Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Junior0

Dátum: 2009.02.19. 18:55:58
Véletlen sem akarok kötekedni de a leírásból nekem az jött le hogy minden győztes portyából elviszi a vesztest a kinzokamrába tehát a nap első portyájából elviszi és ha csak 1es szintű akkor többet nem visz, viszont ha én ugy látom hogy az egy rossz befektetés volt akkor már nem változtathatok hogy kit vigyek a kinzokamrába?
Dátum: 2009.02.19. 18:09:42
hát igen ez a játék is olyan mint a valo élet: akinek van pénze és nem csinál semmit(tehát van ideje egész nap játszani) abbol lesz a "nagy ember"

Amugy ha jól értelmeztem a kinzokamra az áldozatára nézve nem jelent minuszt tehát hiába kapnak el reggel attól te egész nap ugyanagyit fogsz vadászni csak annak x%át a támadó is megkapja, de én azért értk egyet hogy választható legyen hogy kit viszek kinzokamrába mert elvileg csak annyi embert vihetek a kinzokamrába ahányas a kamra szintje, viszont ha döntsem el én hogy kit akarok odavinni
Dátum: 2009.02.19. 16:55:03
Teljesen egyetértek ezzel! és még annyi hogy ez az energiakrístályosítot meg kb csak a prémiumosoknak tervezték hisz ennyi őskövet egy év alatt sem lehet összeszedni,mint amennyi a ahhoz kell, persze ha valaki vesz 500 öskövet akkor máris megvan oldva!
Dátum: 2009.02.19. 16:44:22
csak hogy ne legyen 2szer az előző:)
Dátum: 2009.02.19. 16:44:10
igen nagyjábból igy értettem hogy a nagyok at segítí hizs az én középmezőnyös szövimnek kb nem érdemes elkezdeni ezt a hatalom tornyát hisz mire mi odajutunk hogy elkezdjük addigra már érdektelen hisz már az elöttünk lévő szövik már fényévekkel megelöznek! ez ugy lenne az igazi ha ez esélyt adna az ilyen lejjebb maradt szöviknek is a felzárkozásra!
De lehet hogy csak elfogult vagyok, de nekem ez a véleményem!
Dátum: 2009.02.19. 16:10:48
ezek az uj épületek nagyon gázok!
Azt hittem kicsit segítenek a kisebb karikon de amint látom ezek megint csak azoknak jó akik már igy is nagyok!
A hatalom tornya ez mekkora hülyeség az első 3-4 szövi fog versengeni a többinek meg kb felesleges elkezdeni
Oké igaz ezek csak autonom területek, de miért kell azonnal törlésre itélni akkor miért nem spec vagy rosszul feltett kérdés?
És persze hogy újra elküldtem mert elöször helyesírási hibával kaptam vissza amit javítottam!
De ez hogy 3 napig nem kapok pontot meg nem irhatok új kérdést ez elég durva és igazságtalan
ez mind országnév és ha még vissza is kapom ez elég durva hogy törölni és nem irhatok se ujat se kérdéspontot nem kapok!
amugy meg még specnek sem tartanám mert ha mindet nem is tudja az ember azér mongólia nem egy ismeretlen hely tehát már kizárásos alapon is lehetne tudni!

amugy elég meglepő Europai országok vannak még ezeken kivül is:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Eur%C3%B3pai_orsz%C3%A1gok_ter%C3% BClet_szerinti_list%C3%A1ja
Na de jó most kaptam egy azonnal töröljék értékelést de ezt most miért????
Melyik nem Europai ország?

Abházia
Mongólia
Feröer
Transznisztria


A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:53:47 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)
én ezzel egyszer találkoztam értékeléskor, bár én momentán rosszult tudtam de maga a kérdés szerintem jó!
Akkor azt sem kérdezhetem hogy miből van a Faszén
Sorry ezt nem tudtam! Amugy az ilyen tiltótt szavakat vagy kérdéseket valahol meg lehet nézni!
Mert én sem bombáználak titeket a sok hülyeséggemmel ha ezeknek valahol utána lehetne nézni! Bár néha egész feldob az itt elhangzott dolgok lassan chat jellege lesz
Igazad van!
De kezdem ugy érezni hogy engem egyfolytában szivat ez a kvíz most nem tehetek fel olyan kérdést hogy: Mi Kuba fővárosa?
meg Mi Jamaica fővárosa? mert azt irja ki hogy: A kérdésben nem megengedett szó szerepel!
most melyik nem megengedett a Mi vagy a főváros vagy az országnév?
Lehet csak én vagyok nagyon hülye de esküszöm már kezdem élvezni ezt a harcot a kvízzel
Bocsi azt csak itt raktam oda hogy az a helyes szóval az eredetileg nem volt benne!
De akkor ezek szerint azért lett vissza dobva mert kisbetűvel irta a köztársaságot!
Hát senkit nem akarok megbántani de néha tényleg vicces hogy oltári állatságok átmennek és egy nagybető meg fenakad a szűrőn ez valahogy olyan ironikus! Lassan az az érzésem ha valami állatságot irok be az hamarabb átmegy mintha normális kérdéseket szeretnék feltenni!
Tényleg bocs mindenkitől de ez lesujtó és eléggé elkedvetlenítő!
üdv ismét ebben szerintetek mi az a hatalmas hiba amiért vissza kellett dobni?
Mi Brazília hivatalos neve?

Brazil köztársaság
Brazil Szövetségi Köztársaság!
Brazil Népköztársaság
Brazil Királyság


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak
tehát akkor végülis ez a 25% os szűrő az utolso rosta amin majdnem minden hülyeség kiesik ami esetleg minden máshol átcsuszik:)
Akkor ez nem is olyan rossz:)
Pedig milyen jó lenne igy jelöltre válaszolgatni:)
Olyan jó sok LE kapnék

Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.16. 14:55:00
Ha szerencséd van, csak helyesíráshibával kaphatod vissza, de van akinél például a helyes válasz ily módú megjelölése egy azonnal törölnit ér, szóval nem javaslom.
az a baj hogy a játékosoknak a kérdés válaszával egyidőben kell pontozni azt!
Én is értékeltem már jól olyan kérdést aminél direct rossz válasz volt megjelölve helyesnek
Miért nem ugy van hogy egy fix végzetúras gárdán kell átverekednie magát előszőr és csak utána a játékosokon?
Dátum: 2009.02.16. 14:36:39
Én ezt tudnám javasolni mindenkinek!
meg nem tudom lehetne-e ilyet de szerintem a játékba is fel lehetne dobni ezt a linket mert nagyon sok tök jó info van fent!

http://vegzetur.wikidot.com/