Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aurri

Dátum: 2012.10.21. 21:30:37
+ nem kellene hogy elugorjon az oldalról konsti (és dukátolás) után. :-)
Dátum: 2012.10.21. 16:35:52
Én azért nem adom fel, szerintem lehetne növelni a jelenlegi épületek max. szintjét. Vasárnap délután brainstormingom eredménye.

Energiaszentély
Maximális szintje: 75
Minden szintje +1% LE-t jelent a kalandcsaták végi LE-re és 10 szintenként +1 a próbadobásokhoz.

Védőfal
Maximális szintje: 45
Előfeltétel: Mesteri építészet III.
Ha portyázás során támad valaki, bónuszt kapsz védekezésedre, ez háromszorosa a védőfal szintjének.

[Gyakorlótér[/b]
Maximális szintje: 45
A társaiddal való gyakorlás járatosabbá tesz a más végzeturak elleni harcban. Ha portyázás során támadsz valakit, bónuszt kapsz támadásodra, ennek mértéke a gyakorlótér szintje szorozva hárommal.


Mágustorony(upgrade)

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Nekrofun fókusz 50.
Hatása: Minden 20 feletti szintje 0,33%-al csökkenti a mágia tulajdonság fejlesztési költségét.

Megjegyzés: Még mindig azt gondolom messze a leggyengébb stati, ráfér az upgrade (Kócos tudom nem így látja :-) )

Átokpiramis

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Átokpiramis 20, Kínzókamra 15
Hatása: 20. szint felett minden szintje egyel növeli a transzdestructiód hatékonyságát az átkozott végzetúr ellen (maximum annyival amennyi eleve volt). Ezen felül szintenként 3%-al csökkenti a megátkozott végzetúron lévő segítő kéz hatékonyságát (kivéve olyan végzetúr ellen akinek negatív LE diffje van).

Megjegyezés: Hiába a trenszdestructio ha a transzc. projekciót a templom miatt is midnenki agyba főbe növeli. A segítő kezes részt gondolom nem kell magyaráznom, elég sok kritikát kapott az SK "nem célfelhasználású" működése, teljes joggal.


Palota (upgrade)

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Bűvös kunyhó 50, kennel 49
Hatása: 29. szint felett minden további 4 szint +1 öltözetet és + 1 vezetőkészséget ad.

Megjegyzés: Esetleg: 30. szinttől a lélekufárnál vásárolható tárgyak LGY költsége csökken szintenként 0,5%-al. +1 állathely talán még belefér.

Bűvös kunyhó
Maximális szintje: 75

50. szint után állataid a kunyhó minden szintje után 1 maximális szakértelempontot kapnak. Ezeket az extra pontokat intelligencia és kritikus ütés
fejlesztésére NEM fordíthatják!

Megjegyzés: olyan szakik előtérbe helyezése amire jó eséllyel sosem költenénk (esetleg ki lehet zárni más népszerű szakikat is, de az esetek 90%-ban a fenti kettő megy sztem mindenkinél)


Kennel
Maximális szintje: 72
Az állatokat 50. szintől kezdve a maximális gyakorlási idő megegyezik a kennel szintjével, de az állatok fejlődése 48 órán túli gyakorlásnál csökkent mértékű (66%).

Megjegyzés: Így egy kicsit tovább lehetne pihentetni a bestéket (nyaralási, távollét problémák). Több TP-t az állaz nem kap a csökkent TP miatt (esetleg, lehetne 75%-ra módosítani, akkor valamivel több TP-t kapna 3 nap után).

"Csúcsmesteri" építészet (tesztnév )
ELőfeltétel: Nagymesteri, gyakorlótér/védőfal: 25 Bűvös kunyhó: 75
Lassan ráébredtek, hol követtétek el a hibát, ami miatt már képtelenek vagytok a gyakorlóteret és a védőfalat tovább építeni. Építészeti tudásotok azóta rengeteget fejlődött - ha most építenétek ezeket újra, teljesen másképp csinálnátok! A Nagymesteri építészet kifejlesztésével a gyakorlóteretek és védőfalatok lerombolódik, de ezután 45-ös lesz a maximális lehetséges szintjük.

Megjegyzés: utáltam ugyan ezt, de asszem most eljött erre is az idő...

És végül két komplikáltabb ötlet:

Katalizátor

Maximális szintje: 75
50. szint fölött lélekkútkisütés után különböző erőforrásokat kapsz ajándékba minden szint után (kristálypont, sisakszilánk, lélekgyémént, aranydukát, hűségszilánk, templomkristály, ősdrágakő, szubplazma, ksiebb vadászat ital, kisebb portyaital, apró térkapu stimulátor). Az erőforrások szintfüggőek.

Megjegyzés: akár lehetne véletlenszerű, akár lehetne fix. Nem nagy elszállásokra gondolok, ki kell balanszolni. Az apró ajándékokat midnenki szereti, a Beho meg a 10 őskövet sütögetésenként :-)


Alkimista labor
Maximális szintje: 75
50. szint felett ha eszenciát próbálsz előállítani feláldozhatsz erőforrásokat, hogy növeld az esélyét, hogy olyan eszenciát találj ami még nincs (ha gradulátomot is használsz, akkor az adott csoportból). Felhasználható erőforrások: kristálypont(0,1), lélekgyémánt(0,2), sisakszilánk(0,5), aranydukát (1), templomkristály(2), hűségszilánk(3). Zárójelben a szám azt jelzi, hogy mennyi százalék esélyt ad az adott erőforrás feláldozása arra, hogy olyan eszencia essen ami még nincs. Maximum annyi erőforrást használhatsz fel mindegyik erőforrásból amennyi a labor szintje.

Megjegyzés: A beállításoknál a laborban beállíthatod miket használsz fel a köv. kisértletnél, ezt a beállítást elmenti amig nem változtatod, ill, van egy csekkbox, hogy használod az erőforrásokat vagy nem. Volt róla szó hogy 4 ezsenciából lehetne majd konvertálni 1 azonos csoportút. Ez bonyolultabb de azon a problémán felül a felhalmozodó erőforrások problémájára is megoldást kínálna.

Ne kíméljetek
Dátum: 2012.10.19. 11:36:00
Nem kell új épület. Egyszerűen tolni kellene bizonyos épületek max. szintjén időről időre. AZért 50. szint felett a legtöbb szövinek már izzasztó a feladat. Lehet akár ugyanazon képességeket is erőltetni, vagy ahol már túlzás lenne tovább tápoln,i újat kitalálni (mint erre nem egy példa volt eddig a játékban is és ezen a fórumon is elhangoztt számos ötlet). Én örülök az új fejlesztéseknek, Bolgyó urának, stb, de szavazás ide vagy oda tényleg frusztráló hónapok óta a "semmit" építeni (és én még relative kis szöviben vagyok), szerintem nem lenne olyan nagy meló azt megoldani hogy teszem azt a kennel, az energiaszentély meg a bűvös kunyhó kap +25 max. szintet (vmi apró módosítással).
Dátum: 2012.10.19. 11:29:30
Legyen egyszerűen A Végzet Ura.
Dátum: 2012.10.18. 21:50:02
Végre valami izgalmas
Quellon megtisztelő, de azt hiszem enélkül a valóban hangzatos - és nem kevésbé röhejes - megnevezés nélkül is meglennék. De azért persze szívesen megmérettetném magam, mint gondolom még jópáran. Jó kis móka is kerekedhet ebből... Habár baljós előérzeteim vannak, ha a közelmúlt kissé haszonmaximalizáló fejlesztéseire gondolok. Naponta vásárolható borzalom csomagok... korlátlan őskőért kiváltható dekrétum... Okét tudom a hatalom a valós életben is kb a kessről szól, de olyan romantikus elképzelés lenne feltételenzi hogy itt nem
Amúgy ezeket a félelmeimet és a tényleg kissé fani címet leszámítva (ahol én is csatlakoznék a névváltozásért kampányolok tömegéhez) én nagyon bizakodóan tekintek a fejlesztés elé, hajrá!

Klarinét: ezt számold át majd még párszor, sajnos(?) a VT az utóbbi idők legnagyobb tápja. A szintlépős és kavicsos résszel viszont egyet kell értenem.

Fogadóiroda: Igen és igen! Szerintem is nagyon kellene ilyesmi. Bajnokira, Alvarielre és ilyesmikre. AMúgy a Bolygó ura szerintem Winnie lesz. Vagy Asmodeus Mortimer.
Dátum: 2012.10.18. 12:01:31
Ez örvendetes észrevétel, nekem is feltűnt hogy több a végén a LE, de mivel én elég keveset drakonóztam eddig, azt hittem csak mákom van. Illetve lehet ez is bug, mint a fejlődés öve, szerintem inkább ne is firtassuk tovább
Vajon kell üres állathely ahhoz hogy -esetlegesen- sajtolásnak számíthassa el a végelszámolásnál? Vagy a végén visszakapott "LE"-nél vesz egy 8%-os sajtolás átlagot és kész. Mit gondoltok?

u.i.: Baal szerintem sajtolásra gondolt nem LÉszívásra.
Dátum: 2012.10.17. 21:00:14
V1 Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 35. kategóriájának győztese: Ariel
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 34. kategóriájának győztese: Xinx
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 33. kategóriájának győztese: Marcsa
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 32. kategóriájának győztese: Rockatansky
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 31. kategóriájának győztese: Bedzsik
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 30. kategóriájának győztese: F14jpg
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 29. kategóriájának győztese: Armillariella
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 28. kategóriájának győztese: Deron
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 27. kategóriájának győztese: Nalfar
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 26. kategóriájának győztese: Maszk
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 25. kategóriájának győztese: Aurri
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 24. kategóriájának győztese: Hlegba
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 23. kategóriájának győztese: Thibbledorf Pwent
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 22. kategóriájának győztese: Rocco
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 21. kategóriájának győztese: Larz Con De Mort
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 20. kategóriájának győztese: Mahaf
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 19. kategóriájának győztese: HadVezér
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: Fezo
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 17. kategóriájának győztese: Yar Afzal
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 16. kategóriájának győztese: Mathias tisztelendő
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 15. kategóriájának győztese: NoFear
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 14. kategóriájának győztese: HOLTPONT
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 13. kategóriájának győztese: World Traveller
Tegnap, 03:05 A bajnoki viadal 12. kategóriájának győztese: Louis De Funes
Tegnap, 03:04 A bajnoki viadal 11. kategóriájának győztese: Ptah
Tegnap, 03:04 A bajnoki viadal 10. kategóriájának győztese: Doomsday
Tegnap, 03:04 A bajnoki viadal 9. kategóriájának győztese: Jung
Tegnap, 03:04 A bajnoki viadal 8. kategóriájának győztese: Büdös Zokni
Tegnap, 03:04 A bajnoki viadal 7. kategóriájának győztese: Ywgarrd
Tegnap, 03:04 A bajnoki viadal 6. kategóriájának győztese: Tilly
Tegnap, 03:04 A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: Opálhajós
Tegnap, 03:04 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Nysa
Tegnap, 03:04 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Reiren
Tegnap, 03:04 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Vittorio
Tegnap, 03:04 A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: Iamol
Dátum: 2012.10.16. 23:11:00
Bűvös kunyhó meg kennel max. szintjét is lehetne növelni valami hasonló hatással.
Igazából ha egy épület 100 millióért adna egy kristálypontot vagy sisakszilánkot vagy mondjuk egy színes-szagos seggdörgölő jelzőt az is jobb lenne mint ami most van.
Dátum: 2012.10.15. 22:08:56
Szerintem Offs ötletében inkább a megvalósítás figyelemreméltó(40 millió V1-en!). Amíg akár egyetlen ellenfeled van aki lerabolhat, addig nem fogsz többmillával napokig ácsingozni (pedig nyilván többeknek megfordult a fejében az event előtt). Felhalmozott erőforrásokkal 1-2-3 millát betolhatsz akár első nap egy kattra. Ezt tényleg bárki megteheti némi rákészüléssel, ennél többet viszont nagyon nehéz(bár a korlátlan vadászzsákmánnyal tényleg lehetne, de ilyen ötleteket inkább ne adjunk Miklóséknak). Az SK problémakör viszont újfent előkerült. Az SK-s kombó V3-at csinál a V1-ből. De elsősorban csak az amúgy is erős karaktereknek. Hiszen őket nem ütik át SK-val, a közepeses-gyenge kariknak ez kevés(na jó Marcsa vagy Ariel SK-ja biztos elég nekik is), sőt kijelölik magukat, mint a védekezés italások ("ide lőjetek"). És ez tényleg visszás.
Amúgy nem értek egyet azzal, hogy ez bug lenne. Pont ezzel az eventtel kapcsolatban volt ennél korábban jóval nagyobb. Ez csak egy működő kiskapu, amitt a JV trehányul/sehogysem hajlandó kezelni.
Dátum: 2012.10.15. 09:45:53
Jelen esetben tényleg lehetne nagyvonalú a JV. Már eleve nem értette senkit a 0,5%-ot amikor sehol máshol (megaeszencia, epikus kincsek, szakik) nem él ez a fajta megkülönböztetés. Mondjuk ha elveszik azok járnak jól akiknek eddig is volt, de én azok helyében akiknek nem jutott csöppet dühös lennék.
Dátum: 2012.10.15. 09:08:43
Megnéztem mivel mithrillem van. Quellonnak biza igaza van. Pont -1%. (Kócosnak ezek szerint viszont nem)
Viszont attól tartok túl buzgóak voltatok az ügyfélszolgálat aktilásával. Sok számolásnak mindig nerf a vége
Pedig ha már mindenki így használhatta eddig tudtán kívül, és msot elvennék ezt a lehetőséget, az elég kibaxás lesz azokkal szemben akik majd ezután juthatnának hozzá.
Dátum: 2012.10.15. 09:07:53
***Nem ide...
Dátum: 2012.10.15. 08:30:22
Razor: nem kevered azt hogy mennyit von le azzal, hogy mennyi a kedvezmény?
Dátum: 2012.10.14. 10:53:29
Idézet: Taspi - 2012.10.14. 07:00:53
Idézet: Maci - 2012.10.13. 18:44:57


No ezt nem hiszem. A csp-t elcsatázva jobban számolja el a betöltött LE-t, mintha kevés csatára tetted volna be? Miért?


Pedig igaza van. A beleolt eroforrassal aranyos a bonusz % amit a vegen kiszamol a rendszer.


Ezt miből gondolod?
Dátum: 2012.10.13. 14:45:25
Psssz, nem kell ilyen nyilvánvalóan rávezetni a játékosokat a helyes döntésre
Dátum: 2012.10.13. 14:39:09
20-ról indultunk, ez is valami Szerintem így már jó arra, hogy ha nagyon kell a harmadik portyás küldi mert minden más ki van lőve ezt vedd fel. És ennek megvan az az előnye, hogy nem kell azon stresszelni kidől-e az ellenfél a 3-4-5. körben (ismerek olyat aki emiatt nem visz állatot), sőt a Birka-féle (nem túl elegáns, de létező) 0 LE/TP-s taktika is itt működhet a legkönnyebben (ami ugye már nem 0 LE/TP, bár néhány sikeres támadás után lehet ezzel játszani).

Sokkal nagyobb gond van a vadászós küldikkel (őskő, kisebb állat). Ehhez képest engem meglepett a krit.varis engedmény, a fenti két küdletés célszáma legalább egy nagyságrenddel "trehányabbul" van belőve. Sokkalé égetőbb lenne ezeket kibalanszolni (szerintem van aki el is felejtette már hogy vannak ilyen küldik, vagy soha nem is vette fel őket). Nem beszélve arról, hogy ez egy kis löket lehetne az egyre népszerűtlenebbé váló vadászatnak.
Dátum: 2012.10.13. 14:31:56
Mennyi LE-t költenétek mondjuk mágiára? Egészségre? Védekezésre? Vagy taumaturgiára/erőre (mindkettőre kevesen gyúrnak izomból)? Egyébként, ha nem lenne az event.
Na most ezt kompenzálja-e a +15-20% nyereség? Mindenki döntse el maga.

Sok milla LE-n csücsülni csak a barbi-baba világon lehet (vagy abszolút szinttopként), bár ugyanez a fenti kérdés ott is fenáll.
Dátum: 2012.10.13. 08:08:48
Idézet: Nagycapa - 2012.10.13. 06:43:11
Én is... Gyüjtöttem is 28.000.000 LE, de én a szöviben is talán felférek ezzel a dobogóra...


Öööö... Világ/karid neve? Csak úgy érdeklődésként.
Dátum: 2012.10.12. 20:59:39
Erről reklamáltam már az elején. AZ összes event alatt meg van oldva az ismétlős küldi probléma (sőt xenó és kufár ilyen szempontból kánaán), itt marhára el lett felejtve, és utólag sem lett korrigálva.

Cras: egyáltalán nem evidens hogy max. CSP-vel minimális töltésekkel told VF-esként. Szerintem.
Dátum: 2012.10.11. 14:44:26
Offs: hülyeséget írtam előbb, felejtsd el. Az a durva h már meg sem lepődtem volna, ha tényleg bekerül úgy ahogy gondoltam
Kócos: Van benne valami.