Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2021.01.11. 15:05:43
Magam ellen beszélek, de szerintem is nerfelni kell ezt a folyamatot. Előnyt mondjuk szerintem nem ad másokhoz képest. Azonos szinten a top szövetségekben mindenki hasonló mennyiségűt kap, aki meg alacsonyabb szinten van a gyors szintlépésekkel szintúgy megfogja ezeket kapni.

Fsanyinak abban tökéletesen igaza van, hogy nem a szél hordta össze ezt a tudás fáját. Mi talán összesen 1-szer nem voltunk dobogón a SZB-ben, Unr34l meg effektíve egyedül húzta fel a két topszövetség fáját, irtózatos mennyiségű templomkristályt áldozva végzet medálért. Csinálhatott volna belőle közvetlen LÉ-t is.

Ami igazából élvezetes a szintlépésben, az a sok pechpontért forgatható szerencsekerék. Tudja az ember, hogy finomság jön és pörgeti, hogy micsoda. Ez szexi. Abban viszont abszolút igazad van, hogy ez brutálmód tudja termelni a templomi pálcát. Én a legutóbbi szintlépésnél 9-et kaptam, bár elforgattam mellé kb. 100 sorsjegyet is pluszban. Cserébe mondjuk nem kaptam mytoaffinitást, pedig annak is örültem volna. Ott ugye folyamatosan drágulnak a költségek, effektíve egyre kevesebbet ér egy mytoaffinitás.

A kisebb vadászzsákmány szerintem értéktelen. Amikor betettétek még jó volt.
A kritikusok beteg dolog. Az elején jó ötlet volt, most tizenhuszonezrekkel szaladgál a dob, és nem is kell hozzá fejleszteni.
A sorsjegyek alapvetően tök basic dolgokat dobnak, de adnak pechpontot. Elnyomogatni egészen fárasztó tud lenni

Az új tárgyak tényleg jók lennének
Dátum: 2021.01.09. 21:42:30
Igencsak jó lenne, igen
Dátum: 2021.01.08. 18:52:17
Azért azzal mind egyetértünk szerintem, hogy te bőven tettél azért, hogy toppon legyél
Dátum: 2021.01.08. 18:51:51
Hát ez igaz. Alapvetően csinálnám, ha nem állna vagy 30 pálca az inventoryban Esetleg ha már ellőttem volna mindent.
Dátum: 2021.01.08. 18:29:31
Én szerintem már kétszer is kiváltottam. Nem normális dolog nyilván, de inkább költök erre és legyen új cél, mint pörgessem a semmit a 3.000. célig egy végzet medálért vagy miért.
Dátum: 2021.01.08. 18:28:34
Én konkrétan most úgy vagyok Miklós, hogy abszolút semmi értelme a familiárisoknak és inkább kisírnám ÜSZ-en, hogy pucoljátok ki mindent. 4 familiáris az 4 slotnyi állat, amiből nem lehet 5.000 szinten sajtolni. Persze ha valaki előbb beletolja az energiát és 30.000. szint után sajtolgatja őket az már igen, komoly lépés. Mindösszesen 6*4 darab ilyen 5.000. szintű sajtolási lépést kell kihagyni Vagy 30.000. szint felett nagyobb LÉ csomag járna?

A fa bónusz nerfet megértem, szerintem is elszállt. Azoknak, akik nagy szövetségben vannak kvázi lényegtelen, de nagy különbségek alakulhatnak ki kis és nagy szövetségek között. A 20%-ra vágás viszont elég bivaly. Bár mint mondtam, megértem. A váltogatásos részt nem értettem igazán.
Dátum: 2021.01.07. 15:24:38
Jaaaaaa értem. Hát de te ügyesen megvetted a két állatslotot AH-ban, szóval no problem

Amúgy 300k kristályt előállítani se nokedli. Én azt hittem, hogy na majd most én leszek a jani, de nem vagyok
Dátum: 2021.01.07. 14:48:30
Szerintem a te problémád is megoldja, ha a max. állatszintjeid felé kapsz kompenzációt, bár nem tudom mennyit toltál kiképzésbe addig. Vagy eleve kompenzációnak minősül a négyzetes LÉ a sajtoláskor. Én cserélnék

Amúgy nem értem hogy lesz hozzád képest plussza bárkinek is
Dátum: 2021.01.07. 14:46:17
Én 1.000 után szoktam váltani
Dátum: 2021.01.07. 13:14:04
Én még annyit szeretnék kérni, hogy tedd kérlek nyilvánossá a sajtolás képletét. Ez nagyon sokat segítene a játékosoknak a tervezésben és igen gyorsan kiesnének az esetleg problémák, exploit lehetőségek. Nem azt mondom, hogy nem tervezted meg rendesen, de ugye itt elvetemült emberek vannak és rendszeresen képesek olyat csinálni, amire a tervező sem gondolt

Más: most, hogy ultramagas szinten (és talán lentebb is) a LÉ szerzés legerősebb formája a magas szintű állatok sajtolása, mit gondolsz, kezdhetnénk valamit a familiárisok helyzetével? Nekem van 4, ezek sajtolhatatlanok, foglalják a helyet, emiatt közvetlen is hátráltatják a karakterfejlődést. Esetleg fel lehetne ezeket emelni valami külön slotba?
Dátum: 2021.01.06. 19:20:57
Ezért hálás lennék tényleg

(csak zárójelben tényleg, otthon mesélem, hogy micsoda kis sztori alakult itt ki, hogy maxosak az állatszintek meg ilyenek... barátnőm rögtön kérdezi, hogy akkor nem lesznek 100.000. szintű állatok? )
Dátum: 2021.01.06. 15:18:06
A random kivétele sajtolásnál abszolút tetszik
Dátum: 2021.01.06. 13:37:46
Idézet: Miklós - 2021.01.06. 13:27:44
Eleve azért itt húztuk meg a határt, a változásnak nincs számottevő jelentősége kb. 10000. szintű állatig, és a max. (30000) környékén is csak kb. 2x. Namost a random szórásnak is ennyi jelentősége van, Unr34lnek megdobta a gép a maxot, amikor kisajtolta a 23000. szintű állatát, másnak meg a minimumot, amikor az 5000-est... Én ezt a randomot sokkal igazságtalanabbnak érzem egyébként.


Ennek a megoldása igazából csak rajtatok múlik És - szerintem - nem is lenne bonyolult.
Dátum: 2021.01.06. 13:07:14
Jó ötlet!

Szerintem a képletek nyilvánossá tétele sem lenne rossz ötlet. Esetleg még egy olyan, hogy sajtolás előtt jön egy popup, hogy ebből az állatból xy LÉ-t szereznél, biztos sajtolnál?
Dátum: 2021.01.06. 11:47:08
Lehet azóta már él az új képlet
Dátum: 2021.01.06. 01:40:00
Hát jelen esetben ott vagyok, mint Maha Kali, hogy vagy én, vagy a familiáris Most ez sok milliárd LÉ-ben mérhető bukta, ha nem lehet sajtolni. Mondjuk akkor is, ha csak elengedni lehet....

Életünk döntése volt sok száz kavicsért familiárisokat venni
Dátum: 2021.01.06. 00:04:37
Ha itt most úgy derülnek ki a dolgok ahogy, én kukázom az összes familiárist meg mindent ahogy van
Dátum: 2021.01.05. 17:08:11
100.000-et akarok! Már kiszámoltam, hogy hány templom meg token meg idő meg minden kell hozzá.

Engem a kolléga gondolatmenete is érdekel igazából. Mire való jelenleg egy magas szintű állat? Mert az SZB-t letoljuk vágóállatokkal is, bajnokira (ha érdekel ez valakit még egyáltalán) meg nem is váltok állatokat. De ez csak én vagyok.
Dátum: 2021.01.05. 16:53:11
Hmmm.... majd a egyeztetések és ilyesmik után nem lehetne longintre állítani az állatok szintjét a db-ben? Nekem kb. már csak annyi a célom, hogy legyenek 100k szintű állataim. Tök jól elmazsolázok vele Meg már a barátnőmnek is megígértem
Pont ezt mondtam Unr34lnek a minap. Be kéne lőni idomítás után normálra és kész. Én csak 20. szinten sajtolok nagyobb tételben, de itt is 450k - 950k között esik. Ez az olló nyílásával még durvább.