Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - balgos

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.04.10. 09:05:55
Azért remélem a térképen ennél valamivel izgalmasabb és ötletesebb dolog sejlik fel a szemünk előtt.
Mely megyénkben található Bugyi település?

Pest
Vas
Hajdú-Bihar
Somogy

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Nem is értem miért nem fogadtátok el, most le vagyok taglózva
Dátum: 2010.03.21. 13:36:04
Melyik a legnagyobb tenger?
Arab-tenger
Földközi-tenger
Jeges-tenger
Korall-tenger

A Jeges-tenger, óceán...
Dátum: 2010.03.19. 18:04:11
Akár az első 50-nek is lehet táp, mindez annak köszönhető hogy sokan a top 35 ből nem használlják ki a kh-ban lévő erőforrások.
Dátum: 2010.03.19. 17:48:28
Eredeti Asmodeus Mortimer

Magányos, különc harcos....

idéznék:

"Ja, nincs már célom, meguntam.

Szinte minden toplistán első oldalon vagyok: küldetések száma, teljesített kalandok, helyes kvízkérdések, sebzés, építés, győzelmek száma, állat szintje stb.) Kijelöltem még régen, hogy akkora LE diffet szeretnék, mint Jerikó. Megvolt. Utána hogy akkorát, mint Tiamat. Megvolt. Most már nem nagyon tudok mit csinálni.

Cyron az inspirátor miatt naponta 7 CSP-vel többet kap, mint én, az naponta 20e LE. Ezt behozni sehogyan nem tudom, max. felfelé mehetek el.

Nullás szingulárisom van, és több száz CSP tartalékom, mégis folyamatosan haladok előre a toplistán. Ebből arra következtetek, hogy körülöttem már senki nem játszik napi szinten. Próféta nem is értem hogy maradt le ennyire, biztos VF-et fejlesztett.

Küldetések terén ugyanazt csinálom minden nap, megvan a ritmus. De hónapok óta ugyanaz, semmi változás. Minek?

Egyre inkább nyűggé válik. Még van több száz őskövem, szóval nem törlök simán, még hónapokig elvagyok velük, ezért nem is jeleztem nektek. Csak ismét pénzt nem akarok már majd fizetni érte, ha már nem élvezem.

Kifutott a játék alólunk, ez ok. Nem az a baj hogy kiszaladt. Hanem hogy nem tesznek semmit ez ellen. Mikor hallottunk a szövetségi városokról? A tavaly őszi Beho találkozón. Azóta eltelt majdnem fél év. Mit csinál most Miklós? Kvízválaszokat kategorizáltat velünk LE-ért, hogy ezeket utána más játékban is felhasználhassa. Egyáltalán nem látok semmi fejlesztést sajnos.

Régen a nagyfórumon rengeteg vita, pezsgő élet volt. Több ezer hozzászólásom van ott (talán az egyik legtöbb), ismerem fejből a játék minden részletét, de manapság már semmi új téma. Hónapok óta szinte nem is szóltam hozzá semmihez - nem volt mihez.

Kb. ennyi."

Kár ,hogy néha nem látta a fától az erdőt.

Kb. ennyi.
Dátum: 2010.02.02. 14:00:22
A fák melyik oldalán nő a moha?

Kelet
Nyugat
Dél
Észak

Az árnyékosabb a megoldás....
Dátum: 2009.12.27. 16:43:57
Melyik sorozatban szerepelt Will Smith ?

Váratlan Utazás
A Ku Klux Klan fénykora
Legenda leszek
Kaliforniába jöttem

...
Dátum: 2009.12.13. 09:02:05
Az alábbiak közül melyik az a játék amely kizárólag kliensprogrammal játszható?

Túlélők Földje
Gladiatus
Monster Island
Amos - Legendák Hajnala

Tipp-mix de nekem az is megy

Mit ünneplünk december 24-én?

Szerintem "csak" szenteste van és még nem karácsony de ezen tudásom nem elég széleskörű, amúgy ha a kákán is..., mit ünnepelnek a más felekezetekhez tartózok, vagy az ateisták?
Dátum: 2009.12.13. 03:18:54
Én a kacsákkal vagyok...

Látom erre járt a pontozó manó.
Nem hiszem ,hogy erről lenne szó

Amúgy, mindannyiunknak számolni kell azzal, hogy egyre nehezebb jó/megfelelő kvíz kérdést írnunk.
Dátum: 2009.12.12. 13:03:07
Ciki...te nem oltattad be magad? Mondjuk semmilyen oltás nem védhet meg a hozzászólás gomb nyalogatástól, az mindent überel.

Amúgy nyugi a megűlésnek nagyobb az esélye, plusz ha nem vagy teljesen lüke, akkor 3-4 nap alatt túl leszel rajta.

Biztos lehet valami köze ahhoz is ,hogy közeledik Luca napja... Készítettél széket? Mert lehet megátkoztak...
Köszönöm a -"khm"- kielégítő válaszod...
1-nek nem fogadták el, 2-jára átment, miért?

Azt mondják a hatalmasok, hogy akinek hat alma sok, az már elég hatalmas ok, hogy ne legyen a ...

hatalma sok.
hatalmas ok.
hat alma sok.
hatalmasok.
Dátum: 2009.12.11. 22:03:56
Lényege nem eme hiányosságod

Hanem az hogy nem olyan egyszerű elkapni, pláne ha mondjuk étkezés előtt kezet mosol, ha nem a nyelveddel nyalogatod a villamos bőr fogantyúját stb, reméljük ezeket azért megtartod, mert amúgy tényleg nem szívesen látnánk a fórumon
Dátum: 2009.12.11. 05:53:53
"Y. pihenés nélkül támad. 601 pontnyit sebzett rajtad. L. H., E. H., B. H. és T. H. is rád vetik magukat. 4 támadással 421 sebzés!"

Szerzői stb jogokra tekintettel...

Jelzem nem kritikust ütött.
Dátum: 2009.12.11. 05:17:53
Idézet: Kocos - 2009.12.08. 19:04:44

Legyunk oszintek, ha mindenki otthon csucsulne a tanyan, tavol a falusi elet porgesetol, es minden harmadik vasarnap baktatna be a faluba piacolni (ertsd kocsmazni) egyet, akkor azert lassabban terjengene az uj virus.


Idézet:

Hogyan fertőz ez az influenza?

Az influenzavírus – így a mostani, az A/H1N1 – általában cseppfertőzés útján terjed, köhögéssel vagy tüsszögéssel. Igen fertőző légúti betegség. Fontos, hogy akár betegek vagyunk, akár egészségesek, mindig takarjuk el a szánkat köhögésnél vagy tüsszentésnél, és gyakran mossunk kezet. A papírzsebkendőt mindig dobjuk el használat után.


Tehát maszk nélkül egyszerű - (szerintem) - elvárható higéniai- , illemszabályok mentén mozogva , senkinek sem kellene otthon maradnia a vírus miatt, csak az általánosan elvárhatónál jobban tekintettel kellene lenni mindenki másra...
Dátum: 2009.12.07. 21:09:44
Így 10 et kaptál

'Járkálj csak halálraitélt.'
Dátum: 2009.12.06. 20:36:13
Névnapi ajándék egy szervercsere...
Dátum: 2009.12.06. 20:03:49
Ott a pont
Dátum: 2009.12.06. 15:43:43
Annyira ne bántsátok szerintem, még így is volt benne használható, ha nem más egy gyökeresen más nézőpont (másik winnie). Szűrve voltak benne használható részek. Amúgy meg nagy a szánk de mi is a gép mellett ülünk a helyet hogy a világba mondanánk bele "igazságaink".

A topictól már nagyon eltértünk, ez a baj vagy jó ha egy kérdésre nincs egyértelmű válasz.
Oldal: 123456789