Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2012.04.16. 18:20:09
Köcce az infót.... Hát sok szerencsét kívánok az összes végzetúrnak ezekhez az "extra" cuccokhoz. Ücsörögjetek csak a gép elött sokat!
Nyugodt szívvel felejtem el az új fejlesztést.
Dátum: 2012.04.16. 18:00:02
Skacok ha már lehet tudni mit lehet kapni a kristályokért írjátok majd be ide légyszives.
Miklós vagy nem hajlandó vagy nem meri nyilvánosságra hozni. Én ez utóbbit gyanítom! A templomos gagyik után amit láttam nem várok semmi jó cuccot.
Megvárom mit kaptok, nem ugrom a kútba ha csak a következö haviba fogok beleállni.
Dátum: 2012.04.16. 17:34:51
Ezt tudjuk,( ki mit nem szeret csinálni )... mit kapunk a kristályokért??? A kis és nagy jutalmak nekem ne mondjam mennyire nem jelentenek semmit.
Az meg hogy nem tudom mit kapok a kristályokért nem fog arra csábítani hogy az összes szabadidömet itt csesszem el a VU-n. Már így is sokat vagyok itt...
Dátum: 2012.04.16. 17:19:18
Na ez az ami szürke ló... "majd ha lesz kristályod" piszkosul nem tetszik. "Átverés" szaga van, tudom hogy nem az de ennek fényében ami jutalmat lehet szerezni a küldikért... hagyjuk már. Milyen jutalmak ezek?
Dátum: 2012.04.16. 17:00:00
Azoknak se lesz jó, ha teljesíteni akarja az ember ezeket minden eddigi taktikája borul és sokkal többet kell tevékenykedni mint eddig. Hát én nem fogok, legalábbis addig nem amíg ki nem derül mit kapunk a kristályokért!!!
Dátum: 2012.04.16. 16:49:18
A kis jutalmaktól nem vagyok elájulva. A nagy jutalomtól sem ahhoz képest hogy egy halom aktivitásba meg 4 ösköves küldetésbe kerül a szintemen.

Mit lehet majd kapni a kristályokért? Ez nekem még sötét ló...
Miklós azt mondta meg leszünk elégedve a jutalmakkal.

Mit mondjak semmi újat nem látok közöttük a kuponokon,kristályokon kívül. Van már erröl valami infó hogy mit kapunk értük??? Itt nem valami ködös utalásra gondolok!

Konkrét dolgok érdekelnének, mert ez eddig olyan zsákba macska nekem mint a szerencsekerék.
Azt beszoptam magamnak a nagy "semmiért", ezt a dolgot nem akarom. Azt sejtem a távolban hogy a kristályokért majd csak akkor kapok valami baró dolgot ha kavicsot is teszek mellé.

Akko még "eccer", valami konkrét dolgot bökjetek ki lécci!
Dátum: 2012.04.13. 13:33:22
Lélekenergia szerzése
Őskő szerzése

Ha karilapról akarok támadni ezt látom...
Miért?
Dátum: 2012.04.04. 08:02:34
Mire?
Nincs az a kavics mennyiség amit el ne lehetne költeni. Ha nem tudsz mihez kezdeni velük, add át nekem "lécci".
Veszek belöle állat felszereléseket az ismételhetö küldetésekhez és szerencse kerekezhetek akkor napi szinten is.
A fránya szintlépések miatt is állandóan frissítenem kell a fegyvertárat és az "ingyenes" cumókat csak manázni veszem meg. A kavicsosért kicsit jobb dolgokat lehet venni. Van még egy csomó relikvia is ami kéne, csak nincs annyi pénzem rá.
Csak csp-t ad a prémium?
Ha még csak ezt vágtad le a játék ezen részéröl, akkor ajánlom olvasd át a fórumot részletesen.
Valamikor én is írtam "butaságokat", ugyan ezt megkaptam mint te most. Elkezdtem gondolkozni, hogy miért is vagyok egyedül a gondolataimmal... Azóta gyökeresen megváltozott a véleményem és felfedeztem a játékban adott lehetöségeket.
Dátum: 2012.03.31. 09:41:43
Te nem érted miröl írok...
Szótagolva írjam hogy megértsed?

Azokról a script használókról alkotok véleményt akik arra használják ezeket hogy ne kelljen nekik a gép elött lenni:
-állatok idomításánál
-entitás verésnél
-portyázáskor, stb-stb


A "normál/ártalmatlan" scriptek ellen nincs kifogásom. Az viszont hogy én ezeket sem használom az más lapra tartozik.
A "fosok" szó pedig egy ironikus dolog volt a részemröl arra utalva, hogy szabályosan játszom a felhasználási feltételekben leírt dolgokat betartva másokkal ellentétben.
Érthetö?
Dátum: 2012.03.31. 09:06:40
Hát ha gyávaság betartani azt amit a regisztrációkor elfogadtam, akkor legyek "gyáva" ha te ezt így gondolod ...

Ja és a "Szép magyar hozzáállásról" meg annyit,hogy:
Nem itt tartanánk ha nem a kiskapukat keresné "mindenki", amivel kibújik a szabályok alól.
Dátum: 2012.03.30. 23:56:46
Volt aki levágta mire utalok "mögöttesen" igazából a hsz-ben... Arról nem tehetek hogy ez neked nem jött le.
Magyarul használnám én is a scripteket ha nem fosnék attól hogy zárolnak. Ehhez túl sok idöt/pénzt feccöltem a karaktereimbe.
Én elovastam a felhasználasi "izéket" regisztrációkor.

Még mindig tartom a véleményemet hogy ezek nélkül is lehet játszani.
Aki pedig az automata scripteket,toplista figyelöket stb alkalmazza az igenis jogosulatlan elönyöket élvez. Ez tiltott dolognak számít és igen is zárolják csak öket.
Amúgy már láttam egy-két "nagymenö" a V3-on ideiglenesen már zárolva is van. Nagyon helyes!!!
Dátum: 2012.03.29. 11:57:20
Craslorgnak:

Karakter szint: 94
SM: 105
LS: 65
IV: 49
CS.K: 30
Szerencse: szint x 3.2
Kvízmedál: 5

apró: 2
kisebb: 11
normál: 45
nagyobb: 30
hatalmas: 3
óriási: 0

Letoltam 100 vadászatot, ebböl 9 állat elfogás lett.
Az össz bevételem sajtot nem számolva 91 vadászatból 334K LE, ehhez társul 5834 TP.
A V5-ön 2011.08.08.-tól az alap vadászatra +30% LE jár 30. szintöl kezdve. Erre rájön a 105% a spekiböl, 10% a kvízböl, 5% a kvízmedálból és 9% a hasznos vadászatból. Ez 129% bónusz az alap vadira összesen.
Ezzel együtt 57 LE/TP jön be, 3,3K/91 vadászat az átlagom.
Ha hozzáteszem a sajtból befolyó összeget az 114648 LE, ezt hozzászámolva 76,9 LE/TP jön ki. De ez most nem lényeg állat vagy jön vagy nem...

Mindig 100 vadászatot indítok és ez a bevétel a hasznos vadászat bevezetése elött is megvolt nagyjából rendszeresen. Ezért is kérdeztem hol van a +9% LE.
Ha te már ennyire vágod ezt a témát, mondj már valamit légyszíves. Ez normális bevétel a statjaimhoz képest, vagy mi?

Arra lennék kíváncsi mennyi egy régi világon játszó hasonló szintü karakter LE/TP bevétele, ahol nincs meg a V5-s 30% bónusz LE a vadászatokra.
Dátum: 2012.03.28. 20:45:52
Köszönöm!

Azta-paszta, hogy kell ezt használni?
El kell végeznem valami gyorstalpalót...
Dátum: 2012.03.28. 18:08:51
A hasznos vadászat AF képesség müködik????
45 AF pontot költöttem eddig rá és nem nagyon látom azt a +9% LE-t a vadászataim eredményén!!!!
Valami nekem itt nem gömbölyü!
Dátum: 2012.03.28. 12:17:14
Az esemény szempontjából tuti nem számított semmit. Váltani már nem lehetett és aki eddig betárolta az eröforrásokat annak szerintem nem osztott s nem szorzott ha ezalatt nem tudott vadászatot indítani.
A szerver leállás pár szövitagunkat érzékenyen érintette. Nyomták a napi vadikat, kiszámolt idöt szán mindenki nálunk erre. Mivel a szerver leállt sokan nem tudták elkölteni a lét és menni kellett dolgozni. Nagyon csúnyán leszedték öket. Ök simán bebukták ezt a szerver hiba miatt, vagy mehetnek reklamálni?
Dátum: 2012.03.27. 18:15:34
Nem lenne rossz, a sebgyógynál lehet egyszerre többet... Ennél meg nem.
Pont ezért nem csinálom az állatos küldit. Kinö a szakállam mire be vannak idomítva a blökik.

Scriptelni meg ugye nem scriptelek mert fosok hogy tiltanak. Szemezgettem velük, de nem mertem alkalmazni.
A topicot olvasva sokan toljátok öket. Prémezek én is jó ideje. Akkor nekem is lehet bizti...
Nem tudtam hogy aki prémes, az tolhatja a scriptezést. Ez nem volt odairva a regisztrációkor.

Félre lettem vezetve kérem szépen!
Miért nem kaptam én erröl infót?!
Hogy hozom be a hátrányt ami ennek hiányában ért?

Nekem is köllenek azok az automata izék...
Dátum: 2012.03.27. 18:06:09
Bocsi hogy beleszólok,de:

Valóban adhat tápot a kristályok ellen, de van olyan kristály aki simán átütheti a segítö kezet is. Arról meg nem is beszélve amikor 15% alá csattintanak be. Ráadásul ha nyerek hozom az EH-s stexet, marha jó üzlet ha +10 szintröl kapja valaki a tp-t. Ha meg ennyire gond a segítö kéz hát nem kell támadni az illetöt...

Gondolom az egész problémát a bajnokik miatt tárgyaljátok. Van már ellene AF képesség, ki kell fejleszteni. 25%-ra csökkent segítö pacsit azért át lehet csattintani. A láthatatlanságot is át lehet. Így lecsökkentve az AF által az sem lehet valami nagy kunszt átütni.
Nem vagyok a leggyengébb a szintem környékén, de Kalandland úgy jön át a láthatatlanságon,pihenésen és a védelem italán mint kés a vajon... Az AF megoldotta ezt a problémát szerintem, csak háborúban érvényes a pacsi.

Alacsony szinten nincs AF, így ott nem tudom mi a megoldás ez ellen. De nem is foglalkoztam vele soha. Ha valaki éppen jól orrba vág portya során, akkor oda nem megyek többet oszt kész...
Elég egykaptafás, hasonló taktikával fejlesztett karakterek. Tuti hogy egy kézben van mind az 5, mindegyiknél kevés a vesztett LE, kb hasonló GY/V arány. Nem küdzenek a fertözés ellen és ahhoz képest hogy sokat katakombáznak szívesen segítenek küldizni.... Milyen hasonlóak, szinte ikrek!
Itt 4 karaktert látok aki körbe építi az ötödiket.

"Egy erős szövetséget szeretnék létre hozni."

Semmi gyertek,csatlakozzatok... vagy valami ilyesmi. Komoly egy szövi adatlap!

Nem is értem hogy miért nem szúrták még ki ezt a JV részéröl...
Dátum: 2012.03.26. 16:06:02
A V3-on az Újratöltve szövetség segítöket keres építés céljából. Újonnan alakult aktív szövetség vagyunk, hálásak lennénk egy kis körbefalazásért.
Dátum: 2012.03.21. 21:25:00
Mondjuk ehhez nem nagyon értek,de:

Lehet hogy butaságot fogok írni de a smaragd horda bónuszt kap az ilyesmire. Ha azt hozzá számolod máris fedik az adatok a valóságot. Szerintem nem fognak Miklósék sebzést ajándékba adni senkinek sem.
Ezekre a dolgokra rájöhet olyasmi is, hogy láthatalanba mennek a karakterek és a magas szintü építö haverok szépen támadgatnak. Mivel a láthatatlanság tol a tulajaidon sokkal nagyobb sebzések is kijöhetnek mint amit amúgy portyával el tudsz érni.

Szóval számolgass csak utána még egyszer és most vegyél bele mindent.