Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Deep Shadow

Oldal: 123
A félreértések elkerülése végett a 6-os tételnél, az új Kutatás fétisét lehet kérni?
Dátum: 2019.03.04. 18:50:51
Köszönet a fejlesztésekért, van benne hiánypótló hasznos dolog. Ellenben: a továbbfejlesztett aukciós tételek konkrétan az Aranytallér, illetve a Zeon gyűrűje kapcsán merültek fel. Éppen ezek hibáznak a listáról.
És rögtön egy hiba: a jelenlegi aukciós tételek közül v5-ön szerepel a Puha párna. Ennek az eddigi 'normál' verziója már a birtokomban van. A listán licitálni nem lehet rá, és a következő felirat szerepel:
"Jelenlegi licit: nincs
Már megvan a tárgy erősebb verziója neked!"
Dátum: 2018.10.20. 12:15:30
A Templomkristály AF képesség 14 fölé növelésének mi a hatása?
Dátum: 2018.08.13. 21:04:24
Sőt, a 10-szeres szorzó nem elég. Különben miért használnánk el 10 pálcát egyszerre, ha összességében ugyanazt a hatást lehetne elérni? Vagy az végső jutalom annyira 'zsíros', hogy mindent visz?
Esetleg szóba jöhet a végzet medál/bronz végzet medál példájára a 10/12 arány?
Dátum: 2018.05.29. 17:20:10
Igen, él.
Dátum: 2017.03.27. 14:07:45
Lehet-e látni valahol, hogy kinek a szavazatai vannak nálam? Vissza lehet-e célzottan küldeni? Vagy csak visszavenni lehet? Vagy csak a saját 2 szavazatomból az egyikről tudok rendelkezni? Vagy hogyisvanez?
Dátum: 2017.03.27. 11:56:53
Úgy rémlik, hogy a klónok kapnak plusz életet. Erre majdnem mindegyik kidől... Rosszul emlékszem?
100!
Talán nem illik ide, hiszen nem írtam le célként korábban, mégis megörökítem. Elértem a 100. bajnoki győzelmet, zsinórban.
V5, Deep Shadow
Én nagyon hasznosnak találom, és használom, ha szükség van rá. Két fő felhasználási lehetőség hirtelen: lehetőség több 'nem szeretem' feladat kiváltására; illetve ha valaki nem tud/akar napi szinten a templommal foglalkozni, és a lejárat előtt jön rá nem sokkal, hogy több olyan időhöz kötött feladata van, amit határidő előtt nem lehetséges befejezni.
Rengeteg 'vacak' összegyűlik valóban, amit nem értek; hogy miért az Ősi templompálca lett kipécézve. Elfér a többi között, annak aki nem használja. Azt meg nem érzem valós érvnek, hogy ez nem 'ajándék'. Úgy emlékszem a csomagnál, ami tartalmazta, már a leírásnál tudható volt, hogy mire használható. Valaki tényleg azért vett/nem vett kisebb/nagyobb csomagot, mert több/kevesebb Ősi templomi pálca volt hozzá? Nem hinném, érdemes lenne megnézni az akkori akciós csomagokat.
Dátum: 2015.12.26. 14:58:06
Az építési átlag semmilyen formában nem csökken. V5-ön korábban volt egy hiba az átlagszámolásnál, azt helyrehozták. Kísérte némi felhördülés, de az elcsendesedett (volt némi átmeneti időszak a 'normál' átlag eléréséig).
Azóta ez ügyben még egy lépés történ a JV részéről: méghozzá a Lélekenergia tároló nevű szövetségi épület csatasorba állítása.
Azért neked válaszolok, mert kissé hasonló cipőben járok. Ugyanis a fent nevezett épület szerintem semmiképpen nem érte el a hatását. Ugyanis az is csak a kút betöltéséig segít. Hiába tudnék akár a TOP1 szövetséghez is csatlakozni - akár önerőből is! - tökéletesen esélytelen, hogy az átlagépítést utolérjem. Még a játékstílusom feladásával, agyatlan előrerohanással sem. Persze nem tudom pontosan megítélni, hogy mennyire extrém a karakterem helyzete; amennyiben ez csak rám érvényes, akkor a sírást nem kell figyelembe venni
Dátum: 2015.06.03. 20:17:58
Gwind or not Gwindor.
Dátum: 2015.05.19. 21:05:00
Ezt bizony cáfolom!
Dátum: 2015.03.04. 17:33:49
Hálás köszönetem.
Dátum: 2015.03.01. 10:01:21
Valószínűleg már a kategória lépésed előtt nyertél annyit a felsőbb kategóriában, ami a megengedett maximum. Így rögtön nagy mínuszokkal indulsz. Vagy még feljebb.
Dátum: 2015.02.27. 18:55:15
Te atya ég, mi lesz ha engem megtalál...
Dátum: 2015.01.29. 19:09:46
Na végre, köszi
Dátum: 2015.01.28. 19:16:00
Igen. Az összépítésed 80%-át viszed magaddal szöviváltáskor, azaz 0,8*90-et ->72M.
90-72=18M építés kell még. Az 1M eltérés feltételezem az általad adott adatok kerekítéséből jön.
Dátum: 2015.01.20. 19:27:19
Sőt, 'k' nélkül a nélül is furcsán mutat.
Dátum: 2015.01.17. 14:55:13
Igen.
Dátum: 2015.01.16. 17:18:21
Nálunk ugyanez a helyzet. V5 - Vének Tanácsa: az eddigi ~41M átlagépítésből ennyi lett:
(A szövetség építési átlaga: 128182711)

#Azazel: Esetemben toplista 3. oldalas szöviből ugrottam a TOP 7. szövetségbe. Vért izzadva, hogy be tudjak kerülni - természetesen előzetesen érdeklődtem az átlagépítés felől. Nagy ugrás volt, de vállaltam. Szó sincs arról, hogy leálltam volna az építéssel, ami így is sokszorosa a szintkörnyezetemnek. Nagyon fontos dolog az építés, így a szerencse is. Csakhogy: ilyen feltételekkel az életben nem tudtam volna bejutni, és nem is tudom kezelni ezt a helyzetet. Nem léptem volna ki az általam irányított és épített szövetségből.
Ami a legszomorúbb: bármely későn, alulról jövő karakternek NEM lesz esélye nagyobb szövetségbe jutni, feljebb lépni. Sőt, akár nem kis karaktervándorlás is beindulhat a szövetségek között - lefelé, kisebb szövetségekbe. Nem jó irány
Oldal: 123