Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gabrillius

Oldal: 1234
Szia!
Talán azért kaptál rossz értékelést mert két jó válasz is van benne. 2. és nem változott a helyezésem.
Szerintem ez lehetett a hiba.
Dátum: 2009.01.07. 18:26:06
Sziasztok!
A kvíz nem működik rendesen ahogy beléptem egyből azt írta ki hogy nem tudtam a helyes választ, közben nem is adott kvízkérdést! (((( Segítség!
A cselekvéspontot leveszi, de nem ad egyetlen egy LE-t sem! Segítség!!!!! Nem lehet vadászni!

Vadászaton vagy. A következő zsákmányig hátralevő idő: 01:08.
Ezután még 0 alkalommal kutatsz zsákmány után. Még 77 cselekvéspontod van.
Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre sajnos nem tudtál helyes választ adni.
1-es világ


Most már jó 19.39 perckor:)
Dátum: 2009.01.02. 21:40:19
Szia! Bizony nagyon fura dologról beszélek, szerintem te olvasd el a játékleírást és megtalálod az energiakristályosítónál azt a részt, ahol őskővel vagy kiégett őskővel kell építkezni.
Bizony problémás, ráadásul szintet léptünk és nem kaptunk kiégett őskövet szintlépéskor, pedig azért építjük, hogy szintlépéskor a szint számának megfelelő őskövet kapjunk. Ezt kinek jelezzük? Nem működik sem építésbe nem számít bele, se nem ad kiégett őskövet szintlépéskor, akkor ez egy nagy becsapás szerintem, bár meg kell építeni három szintet, hogy lehessen térkapunk. Nagyon nem tetszik ez így.
A másik. Nem LE-ből épül ezért nem tudom hogyan is alakítja át őskővé??? Pont hogy őskőből vagy kiégett őskőből kell építeni és csak elenyésző részt elvileg szintx1 db kiégett őskövet ad vissza a tagoknak. Szóval rossz a leírás, mert akkor alakítana át LE-t őskővé, ha LE-ből építenénk és őskövet adna szintlépéskor. De nem így működik.

Téves a leírása az épületnek szerintem.
Dátum: 2009.01.02. 17:48:34
Sajnos az építés összegébe sem számítja be, direkt megnéztem mennyi volt előtte az építésem és utána. Az összeg nem változott. 11 őskő befizetése sehol sem látszik.
Dátum: 2009.01.01. 17:28:04
Nem tudom hol jelezzem a kiégett őskőből való építés problémáját.
Szerintem az építésbe bele kellene számítani, de nem számítja bele a rendszer. A szerencsepontba se. Ez kiszúrás azokkal, akik a kristályosítót építik. Lehetne-e tenni valamit, hogy igazságos legyen az építés? Valahogy át kellene váltani, mint a kisütésnél is van egy váltási lehetőség.
Szeretném, ha válaszolna rá egy illetékes, hogy lehet-e módosítani vagy tervezik-e? Köszi.
Nagyon tetszik az ötlet, mert azok akiket felvettünk a háborúk miatt lehet ki is lépnek, mert az épület adta előnyöket nem élvezik, csak a háború adta hátrányokat.
Melyik étel nem kötődik a karácsonyhoz?

halászlé
mákosguba
beigli
csirekpörkölt

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Hol van a súlyos helyesírási hiba? Az, hogy a két betűt véletlenül a gyors gépelésnél elütöttem? Én az ilyeneket sosem veszem ki, hanem írok a megfelelő személynek, hogy javítsa ki.
Hány igazi helyesírási hibás kérdés van forgalomban, de hány!


Ha olyan kérdést kell értékelned, amelyben súlyos helyesírási hiba van, válaszd a Rossz kérdést.
Dátum: 2008.12.22. 21:19:22
Sziasztok!
Nem működik a Béke csarnoka. Már második szinten vagyunk és mégis egyből fel tudták bontani a békeszerződést azok, akik legyőztek mineket. Segítség!!!!!
Dátum: 2008.12.20. 16:34:37
Dátum: 2008.12.20. 16:28:41
Szia! Hogy lehet beállítani, ha kevesebbet szeretnék a moráljavításra költeni? Nekem nincs olyan ablakom, hogy ezt megtegyem. Az egészet elveszi, ha több van, mint amennyit rá szeretnék fordítani.
Nem atomfizika, de nem is lehetséges legalább is nálam.
Dátum: 2008.12.18. 20:28:56
Olyan kérdést tegyél fel, amelyre a választ bármely művelt és intelligens játékos tudhatja.
Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb).


Ahogy elnézem többen is felajánlották, hogy segítenének egy kicsit rostálni, ami a kvíz minőségét, értékét javíthatná. Ugyan csak érdekességnek szánták, de ha már azt írta valaki, hogy az általános műveltség legyen az etalon, akkor ennek megfelelően is kellene rostálni, nem pedig a válaszolók tudása, vagy tudatlansága alapján. Az, hogy értékes kérdésre nem tudja a választ a válaszolók 75 %-a nem azt kellene hogy jelentse, rossz a kérdés és kiveszik a játékból. Mert ha így marad az alapelv sérül, mert nem sok köze lesz a kvíznek az általános műveltséghez előbb-utóbb a sok bugyuta kérdés miatt.
Szivesen segítenék én is a rostálásban, hiszen magam is sok kvízt készítettem akár pedagusként, akár könyvtárosként.
Szeretném, ha olyan valaki reagálna, aki a játékfejlesztésben érdekelt, illetve aki a kvízről szóló játékban szereplő szöveget írta, hogy vajon komolyan gondolták-e amit írtak, vagy az csak lényegtelen szöveg.

Kíváncsi lennék hány % a HKK-s kérdés, az évszámos kérdés? Szerintem túl sok, mivel ilyeneket nem is szabadott volna feltenni a fenti idézet szerint.
Jó jétékot!:)
Dátum: 2008.12.18. 19:46:18
Előre bocsátom nem kattintottam kettőt!
Kérdés valami olyasmi volt, melyik egy margarinféleség?

Kaba
Kába
Ráma
Rába

Természtesen tudom hogy a Ráma, bár Rama a becsületes neve, erre az alábbi lett a válasz a Ráma kiválasztására. Buktam 10 % LE-t, mint már sokan mások is. Bár ez engem nem vígasztal.

Vadászat megszakítása
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Gyengéd érzelmek fűzték egy ifjú grófhoz

Biztos, hogy nem kattintottam kettőt! Csak lehet valamit tenni, hogy ez ne bosszantsa a helyesen válaszolókat. Ugye?
Dátum: 2008.12.16. 21:38:31
Ki nem a Forgotten Realms egyik istene?
Myrkul
Mystra
Helm
Reox

Tessék? Azt sem tudom mit kérdez? Tudnom kellene? Abszolut speciális kérdés.
Dátum: 2008.12.16. 19:22:39
Az értékelésnél nem tudtam bejelölni miért adtam rossz jelzőt a kérdésre.
Dátum: 2008.12.16. 18:04:18
Szia! Sajnos itt ilyen a stílus én is tapasztaltam. Ráadásul az, hogy miért nem olvassa el valaki a főlapon amit írtak válasz is érdekes, ugyanis nekem csak az szerepelt, hogy pár perc szünet van, amit bemásolt a kedves téged leszóló játékostársunk, én nem láttam a lapomom, hanem néhány nappal ezelőtti hír volt az utolsó. Szóval én nem olvashattam azt, amit ő bemásolt. Vajon ez hogyan lehetett? Sőt nekem a fórumra sem lehetett fellépnem, pedig ahogy olvasom volt aki akkor írt. Lehet neked sem volt ott az a szöveg amit el kellett volna olvasnod.
Dátum: 2008.12.16. 18:01:04
A veszteség sokkal több mint néhány pont és kvízkérdés összege.
A klánunk háborús győzelmei elvesztek, személy szerint délelőtti 4 jólfizető csatám, amiből idomítottam, most kezdhetem újra, és az ajánlásért járó LE sem jelent meg, hanem nulláról kezdtük a játékot belépés után. Mindkét világban a háborúba jelentősen beleszólt ez a hiba. Most meg nem lehet csatázni, ezt nem is értem mi indokolja, hiszen amúgy sem játszik mindenki egy időben, ezzel nem vesztett volna senki sem.
Kíváncsi vagyok a háborúkkal mi lesz? Egyik világban kétszer annyi a nyert csatánk és az idő is lejárt de semmi befejezés, a másik világban vesztünk jóval több mint kétszeres vereséggel, de még tegnap 23 óra valahány perckor és mégsem zárult le még most sem.
Lehet-e kézi irányítással az ilyeneket rendbe tenni vajon? Ha igen bejelentés alapján végig kellene nézi szerintem.
Dátum: 2008.12.09. 20:35:14
Erre gondoltam.

Idézet: Kortevirag - 2008.12.09. 13:22:55
Hol halt meg Che Guevara?
Kubában
Argentínában
Bolíviában
Csílében

Chilében

Minek a mértékegysége a Bar?
Nyomás
Munka
Frekvencia
Fényerő

bar

A Narnia Krónikái 1. részének mi az alcíme?
Félvér herceg.
Az Oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény.
Micah.
Caspian herceg.

Címek után nem teszünk pontot,Narnia krónikái és lehet,hogy a filmváltozatban a Az oroszlán... a jó válasz,de könyvek tekintetében nem.

Milyen szintü tárgy a ében tündekard?
8
9
11
10

8-as szintű vagyok,nem találkoztam még vele.


Hány kilógramm burgonyát evett Mátyás király?
100 kg
12 kg
1 kg
0 kg

kilogramm

Az alábbiak közüll melyik harcművészeti stílus az, amelyik nem Ázsiából származik?
Capoeira
Kung-fu
Karate
Taekwondo

közül

Mikor bomlott fel Szovjetunió?
1991
2000
2008
Még nem bomlott fel

a Szovjetunió

A Bűnvadászok című filmben mivel van gondja Bud Spencernek?
az emberekkel
Amerikával
a WC csészékkel
a munkával

spec.

Milyen lapkombinációt takar a magyar kártyával folytatott játkokban előforduló "20" kifejezés?
egy színű alsó-felső
egy színű felső-király
bármilyen ász-király
két ász

Melyik játékról van szó?

X-men nevű filmben mi volt a beceneve a pengekezű regenerálodó főhösnek?
Farkas
Mystic
Raptor
Xavier

Az X-man című filmben, mi a beceneve a pengekezű, regenerálódó főhősnek?
Egyébként lehet,hogy spec.

Melyik vallásnak van a legtöbb híve?
Kereszténység
Hinduizmus
Iszlám
Buddhizmus

Ez,ha Allah is úgy akarja,nagyon rövid időn belül változhat.
Dátum: 2008.12.09. 20:27:50
Elnézésed kérem!:) Úgy látszik ezt elnéztem. Alattad van az a hozzászólás amelyikben szerepel az ominózus mondat.
Körtevirág volt az elkövető.
Dátum: 2008.12.09. 18:08:50
Vajon a fórumon a helyesírás szabályait alkalmazzuk vagy nem?
Ha igen a mondat első betűje nagy, és a végre pontot teszünk, a működik hosszú ű.
Aki itt nem használja, ne reklamáljon a kérdésekben eltévesztett helyesírási hibákért. Nem etikus szerintem.
Más szemében a szálkát is, a sajátjában meg az erdőt sem veszi észre aki ezt teszi.

szuper, így már nekem és minden fordítva olvasónak is müködik
vagyis
Szuper, így már nekem és minden fordítva olvasónak is működik.
Dátum: 2008.12.09. 18:02:34
Az utolsó sornál pedig vessző után szóköz, főleg hogy helyesírási hibákat is szeretnél kijavíttatni.
Szerencsés lenne a fórumon is ügyelni a helyesírásra.

Ez,ha Allah is úgy akarja,nagyon rövid időn belül változhat.
vagyis
Ez, ha Allah is úgy akarja, nagyon rövid időn belül változhat.
Oldal: 1234