek.
Dátum: 2010.11.23. 16:31:11
Mi az hogy +8 kiégett őskő? Olyat is lehet érte kapni? Ez hova van írva?
Dátum: 2010.11.23. 15:25:43
Ez még nem is lenne hülyeség, AK-ban VU
Legnagyobb szintű állat

1. LanMaffia 77 Végzeturak mesterei 190
2. Nabilius 81 Sötét ösvény 190

Igaz hogy holtverseny, és én épp a szint elején járok, de akkor is!
Dátum: 2010.11.21. 23:43:21
A minap néztem meg megint, amikor először küldte valamelyik ismerősöm facebookon 1 hétig mindenki erről beszélt De már van csillámszékely alkalmazás is
Dátum: 2010.11.21. 18:36:16
Aki eddig nem ismerte bújjon el
Dátum: 2010.11.16. 23:14:14
Nem tartott 1 percig, és egy script volt, alászolgája
Dátum: 2010.11.15. 22:10:27
Azt várhatod is hogy jelentkezzen Ha 50 ember fórumozik az egy konkrét szám De pl. ott van Belizar szövetségtársam, jelenleg 50-as EH-val megy
Dátum: 2010.11.15. 14:32:21
Nem értem én ezt. NEM MINDENKI VF-es!!! Csináljatok már egy k*va listát hogy kinek 50-es és akkor majd lehet nézni hogy merre ugrál. Olyan alapnak veszitek hogy 100 alatt vagy 90 alatt mindenki VF-ezik. Ha így lenne még mindig TOP100 lennék, de közel se vagyok.

Aki meg már régóta VF-ezik külön-külön is lemond a magas szint adta előnyökről. Pl. 10k feletti vadászat... erősebb tárgyak meg a többi.
Dátum: 2010.11.14. 20:49:28
Nem tudom, nem tudom, próbálok rájönni

Minden PPm kihívásra tolom és nem jön az AFP! Hogy lehet ez?
Dátum: 2010.11.14. 20:40:33
cöh Landragór dobott majd 400-at, pont elég az
Dátum: 2010.11.14. 20:27:57
Szerintem a VF egyáltalán nem az a totál tápos dolog. Az egész dolog lényege hogy lemaradsz mint a borravaló. Ráadásul engem most is szarrá ver mindenki, nem a VF-től lesz senki jó játékos, de még közepes sem.

És mi az hogy arra kényszeríti? Kik azok a szerencsétlen ezrek akik erre kényszerültek?