Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Nem olvastam át a topicot,de nekem az nagyon nem tetszik hogy a 110.szintü epikus nem sebez annyit a blökijeimen mint amit a kalandok során beszednek.7 kaland 4000 épet kapott le róluk, A minap vertem le egyedül az egyik epikust 2000 épet sérültek az állatok... Marhára nem tetszik a dolog föleg hogy 440 kalandot kéne lenyomassunk a szövi küldinél.
Mondjuk az egy másik topic de egy kicst sokallom a 220 kihíváshoz képest.
Dátum: 2011.10.10. 17:00:40
Mint a topic neve is írja november elejére várható.

Egy pontosabb dátum engem is érdekelne,mert akkor tudnám mikortól fogjam vissza magamat hogy fullon legyek mindenböl mire elkezdödik.
Dátum: 2011.10.08. 17:45:14
Aham,kezdem vágni... Mondjuk ha egy kalap alatt voltak a Xenók az összes szerveren,akkor a V5-ön mivel nincs VF meg egyebek sokakat érhetett meglepetés. A V3-on játszottam ott csupán a VF szakival bikább karit csinálhat az ember mint a V5-ös szerveren.
Így jogos a 2 pont.
Dátum: 2011.10.08. 14:56:21
Idézet: Dojca Mojca - 2011.10.08. 10:44:08
Az erős karakterek ellen kicsit gyengíteni kellene a Xenókat.
V5-ön gyakorlatilag széttéptek! Semmi kedvem nem volt az egészhez.


Az erös karik ellen gyengíteni a Xeno-t? Na ezt nem értem...
Dátum: 2011.10.05. 21:46:04
Totál semmi köze a két karakternek egymáshoz... nyugi!
Ahogy írtad is szerencse-szakértelem,kvíz és a random. Vannak jó periódusok de vannak gyalázatosak is.
Dátum: 2011.10.04. 19:33:31
Szia!

Általában mindenki kap választ. Cras is adott neked egyfajta választ amit te nem tudsz értékelni. Ami linkeket kaptál ott akkora tudásra tehetsz szert alkalmanként 5-10 perc olvasással a játékkal kapcsolatban,hogy ilyen alapvetö kérdéseket nem teszel fel itt. Bár én kaptam volna egy ilyen infót annó még idöben az elején,nem kellett volna törölnöm az elsö karimat. Persze minden nincs ott,a taktikákat itt szoktam megtanulni a fórumon,néha szánok egy kis idöt az olvasásra. Plussz a szövetség fórumán szoktam faggatni az öreg rókákat,ha nem is azonnal de mindíg segítenek.
____________________
Mod: Egyébként a Hsz-d elött Nofear megadta a helyes infót.
Dátum: 2011.10.04. 15:55:45
Hát igen ez nézöpont kérdése mi a sok... Azt hozzáteszem hogy a V5-ön játszom és decemberben indítottam a karimat,ezalatt az idö alatt 72. szintre jutottam csak el. Nekem ez a tp is sok a jutalom miatt,az 1-2 x-s juti nekem nem elég még a 3x-st is keveslem. Bár ahogy Cras is említette ez csak egy kis bónusz,ha az ha nem ahhoz képest hogy mekkora aktivitást kell érte lenyomatni nagyon apró kis ösztönzés ha csúfolhatom ösztönzésnek az egyéneknek juttatott LE-t,kristálypontot és AF-pontot.
Dátum: 2011.10.04. 13:42:53
Hát speckó azért kell sokat mert a szövink igen csak aktív és a magasabb szintüeknek mint én is a 3x-os jutalomhoz 60 000 tp-t kell összeszedni a küldisorozat alatt. Ha nem lennék prémes és kényelmi funkciós vakaródzhatnék hogy honnan szedjek pp-t,csp-t és térkapu,pontot hogy meglegyen az elöírt tp mennyiség a maxos jutihoz.
Fenyegessem meg a kicsiket hogy ne merjenek szintet lépni majd (ne játszanak) amíg nekünk meg nem lesz a 60K tp?
Pár napja kezdtük a küldiket és már lassan megvan a 4. is ... A legnehezebbeket vettük elöre,nekünk bakfitty a teljesítésük viszont a "rövid" idö miatt nehéz összekaparni a rengeteg tp-t.
Így már érted? Mi nem hónapok alatt tudjuk le a küldiket...
_____________
mod: elírás javítása
Dátum: 2011.10.04. 12:41:06
Az egyéni jutalom tényleg nagyon karcsú ahhoz képest hogy a jelenlegi szintemen 60K TP-t kell összekaparnom a háromszoros jutalomhoz.
Nagyon is igazat adok annak aki reklamált emiatt elöttem. Marha sok eröforrást kell hogy eldurrantsunk a küldik teljesítéséhez ehhez képest az LE jutalom nudli,párat tolok rajta a speckós tulajomon.
Érdemes ezért tekerni??? Nem nagyon... A +3 szint a kastélyon hosszú távon okés de amúgy bazira nem tetszik az egyéni része a "jutalomnak".
Dátum: 2011.10.03. 10:12:42
Az entitás harc közben regenerálódik,ezt majd ha kifejleszted az epikus specet a szaki szintjétöl függöen tudod csökkenteni.
Dátum: 2011.10.01. 21:36:47
Szpaszíva! Hü de utáltam az oroszt annak idején,el is felejtettem mindent az abc-jükön kívül.
Dátum: 2011.10.01. 21:23:22
Köszönöm a választ,akkor nem veszem meg ha csak 1 x lehet. Bár heti egyszer nem is lenne nagy táp,fix tp jár hozzá ha ellövöm. A küldihez meg pont elég,ha meg a 7 kincsre akarom felhasználni akkor meg nem is hót ziher hogy megvan belöle. Tehát ezzel a "táp" minösítéssel nem nagyon értek egyet. Ez van ezt se köll mögvenni.
Dátum: 2011.09.30. 17:19:57
Sziasztok!

A térkapu stimulátort hányszor lehet megvenni? Egyszer valaki írta itt hogy egyszer lehet csak,akkor meg minek?
Mivel prémhez van kötve a hozzájutás,jó lenne ha sokszor meg lehetne venni. Tud valaki valami pontos infót erröl?
Elöre is köszi...
Dátum: 2011.09.23. 13:10:07
Be lehet spájzolni a ládát,a türelem pedig majd segít jó kincshez jutni.
Dátum: 2011.09.23. 13:08:31
Nagyon meg vagyok elégedve az eventel,a szövetségünk összes tagja jól profitált belöle.
Köszönjük!
Van valami abban amit írsz,erdélyben egy magyar állami tulajdonban lévö bank 15%-ra ad hitelt külföldi állampolgároknak... míg kis hazánkban 30% alatt nem adnak senkinek. Azt hittem dobok egy hátast amikor olvastam róla,a haza népét szétszivatják a külföldiek meg alacsony kamatra kapnak lóvét magyar tökéböl.

Pedig aztán ezeknek akik az elmúlt 20 évben hatalmon voltak (az összes kormányzó párt) csak annyit kéne tenni hogy amit "törvényesen" elprivatizáltak azt szépen visszaadják az államnak kamatos kamatokat is kifizetve.
Visszaállítani a régi ipart és jól müködö mezögazdaságot. Ezekböl az "ellopott" javakból ha visszakerülne az "elit" felsö 10000 kezéböl az államhoz az ország 1-2 pillanat alatt kikerülne a gödörböl.

A mostani kormány tervez valami hasonlót,de arról a javakról szó sem esik amit ök nyúltak le közösen az elvtársakkal.
Mert ugye mindenki tudott mindenröl csak kéz kezet mos alapon elosztottak mindent és kussolás van azóta is...
Ha az egyiktöl vissza akarnának venni mindent nekik is vissza kéne adni mindent,kiderülne az összes dolog.
Így mi maradt? Szépen folytatják a népnyúzást és tovább élvezi mindenki az ellopott/eladott államtulajdonból szerzett ezer milliárdokat.
De ahogy olvasom a híreket már nem biztos hogy a nép birka módra hagyni fogja tovább folyni ebbe az irányba a dolgokat.
Dátum: 2011.09.13. 18:25:34
Minek? Elnyomsz egy kémkedést és ha van épület bónusz a karakter oldalon akkor feltöltötte.
Dátum: 2011.09.13. 11:04:46
Nekem a V5-ön térkapus vackok esnek lesz valami normális új relik is????
Nem mintha nem jönne érte jól a dukát de jó lenne valami relik. Az elsö 2 szakaszban 5 relik esett,azért nem hat mert ösköért vettem portyagömböt. Ennyi az össz amit szerezni lehet? Valakinek esett valami relik?
Dátum: 2011.08.30. 21:43:37
Helyesbítek: Nem külön szövik,csak valami népvándorlás szerü...
Sok világon sok fajta szöviben voltam,tuti hogy a néha néha játszókat el fogják küldeni vagy megkérik rá öket hogy távozzanak mivel nem használ a többieknek ha váltakozva aktív. (heti 1-2 nap) Nálunk is vannak ilyenek,a tartósabban inatívak nem jelentenek hátrányt azok amíg van hely elférnek.Hidd el hogy akik sikeres szövetségi küldetéseket akarnak "gyorsan" azok meg fognak szabadulni az "oda nem illö tagoktól". Akire nem "lehet számítani" azt kirúgják az elit helyekröl,de mi fontosabb? Ha épít az egyén vagy hogy "napi" szinten megkövetelik a játékot töle,pedig eddig jó volt az is amit eddig a játékra tudott szánni idöben.
Amit te mondasz az is egy nézöpont meg ez is,de azt hiszem az enyémnek nagyobb lesz a realitása.
Dátum: 2011.08.30. 21:22:08
Ezzel a válaszoddal egyet kell értsek Viskos,aki tudta hogy jön a fejlesztés az gondolhatott volna rá hogy hagy magánál eladnivalót az AH-ra.De mivel sok küldi van meg nem mindenkinek van maxos kastély van idö begyüjteni a térkapuból cuccokat... Gondolom nem 100-számra szükséges fejenként a dukátszerzés.

Mostantól figyelem az élszöviket mert aki csak néha néha tud játszani az mind ki lesz rúgva. Lesz itt csetepaté,a kocka szövik erösen meg fognak ritkulni mert ott sem mindenki ül állandóan gép elött és a portyások sem fognap füttyszóra szinteket lépni. Külön szövik fognak alakulni az szerint ki milyen taktikán van,érdekes lesz ez,hmmm.